vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

ČP žáků ve slalomu 2016, žáci mladší

poslední aktualizace: 20.09.2016 18:01:31
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě, 28.05.2016
B - 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě, 29.05.2016
C - 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě, 18.06.2016
D - 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě, 19.06.2016
E - MČR žáků ve slalomu v Brně, 13.08.2016

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 2004-2005
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Vaněk Matěj, 2004VS Tábor2 / 681 / 757 / 461 / 755 / 53271
2.ZM Semerád Adam, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.1 / 754 / 572 / 685 / 532 / 68268
3.ZM Mrázek Jakub, 2004KK Opava3 / 622 / 683 / 623 / 621 / 75267
4.ZM Stanovský Jakub, 2004SK VS Č. Budějovice4 / 573 / 621 / 754 / 573 / 62256
5.ZM Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc7 / 465 / 535 / 5310 / 376 / 49201
6.ZM Urban Michal, 2004TJ Šumperk9 / 407 / 4614 / 292 / 687 / 46200
7.ZM Venc Štěpán, 2004KK Brandýs nad Labem5 / 536 / 496 / 497 / 4611 / 35197
8.ZM Capalini Daniel, 2005KK Brandýs nad Labem6 / 498 / 4315 / 2711 / 359 / 40167
9.ZM Novák Matyáš, 2005UP Olomouc8 / 4320 / 179 / 4035 / 18 / 43143
10.ZM Furiš Eduard, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.13 / 319 / 4013 / 3113 / 3110 / 37139
11.ZM Ondruš Mario, 2005Univerzitní sportovní klub Praha11 / 3511 / 3511 / 3512 / 3320 / 17138
12.ZM Mráka Jan, 2004UP Olomouc10 / 3710 / 3716 / 2514 / 2915 / 27130
13.ZM Rašner Karel, 2004KK Postřelmov--8 / 436 / 4912 / 33125
14.ZM Hrňák Jáchym, 2004TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--4 / 57-4 / 57114
15.ZM Juda Štěpán, 2004SK VS Karbo Benátky12 / 3313 / 3119 / 1915 / 27-110
16.ZM Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha--10 / 379 / 4016 / 25102
17.ZM Beier Matouš, 2004Loko Trutnov16 / 2515 / 2712 / 3323 / 1325 / 1198
18.ZM Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice--17 / 238 / 4314 / 2995
19.ZM Zach Radovan, 2005KK Brandýs nad Labem14 / 2914 / 2918 / 2124 / 1221 / 1594
20.ZM Pavelka Marek, 2004Vodní sporty Desná15 / 2712 / 33--13 / 3191
21.ZM Bízek Marek, 2005KK Brandýs nad Labem18 / 2116 / 2522 / 1417 / 2322 / 1483
22.ZM Štercl Dominik, 2005KK Brandýs nad Labem26 / 1019 / 1925 / 1116 / 2523 / 1368
23.ZM Sobotka Adam, 2005Kanoe Klub Spoj Brno23 / 1323 / 1332 / 421 / 1517 / 2364
24.ZM Pollert Jáchym, 2004Univerzitní sportovní klub Praha17 / 2322 / 1430 / 620 / 1729 / 761
25.ZM Popelka Petr, 2005KK Brandýs nad Labem20 / 1721 / 1520 / 17-27 / 958
26.ZM Dziadek Marek, 2005Kanoe Klub Spoj Brno19 / 1918 / 2127 / 929 / 728 / 857
27.ZM Beran Vojtěch, 2005Univerzitní sportovní klub Praha29 / 717 / 2323 / 1327 / 932 / 452
28.ZM Stolín Adam, 2005Loko Trutnov31 / 525 / 11-22 / 1424 / 1242
29.ZM Klíma Martin, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.--35 / 119 / 1918 / 2141
30.ZM Vejnar Samuel, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.---18 / 2119 / 1940
31.ZM Hric Ondřej, 2004UP Olomouc24 / 1228 / 831 / 526 / 10-35
32.ZM Gábrlík Jakub, 2004UP Olomouc22 / 1424 / 1234 / 2--28
33.ZM Galuška Zdeněk, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.--21 / 1525 / 11-26
34.ZM Kosík Dan, 2004UP Olomouc25 / 1130 / 6-33 / 331 / 525
35.ZM Jiras Filip, 2005Univerzitní sportovní klub Praha21 / 1527 / 9---24
36.ZM Benda Jan, 2005Klub Kanoistika Roudnice n.L.28 / 826 / 1033 / 334 / 2-23
37.ZM Strnad Ondřej, 2004Vodní sporty Desná27 / 929 / 7--30 / 622
ZM Beier Alva, 2005Loko Trutnov30 / 631 / 529 / 732 / 433 / 322
39.ZM Drábek Matyáš, 2005KVS Hradec Králové--24 / 1230 / 6-18
ZM Šiška Ondřej, 2004VK Kroměříž--28 / 8-26 / 1018
41.ZM Manas Adam, 2004TJ DNT VS Kadaň--26 / 10--10
42.ZM Turner Karel, 2004VS Blovice---28 / 8-8
43.ZM Salaj František, 2004TJ Vodní Sporty Litovel33 / 333 / 3--35 / 17
44.ZM Šotek Adam, 2005UP Olomouc32 / 434 / 2---6
45.ZM Vránek Jan, 2004VS Blovice---31 / 5-5
ZM Papula Jan, 2005TJ Vodní Sporty Litovel34 / 235 / 1--34 / 25
47.ZM Trač Matyáš, 2004KK Opava-32 / 4---4
48.ZM Štybnar Vojtěch, 2005UP Olomouc35 / 1----1

kategorie C1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Urban Michal, 2004TJ Šumperk1 / 602 / 532 / 533 / 472 / 53219
2.ZM Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc2 / 531 / 606 / 344 / 426 / 34189
3.ZM Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha--1 / 601 / 601 / 60180
4.ZM Beier Matouš, 2004Loko Trutnov4 / 423 / 475 / 385 / 384 / 42169
5.ZM Jiras Filip, 2005Univerzitní sportovní klub Praha3 / 475 / 384 / 426 / 348 / 28161
6.ZM Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha--3 / 472 / 533 / 47147
7.ZM Novák Matyáš, 2005UP Olomouc6 / 346 / 34-8 / 2810 / 22118
8.ZM Hartl Jakub, 2004Vodácký oddíl Horšovský Týn7 / 318 / 288 / 289 / 2516 / 10112
9.ZM Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice--7 / 317 / 319 / 2587
10.ZM Venc Štěpán, 2004KK Brandýs nad Labem5 / 384 / 42---80
11.ZM Mrázek Jakub, 2004KK Opava8 / 287 / 31--11 / 2079
12.ZM Vaněk Matěj, 2004VS Tábor----5 / 3838
13.ZM Rašner Karel, 2004KK Postřelmov----7 / 3131
14.ZM Klíma Martin, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.----12 / 1818
15.ZM Drábek Matyáš, 2005KVS Hradec Králové----13 / 1616
16.ZM Beier Alva, 2005Loko Trutnov----14 / 1414
17.ZM Stolín Adam, 2005Loko Trutnov----15 / 1212

kategorie C2M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Capalini Daniel, 2005
Venc Štěpán, 2004
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
--1 / 601 / 601 / 60180
2.ZM Mráka Jan, 2004
Kosík Dan, 2004
UP Olomouc
UP Olomouc
4 / 424 / 423 / 473 / 477 / 31178
3.ZM Jiras Filip, 2005
Pollert Jan, 2005
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
--2 / 532 / 532 / 53159
4.ZM Pavelka Marek, 2004
Strnad Ondřej, 2004
Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
2 / 533 / 47--6 / 34134
5.ZM Popelka Petr, 2005
Bízek Marek, 2005
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
-2 / 53--4 / 4295
6.ZM Štercl Dominik, 2005
Capalini Daniel, 2005
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
-1 / 60---60
ZM Capalini Daniel, 2005
Bízek Marek, 2005
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
1 / 60----60
8.ZM Zach Radovan, 2005
Štercl Dominik, 2005
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
----3 / 4747
ZM Štercl Dominik, 2005
Popelka Petr, 2005
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
3 / 47----47
10.ZM Tesařová Hana, 2004
Švehlová Kateřina, 2005
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
----5 / 3838

kategorie K1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Kneblová Klára, 2005UP Olomouc1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75300
2.ZM Doležalová Bára, 2005UP Olomouc2 / 682 / 682 / 682 / 683 / 62272
3.ZM Janů Veronika, 2005UP Olomouc3 / 623 / 6212 / 336 / 49-206
4.ZM Pavelková Markéta, 2005SK VS Karbo Benátky4 / 575 / 536 / 4911 / 3510 / 37196
5.ZM Retková Anna, 2005UP Olomouc5 / 534 / 5714 / 299 / 4015 / 27179
6.ZM Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn6 / 496 / 4911 / 358 / 4313 / 31176
7.ZM Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice--4 / 574 / 574 / 57171
8.ZM Bednářová Markéta, 2004SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--7 / 465 / 532 / 68167
9.ZM Novosadová Kristina, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.--5 / 533 / 626 / 49164
10.ZM Matějíčková Anežka, 2005Kanoe Klub Spoj Brno11 / 359 / 4013 / 3112 / 339 / 40148
11.ZM Tesařová Hana, 2004SK VS Č. Budějovice--8 / 437 / 467 / 46135
12.ZM Součková Lucie, 2004KVS Hradec Králové--3 / 6213 / 3111 / 35128
13.ZM Kleinová Štěpánka, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.--9 / 4014 / 295 / 53122
14.ZM Červenková Amélie, 2005Univerzitní sportovní klub Praha--10 / 3710 / 378 / 43117
15.ZM Rutarová Kateřina, 2005Vodní sporty Desná7 / 467 / 46--17 / 23115
16.ZM Daňková Anna, 2004TJ Šumperk8 / 4310 / 37--16 / 25105
17.ZM Střílková Jana, 2004UP Olomouc9 / 408 / 43--18 / 21104
18.ZM Kubisová Jasmína, 2004UP Olomouc10 / 3711 / 35--20 / 1789
19.ZM Samková Olga, 2005SK Třebechovice----12 / 3333
20.ZM Dobešová Eva, 2004VS Dolní Kounice----14 / 2929
21.ZM Střechová Ela, 2005VS Dolní Kounice----19 / 1919
22.ZM Vojtěchová Barbora, 2004VS Dolní Kounice----21 / 1515
23.ZM Novosadová Eliška, 2005UP Olomouc----22 / 1414

kategorie C1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Kneblová Klára, 2005UP Olomouc1 / 601 / 601 / 601 / 601 / 60240
2.ZM Doležalová Bára, 2005UP Olomouc2 / 532 / 533 / 474 / 422 / 53206
3.ZM Janů Veronika, 2005UP Olomouc3 / 473 / 472 / 533 / 47-194
4.ZM Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn4 / 424 / 424 / 422 / 534 / 42179
5.ZM Novosadová Kristina, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.----3 / 4747
6.ZM Kleinová Štěpánka, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.----5 / 3838
7.ZM Retková Anna, 2005UP Olomouc----6 / 3434
8.ZM Střílková Jana, 2004UP Olomouc----7 / 3131
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3