vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

ČPJ - Český pohár juniorů ve slalomu 2016

poslední aktualizace: 20.09.2016 18:01:50
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L., 21.05.2016
B - 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. , 22.05.2016
C - 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 04.06.2016
D - 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 05.06.2016
E - MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném, 10.09.2016
F - 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce, 17.09.2016
G - 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce, 18.09.2016

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 1998-2005
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DM Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 682 / 681 / 751 / 753 / 623 / 621 / 75361
2.DS Kořínek Vilém, 1999Univerzitní sportovní klub Praha8 / 434 / 573 / 622 / 684 / 571 / 752 / 68330
3.DS Mrázek Jan, 1998KK Opava1 / 751 / 7512 / 334 / 577 / 464 / 573 / 62326
4.DS Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha5 / 533 / 622 / 685 / 531 / 755 / 534 / 57315
5.ZS Krejčí Jakub, 2002SK VS Č. Budějovice7 / 465 / 534 / 573 / 622 / 682 / 685 / 53308
6.DM Bárta Jan, 2000TJ Kralupy, oddíl kanoistiky3 / 629 / 405 / 5310 / 378 / 437 / 466 / 49253
7.DS Zapletal Vojtěch, 1998DUKLA Brandýs9 / 408 / 438 / 437 / 466 / 496 / 498 / 43230
8.DM Pohanka Vít, 2000Kanoistický klub Klatovy z.s.11 / 3513 / 3111 / 359 / 405 / 5314 / 297 / 46209
9.DS Stránský Dominik, 1999SK VS Karbo Benátky13 / 317 / 4610 / 3722 / 1411 / 359 / 4011 / 35193
10.DS Šodek Petr, 1998Univerzitní sportovní klub Praha4 / 576 / 497 / 4611 / 35---187
11.DM Beran Václav, 2000Univerzitní sportovní klub Praha6 / 4919 / 1914 / 2913 / 319 / 4025 / 1110 / 37186
12.DM Špalek Matěj, 2000SK VS Karbo Benátky20 / 1717 / 236 / 496 / 4912 / 3315 / 2715 / 27185
13.DM Cubr Filip, 2000TJ ČSAD Plzeň10 / 3715 / 27-8 / 4314 / 2910 / 3720 / 17173
14.DM Zeman Vojtěch, 2000Univerzitní sportovní klub Praha12 / 3310 / 3717 / 2315 / 2716 / 2513 / 319 / 40168
15.DM Zapletal Mikuláš, 2000DUKLA Brandýs16 / 2523 / 1316 / 2514 / 2910 / 378 / 4313 / 31165
16.DS Štercl Vít, 1999DUKLA Brandýs14 / 2914 / 2915 / 2712 / 3313 / 3120 / 1716 / 25149
17.DS Kyzlík Milan, 1999Klub Kanoistika Roudnice n.L.24 / 1220 / 179 / 4017 / 2315 / 2721 / 1512 / 33140
18.ZS Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha15 / 2722 / 1419 / 1916 / 2520 / 1712 / 3317 / 23127
19.DM Šanda Petr, 2000BS Vlašim17 / 2312 / 3313 / 3120 / 17---104
20.DM Raška Tomáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha23 / 1311 / 3518 / 2127 / 9-18 / 2123 / 13103
21.DS Wallisch Vít, 1999Univerzitní sportovní klub Praha--25 / 11-17 / 2311 / 3514 / 2998
22.DS Krč Ladislav, 1999DUKLA Brandýs18 / 2116 / 2533 / 319 / 1927 / 930 / 6-80
23.DM Rezek Tomáš, 2001SK VS Č. Budějovice33 / 325 / 11-23 / 1318 / 2123 / 1318 / 2179
24.DS Vejvoda Vojtěch, 1999KK Rakovník27 / 9-22 / 1421 / 1525 / 1119 / 1922 / 1473
25.ZS Veverka Lukáš, 2002SK VS Karbo Benátky25 / 1128 / 823 / 1318 / 2119 / 19-29 / 772
26.DM Tichý Štěpán, 2000TJ Valašské Meziříčí28 / 832 / 428 / 828 / 824 / 1216 / 2524 / 1265
27.ZS Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk29 / 729 / 726 / 1030 / 622 / 1422 / 1419 / 1964
28.DM Milyan David, 2001TJ Loko Žatec22 / 1421 / 15-26 / 1023 / 1326 / 1028 / 862
29.ZS Lerch Eduard, 2002Klub Kanoistika Roudnice n.L.19 / 1918 / 21-29 / 7---47
30.DS Vybulka Jakub, 1998TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----28 / 817 / 2321 / 1546
31.DS Souček Marek, 1999KVS Hradec Králové34 / 227 / 920 / 1732 / 432 / 4-26 / 1044
ZS Matějíček Vojtěch, 2002Kanoe Klub Spoj Brno--21 / 1531 / 521 / 1532 / 431 / 544
33.DM Gabrlík Tomáš, 2000UP Olomouc21 / 1533 / 327 / 9--29 / 727 / 943
34.ZS Stanovský Vojtěch, 2002SK VS Č. Budějovice--35 / 1-26 / 1024 / 1225 / 1134
ZS Ivánek Roman, 2002SK Veselí nad Moravou26 / 1035 / 129 / 724 / 12-35 / 132 / 434
36.DM Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice31 / 526 / 10-25 / 1130 / 6--32
37.DM Šorel Martin, 2001KK Brandýs nad Labem30 / 6---29 / 727 / 9-22
38.ZS Hala Jiří, 2002UP Olomouc35 / 1-30 / 6-31 / 534 / 234 / 216
DM Bláha Petr, 2000TJ Loko Plzeň32 / 4-24 / 12----16
40.DM Fiala Jakub, 2001UP Olomouc-24 / 12-35 / 1---13
41.ZS Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha-31 / 532 / 4-35 / 1--10
42.ZS Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc----33 / 3-30 / 69
ZS Weisl Martin, 2002Univerzitní sportovní klub Praha-----28 / 835 / 19
44.DM Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha---33 / 334 / 233 / 3-8
45.DS Pavlík Pavel, 1998SK Třebechovice-30 / 6-----6
46.ZS Kirchner David, 2002DUKLA Brandýs--31 / 5----5
DM Houska Jan, 2001Univerzitní sportovní klub Praha--34 / 2---33 / 35
ZS Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc-----31 / 5-5
49.DS Řáha Oldřich, 1998TJ Loko Žatec-34 / 2-----2
DM Jakl Vincent, 2001Univerzitní sportovní klub Praha---34 / 2---2

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc1 / 752 / 682 / 684 / 571 / 75--343
DS Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha2 / 681 / 754 / 571 / 752 / 685 / 53-343
3.DS Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha3 / 624 / 571 / 755 / 534 / 572 / 682 / 68330
4.DS Lerch Adam, 1998DUKLA Brandýs4 / 573 / 623 / 622 / 683 / 624 / 574 / 57311
5.DM Heger Vojtěch, 2000DUKLA Brandýs5 / 535 / 537 / 466 / 495 / 533 / 621 / 75296
6.DS Heger Tomáš, 1998DUKLA Brandýs7 / 466 / 495 / 537 / 466 / 491 / 753 / 62288
7.DS Kuna Václav, 1998SK VS Č. Budějovice6 / 497 / 466 / 493 / 628 / 436 / 498 / 43255
8.DS Novotný Jan, 1998UP Olomouc8 / 4311 / 358 / 438 / 437 / 467 / 466 / 49227
9.DM Novotný Petr, 2000UP Olomouc9 / 408 / 439 / 4011 / 3510 / 379 / 405 / 53216
10.DS Kaminský Jan, 1999Univerzitní sportovní klub Praha10 / 379 / 4010 / 3710 / 379 / 408 / 439 / 40200
11.DM Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice12 / 3310 / 3714 / 299 / 4012 / 3316 / 257 / 46189
12.DM Wendl Denis, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn11 / 3513 / 3111 / 3514 / 2911 / 3519 / 1912 / 33169
13.ZS Lerch Eduard, 2002Klub Kanoistika Roudnice n.L.14 / 2914 / 2921 / 1513 / 3118 / 2110 / 3711 / 35161
DS Přikryl Matěj, 1999VSK Rájec-Jestřebí16 / 2512 / 3312 / 3312 / 3313 / 3113 / 3117 / 23161
15.DM Urban Daniel, 2001TJ Šumperk15 / 2716 / 2515 / 2715 / 2716 / 2520 / 1710 / 37143
16.DM Fiala Jakub, 2001UP Olomouc13 / 3115 / 2719 / 1918 / 2119 / 1914 / 2913 / 31139
17.ZS Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha17 / 2317 / 2316 / 2517 / 2317 / 2311 / 3519 / 19129
18.ZS Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc21 / 1519 / 1923 / 1320 / 1721 / 1518 / 2115 / 2799
19.ZS Janů Filip, 2002UP Olomouc24 / 1223 / 13--26 / 1012 / 3314 / 2997
20.ZS Ulitzka Oliver, 2002KK Opava25 / 1125 / 1118 / 2121 / 1520 / 1715 / 2721 / 1595
21.ZS Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha18 / 2120 / 17--22 / 1417 / 2320 / 1792
22.DM Koláček Petr, 2001KK Brandýs nad Labem26 / 1022 / 1417 / 2319 / 1929 / 7-18 / 2187
23.DS Cepek Matěj, 1998SK VS Č. Budějovice--13 / 3116 / 2515 / 27--83
24.DS Souček Marek, 1999KVS Hradec Králové28 / 821 / 1524 / 1222 / 1433 / 321 / 1516 / 2581
25.ZS Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc27 / 924 / 1220 / 1723 / 1324 / 12--63
26.ZS Wendl Samuel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn30 / 626 / 1026 / 1024 / 1225 / 11--49
27.DM Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha20 / 1718 / 21--27 / 9--47
28.ZS Weisl Martin, 2002Univerzitní sportovní klub Praha23 / 1327 / 922 / 14----36
29.DS Walter Jakub, 1998TJ Šumperk19 / 1933 / 3--28 / 8--30
30.DS Klíma Jan, 1998SK Vltava Č. Krumlov z.s.----14 / 29--29
31.ZS Urbánek Matyáš, 2002Univerzitní sportovní klub Praha35 / 1-25 / 1125 / 11---23
32.ZS Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk22 / 14------14
DM Gürtler Adam, 2001Univerzitní sportovní klub Praha29 / 729 / 7-----14
34.DS Skořepa Vojtěch, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.----23 / 13--13
35.ZS Malý Filip, 2002Otava Strakonice31 / 530 / 6--35 / 1--12
36.ZM Urban Michal, 2004TJ Šumperk33 / 328 / 8-----11
37.ZM Venc Štěpán, 2004KK Brandýs nad Labem32 / 432 / 4-----8
38.ZS Klíma Vojtěch, 2002SK Vltava Č. Krumlov z.s.----30 / 6--6
39.DS Ruffer Matěj, 1999TJ Syntesia Pardubice----31 / 5--5
DM Houska Jan, 2001Univerzitní sportovní klub Praha-31 / 5-----5
41.ZM Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc----32 / 4--4
42.DM Kašpar Čeněk, 2000SK Žižkov34 / 2------2
DM Vavrla Adam, 2000KK Opava----34 / 2--2

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Novotný Petr, 2000
Vrublovský Jan, 1999
UP Olomouc
UP Olomouc
1 / 601 / 602 / 531 / 603 / 473 / 47-280
DS Heger Vojtěch, 2000
Heger Tomáš, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4 / 423 / 471 / 603 / 472 / 531 / 601 / 60280
3.DS Zapletal Mikuláš, 2000
Zapletal Vojtěch, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
3 / 474 / 424 / 422 / 531 / 604 / 423 / 47249
4.DS Kašpar Albert, 1998
Mrůzek Vojta, 1998
KK Opava
KK Opava
2 / 532 / 53---2 / 532 / 53212
5.DM Pohanka Vít, 2000
Wendl Denis, 2000
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5 / 385 / 383 / 474 / 424 / 425 / 384 / 42211
6.DM Majer Kryštof, 2001
Houska Jan, 2001
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
11 / 208 / 285 / 386 / 346 / 346 / 34-168
7.ZS Táborský Jan, 2003
Wendl Samuel, 2003
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
9 / 259 / 256 / 347 / 319 / 25--140
8.ZS Frencl Josef, 2002
Kadlec Filip, 2003
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
10 / 2211 / 207 / 315 / 38---111
9.ZS Krejčí Jakub, 2002
Stanovský Vojtěch, 2002
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
6 / 347 / 31-----65
DM Šorel Martin, 2001
Koláček Petr, 2001
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
7 / 316 / 34-----65
11.DS Přikryl Matěj, 1999
Přikrylová Ema, 2003
VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
8 / 2810 / 22-----50
12.ZS Hala Jiří, 2002
Janů Filip, 2002
UP Olomouc
UP Olomouc
----5 / 38--38
13.DS Paloudová Anežka, 1999
Paloudová Karolína, 2000
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
----7 / 31--31
14.DS Koláček Petr, 2001
Krč Ladislav, 1999
KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
----8 / 28--28
15.DM Hendrych Tomáš, 2000
Nachtigal Richard, 2000
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
----10 / 22--22

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 685 / 531 / 751 / 75-2 / 682 / 68354
2.DS Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno4 / 573 / 62--1 / 751 / 751 / 75344
3.DM Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.3 / 621 / 756 / 492 / 683 / 625 / 534 / 57324
4.DS Dušková Kateřina, 1998Univerzitní sportovní klub Praha1 / 758 / 432 / 684 / 574 / 574 / 573 / 62319
5.DM Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha10 / 374 / 573 / 623 / 622 / 687 / 467 / 46295
6.ZS Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec8 / 432 / 684 / 579 / 405 / 538 / 4310 / 37264
7.DM Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno11 / 359 / 405 / 538 / 4312 / 333 / 625 / 53251
8.DS Hricová Klára, 1999UP Olomouc7 / 466 / 499 / 405 / 537 / 466 / 498 / 43243
9.DM Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn5 / 537 / 4610 / 376 / 499 / 409 / 409 / 40228
10.DM Dušková Michala, 2000Univerzitní sportovní klub Praha9 / 4010 / 378 / 437 / 468 / 4310 / 376 / 49221
11.ZS Beková Kateřina, 2002KK Opava6 / 4911 / 357 / 4610 / 376 / 4915 / 2713 / 31216
12.ZS Neugebauerová Anna Marie, 2002SK Stonava14 / 2913 / 3111 / 3511 / 3528 / 812 / 3311 / 35169
13.DS Hricová Adéla, 1999UP Olomouc12 / 3312 / 3312 / 3314 / 2910 / 3716 / 2514 / 29165
14.ZS Dvořáková Dominika, 2002DUKLA Brandýs13 / 3117 / 2313 / 3115 / 2717 / 2311 / 3512 / 33157
15.ZS Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc15 / 2714 / 2915 / 2712 / 3311 / 3514 / 2915 / 27153
16.DM Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno18 / 2130 / 616 / 2513 / 3118 / 2113 / 3118 / 21129
17.DM Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha20 / 1715 / 2720 / 1717 / 23-17 / 2316 / 25115
18.DM Vaňková Klára, 2001VS Tábor25 / 1121 / 1519 / 1916 / 2514 / 2918 / 2119 / 19113
19.ZM Kneblová Klára, 2005UP Olomouc19 / 1916 / 2514 / 2920 / 1719 / 19--109
20.ZS Kloboučková Ivana, 2003KK Opava21 / 1519 / 1917 / 2321 / 1513 / 3123 / 1321 / 15103
21.DS Pomajbíková Kristýna, 1999UP Olomouc17 / 2325 / 1118 / 2118 / 2121 / 1527 / 9-91
22.ZS Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou28 / 818 / 2128 / 822 / 1416 / 2519 / 1925 / 1190
23.ZS Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc23 / 1320 / 1727 / 919 / 1920 / 1721 / 1523 / 1381
24.ZS Capalini Nicola, 2002KK Brandýs nad Labem30 / 624 / 1224 / 1227 / 915 / 2725 / 1120 / 1779
25.ZS Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha31 / 529 / 725 / 1124 / 1222 / 1420 / 1717 / 2377
26.DS Báčová Michaela, 1998KK Brandýs nad Labem16 / 2522 / 1422 / 14-32 / 429 / 7-64
27.DM Štěpánková Petra, 2001TJ Šumperk34 / 228 / 823 / 1323 / 1327 / 924 / 1224 / 1259
28.ZS Karlíková Barbora, 2002KK Brandýs nad Labem24 / 1227 / 9-33 / 334 / 226 / 1022 / 1448
29.DM Dvořáková Eliška, 2001Univerzitní sportovní klub Praha29 / 726 / 1021 / 1534 / 223 / 13--47
30.ZS Kofroňová Zuzana, 2002SK VS Karbo Benátky-23 / 1330 / 629 / 724 / 12--38
31.DM Hrušková Klára, 2001KK Opava22 / 1431 / 529 / 730 / 6---32
DM Keprtová Markéta, 2001KVS Hradec Králové--32 / 432 / 4-22 / 1426 / 1032
33.DM Kolářová Marika, 2000UP Olomouc33 / 3-33 / 326 / 1031 / 5--21
ZS Heinzová Bára, 2003UP Olomouc26 / 10--25 / 11---21
35.ZS Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha27 / 935 / 1--26 / 10--20
36.ZS Dunovská Viktorie Mia, 2003Otava Strakonice--26 / 1028 / 8---18
37.DS Bayerová Barbora, 1998TJ Valašské Meziříčí----25 / 11--11
38.DM Koudelková Eliška, 2001KK Brandýs nad Labem--35 / 1--28 / 8-9
39.DM Kyzlíková Monika, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.32 / 432 / 4-----8
40.DM Štibrányi Kateřina, 2000KK Brandýs nad Labem-34 / 2-31 / 5---7
DS Kuhnová Anežka, 1998KK Rakovník----29 / 7--7
42.ZS Hrdličková Sára, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----30 / 6--6
43.ZS Haucková Gabriela, 2002KVS Hradec Králové--31 / 5----5
44.ZS Žatecká Nikola, 2002TJ Kralupy, oddíl kanoistiky35 / 133 / 3-----4
45.ZS Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno--34 / 235 / 1---3
DM Doležalová Viktorie, 2001SK VS Karbo Benátky----33 / 3--3
47.DM Paloudová Karolína, 2000SK Vltava Č. Krumlov z.s.----35 / 1--1

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.3 / 471 / 601 / 601 / 60-1 / 603 / 47287
2.DS Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno1 / 602 / 53--1 / 602 / 531 / 60286
3.DM Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha2 / 533 / 472 / 532 / 532 / 534 / 422 / 53265
4.DM Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno4 / 424 / 423 / 4710 / 223 / 473 / 474 / 42225
5.DM Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn7 / 315 / 384 / 427 / 314 / 425 / 385 / 38198
6.DM Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno5 / 386 / 347 / 313 / 476 / 346 / 347 / 31187
7.ZS Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc10 / 227 / 316 / 344 / 425 / 38-6 / 34179
8.DM Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha12 / 1811 / 205 / 386 / 3412 / 188 / 289 / 25145
9.ZS Přikrylová Ema, 2003VSK Rájec-Jestřebí6 / 3412 / 1816 / 105 / 387 / 31--131
ZS Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc11 / 2010 / 2210 / 228 / 2813 / 167 / 318 / 28131
11.ZS Dvořáková Dominika, 2002DUKLA Brandýs9 / 258 / 288 / 289 / 2510 / 22--128
12.ZM Kneblová Klára, 2005UP Olomouc8 / 289 / 259 / 2511 / 2011 / 20--118
13.ZS Kloboučková Ivana, 2003KK Opava14 / 1413 / 1612 / 1817 / 916 / 10--67
14.ZS Heinzová Bára, 2003UP Olomouc13 / 1614 / 1411 / 20-15 / 12--62
15.DS Mílová Terezie, 1998Loko Trutnov20 / 615 / 1215 / 1212 / 1817 / 9--57
16.ZS Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno16 / 1017 / 918 / 815 / 1214 / 14--53
17.ZS Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha19 / 716 / 1014 / 1413 / 16---47
18.ZS Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou17 / 920 / 613 / 1616 / 10---41
19.DM Hrušková Klára, 2001KK Opava18 / 819 / 717 / 914 / 14---38
20.DS Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.----8 / 28--28
21.ZS Beková Kateřina, 2002KK Opava----9 / 25--25
22.DM Štěpánková Petra, 2001TJ Šumperk15 / 1218 / 8-----20
23.ZS Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha21 / 521 / 5-----10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3