vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Český pohár předžáků 2016

poslední aktualizace: 20.09.2016 18:01:42
započítávány jsou tyto závody:
A - Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje, 07.05.2016
B - Slalom O štít města Tábora , 08.05.2016
C - Slalom v Sušici, 28.05.2016
D - Slalom v Sušici, 29.05.2016
E - Slalom v Kadani + ČP předžáků, 02.07.2016
F - Slalom v Kadani + ČP předžáků, 03.07.2016
G - Slalom O štít města Benátek, 06.08.2016

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 2006-2012
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M PZ

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.PZ Švejd Jáchym, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.1 / 201 / 201 / 201 / 201 / 202 / 192 / 19100
2.PZ Hluchý Vilém, 2006KK Brandýs nad Labem2 / 192 / 193 / 183 / 182 / 191 / 201 / 2097
3.PZ Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové--2 / 194 / 175 / 163 / 183 / 1888
4.PZ Válek Michal, 2006VS Tábor3 / 183 / 185 / 165 / 163 / 187 / 146 / 1586
5.PZ Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň6 / 159 / 124 / 176 / 156 / 154 / 174 / 1781
6.PZ Kopeček Michal, 2007VS Tábor4 / 177 / 148 / 139 / 124 / 176 / 157 / 1477
7.PZ Semerád Jakub, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.7 / 145 / 1610 / 117 / 14--5 / 1671
8.PZ Veverka Čeněk, 2007TJ Loko Plzeň8 / 138 / 137 / 148 / 137 / 145 / 1610 / 1170
9.PZ Novák Matouš, 2006VS Tábor11 / 106 / 159 / 1210 / 118 / 138 / 1317 / 464
10.PZ Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.10 / 1110 / 1111 / 1012 / 99 / 1211 / 10-54
11.PZ Bohatý Oto, 2007SK Třebechovice--6 / 152 / 19--8 / 1347
12.PZ Saip Ondřej, 2006Bohemians Praha14 / 712 / 914 / 714 / 713 / 89 / 1215 / 643
13.PZ Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem17 / 415 / 6--10 / 1116 / 511 / 1036
14.PZ Prüher Vojtěch, 2006SK VS Č. Budějovice5 / 164 / 17-----33
15.PZ Hrňák Šimon, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky13 / 811 / 10--15 / 613 / 8-32
16.PZ Pechlát Adam, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.15 / 614 / 715 / 618 / 316 / 514 / 716 / 531
17.PZ Saidl František, 2006Univerzitní sportovní klub Praha--12 / 913 / 8--9 / 1229
18.PZ Šrogl Michal, 2006Univerzitní sportovní klub Praha12 / 913 / 8--17 / 415 / 6-27
19.PZ Černík Štěpán, 2006Univerzitní sportovní klub Praha--17 / 416 / 514 / 712 / 920 / 126
PZ Marek Kryštof, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.---15 / 612 / 910 / 11-26
21.PZ Volf Marek, 2007VS Tábor18 / 317 / 4-20 / 111 / 1018 / 318 / 323
22.PZ Uhlík Jan, 2008TJ Jiskra Bechyně--13 / 811 / 10---18
23.PZ Milyan Daniel, 2006TJ Loko Žatec16 / 516 / 519 / 217 / 4---16
24.PZ Hauck Marek, 2007KVS Hradec Králové----18 / 317 / 413 / 815
25.PZ Petříček Adam, 2007TJ Loko Žatec--16 / 519 / 2--14 / 714
26.PZ Pollert Antonín, 2006Univerzitní sportovní klub Praha9 / 12------12
27.PZ Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové------12 / 99
28.PZ Kvapil Matěj, 2009TJ Slavia K. Vary----19 / 219 / 2-4
29.PZ Novosad Jonáš, 2006SK Vltava Č. Krumlov z.s.--18 / 3----3
30.PZ Novotný Štěpán, 2006TJ Semily------19 / 22
31.PZ Pajma Lukáš, 2008TJ DNT VS Kadaň----20 / 1--1
PZ Předota Kristián, 2006KK Brandýs nad Labem--20 / 1----1

kategorie K1W PZ

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.PZ Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.2 / 92 / 91 / 101 / 102 / 91 / 101 / 1049
2.PZ Šrétrová Amálie, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky1 / 101 / 102 / 92 / 91 / 102 / 92 / 948
3.PZ Heková Natálie, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.5 / 63 / 83 / 83 / 83 / 83 / 83 / 840
4.PZ Bočková Kateřina, 2007SK VS Č. Budějovice3 / 84 / 76 / 55 / 6--5 / 632
5.PZ Horáková Julie, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--5 / 66 / 54 / 74 / 7-25
6.PZ Beerová Anežka, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.--9 / 27 / 45 / 66 / 56 / 522
7.PZ Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn--4 / 74 / 7--4 / 721
8.PZ Švehlová Rozárie, 2008SK VS Č. Budějovice4 / 75 / 68 / 3----16
9.PZ Žatecká Taťána, 2007KVS Písek----6 / 55 / 6-11
10.PZ Langová Jindřiška, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn--7 / 4----4
PZ Štěpánková Julie, 2006KVS Hradec Králové------7 / 44
12.PZ Štěpánková Stella, 2006KVS Hradec Králové------8 / 33

kategorie C1M PZ

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.PZ Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové--1 / 201 / 202 / 191 / 201 / 2099
2.PZ Pechlát Adam, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.--2 / 192 / 193 / 183 / 183 / 1892
3.PZ Válek Michal, 2006VS Tábor----1 / 202 / 192 / 1958
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3