vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

ČP žáků ve slalomu 2017, žáci mladší

poslední aktualizace: 04.09.2017 08:31:54
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži, 03.06.2017
B - 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži, 04.06.2017
C - 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě, 01.07.2017
D - 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě, 02.07.2017
E - Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L., 02.09.2017

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 2005-2006
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Novák Matyáš, 2005UP Olomouc1 / 752 / 681 / 752 / 681 / 75293
2.ZM Capalini Daniel, 2005DUKLA Brandýs2 / 681 / 753 / 621 / 752 / 68286
3.ZM Zach Radovan, 2005KK Brandýs nad Labem5 / 534 / 572 / 683 / 625 / 53240
4.ZM Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha3 / 623 / 625 / 536 / 497 / 46226
5.ZM Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc8 / 436 / 494 / 574 / 574 / 57220
6.ZM Bízek Marek, 2005KK Brandýs nad Labem12 / 338 / 437 / 467 / 463 / 62197
7.ZM Vejnar Samuel, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.10 / 375 / 538 / 435 / 5320 / 17186
8.ZM Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha6 / 499 / 406 / 498 / 43-181
9.ZM Štercl Dominik, 2005KK Brandýs nad Labem9 / 4010 / 379 / 4012 / 338 / 43160
10.ZM Ondruš Mario, 2005Univerzitní sportovní klub Praha4 / 577 / 46--6 / 49152
11.ZM Valášek Jan, 2005KK Brandýs nad Labem21 / 1512 / 3311 / 3511 / 3510 / 37140
12.ZM Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové16 / 2511 / 3513 / 319 / 4015 / 27133
13.ZM Cardoselli Tomáš, 2005Bohemians Praha13 / 3115 / 2710 / 3715 / 2724 / 12122
14.ZM Semerád Jakub, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.18 / 2114 / 2914 / 2910 / 3718 / 21116
15.ZM Hluchý Vilém, 2006KK Brandýs nad Labem15 / 2717 / 2312 / 3316 / 2530 / 6108
16.ZM Jinek Hugo, 2005Univerzitní sportovní klub Praha11 / 3516 / 25--9 / 40100
17.ZM Slavík Vojtěch, 2005Univerzitní sportovní klub Praha14 / 2921 / 1517 / 2313 / 31-98
18.ZM Popelka Petr, 2005KK Brandýs nad Labem7 / 4620 / 17--12 / 3396
19.ZM Marek Kryštof, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.17 / 2313 / 31--13 / 3185
20.ZM Válek Michal, 2006VS Tábor22 / 1418 / 2118 / 2119 / 19-75
21.ZM Černík Štěpán, 2006Univerzitní sportovní klub Praha27 / 9-15 / 2714 / 2927 / 974
22.ZM Sobotka Adam, 2005Kanoe Klub Spoj Brno30 / 622 / 1419 / 1918 / 2121 / 1569
23.ZM Beier Alva, 2005Loko Trutnov25 / 1119 / 1923 / 1321 / 1519 / 1966
24.ZM Střílka Richard, 2006UP Olomouc23 / 1331 / 520 / 1726 / 1017 / 2363
25.ZM Komárek Jakub, 2005SK VS Č. Budějovice19 / 1923 / 1326 / 1020 / 17-59
26.ZM Kuchař Antonín, 2005KK Brandýs nad Labem--27 / 924 / 1211 / 3556
27.ZM Štybnar Vojtěch, 2005UP Olomouc29 / 726 / 1016 / 2529 / 726 / 1052
28.ZM Dziadek Marek, 2005Kanoe Klub Spoj Brno26 / 1027 / 925 / 1122 / 1422 / 1449
29.ZM Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové--21 / 1517 / 2328 / 846
30.ZM Jaroš Michael, 2006UP Olomouc31 / 535 / 129 / 725 / 1123 / 1336
31.ZM Novák Matouš, 2006VS Tábor34 / 229 / 724 / 1223 / 13-34
32.ZM Šotek Adam, 2005UP Olomouc20 / 1724 / 12--33 / 332
33.ZM Benda Jan, 2005Klub Kanoistika Roudnice n.L.----14 / 2929
34.ZM Drábek Matyáš, 2005KVS Hradec Králové----16 / 2525
35.ZM Stolín Adam, 2005Loko Trutnov--22 / 1427 / 9-23
36.ZM Malý Vojtěch, 2006UP Olomouc33 / 3-30 / 631 / 529 / 721
37.ZM Svoboda Martin, 2005TJ Loko Žatec24 / 1228 / 8---20
38.ZM Pollert Antonín, 2006Univerzitní sportovní klub Praha32 / 430 / 631 / 532 / 4-19
ZM Papula Jan, 2005TJ Vodní Sporty Litovel28 / 825 / 11---19
40.ZM Heřmanský Jan, 2005neuvedeno--28 / 830 / 6-14
41.ZM Beránek Tomáš, 2006SK Týniště nad Orlicí--33 / 328 / 8-11
ZM Novotný David, 2005SK VS Č. Budějovice----25 / 1111
43.ZM Svoboda Ondřej, 2006UP Olomouc-32 / 434 / 234 / 234 / 210
44.ZM Novotný Štěpán, 2006TJ Semily--32 / 435 / 1-5
ZM Beran Vojtěch, 2005Univerzitní sportovní klub Praha----31 / 55
46.ZM Pomajbík Filip, 2006UP Olomouc35 / 133 / 3---4
ZM Novotný Ondřej, 2005Klub Kanoistika Roudnice n.L.----32 / 44
48.ZM Pelikán Václav, 2005Bohemians Praha---33 / 3-3
49.ZM Geprt David, 2005TJ Vodní Sporty Litovel-34 / 2---2
50.ZM Zvolský Kristián, 2006Univerzitní sportovní klub Praha--35 / 1--1
ZM Brambora Ondřej, 2005TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----35 / 11

kategorie C1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 751 / 751 / 752 / 68300
2.ZM Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha3 / 622 / 683 / 622 / 681 / 75273
3.ZM Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc2 / 683 / 622 / 683 / 623 / 62260
4.ZM Jiras Filip, 2005Univerzitní sportovní klub Praha5 / 534 / 574 / 574 / 575 / 53224
5.ZM Novák Matyáš, 2005UP Olomouc4 / 575 / 535 / 53-4 / 57220
6.ZM Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové6 / 497 / 466 / 495 / 536 / 49200
7.ZM Vejnar Samuel, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.7 / 466 / 497 / 466 / 49-190
8.ZM Slavík Vojtěch, 2005Univerzitní sportovní klub Praha8 / 438 / 4310 / 3711 / 3510 / 37160
9.ZM Střílka Richard, 2006UP Olomouc10 / 3712 / 3312 / 339 / 409 / 40150
10.ZM Malý Vojtěch, 2006UP Olomouc11 / 3511 / 3511 / 358 / 4312 / 33148
11.ZM Válek Michal, 2006VS Tábor9 / 4010 / 3713 / 3110 / 37-145
12.ZM Šťastný Matěj, 2005TJ Syntesia Pardubice13 / 319 / 409 / 4012 / 3314 / 29144
13.ZM Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové--8 / 437 / 4611 / 35124
14.ZM Plašil Hynek, 2006TJ Syntesia Pardubice14 / 2915 / 2714 / 2913 / 3113 / 31120
15.ZM Jinek Hugo, 2005Univerzitní sportovní klub Praha12 / 3313 / 31---64
16.ZM Šotek Adam, 2005UP Olomouc15 / 2714 / 29---56
17.ZM Drábek Matyáš, 2005KVS Hradec Králové----7 / 4646
18.ZM Prüher Vojtěch, 2006SK VS Č. Budějovice----8 / 4343

kategorie C2M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Jiras Filip, 2005
Černík Štěpán, 2006
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1 / 751 / 751 / 751 / 752 / 68300
2.ZM Zach Radovan, 2005
Štercl Dominik, 2005
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2 / 682 / 682 / 682 / 681 / 75279
3.ZM Štybnar Vojtěch, 2005
Svoboda Ondřej, 2006
UP Olomouc
UP Olomouc
5 / 533 / 623 / 623 / 62-239
4.ZM Jaroš Michael, 2006
Pomajbík Filip, 2006
UP Olomouc
UP Olomouc
3 / 624 / 575 / 535 / 53-225
5.ZM Cardoselli Tomáš, 2005
Pelikán Václav, 2005
Bohemians Praha
Bohemians Praha
4 / 575 / 534 / 574 / 57-224
6.ZM Šťastný Matěj, 2005
Plašil Hynek, 2006
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
6 / 496 / 49--3 / 62160

kategorie K1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Kneblová Klára, 2005UP Olomouc1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75300
2.ZM Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice2 / 684 / 573 / 622 / 682 / 68266
3.ZM Retková Anna, 2005UP Olomouc3 / 623 / 622 / 683 / 627 / 46254
4.ZM Doležalová Bára, 2005UP Olomouc4 / 572 / 684 / 574 / 573 / 62244
5.ZM Červenková Amélie, 2005Univerzitní sportovní klub Praha7 / 466 / 495 / 536 / 496 / 49200
6.ZM Pavelková Markéta, 2005SK VS Karbo Benátky5 / 535 / 536 / 4910 / 378 / 43198
7.ZM Janů Veronika, 2005UP Olomouc6 / 497 / 468 / 437 / 4611 / 35184
8.ZM Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn8 / 438 / 4310 / 378 / 439 / 40169
9.ZM Mrázková Klára, 2006KK Opava11 / 359 / 409 / 409 / 4010 / 37157
10.ZM Samková Olga, 2005SK Třebechovice--7 / 465 / 534 / 57156
11.ZM Kremrová Adéla, 2005Univerzitní sportovní klub Praha9 / 4013 / 3113 / 3111 / 3519 / 19137
12.ZM Hansgutová Monika, 2005UP Olomouc16 / 2518 / 2114 / 2913 / 3113 / 31116
13.ZM Střechová Ela, 2005VS Dolní Kounice12 / 3312 / 3311 / 35-23 / 13114
14.ZM Matějíčková Anežka, 2005Kanoe Klub Spoj Brno15 / 2715 / 2717 / 2315 / 2714 / 29110
15.ZM Heková Natálie, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.10 / 3710 / 37--12 / 33107
16.ZM Novosadová Eliška, 2005UP Olomouc17 / 2319 / 1915 / 2717 / 2322 / 1492
17.ZM Kleinová Štěpánka, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.--12 / 3312 / 3317 / 2389
18.ZM Horáková Julie, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky13 / 3114 / 29--15 / 2787
19.ZM Rutarová Kateřina, 2005Vodní sporty Desná14 / 2911 / 35--18 / 2185
20.ZM Zedníčková Michaela, 2005SKK Vysoké Mýto22 / 1423 / 1318 / 2118 / 21-69
21.ZM Žandová Tereza, 2006Vodní sporty Zábřeh19 / 1921 / 1520 / 1720 / 17-68
22.ZM Štěpánková Stella, 2006KVS Hradec Králové--16 / 2514 / 2924 / 1266
23.ZM Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha18 / 2116 / 25--20 / 1763
24.ZM Štěpánková Julie, 2006KVS Hradec Králové--19 / 1916 / 2521 / 1559
25.ZM Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.----5 / 5353
26.ZM Hřebíčková Hanna, 2006Vodní sporty Desná20 / 1717 / 23---40
27.ZM Sedláková Magdalena, 2005Univerzitní sportovní klub Praha--21 / 1519 / 19-34
28.ZM Bittová Luisa, 2006KK Opava23 / 1320 / 17---30
29.ZM Horáková Ela, 2006Univerzitní sportovní klub Praha--22 / 1421 / 15-29
ZM Riantová Marie, 2006VS Tábor21 / 1522 / 14---29
31.ZM Žďárská Laura, 2006TJ Syntesia Pardubice--23 / 1322 / 14-27
32.ZM Saifrtová Magdalena, 2005Klub Kanoistika Roudnice n.L.----16 / 2525

kategorie C1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Kneblová Klára, 2005UP Olomouc1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75300
2.ZM Doležalová Bára, 2005UP Olomouc2 / 682 / 682 / 682 / 682 / 68272
3.ZM Janů Veronika, 2005UP Olomouc4 / 573 / 625 / 535 / 533 / 62234
4.ZM Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn6 / 494 / 573 / 623 / 627 / 46230
5.ZM Retková Anna, 2005UP Olomouc3 / 625 / 534 / 574 / 576 / 49229
6.ZM Kleinová Štěpánka, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.--6 / 496 / 494 / 57155
ZM Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice5 / 536 / 49--5 / 53155
8.ZM Novosadová Eliška, 2005UP Olomouc10 / 3710 / 379 / 409 / 40-154
9.ZM Střechová Ela, 2005VS Dolní Kounice7 / 467 / 467 / 46--138
10.ZM Matějíčková Anežka, 2005Kanoe Klub Spoj Brno--8 / 437 / 468 / 43132
11.ZM Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha8 / 438 / 43--9 / 40126
12.ZM Žandová Tereza, 2006Vodní sporty Zábřeh--10 / 378 / 43-80
ZM Hansgutová Monika, 2005UP Olomouc9 / 409 / 40---80

kategorie C2X ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Červenková Amélie, 2005
Ondruš Mario, 2005
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1 / 751 / 75--1 / 75225
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3