vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

ČPJ - Český pohár juniorů ve sjezdu 2016

poslední aktualizace: 20.09.2016 18:01:23
započítávány jsou tyto závody:
A - 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23, 01.05.2016
B - 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile, 30.04.2016
C - MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž, 11.06.2016
D - MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž, 12.06.2016
E - 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů, 27.08.2016
F - 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném, 28.08.2016
G - MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném, 11.09.2016

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 1998-2005
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Zapletal Vojtěch, 1998DUKLA Brandýs1 / 751 / 751 / 752 / 68--1 / 75368
2.DM Koblížek Daniel, 2000Loko Trutnov2 / 682 / 683 / 621 / 752 / 683 / 622 / 68347
3.DS Kyzlík Milan, 1999Klub Kanoistika Roudnice n.L.5 / 536 / 494 / 573 / 623 / 621 / 754 / 57313
4.DM Zapletal Mikuláš, 2000DUKLA Brandýs3 / 624 / 572 / 684 / 57--3 / 62306
5.DS Krč Ladislav, 1999DUKLA Brandýs4 / 573 / 625 / 535 / 531 / 7513 / 315 / 53300
6.DM Švagr Rostislav, 2000SK Týniště nad Orlicí7 / 467 / 466 / 496 / 494 / 574 / 578 / 43258
7.DM Gabrlík Tomáš, 2000UP Olomouc-5 / 5313 / 3113 / 316 / 492 / 686 / 49250
8.ZS Ivánek Roman, 2002SK Veselí nad Moravou6 / 499 / 408 / 437 / 46--7 / 46224
9.DM Veniger Jan, 2000SKK Vysoké Mýto10 / 3712 / 3312 / 339 / 405 / 537 / 4610 / 37213
10.ZS Matějíček Vojtěch, 2002Kanoe Klub Spoj Brno--10 / 3710 / 377 / 465 / 5312 / 33206
11.DM Veselý František, 2000Loko Trutnov13 / 3118 / 2116 / 2512 / 339 / 406 / 499 / 40193
12.DM Bergmann Ondřej, 2000Kanoe Klub Spoj Brno9 / 4010 / 3711 / 358 / 4311 / 3516 / 2518 / 21190
13.DS Štercl Vít, 1999DUKLA Brandýs11 / 3511 / 3514 / 2914 / 298 / 439 / 4011 / 35188
14.DM Látal Filip, 2001UP Olomouc18 / 2115 / 2722 / 1418 / 2110 / 3711 / 3516 / 25145
15.ZS Hala Jiří, 2002UP Olomouc15 / 2716 / 2518 / 2115 / 2715 / 2720 / 1720 / 17127
16.DS Bouček Stanislav, 1999TJ Syntesia Pardubice8 / 438 / 439 / 40----126
ZS Kirchner David, 2002DUKLA Brandýs12 / 3313 / 3115 / 2711 / 35---126
18.ZS Hradec Matěj, 2003UP Olomouc17 / 2319 / 1920 / 1716 / 2526 / 1012 / 33-117
19.DM Klein Pavel, 2001SK Vltava Č. Krumlov z.s.---24 / 1213 / 318 / 4315 / 27113
20.DM Hrnčíř Jakub, 2001SKK Vysoké Mýto20 / 1727 / 925 / 1123 / 1319 / 1910 / 3719 / 19105
21.ZS Procházka Vojtěch, 2002UP Olomouc14 / 2920 / 1721 / 1522 / 1416 / 2523 / 1322 / 14100
22.ZS Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc22 / 1425 / 1129 / 730 / 614 / 2914 / 2923 / 1396
23.DM Walter David, 2001TJ Šumperk19 / 1917 / 2319 / 1920 / 1720 / 1727 / 924 / 1295
24.ZS Šindelář Jan, 2002TJ Loko Plzeň16 / 2523 / 1317 / 2317 / 2328 / 826 / 10-94
25.ZS Janů Filip, 2002UP Olomouc21 / 1521 / 1524 / 1221 / 1512 / 3322 / 14-92
26.DM Plachý Vojtěch, 2001VK Kroměříž--27 / 928 / 824 / 1215 / 2717 / 2379
27.ZS Lerch Eduard, 2002Klub Kanoistika Roudnice n.L.----18 / 2119 / 1914 / 2969
28.ZM Vaněk Matěj, 2004VS Tábor--26 / 1026 / 1025 / 1117 / 2326 / 1064
ZM Novák Matyáš, 2005UP Olomouc--28 / 825 / 1123 / 1318 / 2125 / 1164
30.ZS Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc23 / 1326 / 10--21 / 1521 / 15-53
31.DM Hrnčíř Vojtěch, 2001SKK Vysoké Mýto--30 / 627 / 922 / 1425 / 1128 / 848
32.DS Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc--7 / 46----46
33.DM Klement Maxim, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.----17 / 23-21 / 1538
34.DM Tichý Štěpán, 2000TJ Valašské Meziříčí--23 / 1319 / 19---32
35.DM Bárta Jan, 2000TJ Kralupy, oddíl kanoistiky------13 / 3131
36.DM Urban Daniel, 2001TJ Šumperk-14 / 29-----29
ZM Rašner Karel, 2004KK Postřelmov--32 / 432 / 427 / 924 / 12-29
38.ZM Vejnar Samuel, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.26 / 1029 / 733 / 329 / 7---27
39.DM Bláha Petr, 2000TJ Loko Plzeň25 / 1122 / 14-----25
40.DS Korbelář David, 1999TJ Loko Plzeň24 / 1224 / 12-----24
41.ZS Šmakal Petr, 2003TJ Vodní Sporty Litovel28 / 831 / 5-----13
ZM Papula Jan, 2005TJ Vodní Sporty Litovel31 / 528 / 8-----13
ZM Němec Radek, 2004TJ Syntesia Pardubice27 / 932 / 4-----13
44.ZM Mrázek Jakub, 2004KK Opava--31 / 531 / 5--34 / 212
ZM Klíma Martin, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.30 / 630 / 6-----12
46.ZM Beier Alva, 2005Loko Trutnov29 / 733 / 3-----10
47.ZS Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk------27 / 99
48.DM Fiala Jakub, 2001UP Olomouc------29 / 77
49.DS Řáha Oldřich, 1998TJ Loko Žatec------30 / 66
ZM Salaj František, 2004TJ Vodní Sporty Litovel32 / 434 / 2-----6
51.DM Nesnídal Radek, 2000TJ Loko Žatec------31 / 55
52.ZM Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc------32 / 44
ZM Vodák Norbert, 2004TJ Vodní Sporty Litovel33 / 335 / 1-----4
ZS Koudelka Samson, 2002SK Vltava Č. Krumlov z.s.--34 / 234 / 2---4
ZS Král Matěj, 2002KK Postřelmov--35 / 133 / 3---4
56.DM Milyan David, 2001TJ Loko Žatec------33 / 33
57.ZM Šiška Ondřej, 2004VK Kroměříž---35 / 1---1
ZS Bergmann Bořivoj, 2003Kanoe Klub Spoj Brno------35 / 11

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Klíma Jan, 1998SK Vltava Č. Krumlov z.s.2 / 532 / 532 / 532 / 531 / 601 / 601 / 60286
2.DS Skořepa Vojtěch, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.3 / 473 / 473 / 473 / 473 / 472 / 533 / 47241
3.DS Šmoldas Michal, 1998TJ Vodní Sporty Litovel1 / 601 / 601 / 601 / 60---240
4.DS Ruffer Matěj, 1999TJ Syntesia Pardubice5 / 384 / 424 / 424 / 422 / 533 / 472 / 53237
5.ZS Klíma Vojtěch, 2002SK Vltava Č. Krumlov z.s.8 / 289 / 258 / 287 / 314 / 424 / 425 / 38181
6.DS Walter Jakub, 1998TJ Šumperk6 / 347 / 316 / 349 / 257 / 315 / 3816 / 10168
7.DM Ženka Ondra, 2000TJ Syntesia Pardubice4 / 426 / 345 / 385 / 38---152
8.DM Ženka Martin, 2000TJ Syntesia Pardubice7 / 315 / 387 / 316 / 34---134
9.DM Urban Daniel, 2001TJ Šumperk9 / 258 / 289 / 258 / 28--11 / 20126
10.ZS Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc10 / 2211 / 2016 / 1014 / 146 / 346 / 3414 / 14124
11.ZS Mareš Jakub, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.13 / 1612 / 1814 / 1415 / 125 / 387 / 31-117
12.DS Študlar Patrik, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.--10 / 2210 / 22--6 / 3478
13.ZS Janů Filip, 2002UP Olomouc11 / 2010 / 22----12 / 1860
14.DS Křenek Jakub, 1999TJ Valašské Meziříčí--15 / 1213 / 16--8 / 2856
15.DS Novotný Jan, 1998UP Olomouc--12 / 18---9 / 2543
16.DM Heger Vojtěch, 2000DUKLA Brandýs------4 / 4242
17.ZS Král Matěj, 2002KK Postřelmov--11 / 2011 / 20---40
18.ZM Beier Matouš, 2004Loko Trutnov12 / 18-17 / 916 / 10---37
19.ZM Rašner Karel, 2004KK Postřelmov--13 / 1612 / 18---34
20.DM Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice------7 / 3131
21.ZS Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc14 / 1413 / 16-----30
22.ZM Němec Radek, 2004TJ Syntesia Pardubice15 / 1214 / 14-----26
23.DM Novotný Petr, 2000UP Olomouc------10 / 2222
24.ZS Lerch Eduard, 2002Klub Kanoistika Roudnice n.L.------13 / 1616
25.ZM Novák Matyáš, 2005UP Olomouc--20 / 617 / 9---15
ZM Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc--19 / 718 / 8---15
27.ZM Papula Jan, 2005TJ Vodní Sporty Litovel--18 / 821 / 5---13
28.ZM Urban Michal, 2004TJ Šumperk------15 / 1212
ZM Salaj František, 2004TJ Vodní Sporty Litovel--21 / 519 / 7---12
30.ZS Šmakal Petr, 2003TJ Vodní Sporty Litovel--22 / 420 / 6---10
31.ZS Ulitzka Oliver, 2002KK Opava------17 / 99
32.ZM Vodák Norbert, 2004TJ Vodní Sporty Litovel--23 / 322 / 4---7

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Zapletal Mikuláš, 2000
Zapletal Vojtěch, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1 / 601 / 601 / 601 / 60--1 / 60300
2.DM Hendrych Tomáš, 2000
Nachtigal Richard, 2000
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
6 / 344 / 425 / 383 / 471 / 601 / 603 / 47256
3.DS Krč Ladislav, 1999
Kyzlík Milan, 1999
DUKLA Brandýs
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
3 / 475 / 386 / 346 / 343 / 473 / 475 / 38217
4.DS Ruffer Matěj, 1999
Walter Jakub, 1998
TJ Syntesia Pardubice
TJ Šumperk
7 / 316 / 344 / 425 / 384 / 422 / 536 / 34209
5.DM Ženka Martin, 2000
Ženka Ondra, 2000
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4 / 422 / 533 / 472 / 53---195
DM Koblížek Daniel, 2000
Veselý František, 2000
Loko Trutnov
Loko Trutnov
5 / 387 / 317 / 314 / 422 / 53-7 / 31195
7.DS Klíma Jan, 1998
Skořepa Vojtěch, 1999
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2 / 533 / 472 / 53---9 / 25178
8.ZS Janů Filip, 2002
Hala Jiří, 2002
UP Olomouc
UP Olomouc
--9 / 257 / 317 / 315 / 3810 / 22147
9.DM Hrnčíř Jakub, 2001
Hrnčíř Vojtěch, 2001
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
--11 / 209 / 255 / 386 / 3413 / 16133
10.ZS Smilek Jiří, 2003
Švéda Daniel, 2002
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
--10 / 228 / 286 / 344 / 42-126
11.DS Novotný Petr, 2000
Vrublovský Jan, 1999
UP Olomouc
UP Olomouc
--8 / 28---4 / 4270
12.DM Veniger Jan, 2000
Švagr Rostislav, 2000
SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
8 / 288 / 28-----56
13.DS Heger Vojtěch, 2000
Heger Tomáš, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
------2 / 5353
14.ZS Rudorfer Martin, 2003
Kratochvíl Martin, 2003
UP Olomouc
UP Olomouc
--14 / 1410 / 22--15 / 1248
15.ZS Hradec Matěj, 2003
Procházka Vojtěch, 2002
UP Olomouc
UP Olomouc
--12 / 1811 / 20--17 / 947
16.ZM Beier Alva, 2005
Beier Matouš, 2004
Loko Trutnov
Loko Trutnov
--13 / 1612 / 18---34
17.DS Křenek Jakub, 1999
Kaminský Jan, 1999
TJ Valašské Meziříčí
Univerzitní sportovní klub Praha
------8 / 2828
18.ZM Němec Radek, 2004
Veselý Ondřej, 2004
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
--15 / 1214 / 14---26
19.ZM Mráka Jan, 2004
Kosík Dan, 2004
UP Olomouc
UP Olomouc
--16 / 1015 / 12---22
20.DS Štercl Vít, 1999
Lerch Adam, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
------11 / 2020
21.ZM Šťastný Matěj, 2005
Pilař Jan, 2004
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
--17 / 916 / 10---19
22.DS Kuna Václav, 1998
Příhoda Matouš, 1998
SK VS Č. Budějovice
Univerzitní sportovní klub Praha
------12 / 1818
23.ZM Furiš Eduard, 2004
Vejnar Samuel, 2005
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
---13 / 16---16
24.DS Kořínek Vilém, 1999
Wallisch Vít, 1999
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
------14 / 1414
25.DS Chaloupka Václav, 1998
Novotný Jan, 1998
UP Olomouc
UP Olomouc
------16 / 1010

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno1 / 601 / 601 / 601 / 60--2 / 53293
2.DS Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.2 / 532 / 532 / 532 / 531 / 602 / 531 / 60279
3.DM Dimovová Barbora, 2000TJ Vodní Sporty Litovel3 / 473 / 476 / 343 / 472 / 531 / 604 / 42254
4.DM Paloudová Karolína, 2000SK Vltava Č. Krumlov z.s.4 / 425 / 385 / 385 / 387 / 314 / 428 / 28198
5.DS Bayerová Barbora, 1998TJ Valašské Meziříčí6 / 344 / 424 / 424 / 42--9 / 25185
6.ZS Dvořáková Dominika, 2002DUKLA Brandýs7 / 319 / 258 / 286 / 343 / 475 / 386 / 34184
7.DM Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno5 / 386 / 347 / 317 / 31--3 / 47181
8.DM Dimovová Viktorie, 2000TJ Vodní Sporty Litovel8 / 2810 / 2210 / 228 / 286 / 343 / 4710 / 22159
9.DS Hricová Klára, 1999UP Olomouc--3 / 47-4 / 427 / 315 / 38158
10.DM Vaňková Klára, 2001VS Tábor10 / 228 / 2813 / 1611 / 209 / 256 / 347 / 31140
11.DM Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno12 / 187 / 3112 / 1812 / 185 / 389 / 2511 / 20132
12.ZS Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc9 / 2511 / 209 / 259 / 258 / 288 / 2814 / 14131
13.DS Plachtová Alexandra, 1998SK Vltava Č. Krumlov z.s.11 / 2012 / 1814 / 1413 / 1612 / 1813 / 1613 / 1688
14.DM Smetánková Klára, 2000VK Kroměříž13 / 1614 / 1416 / 10-10 / 2210 / 2220 / 684
15.ZS Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc14 / 1413 / 1617 / 914 / 1413 / 1612 / 1816 / 1078
16.DS Hricová Adéla, 1999UP Olomouc--19 / 7-11 / 2011 / 2015 / 1259
17.ZS Beková Kateřina, 2002KK Opava--11 / 2010 / 22--17 / 951
18.ZS Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou15 / 1216 / 1018 / 815 / 12--21 / 547
19.DS Huňková Nikola, 1998TJ Valašské Meziříčí17 / 915 / 1225 / 119 / 7--19 / 736
20.ZS Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno16 / 1021 / 520 / 618 / 8--23 / 332
21.ZS Bočánková Jana, 2003SK Domeček Soběslav18 / 819 / 723 / 316 / 10---28
22.DS Pomajbíková Kristýna, 1999UP Olomouc--21 / 5---12 / 1823
23.DM Bayerová Markéta, 2000TJ Valašské Meziříčí20 / 622 / 422 / 421 / 5---19
24.ZM Kneblová Klára, 2005UP Olomouc-20 / 624 / 217 / 9---17
25.DM Kyzlíková Monika, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.19 / 717 / 9-----16
26.DS Manová Štěpánka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.----14 / 14--14
27.ZS Heinzová Bára, 2003UP Olomouc----15 / 12-25 / 113
28.ZS Kolihová Hana, 2003SK Domeček Soběslav22 / 418 / 8-----12
DS Báčová Michaela, 1998KK Brandýs nad Labem--15 / 12----12
30.ZM Novosadová Kristina, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.21 / 523 / 3-23 / 3---11
31.DM Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn------18 / 88
32.DM Staňková Antonie, 2000SK Vltava Č. Krumlov z.s.---20 / 6---6
33.ZS Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec------22 / 44
ZS Kloboučková Ivana, 2003KK Opava---22 / 4---4
35.ZM Doležalová Bára, 2005UP Olomouc23 / 3------3
ZM Kleinová Štěpánka, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.24 / 2--25 / 1---3
37.DM Vaňková Michaela, 2000TJ Vodní Sporty Litovel------24 / 22
ZS Kratochvílová Tereza, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.---24 / 2---2
39.ZM Janů Veronika, 2005UP Olomouc25 / 1------1

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno1 / 601 / 602 / 532 / 53--1 / 60286
DS Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.2 / 532 / 531 / 601 / 602 / 531 / 602 / 53286
3.DM Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno3 / 473 / 473 / 473 / 47--3 / 47235
4.DM Paloudová Karolína, 2000SK Vltava Č. Krumlov z.s.4 / 425 / 384 / 424 / 423 / 472 / 534 / 42226
5.DM Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno7 / 314 / 427 / 317 / 311 / 603 / 475 / 38218
6.ZS Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc6 / 347 / 315 / 385 / 384 / 424 / 427 / 31194
7.DS Bayerová Barbora, 1998TJ Valašské Meziříčí5 / 386 / 346 / 346 / 34--6 / 34174
8.ZS Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc8 / 288 / 2810 / 2212 / 185 / 385 / 388 / 28160
9.DS Plachtová Alexandra, 1998SK Vltava Č. Krumlov z.s.--11 / 2011 / 20--11 / 2060
10.ZS Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno--12 / 1813 / 16--9 / 2559
11.ZS Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou--8 / 289 / 25---53
DM Štěpánková Petra, 2001TJ Šumperk--9 / 258 / 28---53
13.ZS Heinzová Bára, 2003UP Olomouc--14 / 1417 / 9--10 / 2245
14.ZM Kneblová Klára, 2005UP Olomouc--13 / 1610 / 22---38
15.ZM Janů Veronika, 2005UP Olomouc--15 / 1218 / 8---20
ZM Doležalová Bára, 2005UP Olomouc--16 / 1016 / 10---20
17.ZM Novosadová Kristina, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.---14 / 14---14
18.ZS Kratochvílová Tereza, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.---15 / 12---12
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3