vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

ČP žáků ve slalomu 2017

poslední aktualizace: 04.09.2017 08:31:46
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži, 03.06.2017
B - 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži, 04.06.2017
C - 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě, 01.07.2017
D - 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě, 02.07.2017
E - Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L., 02.09.2017

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 2003-2006
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Mrázek Jakub, 2004KK Opava4 / 574 / 571 / 751 / 755 / 53264
2.ZS Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha9 / 401 / 753 / 625 / 532 / 68258
3.ZS Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc5 / 532 / 682 / 682 / 689 / 40257
4.ZS Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc3 / 625 / 534 / 573 / 621 / 75256
5.ZS Stanovský Jakub, 2004SK VS Č. Budějovice1 / 7516 / 255 / 539 / 4011 / 35203
6.ZS Venc Štěpán, 2004DUKLA Brandýs17 / 237 / 466 / 496 / 494 / 57201
7.ZS Vaněk Matěj, 2004VS Tábor2 / 6815 / 277 / 468 / 43-184
8.ZS Sahula Matěj, 2003SK VS Karbo Benátky20 / 173 / 6211 / 3512 / 336 / 49179
9.ZS Urban Michal, 2004neuvedeno13 / 3113 / 318 / 4310 / 373 / 62173
10.ZS Hradec Matěj, 2003UP Olomouc16 / 2511 / 359 / 404 / 5715 / 27159
ZS Táborský Jan, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn7 / 466 / 4912 / 3322 / 1413 / 31159
12.ZM Novák Matyáš, 2005UP Olomouc8 / 4312 / 3317 / 2316 / 257 / 46147
13.ZM Capalini Daniel, 2005DUKLA Brandýs11 / 359 / 4020 / 1715 / 278 / 43145
14.ZS Pípal Zbyněk, 2003SK VS Č. Budějovice6 / 4910 / 3710 / 3719 / 1932 / 4142
15.ZS Semerád Adam, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.10 / 3718 / 2114 / 2911 / 3510 / 37138
16.ZS Bergmann Bořivoj, 2003Kanoe Klub Spoj Brno21 / 158 / 4316 / 257 / 4620 / 17131
17.ZS Duřt Vojtěch, 2003Univerzitní sportovní klub Praha12 / 3314 / 2915 / 2714 / 2922 / 14118
18.ZS Rašner Karel, 2004KK Postřelmov15 / 2724 / 1213 / 3120 / 1717 / 2398
19.ZS Hrňák Jáchym, 2004TJ Kralupy, oddíl kanoistiky19 / 1917 / 2325 / 1118 / 2114 / 2992
20.ZS Janoušek Viktor, 2003Univerzitní sportovní klub Praha14 / 2920 / 1722 / 1423 / 13-73
21.ZS Stehno Petr, 2003Univerzitní sportovní klub Praha33 / 319 / 1926 / 1013 / 31-63
22.ZM Zach Radovan, 2005KK Brandýs nad Labem25 / 1125 / 1119 / 1921 / 1521 / 1560
23.ZS Ondruš Mikuláš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha24 / 1227 / 923 / 1325 / 1118 / 2157
24.ZS Lacina Jakub, 2003TJ Semily-22 / 1421 / 1517 / 23-52
25.ZM Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc32 / 429 / 724 / 1226 / 1019 / 1948
26.ZS Furiš Eduard, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.26 / 1026 / 1027 / 924 / 1230 / 641
ZM Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha22 / 1423 / 1329 / 729 / 731 / 541
28.ZS Kudrna Josef, 2004KK Brandýs nad Labem34 / 2-34 / 2-12 / 3337
29.ZS Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice18 / 2121 / 15---36
30.ZM Bízek Marek, 2005KK Brandýs nad Labem-34 / 233 / 332 / 416 / 2534
31.ZS Trač Matyáš, 2004KK Opava--18 / 21-27 / 930
32.ZM Ondruš Mario, 2005Univerzitní sportovní klub Praha23 / 1332 / 4--26 / 1027
33.ZS Hezina Jiří, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.28 / 831 / 5--23 / 1326
34.ZS Mráka Jan, 2004UP Olomouc--32 / 430 / 624 / 1222
35.ZS Pátek Vítězslav, 2003Vodní sporty Zábřeh27 / 933 / 3--28 / 820
36.ZM Vejnar Samuel, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.-28 / 8-27 / 9-17
37.ZM Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha29 / 735 / 131 / 535 / 1-14
ZS Šedivý Jan, 2003SK VS Č. Budějovice-30 / 6-28 / 8-14
39.ZS Čepička Ladislav, 2003TJ ČSAD Plzeň--30 / 631 / 5-11
ZS Marek Matyáš, 2003SK Třebechovice----25 / 1111
41.ZS Hajduch Jaroslav, 2004Otava Strakonice--28 / 834 / 2-10
42.ZS Turner Karel, 2004VS Blovice----29 / 77
43.ZM Popelka Petr, 2005KK Brandýs nad Labem30 / 6----6
44.ZS Gábrlík Jakub, 2004UP Olomouc31 / 5----5
45.ZM Štercl Dominik, 2005KK Brandýs nad Labem35 / 1---33 / 34
46.ZS Kuneš Daniel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn---33 / 3-3
47.ZM Jinek Hugo, 2005Univerzitní sportovní klub Praha----34 / 22
48.ZS Olšár Petr, 2003VK Tzunami Ostrava--35 / 1--1
ZS Čihovský Šimon, 2003SK VS Č. Budějovice----35 / 11

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha1 / 753 / 622 / 681 / 751 / 75293
2.ZS Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc2 / 682 / 681 / 755 / 532 / 68279
3.ZS Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha3 / 621 / 753 / 622 / 684 / 57267
4.ZM Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha5 / 535 / 534 / 573 / 626 / 49225
5.ZS Urban Michal, 2004neuvedeno4 / 574 / 575 / 536 / 495 / 53220
6.ZS Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice7 / 468 / 438 / 434 / 5728 / 8189
7.ZM Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha9 / 409 / 4011 / 357 / 463 / 62188
8.ZS Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc6 / 497 / 466 / 498 / 439 / 40187
9.ZS Beier Matouš, 2004Loko Trutnov12 / 336 / 497 / 469 / 407 / 46181
10.ZM Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc8 / 4310 / 379 / 4011 / 358 / 43163
11.ZS Mareš Jakub, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.14 / 2912 / 3314 / 2918 / 2111 / 35126
12.ZS Rašner Karel, 2004KK Postřelmov16 / 2515 / 2713 / 3112 / 3313 / 31122
13.ZM Jiras Filip, 2005Univerzitní sportovní klub Praha13 / 3114 / 2915 / 2714 / 2917 / 23116
14.ZS Janoušek Viktor, 2003Univerzitní sportovní klub Praha17 / 2311 / 3516 / 2513 / 3118 / 21114
15.ZM Novák Matyáš, 2005UP Olomouc11 / 3516 / 2519 / 19-16 / 25104
16.ZS Wendl Samuel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn18 / 2121 / 1518 / 2117 / 2310 / 37102
17.ZS Mrázek Jakub, 2004KK Opava--12 / 3310 / 3719 / 1989
18.ZS Vaněk Matěj, 2004VS Tábor19 / 1918 / 2121 / 1524 / 1212 / 3388
19.ZS Šedivý Jan, 2003SK VS Č. Budějovice20 / 1717 / 2317 / 2321 / 1525 / 1178
20.ZS Kuneš Daniel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn22 / 1413 / 3122 / 1420 / 17-76
21.ZS Hartl Jakub, 2004Vodácký oddíl Horšovský Týn10 / 3719 / 19--20 / 1773
22.ZM Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové23 / 1325 / 1120 / 1716 / 2521 / 1570
23.ZS Lacina Jakub, 2003TJ Semily--10 / 3715 / 27-64
24.ZM Vejnar Samuel, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.24 / 1224 / 1223 / 1322 / 14-51
25.ZS Pollert Jáchym, 2004Univerzitní sportovní klub Praha25 / 1126 / 1025 / 1123 / 1324 / 1247
26.ZS Míl Jakub, 2003Loko Trutnov21 / 1520 / 17--23 / 1345
27.ZS Pátek Vítězslav, 2003Vodní sporty Zábřeh15 / 2723 / 13---40
28.ZM Slavík Vojtěch, 2005Univerzitní sportovní klub Praha27 / 927 / 929 / 730 / 629 / 732
29.ZM Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové--24 / 1225 / 1130 / 629
ZS Trač Matyáš, 2004KK Opava--26 / 1019 / 19-29
ZM Střílka Richard, 2006UP Olomouc29 / 733 / 331 / 528 / 827 / 929
ZS Čihovský Šimon, 2003SK VS Č. Budějovice----14 / 2929
33.ZS Fencl Jáchym, 2003TJ Syntesia Pardubice26 / 1022 / 14--32 / 428
34.ZS Kudrna Josef, 2004KK Brandýs nad Labem----15 / 2727
35.ZM Malý Vojtěch, 2006UP Olomouc31 / 531 / 530 / 626 / 1031 / 526
36.ZM Šťastný Matěj, 2005TJ Syntesia Pardubice33 / 329 / 727 / 931 / 534 / 224
ZM Válek Michal, 2006VS Tábor28 / 830 / 633 / 329 / 7-24
38.ZS Veselý Ondřej, 2004TJ Syntesia Pardubice34 / 2-28 / 827 / 9-19
39.ZM Drábek Matyáš, 2005KVS Hradec Králové----22 / 1414
40.ZS Hric Ondřej, 2004UP Olomouc-34 / 232 / 432 / 4-10
ZS Pechač Jonáš, 2004Univerzitní sportovní klub Praha30 / 632 / 4---10
ZM Prüher Vojtěch, 2006SK VS Č. Budějovice----26 / 1010
43.ZS Kosík Dan, 2004UP Olomouc35 / 128 / 8---9
44.ZM Plášil Hynek, 2006TJ Syntesia Pardubice--34 / 233 / 333 / 38
45.ZM Jinek Hugo, 2005Univerzitní sportovní klub Praha32 / 435 / 1---5

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Capalini Daniel, 2005
Venc Štěpán, 2004
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75300
2.ZS Táborský Jan, 2003
Wendl Samuel, 2003
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2 / 682 / 682 / 682 / 682 / 68272
3.ZS Beier Alva, 2005
Beier Matouš, 2004
Loko Trutnov
Loko Trutnov
3 / 623 / 623 / 623 / 623 / 62248
4.ZM Jiras Filip, 2005
Černík Štěpán, 2006
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5 / 536 / 494 / 574 / 577 / 46216
5.ZS Gábrlík Jakub, 2004
Mráka Jan, 2004
UP Olomouc
UP Olomouc
7 / 465 / 535 / 536 / 496 / 49204
6.ZM Zach Radovan, 2005
Štercl Dominik, 2005
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
9 / 408 / 436 / 495 / 535 / 53198
7.ZM Štybnar Vojtěch, 2005
Svoboda Ondřej, 2006
UP Olomouc
UP Olomouc
14 / 2911 / 357 / 467 / 46-156
8.ZM Jaroš Michael, 2006
Pomajbík Filip, 2006
UP Olomouc
UP Olomouc
11 / 3512 / 339 / 409 / 40-148
ZM Cardoselli Tomáš, 2005
Pelikán Václav, 2005
Bohemians Praha
Bohemians Praha
13 / 3113 / 318 / 438 / 43-148
10.ZS Jinek Hugo, 2005
Čmejrek Cyril, 2004
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6 / 497 / 46--9 / 40135
11.ZS Kuneš Daniel, 2003
Hartl Jakub, 2004
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4 / 574 / 57---114
12.ZS Fencl Jáchym, 2003
Němec Radek, 2004
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
10 / 3710 / 37--11 / 35109
13.ZM Šťastný Matěj, 2005
Plášil Hynek, 2006
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
15 / 2714 / 29--10 / 3793
14.ZS Bízek Marek, 2005
Kudrna Josef, 2004
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
8 / 439 / 40---83
15.ZS Pechač Jonáš, 2004
Jahoda Jakub, 2004
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
12 / 3315 / 27---60
16.ZS Šedivý Vít, 2004
Prüher Vojtěch, 2006
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
----4 / 5757
17.ZS Vejnar Samuel, 2005
Mareš Jakub, 2003
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
----8 / 4343

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75300
2.ZS Kloboučková Ivana, 2003KK Opava2 / 682 / 683 / 622 / 683 / 62266
3.ZS Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc4 / 573 / 622 / 683 / 625 / 53249
4.ZS Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha5 / 536 / 494 / 575 / 534 / 57220
5.ZM Kneblová Klára, 2005UP Olomouc6 / 497 / 466 / 496 / 492 / 68215
6.ZS Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha3 / 628 / 435 / 537 / 4612 / 33204
7.ZS Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky11 / 354 / 578 / 434 / 577 / 46203
8.ZM Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice7 / 4611 / 3511 / 359 / 408 / 43164
9.ZM Retková Anna, 2005UP Olomouc14 / 2910 / 377 / 4610 / 3717 / 23149
10.ZS Tesařová Hana, 2004SK VS Č. Budějovice8 / 4317 / 2313 / 3118 / 216 / 49146
11.ZM Doležalová Bára, 2005UP Olomouc16 / 259 / 4015 / 2712 / 3310 / 37137
12.ZS Freislebenová Patricia, 2003Univerzitní sportovní klub Praha9 / 4012 / 3312 / 3316 / 2526 / 10131
ZS Novosadová Kristina, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.13 / 31-10 / 3717 / 239 / 40131
14.ZS Červenková Vanessa, 2003Univerzitní sportovní klub Praha15 / 2715 / 2714 / 298 / 4313 / 31130
15.ZS Heinzová Bára, 2003UP Olomouc12 / 335 / 53--11 / 35121
16.ZM Červenková Amélie, 2005Univerzitní sportovní klub Praha23 / 1319 / 1916 / 2514 / 2916 / 2598
17.ZS Součková Lucie, 2004KVS Hradec Králové--9 / 4011 / 3521 / 1590
18.ZS Bednářová Markéta, 2004SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.20 / 1714 / 2918 / 2119 / 19-86
19.ZS Hrdličková Sára, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky19 / 1916 / 2517 / 2322 / 1420 / 1784
20.ZM Pavelková Markéta, 2005SK VS Karbo Benátky17 / 2318 / 2120 / 1724 / 1218 / 2182
21.ZS Kratochvílová Tereza, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.18 / 2121 / 1521 / 1515 / 2725 / 1178
22.ZM Samková Olga, 2005SK Třebechovice--22 / 1413 / 3114 / 2974
23.ZS Houšková Kateřina, 2003SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.10 / 3713 / 31---68
24.ZM Janů Veronika, 2005UP Olomouc21 / 1520 / 1723 / 1320 / 1723 / 1362
25.ZM Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn24 / 1222 / 1426 / 1021 / 1519 / 1960
26.ZM Mrázková Klára, 2006KK Opava29 / 723 / 1324 / 1223 / 1322 / 1452
27.ZS Dobešová Eva, 2004VS Dolní Kounice22 / 1425 / 1119 / 19--44
28.ZS Daňková Anna, 2004neuvedeno--27 / 925 / 1124 / 1232
ZS Retková Marie, 2003UP Olomouc31 / 5-25 / 1126 / 1030 / 632
30.ZM Kremrová Adéla, 2005Univerzitní sportovní klub Praha25 / 1129 / 731 / 528 / 8-31
31.ZM Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.----15 / 2727
32.ZM Heková Natálie, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.27 / 924 / 12--31 / 526
33.ZS Kudělásková Monika, 2003VK Tzunami Ostrava28 / 828 / 8--27 / 925
34.ZM Střechová Ela, 2005VS Dolní Kounice30 / 627 / 928 / 8--23
35.ZS Střílková Jana, 2004UP Olomouc26 / 1035 / 135 / 135 / 128 / 820
36.ZS Šindelářová Tereza, 2004VS Tábor-32 / 430 / 627 / 9-19
37.ZM Kleinová Štěpánka, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.--29 / 729 / 7-14
ZM Hansgutová Monika, 2005UP Olomouc35 / 1-32 / 431 / 532 / 414
39.ZM Rutarová Kateřina, 2005Vodní sporty Desná33 / 326 / 10---13
ZM Matějíčková Anežka, 2005Kanoe Klub Spoj Brno34 / 231 / 5-33 / 333 / 313
41.ZS Morenová Adriana, 2004Univerzitní sportovní klub Praha-33 / 333 / 330 / 6-12
ZM Horáková Julie, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky32 / 430 / 6--34 / 212
43.ZS Kolihová Hana, 2003SK Domeček Soběslav----29 / 77
44.ZM Štěpánková Stella, 2006KVS Hradec Králové---32 / 4-4
45.ZM Štěpánková Julie, 2006KVS Hradec Králové---34 / 2-2
ZM Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha-34 / 2---2
ZM Novosadová Eliška, 2005UP Olomouc--34 / 2--2
48.ZM Saifrtová Magdalena, 2005Klub Kanoistika Roudnice n.L.----35 / 11

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75300
2.ZS Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc4 / 572 / 682 / 683 / 623 / 62260
3.ZM Kneblová Klára, 2005UP Olomouc3 / 623 / 623 / 624 / 572 / 68254
4.ZS Kloboučková Ivana, 2003KK Opava2 / 685 / 534 / 572 / 684 / 57250
5.ZM Doležalová Bára, 2005UP Olomouc7 / 464 / 576 / 495 / 538 / 43205
6.ZS Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha5 / 538 / 435 / 536 / 496 / 49204
7.ZS Novosadová Kristina, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.8 / 4310 / 3710 / 3710 / 377 / 46163
8.ZS Freislebenová Patricia, 2003Univerzitní sportovní klub Praha14 / 2913 / 317 / 467 / 4610 / 37160
9.ZS Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky10 / 377 / 4612 / 3316 / 259 / 40156
10.ZS Heinzová Bára, 2003UP Olomouc6 / 496 / 49--5 / 53151
11.ZS Kratochvílová Tereza, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.13 / 3112 / 338 / 439 / 4012 / 33149
12.ZM Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn15 / 2711 / 359 / 408 / 4316 / 25145
13.ZM Janů Veronika, 2005UP Olomouc11 / 359 / 4013 / 3112 / 3311 / 35143
14.ZM Retková Anna, 2005UP Olomouc9 / 4014 / 2911 / 3511 / 3515 / 27139
15.ZS Hrdličková Sára, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky16 / 2516 / 2516 / 2514 / 29-104
16.ZS Morenová Adriana, 2004Univerzitní sportovní klub Praha17 / 2321 / 1514 / 2913 / 3119 / 19102
17.ZM Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice12 / 3315 / 27--14 / 2989
18.ZS Střílková Jana, 2004UP Olomouc18 / 2120 / 1720 / 1718 / 2118 / 2180
19.ZM Kleinová Štěpánka, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.--18 / 2117 / 2313 / 3175
20.ZS Dobešová Eva, 2004VS Dolní Kounice19 / 1918 / 2115 / 27--67
21.ZM Střechová Ela, 2005VS Dolní Kounice20 / 1717 / 2319 / 19--59
22.ZM Matějíčková Anežka, 2005Kanoe Klub Spoj Brno--21 / 1521 / 1517 / 2353
23.ZM Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha21 / 1519 / 19--20 / 1751
24.ZS Součková Lucie, 2004KVS Hradec Králové--17 / 2315 / 27-50
ZM Novosadová Eliška, 2005UP Olomouc23 / 1324 / 1224 / 1223 / 13-50
26.ZS Retková Marie, 2003UP Olomouc-22 / 1423 / 1320 / 17-44
27.ZS Šindelářová Tereza, 2004VS Tábor--22 / 1419 / 19-33
28.ZM Hansgutová Monika, 2005UP Olomouc22 / 1423 / 13---27
29.ZM Žandová Tereza, 2006Vodní sporty Zábřeh--25 / 1122 / 14-25

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Beranová Hana, 2003
Říha Matyáš, 2003
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75300
2.ZS Červenková Vanessa, 2003
Ondruš Mikuláš, 2003
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3 / 622 / 683 / 622 / 683 / 62260
3.ZS Stanovský Jakub, 2004
Tesařová Hana, 2004
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2 / 683 / 622 / 685 / 53-251
4.ZM Červenková Amélie, 2005
Ondruš Mario, 2005
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4 / 574 / 57--2 / 68182
5.ZS Švehlová Kateřina, 2005
Šedivý Vít, 2004
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
--4 / 573 / 62-119
6.ZS Pollert Jáchym, 2004
Červenková Amélie, 2005
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
--5 / 534 / 57-110
7.ZS Urban Jaroslav, 2004
Hansgutová Monika, 2005
UP Olomouc
UP Olomouc
--6 / 496 / 49-98
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3