ČP 2017 veteránů starších

poslední aktualizace: 21.01.2018 11:45:47
započítávány jsou tyto závody:
A - Slalom v Sušici , ČP předžáků, 20.05.2017
B - Slalom v Sušici, ČP předžáků, 21.05.2017
C - XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů, 24.06.2017
D - XXXII. ročník Křivoklátského slalomu, 25.06.2017
E - Slalom ve Strakonicích, 08.07.2017
F - Slalom ve Strakonicích, 09.07.2017
G - Slalom O štít města Benátek, 12.08.2017
H - Slalom O štít města Benátek, 13.08.2017
I - Slalom v Třebechovicích, 30.09.2017
J - Slalom v Třebechovicích, 01.10.2017

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 8, ročníky narození: 1900-1962

Experimentální výpočet ČP veteránů

Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1. Kubeš Vladimír, 1961VS Tábor2 / 682 / 682 / 685 / 531 / 752 / 682 / 683 / 622 / 682 / 68551
2. Hák Jiří, 1952Loko Trutnov--3 / 622 / 682 / 681 / 751 / 751 / 753 / 624 / 57542
3. Krofta Zdeněk, 1959VS Tábor4 / 574 / 576 / 494 / 573 / 623 / 623 / 622 / 684 / 573 / 62487
4. Kuna Alois, 1960SK VS Č. Budějovice3 / 623 / 621 / 751 / 754 / 574 / 57----388
5. Keller Miloslav, 1962VS Tábor1 / 751 / 75------1 / 751 / 75300
6. Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník--4 / 573 / 62----5 / 535 / 53225
7. Nedvídek František, 1944TJ Dvůr Králové------4 / 574 / 576 / 496 / 49212
8. Krejčí Antonín, 1955TJ Kralupy, oddíl kanoistiky8 / 436 / 49--5 / 536 / 49----194
9. Kubát Jiří, 1959Kanoistický klub Klatovy z.s.5 / 535 / 53---5 / 53----159
10. Mulač Oldřich, 1961TJ SK Hubertus KV6 / 49-5 / 53-------102
11. Poula Jan, 1955TJ Slavia K. Vary7 / 46---------46
Šrámek Jaroslav, 1957SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--7 / 46-------46

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1. Kuna Alois, 1960
Paraniak Jan, 1951
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
--1 / 751 / 751 / 751 / 75----300
Nedvídek František, 1944
Hák Jiří, 1952
TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
------1 / 751 / 751 / 751 / 75300

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1. Chod Václav, 1961VS Blovice1 / 751 / 752 / 682 / 681 / 751 / 75----436
Koshelev Sergey, 1960Klub vodních sportů Sušice z.s.3 / 624 / 575 / 535 / 532 / 682 / 681 / 75---436
3. Dodal Jan, 1953Bohemians Praha9 / 40---5 / 535 / 532 / 681 / 756 / 492 / 68406
4. Kraus Václav, 1961TJ ČSAD Plzeň7 / 466 / 499 / 4010 / 373 / 627 / 46----280
5. Procházka Miloš, 1954TJ SK Hubertus KV2 / 682 / 683 / 623 / 62------260
6. Polívka Karel, 1945Sk VS Slávia Hradec Králové------3 / 622 / 685 / 533 / 62245
7. Nedvídek František, 1944TJ Dvůr Králové------5 / 533 / 623 / 624 / 57234
8. Neuwirth Josef, 1961TJ SK Hubertus KV4 / 573 / 624 / 574 / 57------233
9. Pártl Mirek, 1954SK Vltava Č. Krumlov z.s.8 / 435 / 53--4 / 573 / 62----215
10. Jarolímek Otta, 1961TJ Turnov------4 / 574 / 578 / 436 / 49206
11. Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník--7 / 467 / 46----7 / 465 / 53191
12. Kulhánek Josef, 1951Delfín Jablonec----7 / 466 / 49--4 / 57-152
13. Zýka Petr, 1951TJ ČSAD Plzeň10 / 379 / 40--10 / 3710 / 37----151
14. Maceček Dušan, 1962TJ SK Hubertus KV--1 / 751 / 75------150
Měchura Jiří, 1954SK Třebechovice--------1 / 751 / 75150
16. Kovařík Richard, 1959Otava Strakonice----8 / 434 / 57----100
17. Lepík Vlastimil, 1950TJ SK Hubertus KV5 / 537 / 46--------99
18. Pultera Zbyněk, 1958neuvedeno--6 / 496 / 49------98
19. Vondra Václav, 1957Otava Strakonice6 / 498 / 43--------92
Jilma Ivan, 1957Lužnice Tábor----6 / 498 / 43----92
21. Svoboda Jan, 1946TJ SK Hubertus KV--8 / 438 / 43------86
22. Grossmann Zdeněk, 1939SK Vltava Č. Krumlov z.s.----9 / 409 / 40----80
23. Heger Miroslav, 1955KK Rakovník--10 / 379 / 40------77
24. Winter Eduard, 1956Delfín Jablonec--------2 / 68-68

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1. Benešová Marie, 1961Klub vodních sportů Sušice z.s.1 / 751 / 75--1 / 751 / 75----300
2. Kubátová Anna, 1960Kanoistický klub Klatovy z.s.2 / 682 / 68---3 / 62----198
3. Plašilová Drahomíra, 1961SK VS Karbo Benátky------1 / 751 / 75--150
4. Lagnerová Jana, 1959SK Domeček Soběslav----2 / 682 / 68----136
5. Samešová Věra, 1955Delfín Jablonec--------1 / 75-75
Typ závodu