ČP 2017 všech veteránů

poslední aktualizace: 21.01.2018 11:45:41
započítávány jsou tyto závody:
A - Slalom v Sušici , ČP předžáků, 20.05.2017
B - Slalom v Sušici, ČP předžáků, 21.05.2017
C - XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů, 24.06.2017
D - XXXII. ročník Křivoklátského slalomu, 25.06.2017
E - Slalom ve Strakonicích, 08.07.2017
F - Slalom ve Strakonicích, 09.07.2017
G - Slalom O štít města Benátek, 12.08.2017
H - Slalom O štít města Benátek, 13.08.2017
I - Slalom v Třebechovicích, 30.09.2017
J - Slalom v Třebechovicích, 01.10.2017

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 8, ročníky narození: 1900-1982

Experimentální výpočet ČP veteránů

Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1. Hauck Marek, 1977KVS Hradec Králové10 / 376 / 49--8 / 436 / 494 / 578 / 435 / 536 / 49380
2. Větrovský Jiří, 1966Sport Zbraslav7 / 465 / 537 / 467 / 46--5 / 536 / 494 / 57-350
3. Miller Jan, 1968TJ Turnov3 / 62-8 / 43---2 / 682 / 682 / 68-309
4. Indruch Tomáš, 1976KVS Hradec Králové------1 / 751 / 751 / 751 / 75300
5. Pešta Jan, 1981Lužnice Tábor8 / 432 / 6811 / 3514 / 295 / 533 / 62----290
6. Kubeš Vladimír, 1961VS Tábor16 / 2512 / 3316 / 2521 / 1513 / 3111 / 3512 / 3314 / 2911 / 359 / 40261
Hák Jiří, 1952Loko Trutnov--18 / 2113 / 3114 / 2910 / 378 / 439 / 4013 / 3114 / 29261
8. Kvapil Martin, 1976TJ Slavia K. Vary2 / 681 / 75--7 / 462 / 68----257
9. Nováček Michal, 1977TJ SK Hubertus KV6 / 49---10 / 377 / 463 / 623 / 62--256
10. Krofta Zdeněk, 1959VS Tábor19 / 1915 / 2727 / 919 / 1915 / 2712 / 3316 / 2512 / 3314 / 2910 / 37230
11. Prüher Jakub, 1968SK VS Č. Budějovice5 / 533 / 624 / 575 / 53------225
12. Keš Miroslav, 1967Kotva Veselí nad Lužnicí20 / 1714 / 2922 / 1412 / 33--11 / 3510 / 3716 / 2513 / 31221
13. Lacina Richard, 1967TJ Semily------7 / 464 / 577 / 464 / 57206
14. Jícha Dušan, 1982TJ Sokol Písek17 / 237 / 4617 / 2315 / 279 / 408 / 43----202
15. Chod David, 1982VS Blovice--2 / 684 / 573 / 62-----187
16. Kremr Patrik, 1972Univerzitní sportovní klub Praha9 / 404 / 579 / 406 / 49------186
17. Keller Miloslav, 1962VS Tábor12 / 3311 / 35------6 / 493 / 62179
18. Válek Michal, 1974VS Tábor28 / 819 / 1930 / 620 / 1718 / 2117 / 2318 / 2116 / 2518 / 2116 / 25172
19. Kuna Alois, 1960SK VS Č. Budějovice18 / 2113 / 3115 / 2710 / 3717 / 2313 / 31----170
20. Beier Artur, 1970Loko Trutnov------13 / 317 / 468 / 438 / 43163
21. Outrata Jindřich, 1970TJ Syntesia Pardubice22 / 1418 / 21----10 / 3711 / 3515 / 2715 / 27161
22. Buchtel Martin, 1982TJ SK Hubertus KV--1 / 751 / 75------150
Havlíček Jan, 1982Univerzitní sportovní klub Praha----1 / 751 / 75----150
24. Hojda Ladislav, 1973Vodácký oddíl Horšovský Týn13 / 318 / 43--11 / 359 / 40----149
Míl Pavel, 1967Loko Trutnov27 / 921 / 15--19 / 1916 / 2514 / 2915 / 2726 / 1021 / 15149
26. Pivoňka Zdeněk, 1982Vodácký oddíl Horšovský Týn1 / 75---2 / 68-----143
27. Wendl Miloslav, 1978Vodácký oddíl Horšovský Týn11 / 35---6 / 495 / 53----137
28. Rašner Karel, 1976KK Postřelmov--------3 / 622 / 68130
29. Blahník Miroslav, 1980TJ Slavia K. Vary14 / 2910 / 3719 / 199 / 40------125
30. Pollert Jaroslav, 1971Univerzitní sportovní klub Praha--3 / 623 / 62------124
31. Rašner Martin, 1980neuvedeno--6 / 492 / 68------117
32. Novosad Lukáš, 1976SK Vltava Č. Krumlov z.s.----4 / 574 / 57----114
33. Svítil Vladan, 1974KK Postřelmov--14 / 29-----10 / 377 / 46112
34. Indruch Jaromír, 1976KVS Hradec Králové------6 / 495 / 53--102
35. Pechlát Hynek, 1971Klub vodních sportů Sušice z.s.15 / 279 / 40--12 / 33-----100
36. Šerý Michal, 1971C.K. Rožátov--25 / 1118 / 21--15 / 27-20 / 1718 / 2197
37. Vorel Zdeněk, 1974TJ Syntesia Pardubice--------9 / 405 / 5393
38. Brtek Tomáš, 1981KK Beroun-------13 / 3121 / 1511 / 3581
39. Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník--23 / 1316 / 25----19 / 1917 / 2380
40. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--12 / 338 / 43------76
41. Nedvídek František, 1944TJ Dvůr Králové------19 / 1917 / 2323 / 1320 / 1772
42. Karlovský Jiří, 1965KVS Hradec Králové--------12 / 3312 / 3366
43. Kubát Jiří, 1959Kanoistický klub Klatovy z.s.23 / 1316 / 25---15 / 27----65
44. Smetánka Radek, 1976TJ SK Hubertus KV25 / 1120 / 1729 / 717 / 23------58
45. Míka Viktor, 1977SK Žižkov4 / 57---------57
Krejčí Antonín, 1955TJ Kralupy, oddíl kanoistiky31 / 522 / 14--20 / 1718 / 21----57
47. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice----16 / 2514 / 29----54
48. Jiras Marek, 1976Univerzitní sportovní klub Praha--5 / 53-------53
49. Řežábek Martin, 1973Raft klub Trója--24 / 1211 / 35------47
50. Ladýř Karel, 1972KVS Hradec Králové------9 / 40---40
51. Čekal Josef, 1970TJ Ohře Klášterec21 / 1517 / 23--------38
52. Kašpar Martin, 1967SK Žižkov--10 / 37-------37
53. Kejklíček Tomáš, 1980TJ Syntesia Pardubice--------17 / 2323 / 1336
54. Prchlík Jiří, 1978Lužnice Tábor--13 / 31-------31
Peterka Vít, 1969KK Rakovník--------24 / 1219 / 1931
56. Foltín Marek, 1973KK Brandýs nad Labem--------25 / 1122 / 1425
57. Kysela David, 1977TJ Kralupy, oddíl kanoistiky------17 / 23---23
58. Mulač Oldřich, 1961TJ SK Hubertus KV24 / 12-26 / 10-------22
59. Matěják Petr, 1973TJ Ohře Klášterec--20 / 17-------17
60. Škranc Jiří, 1965Kotva Bráník--21 / 15-------15
61. Bohatý Karel, 1974SK Třebechovice--------22 / 14-14
62. Červenka Jaroslav, 1964TJ SK Hubertus KV26 / 10---------10
63. Šrámek Jaroslav, 1957SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--28 / 8-------8
64. Jandáš Roman, 1965TJ DNT VS Kadaň29 / 7---------7
65. Poula Jan, 1955TJ Slavia K. Vary30 / 6---------6

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1. Pavelková Irena, 1974Univerzitní sportovní klub Praha2 / 682 / 68----1 / 751 / 751 / 75-361
2. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary1 / 751 / 75--1 / 751 / 75----300

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1. Válek Michal, 1974
Kubeš Vladimír, 1961
VS Tábor
VS Tábor
4 / 573 / 625 / 533 / 625 / 531 / 753 / 623 / 624 / 573 / 62499
2. Jindrák Petr, 1969
Větrovský Jiří, 1966
Technika Praha
Sport Zbraslav
2 / 682 / 68----2 / 682 / 681 / 752 / 68415
3. Pechlát Hynek, 1971
Holý Jiří, 1957
Klub vodních sportů Sušice z.s.
KK Rakovník
3 / 624 / 572 / 68-1 / 752 / 68----330
4. Jiras Marek, 1976
Pollert Jaroslav, 1971
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
--1 / 751 / 75--1 / 751 / 75--300
5. Nedvídek František, 1944
Hák Jiří, 1952
TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
------4 / 574 / 573 / 624 / 57233
6. Peterka Vít, 1969
Minařík Miroslav, 1955
KK Rakovník
KK Rakovník
--7 / 462 / 68----5 / 535 / 53220
7. Krejčí Hynek, 1978
Krejčí Antonín, 1955
TJ Permon Roztoky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
6 / 496 / 49--3 / 624 / 57----217
8. Kuna Alois, 1960
Paraniak Jan, 1951
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
--6 / 494 / 574 / 575 / 53----216
9. Háša Michal, 1981
Martin Václav, 1971
TJ Jiskra Bechyně
Bohemians Praha
1 / 751 / 75--------150
10. Vorel Zdeněk, 1974
Záruba Martin, 1974
TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
--------2 / 681 / 75143
11. Veselý Josef, 1950
Šrámek Jiří, 1966
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
----2 / 683 / 62----130
12. Mulač Oldřich, 1961
Lepík Filip, 1976
TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
--4 / 575 / 53------110
13. Uhlík František, 1975
Pazourek Pavel, 1976
TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
5 / 535 / 53--------106
Kopeček Radomír, 1965
Krofta Zdeněk, 1959
VS Tábor
VS Tábor
------5 / 535 / 53--106
15. Horák David, 1976
Císařovský Petr, 1977
Klub Larse Heletága
Klub Larse Heletága
--------6 / 496 / 4998
16. Kotovská Karolina, 1970
Kašpar Martin, 1967
Bohemians Praha
SK Žižkov
--3 / 62-------62
17. Svobodová Jana, 1977
Galuška Vladislav, 1965
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Klub vodních sportů Sušice z.s.
7 / 46---------46

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1. Panzer Aleš, 1974TJ Loko Plzeň3 / 6210 / 3714 / 2910 / 377 / 463 / 623 / 624 / 573 / 624 / 57445
2. Pechlát Hynek, 1971Klub vodních sportů Sušice z.s.9 / 405 / 539 / 4012 / 332 / 684 / 57----291
3. Milyán Daniel, 1971TJ Loko Žatec4 / 573 / 6213 / 31-3 / 622 / 68----280
4. Hek Jan, 1979Klub Kanoistika Roudnice n.L.7 / 467 / 46--9 / 4010 / 376 / 496 / 49--267
5. Tůma Martin, 1972TJ SK Hubertus KV1 / 751 / 757 / 466 / 49------245
6. Horák David, 1976Klub Larse Heletága21 / 1516 / 2522 / 1416 / 2516 / 2515 / 278 / 43-12 / 3311 / 35228
7. Polívka Radek, 1980Sk VS Slávia Hradec Králové------1 / 75-1 / 751 / 75225
8. Outrata Jindřich, 1970TJ Syntesia Pardubice17 / 2318 / 21----12 / 337 / 4610 / 376 / 49209
9. Jindrák Petr, 1969Technika Praha20 / 17-----9 / 4012 / 335 / 535 / 53196
10. Němec Aleš, 1976TJ DNT VS Kadaň14 / 2919 / 1926 / 1020 / 1715 / 2711 / 3514 / 2920 / 17--183
11. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice----5 / 535 / 53-1 / 75--181
12. Chod Václav, 1961VS Blovice15 / 2711 / 3520 / 1718 / 2112 / 339 / 40----173
13. Báča Milan, 1973KK Brandýs nad Labem--12 / 339 / 408 / 436 / 49----165
14. Prchlík Michal, 1981Lužnice Tábor--10 / 3713 / 316 / 498 / 43----160
15. Pavlík Jiří, 1964SK Třebechovice26 / 1025 / 1124 / 1235 / 1--15 / 2711 / 3513 / 3113 / 31158
16. Šindelář Pavel, 1970TJ Loko Plzeň--11 / 3521 / 154 / 577 / 46----153
17. Buchtel Martin, 1982TJ SK Hubertus KV--1 / 751 / 75------150
Grossmann Petr, 1974TJ Loko Plzeň----1 / 751 / 75----150
19. Beneš Petr, 1975Klub Larse Heletága--18 / 2122 / 1414 / 2914 / 297 / 46---139
20. Koshelev Sergey, 1960Klub vodních sportů Sušice z.s.19 / 1922 / 1429 / 725 / 1113 / 3116 / 2513 / 31---138
21. Háša Michal, 1981TJ Jiskra Bechyně2 / 682 / 68--------136
Prell Pavel, 1976TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--2 / 682 / 68------136
23. Koudelka Tomáš, 1964SK Vltava Č. Krumlov z.s.11 / 3513 / 31--11 / 3513 / 31----132
24. Kulhánek Jan, 1978Delfín Jablonec------2 / 683 / 62--130
Měchura Jiří, 1954SK Třebechovice--------2 / 683 / 62130
26. Abraham Tomáš, 1969SK VS Karbo Benátky------4 / 572 / 68--125
27. Lepík Filip, 1976TJ SK Hubertus KV--3 / 623 / 62------124
28. Martin Václav, 1971Bohemians Praha5 / 534 / 57--------110
Blahník Miroslav, 1980TJ Slavia K. Vary10 / 3712 / 3325 / 1114 / 29------110
Gorecký Petr, 1981TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--4 / 575 / 53------110
Benda Libor, 1966Klub Kanoistika Roudnice n.L.------19 / 1910 / 3716 / 2514 / 29110
32. Kolář Jiří, 1975Univerzitní sportovní klub Praha------5 / 535 / 53--106
33. Neugebauer Roman, 1965SK Stonava--8 / 434 / 57------100
Vorel Zdeněk, 1974TJ Syntesia Pardubice--------4 / 578 / 43100
35. Řejha Jiří, 1981TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--5 / 537 / 46------99
36. Švehla Zdeněk, 1976SK Vltava Č. Krumlov z.s.6 / 496 / 49--------98
37. Dodal Jan, 1953Bohemians Praha----24 / 1225 / 1121 / 1516 / 2525 / 1117 / 2397
38. Mulač Viktor, 1975SK VS Č. Budějovice--6 / 498 / 43------92
Abraham Jiří, 1977SK VS Karbo Benátky-------8 / 436 / 49-92
40. Troch Petr, 1971TJ Dvůr Králové--------9 / 407 / 4686
41. Novák Jindřich, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky23 / 1321 / 15----16 / 2515 / 27--80
Sajdl František, 1970TJ Loko Žatec--------8 / 4310 / 3780
43. Galuška Vladislav, 1965Klub vodních sportů Sušice z.s.-9 / 40--10 / 37-----77
44. Kyrián Luděk, 1978SK VS Č. Budějovice12 / 338 / 43--------76
45. Bízek Zdeněk, 1971KK Brandýs nad Labem------11 / 359 / 40--75
Záruba Martin, 1974TJ Dvůr Králové--------11 / 359 / 4075
47. Procházka Miloš, 1954TJ SK Hubertus KV16 / 2517 / 2323 / 1323 / 13------74
48. Machuta Zdeněk, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky8 / 4314 / 29--------72
49. Kovář Zbyněk, 1977KK Brandýs nad Labem--16 / 25-----7 / 46-71
Kysela David, 1977TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--21 / 1519 / 19--10 / 37---71
51. Sahula Martin, 1968SK VS Karbo Benátky----22 / 1418 / 2123 / 1318 / 21--69
52. Jančar Filip, 1976Kotva Bráník---------2 / 6868
53. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--15 / 2711 / 35------62
Podraský Tomáš, 1967SK Třebechovice--------14 / 2912 / 3362
55. Polívka Karel, 1945Sk VS Slávia Hradec Králové------25 / 1121 / 1523 / 1318 / 2160
56. Nedvídek František, 1944TJ Dvůr Králové------28 / 822 / 1419 / 1920 / 1758
57. Stanovský Tomáš, 1972SK VS Č. Budějovice----27 / 924 / 12--18 / 2121 / 1557
58. Hron Robin, 1979TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----18 / 2112 / 33----54
Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice------17 / 2313 / 31--54
60. Palouda Tomáš, 1969SK Vltava Č. Krumlov z.s.30 / 629 / 7--17 / 2320 / 17----53
61. Neuwirth Josef, 1961TJ SK Hubertus KV22 / 1420 / 1728 / 824 / 12------51
62. Vyhnánek Jiří, 1974Technika Praha--17 / 2315 / 27------50
63. Pazourek Pavel, 1976TJ Jiskra Bechyně18 / 2115 / 27--------48
Šrámek Jiří, 1966Kanoistický klub Klatovy z.s.29 / 728 / 8--19 / 1922 / 14----48
65. Piskáček Jan, 1966SK Štětí------20 / 1714 / 29--46
66. Dolejš Martin, 1980TJ SK Hubertus KV------18 / 2117 / 23--44
Hain Přemysl, 1977TJ Dvůr Králové--------20 / 1715 / 2744
68. Maceček Dušan, 1962TJ SK Hubertus KV--19 / 1917 / 23------42
69. Kořínek Martin, 1977Delfín Jablonec-34 / 2----22 / 14--16 / 2541
70. Riant Martin, 1977VS Tábor----34 / 229 / 726 / 10-29 / 722 / 1440
71. Jarolímek Otta, 1961TJ Turnov------27 / 923 / 1330 / 626 / 1038
72. Kraus Václav, 1961TJ ČSAD Plzeň33 / 332 / 434 / 233 / 320 / 1728 / 8----37
Krejčí Hynek, 1978TJ Permon Roztoky34 / 230 / 6--30 / 617 / 23----37
74. Pártl Mirek, 1954SK Vltava Č. Krumlov z.s.35 / 131 / 5--21 / 1521 / 15----36
75. Bureš Jan, 1978Klub vodních sportů Sušice z.s.----35 / 134 / 224 / 1219 / 19--34
Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník--31 / 527 / 9----28 / 824 / 1234
Vaněk Martin, 1971VS Tábor---34 / 232 / 430 / 6--27 / 923 / 1334
Jánský Pavel, 1975TJ Dvůr Králové--------21 / 1519 / 1934
79. Dunovský Tomáš, 1976Otava Strakonice----23 / 1319 / 19----32
80. Kloboučník Tomáš, 1965VS Tábor13 / 31---------31
Kulhánek Josef, 1951Delfín Jablonec----29 / 726 / 10--22 / 14-31
82. Pražák Jan, 1963KVS Hradec Králové--------15 / 27-27
83. Velenovský Jiří, 1978VS Tábor--------24 / 1225 / 1123
Winter Eduard, 1956Delfín Jablonec--------17 / 23-23
85. Beran Jan, 1969KVS Praha 424 / 1226 / 10--------22
Uhlík František, 1975TJ Jiskra Bechyně27 / 923 / 13--------22
87. Táborský Pavel, 1972Vodácký oddíl Horšovský Týn25 / 1127 / 9--------20
Pohanka Jiří, 1969Kanoistický klub Klatovy z.s.28 / 824 / 12--------20
Žatecký Jiří, 1969KVS Písek----25 / 1127 / 9----20
90. Kvíčala Čestmír, 1970TJ Turnov------29 / 724 / 12--19
91. Kovařík Richard, 1959Otava Strakonice----31 / 523 / 13----18
92. Marek Pavel, 1972SK Třebechovice------30 / 625 / 11--17
93. Kotrba Tomáš, 1977Lužnice Tábor--27 / 929 / 7------16
Pultera Zbyněk, 1958neuvedeno--30 / 626 / 10------16
95. Jilma Ivan, 1957Lužnice Tábor----26 / 1031 / 5----15
96. Císařovský Petr, 1977Klub Larse Heletága--------31 / 527 / 914
97. Princ Rudolf, 1970Otava Strakonice----28 / 833 / 3----11
98. Bohatý Karel, 1974SK Třebechovice--------26 / 10-10
99. Lepík Vlastimil, 1950TJ SK Hubertus KV31 / 533 / 3--------8
Svoboda Jan, 1946TJ SK Hubertus KV--33 / 331 / 5------8
Rouča Jaroslav, 1970neuvedeno---28 / 8------8
102. Grossmann Zdeněk, 1939SK Vltava Č. Krumlov z.s.----33 / 332 / 4----7
103. Jára Leoš, 1974KK Rakovník---30 / 6------6
104. Vondra Václav, 1957Otava Strakonice32 / 435 / 1--------5
Heger Miroslav, 1955KK Rakovník--35 / 132 / 4------5
106. Jezvina Václav, 1973Loko Trutnov--32 / 4-------4
107. Zýka Petr, 1951TJ ČSAD Plzeň-----35 / 1----1

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1. Haucková Ilona, 1978KVS Hradec Králové4 / 574 / 57----4 / 572 / 682 / 681 / 75382
2. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary1 / 751 / 75--1 / 751 / 75----300
3. Galušková Anna, 1970Klub vodních sportů Sušice z.s.2 / 683 / 62--2 / 682 / 68----266
4. Benešová Marie, 1961Klub vodních sportů Sušice z.s.3 / 622 / 68--3 / 623 / 62----254
5. Pavelková Irena, 1974Univerzitní sportovní klub Praha--1 / 75---1 / 751 / 75--225
6. Řeháková Dana, 1970TJ Semily------6 / 496 / 495 / 533 / 62213
7. Borská Alena, 1976Bohemians Praha5 / 535 / 53--5 / 536 / 49----208
8. Bašková Petra, 1981SK VS Karbo Benátky------2 / 685 / 533 / 62-183
9. Veselá Linda, 1980Technika Praha--2 / 681 / 75------143
10. Kubátová Anna, 1960Kanoistický klub Klatovy z.s.6 / 497 / 46---7 / 46----141
11. Nováková Marcela, 1974VS Tábor-----8 / 43--8 / 435 / 53139
12. Říhová Magda, 1970Univerzitní sportovní klub Praha--4 / 572 / 68------125
Lacinová Leona, 1974TJ Semily--------4 / 572 / 68125
14. Štěpánková Vanda, 1978DUKLA Brandýs------3 / 623 / 62--124
15. Šejvlová Lenka, 1973KK Rakovník--5 / 533 / 62------115
16. Lagnerová Jana, 1959SK Domeček Soběslav----4 / 574 / 57----114
17. Plašilová Drahomíra, 1961SK VS Karbo Benátky------5 / 534 / 57--110
18. Konvalinková Irena, 1977TJ Syntesia Pardubice--------7 / 464 / 57103
19. Přibylová Karolina, 1978TJ SK Hubertus KV----6 / 495 / 53----102
20. Lepíková Markéta, 1979TJ SK Hubertus KV7 / 466 / 49--------95
21. Plavjaniková Petra, 1975SK VS Karbo Benátky--------1 / 75-75
22. Kotovská Karolina, 1970Bohemians Praha--3 / 62-------62
23. Tykalová Jana, 1968TJ Ohře Klášterec--6 / 49-------49
Samešová Věra, 1955Delfín Jablonec--------6 / 49-49
Typ závodu