vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

ČP žáků ve slalomu 2016

poslední aktualizace: 20.09.2016 18:01:37
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě, 28.05.2016
B - 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě, 29.05.2016
C - 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě, 18.06.2016
D - 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě, 19.06.2016
E - MČR žáků ve slalomu v Brně, 13.08.2016

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 2002-2005
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Krejčí Jakub, 2002SK VS Č. Budějovice1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75300
2.ZS Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha4 / 572 / 682 / 683 / 625 / 53255
3.ZS Veverka Lukáš, 2002SK VS Karbo Benátky3 / 623 / 626 / 494 / 572 / 68249
4.ZS Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk2 / 686 / 494 / 578 / 437 / 46220
5.ZS Lerch Eduard, 2002Klub Kanoistika Roudnice n.L.7 / 4610 / 373 / 625 / 534 / 57218
6.ZS Matějíček Vojtěch, 2002Kanoe Klub Spoj Brno5 / 535 / 53-2 / 688 / 43217
7.ZS Stanovský Vojtěch, 2002SK VS Č. Budějovice10 / 37-5 / 536 / 493 / 62201
8.ZS Ivánek Roman, 2002SK Veselí nad Moravou9 / 404 / 578 / 439 / 406 / 49189
9.ZS Hala Jiří, 2002UP Olomouc6 / 499 / 4025 / 117 / 469 / 40175
10.ZS Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha8 / 4311 / 357 / 4610 / 3710 / 37163
11.ZS Kirchner David, 2002DUKLA Brandýs11 / 358 / 4310 / 3712 / 33-148
12.ZS Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc12 / 337 / 4617 / 2319 / 1913 / 31133
13.ZS Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc13 / 3112 / 3316 / 2514 / 2911 / 35128
14.ZS Weisl Martin, 2002Univerzitní sportovní klub Praha15 / 2716 / 2530 / 611 / 3516 / 25112
15.ZS Frencl Josef, 2002Univerzitní sportovní klub Praha21 / 1514 / 2912 / 33-15 / 27104
16.ZM Semerád Adam, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.16 / 2519 / 1911 / 3522 / 1417 / 23102
17.ZM Stanovský Jakub, 2004SK VS Č. Budějovice19 / 1918 / 219 / 4020 / 1718 / 21101
18.ZM Mrázek Jakub, 2004KK Opava18 / 2117 / 2315 / 2718 / 2114 / 29100
19.ZM Vaněk Matěj, 2004VS Tábor17 / 2315 / 2721 / 1513 / 3124 / 1296
20.ZS Tesař Vojtěch, 2002SK VS Č. Budějovice14 / 2922 / 1414 / 2930 / 619 / 1991
21.ZS Hradec Matěj, 2003UP Olomouc24 / 1213 / 31-17 / 2320 / 1783
22.ZS Stránský Daniel, 2002SK VS Karbo Benátky20 / 1724 / 1223 / 1325 / 1112 / 3375
23.ZS Horal Vojtěch, 2002Delfín Jablonec--13 / 3115 / 27-58
24.ZS Sahula Matěj, 2003SK VS Karbo Benátky23 / 1323 / 1322 / 1426 / 1021 / 1555
25.ZM Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc29 / 720 / 1719 / 1935 / 125 / 1154
26.ZM Venc Štěpán, 2004KK Brandýs nad Labem25 / 1121 / 1520 / 1728 / 8-51
27.ZM Urban Michal, 2004TJ Šumperk33 / 326 / 10-16 / 2527 / 947
28.ZM Hrňák Jáchym, 2004TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--18 / 21-23 / 1334
ZS Táborský Jan, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn22 / 1427 / 9-33 / 328 / 834
30.ZS Pípal Zbyněk, 2003SK VS Č. Budějovice--28 / 823 / 1330 / 627
31.ZS Procházka Josef, 2002KK Brandýs nad Labem27 / 9--29 / 726 / 1026
ZS Duřt Vojtěch, 2003Univerzitní sportovní klub Praha30 / 628 / 833 / 327 / 9-26
33.ZM Rašner Karel, 2004KK Postřelmov--24 / 1224 / 12-24
34.ZS Ondruš Mikuláš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha32 / 433 / 3-21 / 1535 / 123
35.ZM Novák Matyáš, 2005UP Olomouc31 / 5-27 / 9-29 / 721
36.ZM Capalini Daniel, 2005KK Brandýs nad Labem28 / 829 / 7--32 / 419
ZS Procházka Vojtěch, 2002UP Olomouc34 / 225 / 1132 / 4-34 / 219
38.ZS Malý Filip, 2002Otava Strakonice----22 / 1414
39.ZS Fuchs Matouš, 2002Delfín Jablonec--26 / 10--10
ZS Ulitzka Oliver, 2002KK Opava26 / 10----10
41.ZM Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha--29 / 734 / 2-9
ZS Šedivý Jan, 2003SK VS Č. Budějovice--31 / 532 / 4-9
ZM Furiš Eduard, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.-30 / 6--33 / 39
44.ZM Mráka Jan, 2004UP Olomouc35 / 131 / 5---6
45.ZM Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice---31 / 5-5
ZS Bergmann Bořivoj, 2003Kanoe Klub Spoj Brno----31 / 55
ZM Ondruš Mario, 2005Univerzitní sportovní klub Praha-32 / 435 / 1--5
48.ZM Pavelka Marek, 2004Vodní sporty Desná-34 / 2---2
ZS Janoušek Viktor, 2003Univerzitní sportovní klub Praha--34 / 2--2
50.ZM Juda Štěpán, 2004SK VS Karbo Benátky-35 / 1---1

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Lerch Eduard, 2002Klub Kanoistika Roudnice n.L.1 / 602 / 532 / 531 / 601 / 60233
2.ZS Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha3 / 471 / 601 / 602 / 532 / 53226
3.ZS Ulitzka Oliver, 2002KK Opava2 / 534 / 424 / 423 / 476 / 34184
4.ZS Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc5 / 383 / 473 / 475 / 384 / 42174
5.ZS Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha4 / 425 / 387 / 317 / 313 / 47158
6.ZS Janů Filip, 2002UP Olomouc6 / 347 / 315 / 386 / 3410 / 22137
7.ZM Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha--6 / 344 / 427 / 31107
8.ZS Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc9 / 259 / 2512 / 188 / 288 / 28106
9.ZM Urban Michal, 2004TJ Šumperk10 / 2211 / 208 / 2814 / 149 / 2595
ZS Weisl Martin, 2002Univerzitní sportovní klub Praha7 / 3110 / 2211 / 2010 / 2214 / 1495
11.ZS Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk8 / 286 / 34-12 / 1815 / 1292
12.ZM Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc11 / 208 / 2818 / 815 / 1218 / 868
13.ZM Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha--9 / 2511 / 2011 / 2065
14.ZM Beier Matouš, 2004Loko Trutnov13 / 1612 / 1817 / 916 / 1013 / 1660
15.ZS Malý Filip, 2002Otava Strakonice--13 / 169 / 2512 / 1859
16.ZM Jiras Filip, 2005Univerzitní sportovní klub Praha12 / 1814 / 1415 / 1219 / 722 / 451
17.ZS Wendl Samuel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn15 / 1218 / 814 / 1418 / 816 / 1044
18.ZS Klíma Vojtěch, 2002SK Vltava Č. Krumlov z.s.----5 / 3838
19.ZS Mareš Jakub, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.--16 / 1013 / 1619 / 733
20.ZM Venc Štěpán, 2004KK Brandýs nad Labem14 / 1413 / 16---30
21.ZM Novák Matyáš, 2005UP Olomouc17 / 915 / 12-21 / 5-26
22.ZS Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha--10 / 22--22
ZM Hartl Jakub, 2004Vodácký oddíl Horšovský Týn18 / 820 / 622 / 422 / 4-22
24.ZS Urbánek Matyáš, 2002Univerzitní sportovní klub Praha16 / 1017 / 9-24 / 2-21
25.ZS Suk Jakub, 2002Loko Trutnov20 / 619 / 723 / 323 / 3-19
26.ZS Šedivý Jan, 2003SK VS Č. Budějovice--19 / 717 / 925 / 117
ZM Mrázek Jakub, 2004KK Opava19 / 716 / 10---17
28.ZM Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice--20 / 620 / 623 / 315
29.ZM Vaněk Matěj, 2004VS Tábor----17 / 99
30.ZS Janoušek Viktor, 2003Univerzitní sportovní klub Praha--21 / 525 / 1-6
ZS Ivánek Roman, 2002SK Veselí nad Moravou----20 / 66
32.ZS Pátek Vítězslav, 2003Vodní sporty Zábřeh-21 / 5---5
ZM Rašner Karel, 2004KK Postřelmov----21 / 55
34.ZS Procházka Josef, 2002KK Brandýs nad Labem----24 / 22

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Krejčí Jakub, 2002
Stanovský Vojtěch, 2002
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
1 / 60-1 / 601 / 604 / 42222
2.ZS Táborský Jan, 2003
Wendl Samuel, 2003
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
3 / 472 / 532 / 532 / 536 / 34206
3.ZS Hala Jiří, 2002
Janů Filip, 2002
UP Olomouc
UP Olomouc
2 / 531 / 60--2 / 53166
4.ZS Frencl Josef, 2002
Kadlec Filip, 2003
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4 / 423 / 478 / 285 / 385 / 38165
5.ZS Stanovský Jakub, 2004
Tesař Vojtěch, 2002
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5 / 384 / 423 / 478 / 287 / 31158
6.ZM Capalini Daniel, 2005
Venc Štěpán, 2004
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
--4 / 423 / 471 / 60149
7.ZS Ondruš Mario, 2005
Ondruš Mikuláš, 2003
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
10 / 226 / 345 / 386 / 3410 / 22128
8.ZM Jiras Filip, 2005
Pollert Jan, 2005
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
--6 / 344 / 423 / 47123
9.ZS Kuneš Daniel, 2003
Hartl Jakub, 2004
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
8 / 288 / 2810 / 2210 / 229 / 25103
10.ZS Hradec Matěj, 2003
Procházka Vojtěch, 2002
UP Olomouc
UP Olomouc
6 / 345 / 38--8 / 28100
11.ZM Mráka Jan, 2004
Kosík Dan, 2004
UP Olomouc
UP Olomouc
12 / 1811 / 207 / 319 / 2516 / 1094
12.ZS Smilek Jiří, 2003
Švéda Daniel, 2002
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
--9 / 257 / 3115 / 1268
13.ZM Pavelka Marek, 2004
Strnad Ondřej, 2004
Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
9 / 2510 / 22--14 / 1461
14.ZM Popelka Petr, 2005
Bízek Marek, 2005
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
-9 / 25--12 / 1843
15.ZM Štercl Dominik, 2005
Capalini Daniel, 2005
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
-7 / 31---31
ZM Capalini Daniel, 2005
Bízek Marek, 2005
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
7 / 31----31
17.ZM Štercl Dominik, 2005
Popelka Petr, 2005
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
11 / 20----20
ZM Zach Radovan, 2005
Štercl Dominik, 2005
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
----11 / 2020
19.ZM Tesařová Hana, 2004
Švehlová Kateřina, 2005
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
----13 / 1616

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75300
2.ZS Beková Kateřina, 2002KK Opava2 / 682 / 682 / 682 / 682 / 68272
3.ZS Dvořáková Dominika, 2002DUKLA Brandýs4 / 574 / 573 / 623 / 624 / 57238
4.ZS Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc5 / 535 / 534 / 574 / 575 / 53220
5.ZS Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou6 / 496 / 4910 / 378 / 436 / 49190
6.ZS Neugebauerová Anna Marie, 2002SK Stonava3 / 623 / 62--3 / 62186
7.ZM Kneblová Klára, 2005UP Olomouc9 / 408 / 437 / 465 / 5313 / 31182
8.ZS Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc8 / 439 / 406 / 496 / 4910 / 37181
9.ZS Kloboučková Ivana, 2003KK Opava7 / 467 / 469 / 4010 / 377 / 46178
10.ZS Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha11 / 3510 / 375 / 537 / 4611 / 35171
11.ZS Capalini Nicola, 2002KK Brandýs nad Labem14 / 2912 / 3311 / 3511 / 358 / 43146
12.ZS Kofroňová Zuzana, 2002SK VS Karbo Benátky12 / 3311 / 3516 / 259 / 4012 / 33141
13.ZS Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha10 / 3713 / 3114 / 2912 / 33-130
14.ZS Karlíková Barbora, 2002KK Brandýs nad Labem17 / 2316 / 2513 / 3113 / 319 / 40127
15.ZS Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno15 / 2714 / 2912 / 3317 / 2316 / 25114
16.ZS Heinzová Bára, 2003UP Olomouc13 / 3117 / 2317 / 2314 / 29-106
17.ZM Doležalová Bára, 2005UP Olomouc16 / 2515 / 2719 / 1916 / 2519 / 1996
18.ZS Dunovská Viktorie Mia, 2003Otava Strakonice--8 / 4315 / 2720 / 1787
19.ZS Haucková Gabriela, 2002KVS Hradec Králové--18 / 2118 / 2114 / 2971
20.ZS Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--15 / 2729 / 718 / 2155
21.ZS Bednářová Anna, 2002SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--28 / 819 / 1915 / 2754
ZM Janů Veronika, 2005UP Olomouc18 / 2118 / 21-24 / 12-54
23.ZM Pavelková Markéta, 2005SK VS Karbo Benátky19 / 1920 / 1724 / 1235 / 132 / 452
24.ZM Bednářová Markéta, 2004SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--25 / 1122 / 1417 / 2348
25.ZM Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice--22 / 1421 / 1521 / 1544
26.ZM Retková Anna, 2005UP Olomouc20 / 1719 / 19-31 / 5-41
27.ZM Novosadová Kristina, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.--23 / 1320 / 1727 / 939
ZM Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn21 / 1521 / 1535 / 128 / 835 / 139
29.ZS Houšková Kateřina, 2003SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--20 / 17-25 / 1128
ZS Červenková Vanessa, 2003Univerzitní sportovní klub Praha--26 / 1026 / 1028 / 828
ZM Rutarová Kateřina, 2005Vodní sporty Desná22 / 1422 / 14---28
32.ZM Matějíčková Anežka, 2005Kanoe Klub Spoj Brno26 / 1024 / 12--31 / 527
33.ZS Hrdličková Sára, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--27 / 934 / 222 / 1425
ZM Střílková Jana, 2004UP Olomouc24 / 1223 / 13---25
ZS Kratochvílová Tereza, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.---23 / 1324 / 1225
36.ZM Daňková Anna, 2004TJ Šumperk23 / 1325 / 11---24
37.ZM Tesařová Hana, 2004SK VS Č. Budějovice--29 / 727 / 929 / 723
38.ZM Kubisová Jasmína, 2004UP Olomouc25 / 1126 / 10---21
39.ZS Freislebenová Patricia, 2003Univerzitní sportovní klub Praha--33 / 330 / 626 / 1019
40.ZM Kleinová Štěpánka, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.--31 / 5-23 / 1318
ZM Součková Lucie, 2004KVS Hradec Králové--21 / 15-33 / 318
42.ZM Červenková Amélie, 2005Univerzitní sportovní klub Praha--32 / 433 / 330 / 613
ZS Nováková Denisa, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--34 / 225 / 11-13
44.ZS Honzíková Lucie, 2003Otava Strakonice--30 / 632 / 4-10
45.ZM Samková Olga, 2005SK Třebechovice----34 / 22

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Beková Kateřina, 2002KK Opava1 / 602 / 532 / 535 / 381 / 60226
ZS Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc2 / 533 / 471 / 601 / 602 / 53226
3.ZS Dvořáková Dominika, 2002DUKLA Brandýs4 / 424 / 423 / 472 / 533 / 47189
4.ZS Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc6 / 341 / 609 / 254 / 426 / 34170
5.ZM Kneblová Klára, 2005UP Olomouc5 / 385 / 385 / 383 / 477 / 31161
6.ZS Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou3 / 476 / 344 / 4211 / 208 / 28151
7.ZS Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno9 / 2511 / 208 / 289 / 254 / 42120
8.ZS Heinzová Bára, 2003UP Olomouc12 / 187 / 316 / 346 / 34-117
9.ZS Kloboučková Ivana, 2003KK Opava7 / 3110 / 2210 / 227 / 319 / 25109
10.ZS Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha11 / 2012 / 187 / 318 / 2813 / 1697
11.ZM Doležalová Bára, 2005UP Olomouc8 / 288 / 2813 / 1613 / 1610 / 2294
12.ZS Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha10 / 229 / 2511 / 2014 / 14-81
13.ZM Janů Veronika, 2005UP Olomouc13 / 1614 / 1412 / 1812 / 18-66
14.ZM Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn14 / 1415 / 1214 / 1410 / 2216 / 1062
15.ZS Capalini Nicola, 2002KK Brandýs nad Labem16 / 1013 / 16--11 / 2046
16.ZS Karlíková Barbora, 2002KK Brandýs nad Labem15 / 1216 / 10--12 / 1840
17.ZS Přikrylová Ema, 2003VSK Rájec-Jestřebí----5 / 3838
18.ZM Novosadová Kristina, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.----14 / 1414
19.ZS Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----15 / 1212
20.ZS Kratochvílová Tereza, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.----17 / 99
21.ZM Kleinová Štěpánka, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.----18 / 88
22.ZS Hrdličková Sára, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----19 / 77
23.ZS Nováková Denisa, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----20 / 66
24.ZM Retková Anna, 2005UP Olomouc----21 / 55
25.ZM Střílková Jana, 2004UP Olomouc----22 / 44
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3