ČP 2017 veteránů

poslední aktualizace: 21.01.2018 11:45:53
započítávány jsou tyto závody:
A - Slalom v Sušici , ČP předžáků, 20.05.2017
B - Slalom v Sušici, ČP předžáků, 21.05.2017
C - XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů, 24.06.2017
D - XXXII. ročník Křivoklátského slalomu, 25.06.2017
E - Slalom ve Strakonicích, 08.07.2017
F - Slalom ve Strakonicích, 09.07.2017
G - Slalom O štít města Benátek, 12.08.2017
H - Slalom O štít města Benátek, 13.08.2017
I - Slalom v Třebechovicích, 30.09.2017
J - Slalom v Třebechovicích, 01.10.2017

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 8, ročníky narození: 1963-1972

Experimentální výpočet ČP veteránů

Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1. Větrovský Jiří, 1966Sport Zbraslav3 / 623 / 623 / 624 / 57--2 / 683 / 622 / 68-441
2. Keš Miroslav, 1967Kotva Veselí nad Lužnicí6 / 495 / 539 / 406 / 49--6 / 495 / 537 / 464 / 57396
3. Míl Pavel, 1967Loko Trutnov10 / 378 / 43--2 / 681 / 758 / 437 / 4610 / 378 / 43392
4. Miller Jan, 1968TJ Turnov1 / 75-4 / 57---1 / 751 / 751 / 75-357
5. Outrata Jindřich, 1970TJ Syntesia Pardubice8 / 437 / 46----5 / 536 / 496 / 495 / 53293
6. Prüher Jakub, 1968SK VS Č. Budějovice2 / 681 / 752 / 682 / 68------279
7. Lacina Richard, 1967TJ Semily------3 / 622 / 683 / 621 / 75267
8. Kremr Patrik, 1972Univerzitní sportovní klub Praha4 / 572 / 685 / 533 / 62------240
9. Beier Artur, 1970Loko Trutnov------7 / 464 / 574 / 572 / 68228
10. Šerý Michal, 1971C.K. Rožátov--10 / 377 / 46--9 / 40-8 / 436 / 49215
11. Pechlát Hynek, 1971Klub vodních sportů Sušice z.s.5 / 534 / 57--1 / 75-----185
12. Pollert Jaroslav, 1971Univerzitní sportovní klub Praha--1 / 751 / 75------150
13. Karlovský Jiří, 1965KVS Hradec Králové--------5 / 533 / 62115
14. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--7 / 465 / 53------99
15. Čekal Josef, 1970TJ Ohře Klášterec7 / 466 / 49--------95
16. Peterka Vít, 1969KK Rakovník--------9 / 407 / 4686
17. Ladýř Karel, 1972KVS Hradec Králové------4 / 57---57
18. Kašpar Martin, 1967SK Žižkov--6 / 49-------49
19. Škranc Jiří, 1965Kotva Bráník--8 / 43-------43
20. Červenka Jaroslav, 1964TJ SK Hubertus KV9 / 40---------40
21. Jandáš Roman, 1965TJ DNT VS Kadaň11 / 35---------35

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1. Jindrák Petr, 1969
Větrovský Jiří, 1966
Technika Praha
Sport Zbraslav
1 / 751 / 75----1 / 751 / 751 / 751 / 75450
2. Kotovská Karolina, 1970
Kašpar Martin, 1967
Bohemians Praha
SK Žižkov
--1 / 75-------75

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1. Pechlát Hynek, 1971Klub vodních sportů Sušice z.s.5 / 534 / 573 / 624 / 571 / 752 / 68----372
2. Pavlík Jiří, 1964SK Třebechovice13 / 3111 / 357 / 468 / 43--5 / 535 / 535 / 536 / 49363
3. Outrata Jindřich, 1970TJ Syntesia Pardubice8 / 438 / 43----4 / 572 / 684 / 572 / 68336
4. Milyán Daniel, 1971TJ Loko Žatec2 / 682 / 685 / 53-2 / 681 / 75----332
5. Jindrák Petr, 1969Technika Praha9 / 40-----2 / 686 / 491 / 751 / 75307
6. Tůma Martin, 1972TJ SK Hubertus KV1 / 751 / 751 / 752 / 68------293
7. Vaněk Martin, 1971VS Tábor--8 / 437 / 4612 / 3310 / 37--10 / 379 / 40236
8. Šindelář Pavel, 1970TJ Loko Plzeň--4 / 575 / 533 / 623 / 62----234
9. Stanovský Tomáš, 1972SK VS Č. Budějovice17 / 2316 / 25--10 / 378 / 43--9 / 408 / 43211
10. Koudelka Tomáš, 1964SK Vltava Č. Krumlov z.s.6 / 496 / 49--5 / 534 / 57----208
11. Benda Libor, 1966Klub Kanoistika Roudnice n.L.------7 / 464 / 578 / 437 / 46192
12. Sahula Martin, 1968SK VS Karbo Benátky----8 / 435 / 539 / 409 / 40--176
13. Novák Jindřich, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky10 / 379 / 40----6 / 498 / 43--169
14. Palouda Tomáš, 1969SK Vltava Č. Krumlov z.s.16 / 2515 / 27--6 / 496 / 49----150
Abraham Tomáš, 1969SK VS Karbo Benátky------1 / 751 / 75--150
16. Šrámek Jiří, 1966Kanoistický klub Klatovy z.s.15 / 2714 / 29--7 / 467 / 46----148
17. Neugebauer Roman, 1965SK Stonava--2 / 681 / 75------143
18. Sajdl František, 1970TJ Loko Žatec--------2 / 684 / 57125
19. Martin Václav, 1971Bohemians Praha3 / 623 / 62--------124
Žatecký Jiří, 1969KVS Písek18 / 2117 / 23--9 / 409 / 40----124
Bízek Zdeněk, 1971KK Brandýs nad Labem------3 / 623 / 62--124
Troch Petr, 1971TJ Dvůr Králové--------3 / 623 / 62124
23. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--6 / 493 / 62------111
24. Galuška Vladislav, 1965Klub vodních sportů Sušice z.s.-5 / 53--4 / 57-----110
25. Machuta Zdeněk, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky4 / 577 / 46--------103
26. Podraský Tomáš, 1967SK Třebechovice--------6 / 495 / 53102
27. Rouča Jaroslav, 1970neuvedeno--9 / 406 / 49------89
Piskáček Jan, 1966SK Štětí------8 / 437 / 46--89
29. Kvíčala Čestmír, 1970TJ Turnov------10 / 3710 / 37--74
30. Princ Rudolf, 1970Otava Strakonice----11 / 3511 / 35----70
Marek Pavel, 1972SK Třebechovice------11 / 3511 / 35--70
32. Beran Jan, 1969KVS Praha 411 / 3512 / 33--------68
33. Pohanka Jiří, 1969Kanoistický klub Klatovy z.s.14 / 2910 / 37--------66
34. Táborský Pavel, 1972Vodácký oddíl Horšovský Týn12 / 3313 / 31--------64
35. Kloboučník Tomáš, 1965VS Tábor7 / 46---------46
Pražák Jan, 1963KVS Hradec Králové--------7 / 46-46

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1. Galušková Anna, 1970Klub vodních sportů Sušice z.s.1 / 751 / 75--1 / 751 / 75----300
Řeháková Dana, 1970TJ Semily------1 / 751 / 751 / 751 / 75300
3. Říhová Magda, 1970Univerzitní sportovní klub Praha--2 / 681 / 75------143
4. Kotovská Karolina, 1970Bohemians Praha--1 / 75-------75
5. Tykalová Jana, 1968TJ Ohře Klášterec--3 / 62-------62
Typ závodu