vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

ČPJ - Český pohár juniorů ve slalomu 2017

poslední aktualizace: 18.09.2017 08:24:26
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, 27.05.2017
B - 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, 28.05.2017
C - 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně, 26.08.2017
D - 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně, 27.08.2017
E - Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě, 09.09.2017
F - 5. Národní kontrolní závod v Roudnici, 16.09.2017
G - 6. Národní kontrolní závod v Roudnici, 17.09.2017

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 1999-2006
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.3 / 621 / 751 / 755 / 531 / 751 / 751 / 75375
2.DS Bárta Jan, 2000TJ Kralupy, oddíl kanoistiky1 / 754 / 572 / 681 / 755 / 535 / 532 / 68343
3.DM Krejčí Jakub, 2002SK VS Č. Budějovice5 / 536 / 493 / 622 / 682 / 686 / 496 / 49300
4.DS Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha2 / 682 / 685 / 539 / 406 / 494 / 575 / 53299
5.DS Pohanka Vít, 2000Kanoistický klub Klatovy z.s.6 / 495 / 5311 / 357 / 463 / 622 / 684 / 57289
6.DS Kořínek Vilém, 1999Univerzitní sportovní klub Praha4 / 573 / 629 / 403 / 6217 / 233 / 628 / 43286
7.DS Špalek Matěj, 2000SK VS Karbo Benátky11 / 358 / 436 / 494 / 5711 / 3512 / 333 / 62246
8.DS Zapletal Mikuláš, 2000Bohemians Praha8 / 437 / 4612 / 338 / 434 / 578 / 4311 / 35232
9.DS Zeman Vojtěch, 2000Univerzitní sportovní klub Praha9 / 4013 / 314 / 576 / 4914 / 299 / 4013 / 31217
10.DS Stránský Dominik, 1999SK VS Karbo Benátky10 / 3711 / 357 / 4612 / 339 / 407 / 4617 / 23204
11.DS Cubr Filip, 2000TJ ČSAD Plzeň12 / 3310 / 378 / 4313 / 317 / 4610 / 3716 / 25196
12.DM Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk17 / 2315 / 2716 / 2511 / 358 / 4311 / 3512 / 33173
13.DS Tichý Štěpán, 2000UP Olomouc7 / 4616 / 2519 / 1910 / 3713 / 3116 / 2515 / 27166
14.DM Veverka Lukáš, 2002SK VS Karbo Benátky21 / 1514 / 2915 / 27-12 / 3315 / 279 / 40156
15.DS Heger Vojtěch, 2000DUKLA Brandýs16 / 2512 / 33--10 / 37-7 / 46141
16.DM Raška Tomáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha18 / 2118 / 2117 / 2318 / 2121 / 1513 / 3124 / 12117
17.DM Rezek Tomáš, 2001SK VS Č. Budějovice23 / 1326 / 1025 / 1119 / 1915 / 2719 / 1914 / 29107
18.DM Matějíček Vojtěch, 2002Kanoe Klub Spoj Brno25 / 1119 / 1934 / 216 / 2519 / 1917 / 2322 / 14100
19.DS Beran Václav, 2000Univerzitní sportovní klub Praha14 / 2917 / 2310 / 37
video  video  
----89
20.DM Hala Jiří, 2002UP Olomouc-27 / 920 / 1726 / 1023 / 1314 / 2919 / 1988
21.DS Kyzlík Milan, 1999Klub Kanoistika Roudnice n.L.13 / 3120 / 17--20 / 1730 / 621 / 1586
DM Ivánek Roman, 2002SK Veselí nad Moravou15 / 27---18 / 2120 / 1718 / 2186
ZS Mrázek Jakub, 2004KK Opava--23 / 1317 / 2324 / 1218 / 2120 / 1786
24.DM Procházka Josef, 2002DUKLA Brandýs27 / 9-24 / 12-27 / 924 / 1210 / 3779
25.ZS Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha22 / 1423 / 1314 / 2924 / 1234 / 226 / 1026 / 1078
26.DM Frencl Josef, 2002Univerzitní sportovní klub Praha-34 / 213 / 3127 / 9--23 / 1355
27.DM Šorel Martin, 2001DUKLA Brandýs20 / 1721 / 1526 / 10--27 / 933 / 354
ZS Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc24 / 1224 / 1230 / 622 / 14-29 / 727 / 954
29.DS Krč Ladislav, 1999DUKLA Brandýs26 / 109 / 40-----50
30.DM Tesař Vojtěch, 2002SK VS Č. Budějovice--29 / 715 / 2725 / 1135 / 134 / 248
31.DM Kirchner David, 2002Bohemians Praha34 / 2-18 / 2125 / 1126 / 1034 / 2-46
32.DS Vrublovský Jan, 1999UP Olomouc---14 / 2922 / 14--43
33.DS Vavrla Adam, 2000KK Opava-25 / 11--30 / 621 / 1528 / 840
34.DM Weisl Martin, 2002Univerzitní sportovní klub Praha32 / 4--23 / 1332 / 425 / 1129 / 739
35.DS Štercl Vít, 1999DUKLA Brandýs19 / 1922 / 14----31 / 538
ZS Venc Štěpán, 2004DUKLA Brandýs35 / 130 / 628 / 834 / 228 / 822 / 14-38
37.ZS Stanovský Jakub, 2004SK VS Č. Budějovice--22 / 1421 / 1535 / 1--30
38.DS Vejvoda Vojtěch, 1999KK Rakovník30 / 6--20 / 1731 / 5-35 / 129
39.ZS Urban Michal, 2004TJ Šumperk-32 / 421 / 15---30 / 625
DM Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice----16 / 25--25
41.ZS Semerád Adam, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.--27 / 931 / 5-33 / 332 / 421
42.DM Holínek Svatopluk, 2001TJ Šumperk---33 / 333 / 3-25 / 1117
43.DM Jakl Vincent, 2001Univerzitní sportovní klub Praha-33 / 3--29 / 732 / 4-14
44.DS Bláha Petr, 2000TJ Loko Plzeň31 / 5----28 / 8-13
ZS Hradec Matěj, 2003UP Olomouc-----23 / 13-13
46.ZS Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc33 / 328 / 8-----11
ZS Bergmann Bořivoj, 2003Kanoe Klub Spoj Brno--32 / 429 / 7---11
48.DS Gabrlík Tomáš, 2000UP Olomouc28 / 835 / 1-----9
DS Bergmann Ondřej, 2000Kanoe Klub Spoj Brno--31 / 5
video  
32 / 4
video  
---9
50.DM Majer Kryštof, 2001Univerzitní sportovní klub Praha-31 / 533 / 3
video  
----8
DM Stránský Daniel, 2002SK VS Karbo Benátky---28 / 8---8
52.DM Klement Maxim, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.29 / 7------7
DM Švejd Jakub, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.-29 / 7-----7
ZS Vaněk Matěj, 2004VS Tábor--35 / 1
video  
30 / 6
video  
---7
55.ZM Novák Matyáš, 2005UP Olomouc-----31 / 5-5
56.ZM Capalini Daniel, 2005DUKLA Brandýs---35 / 1---1

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Heger Vojtěch, 2000DUKLA Brandýs1 / 751 / 751 / 751 / 753 / 621 / 752 / 68375
2.DS Kaminský Jan, 1999Univerzitní sportovní klub Praha4 / 572 / 6810 / 373 / 624 / 572 / 681 / 75330
3.DS Novotný Petr, 2000UP Olomouc2 / 683 / 623 / 625 / 532 / 686 / 495 / 53313
4.DM Lerch Eduard, 2002Klub Kanoistika Roudnice n.L.5 / 535 / 5314 / 294 / 577 / 465 / 533 / 62278
5.DS Wendl Denis, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn3 / 624 / 5716 / 256 / 499 / 404 / 576 / 49274
DM Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice6 / 4916 / 254 / 578 / 436 / 493 / 624 / 57274
7.DM Urban Daniel, 2001TJ Šumperk15 / 278 / 438 / 437 / 465 / 537 / 468 / 43231
DM Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha18 / 216 / 495 / 539 / 408 / 4318 / 217 / 46231
9.DS Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha--2 / 682 / 681 / 75--211
10.ZS Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha7 / 467 / 4615 / 2718 / 2111 / 3510 / 379 / 40204
11.ZS Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc14 / 2910 / 377 / 4610 / 3712 / 338 / 4310 / 37200
12.DM Fiala Jakub, 2001UP Olomouc9 / 4019 / 196 / 4917 / 2314 / 2913 / 3111 / 35184
13.DM Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha8 / 4318 / 2113 / 3113 / 3115 / 279 / 4023 / 13172
14.DM Janů Filip, 2002UP Olomouc10 / 379 / 4011 / 3515 / 2718 / 2115 / 2713 / 31170
15.ZS Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha11 / 3513 / 319 / 4016 / 2521 / 1522 / 1412 / 33164
16.DM Ulitzka Oliver, 2002KK Opava12 / 3317 / 2320 / 1714 / 2910 / 3712 / 3317 / 23155
17.DM Stanovský Vojtěch, 2002SK VS Č. Budějovice22 / 1414 / 2922 / 1411 / 3519 / 1914 / 2914 / 29141
18.DM Koláček Petr, 2001DUKLA Brandýs16 / 2515 / 2717 / 2312 / 3313 / 31--139
ZS Urban Michal, 2004TJ Šumperk19 / 1912 / 3319 / 19-16 / 2511 / 3515 / 27139
20.DM Gürtler Adam, 2001Univerzitní sportovní klub Praha20 / 1722 / 1412 / 3320 / 1720 / 1719 / 1916 / 25111
21.DS Přikryl Matěj, 1999VSK Rájec-Jestřebí13 / 3111 / 3521 / 1519 / 19---100
22.ZS Beier Matouš, 2004Loko Trutnov21 / 1521 / 1523 / 1321 / 1525 / 1117 / 2320 / 1785
23.ZM Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc--18 / 21-24 / 1216 / 2519 / 1977
24.ZS Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc17 / 2320 / 17--27 / 9--49
25.ZM Novák Matyáš, 2005UP Olomouc----35 / 123 / 1318 / 2135
26.ZS Vaněk Matěj, 2004VS Tábor----32 / 420 / 1724 / 1233
27.ZS Šedivý Jan, 2003SK VS Č. Budějovice-----21 / 1521 / 1530
28.ZS Hartl Jakub, 2004Vodácký oddíl Horšovský Týn----30 / 625 / 1125 / 1128
ZS Rašner Karel, 2004KK Postřelmov----34 / 224 / 1222 / 1428
30.DM Klíma Vojtěch, 2002SK Vltava Č. Krumlov z.s.----17 / 23--23
31.DS Skořepa Vojtěch, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.----22 / 14--14
32.ZM Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha----23 / 13--13
33.ZS Čihovský Šimon, 2003SK VS Č. Budějovice----26 / 10--10
34.ZS Wendl Samuel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn----28 / 8--8
35.DM Suk Jakub, 2002Loko Trutnov----29 / 7--7
36.ZM Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha----31 / 5--5
37.ZS Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice----33 / 3--3

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Pohanka Vít, 2000
Wendl Denis, 2000
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
1 / 751 / 752 / 68-2 / 681 / 751 / 75368
2.ZS Kuneš Daniel, 2003
Hartl Jakub, 2004
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4 / 574 / 57--10 / 374 / 576 / 49257
3.ZS Táborský Jan, 2003
Wendl Samuel, 2003
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2 / 683 / 621 / 75-6 / 49--254
4.DM Frencl Josef, 2002
Houska Jan, 2001
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3 / 622 / 68--7 / 46-5 / 53229
5.DM Stanovský Vojtěch, 2002
Rezek Tomáš, 2001
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
----4 / 572 / 683 / 62187
6.ZS Mráka Jan, 2004
Gábrlík Jakub, 2004
UP Olomouc
UP Olomouc
----11 / 353 / 624 / 57154
7.ZS Beier Alva, 2005
Beier Matouš, 2004
Loko Trutnov
Loko Trutnov
----9 / 40-2 / 68108
8.DS Novotný Petr, 2000
Vrublovský Jan, 1999
UP Olomouc
UP Olomouc
----1 / 75--75
9.DS Špalek Matěj, 2000
Stránský Dominik, 1999
SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
----3 / 62--62
10.DM Koláček Petr, 2001
Šorel Martin, 2001
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
----5 / 53--53
11.ZS Prüher Vojtěch, 2006
Šedivý Vít, 2004
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
----8 / 43--43
12.DM Smilek Jiří, 2003
Švéda Daniel, 2002
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
----12 / 33--33

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DM Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.3 / 621 / 751 / 751 / 75-1 / 751 / 75375
2.DM Beková Kateřina, 2002KK Opava2 / 683 / 628 / 436 / 491 / 752 / 685 / 53326
3.DM Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec1 / 757 / 465 / 534 / 572 / 684 / 574 / 57314
4.DM Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno4 / 574 / 573 / 622 / 685 / 533 / 623 / 62311
5.DM Neugebauerová Anna Marie, 2002SK Stonava6 / 499 / 404 / 577 / 464 / 575 / 532 / 68284
6.DS Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha5 / 536 / 492 / 685 / 536 / 49--272
DS Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn8 / 435 / 537 / 463 / 623 / 627 / 466 / 49272
8.DS Dušková Michala, 2000Univerzitní sportovní klub Praha9 / 402 / 689 / 4018 / 218 / 4324 / 127 / 46237
9.ZS Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc7 / 468 / 436 / 498 / 437 / 466 / 4921 / 15233
10.ZS Kloboučková Ivana, 2003KK Opava18 / 2119 / 1912 / 339 / 409 / 408 / 4313 / 31187
11.DM Karlíková Barbora, 2002DUKLA Brandýs10 / 3713 / 3119 / 1913 / 3117 / 239 / 408 / 43182
12.DM Dvořáková Dominika, 2002Bohemians Praha11 / 3510 / 3710 / 3715 / 2715 / 2714 / 2910 / 37175
13.ZS Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc21 / 1515 / 2711 / 3511 / 3511 / 3510 / 3720 / 17169
14.DS Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno15 / 2714 / 2913 / 3110 / 3710 / 3721 / 1518 / 21161
15.ZM Kneblová Klára, 2005UP Olomouc16 / 2512 / 3314 / 2912 / 3312 / 3313 / 3116 / 25159
16.DM Vaňková Klára, 2001VS Tábor13 / 3116 / 2516 / 2517 / 2316 / 2512 / 3311 / 35149
17.ZS Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha12 / 3311 / 3523 / 1319 / 1918 / 2116 / 2517 / 23137
18.DM Capalini Nicola, 2002DUKLA Brandýs14 / 2917 / 2317 / 2323 / 1320 / 1732 / 49 / 40132
19.DS Hricová Adéla, 1999UP Olomouc--15 / 2714 / 2921 / 1515 / 2714 / 29127
20.DM Štěpánková Petra, 2001TJ Šumperk23 / 1318 / 2122 / 1420 / 1713 / 3111 / 3519 / 19123
21.DM Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha--21 / 1521 / 1514 / 2935 / 112 / 3393
22.DM Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno17 / 2322 / 1424 / 1227 / 928 / 818 / 2129 / 779
23.DM Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou19 / 19-27 / 922 / 1423 / 1327 / 922 / 1469
DM Kofroňová Zuzana, 2002SK VS Karbo Benátky25 / 1120 / 17--22 / 1417 / 2332 / 469
25.ZS Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-28 / 8--26 / 1019 / 1915 / 2764
26.DM Keprtová Markéta, 2001KVS Hradec Králové--20 / 1716 / 25-25 / 1130 / 659
27.DM Haucková Gabriela, 2002KVS Hradec Králové24 / 1224 / 1226 / 1024 / 1230 / 629 / 726 / 1056
28.DM Hrušková Klára, 2001KK Opava22 / 1426 / 1025 / 1126 / 10-26 / 10-55
29.ZS Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha28 / 830 / 618 / 2125 / 11-34 / 2-48
30.DM Minárová Natálie, 2001VK Tzunami Ostrava32 / 427 / 9--31 / 520 / 1724 / 1247
31.ZS Heinzová Bára, 2003UP Olomouc20 / 1723 / 1328 / 828 / 8---46
32.ZM Doležalová Bára, 2005UP Olomouc31 / 521 / 15--32 / 422 / 1433 / 341
33.ZS Tesařová Hana, 2004SK VS Č. Budějovice----24 / 1231 / 523 / 1330
34.ZM Samková Olga, 2005SK Třebechovice26 / 1035 / 1---23 / 1331 / 529
35.DS Hricová Klára, 1999UP Olomouc----19 / 19--19
36.ZS Součková Lucie, 2004KVS Hradec Králové----35 / 130 / 625 / 1118
ZM Janů Veronika, 2005UP Olomouc29 / 725 / 11-----18
38.ZM Retková Anna, 2005UP Olomouc33 / 334 / 2---33 / 327 / 917
39.DS Štibrányi Kateřina, 2000KK Brandýs nad Labem27 / 929 / 7-----16
ZS Červenková Vanessa, 2003Univerzitní sportovní klub Praha----29 / 728 / 835 / 116
41.ZS Hrdličková Sára, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky30 / 633 / 3----34 / 211
ZS Novosadová Kristina, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.----25 / 11--11
ZM Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice----33 / 3-28 / 811
44.DS Paloudová Karolína, 2000SK Vltava Č. Krumlov z.s.----27 / 9--9
45.DM Doležalová Viktorie, 2001SK VS Karbo Benátky34 / 231 / 5-----7
46.ZS Freislebenová Patricia, 2003Univerzitní sportovní klub Praha35 / 132 / 4-----5
47.DM Bednářová Anna, 2002SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.----34 / 2--2

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DM Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno1 / 752 / 681 / 751 / 754 / 573 / 621 / 75368
2.DS Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha2 / 681 / 752 / 683 / 621 / 75--348
3.ZS Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc3 / 625 / 533 / 622 / 682 / 681 / 752 / 68341
4.DS Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn4 / 573 / 624 / 575 / 533 / 622 / 685 / 53306
5.DS Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno5 / 534 / 575 / 534 / 578 / 438 / 434 / 57277
6.ZM Kneblová Klára, 2005UP Olomouc10 / 376 / 498 / 438 / 435 / 536 / 497 / 46240
7.DM Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha--12 / 3310 / 377 / 464 / 573 / 62235
8.ZS Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc6 / 499 / 406 / 499 / 4019 / 195 / 539 / 40231
9.DM Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno11 / 358 / 439 / 406 / 4914 / 297 / 466 / 49227
10.ZS Kloboučková Ivana, 2003KK Opava8 / 4311 / 3510 / 377 / 466 / 4910 / 378 / 43218
11.DM Dvořáková Dominika, 2002Bohemians Praha7 / 467 / 46--9 / 409 / 4010 / 37209
12.ZS Přikrylová Ema, 2003VSK Rájec-Jestřebí9 / 4010 / 3711 / 3511 / 35---147
13.DM Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou12 / 33---10 / 3714 / 2911 / 35134
14.ZS Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha-13 / 31--13 / 3111 / 3513 / 31128
15.DM Štěpánková Petra, 2001neuvedeno----12 / 3313 / 3112 / 3397
16.DM Vaňková Klára, 2001VS Tábor----11 / 3515 / 2714 / 2991
17.ZS Freislebenová Patricia, 2003Univerzitní sportovní klub Praha----16 / 2512 / 3315 / 2785
18.ZS Heinzová Bára, 2003UP Olomouc13 / 3112 / 33-----64
19.DS Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.--7 / 46
video  
----46
20.ZM Doležalová Bára, 2005UP Olomouc----15 / 27--27
21.ZM Janů Veronika, 2005UP Olomouc----17 / 23--23
22.ZS Novosadová Kristina, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.----18 / 21--21
23.ZM Retková Anna, 2005UP Olomouc----20 / 17--17
24.DM Hrušková Klára, 2001KK Opava----21 / 15--15
25.ZM Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn----22 / 14--14
26.ZS Střílková Jana, 2004UP Olomouc----23 / 13--13

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Přikryl Matěj, 1999
Přikrylová Ema, 2003
VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
--1 / 75
video  video  
1 / 75
video  video  
---150
2.DS Keprtová Markéta, 2001
Souček Marek, 1999
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
----1 / 75--75
3.ZS Beranová Hana, 2003
Říha Matyáš, 2003
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
----2 / 68--68
4.DS Paloudová Karolína, 2000
Skořepa Vojtěch, 1999
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
----3 / 62--62
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3