Český pohár veteránů mladších ve slalomu 2018

poslední aktualizace: 15.07.2018 18:29:31
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník, 28.04.2018
B - 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník, 29.04.2018
C - Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů, 14.07.2018
D - Letní slalom v Českém Vrbném, 15.07.2018
E - Slalom O štít města Benátek, 11.08.2018
F - Slalom O štít města Benátek, 12.08.2018

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 6, ročníky narození: 1974-1983
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Polívka Karel, 1978Sk VS Slávia Hradec Králové2 / 681 / 7512 / 33---176
2. Buchtel Martin, 1982TJ SK Hubertus KV--1 / 751 / 75--150
3. Moštěk Ondřej, 1982Loko Trutnov1 / 752 / 68----143
4. Pischek Jan, 1977TJ Syntesia Pardubice--3 / 622 / 68--130
5. Bolehovský Jiří, 1974Loko Trutnov3 / 623 / 62----124
6. Kvapil Martin, 1976TJ Slavia K. Vary--2 / 687 / 46--114
Jiras Marek, 1976Univerzitní sportovní klub Praha--4 / 574 / 57--114
8. Pešta Jan, 1981Lužnice Tábor--5 / 536 / 49--102
Chod David, 1982VS Blovice--6 / 495 / 53--102
10. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice--7 / 469 / 40--86
11. Vorel Zdeněk, 1974TJ Syntesia Pardubice--10 / 378 / 43--80
12. Hauck Marek, 1977KVS Hradec Králové--8 / 4311 / 35--78
13. Wendl Miloslav, 1978Vodácký oddíl Horšovský Týn--9 / 4010 / 37--77
14. Prchlík Jiří, 1978Lužnice Tábor--11 / 3513 / 31--66
15. Jícha Dušan, 1982TJ Sokol Písek--13 / 3112 / 33--64
16. Cuc Michal, 1977Technika Praha---3 / 62--62
17. Veselý Matěj, 1978TJ Dvůr Králové-4 / 57----57
Kuchař Jaromír, 1974TJ Dvůr Králové4 / 57-----57
19. Smetánka Radek, 1976TJ SK Hubertus KV--16 / 2514 / 29--54
20. Bican Jakub, 1980SK VS Č. Budějovice--14 / 29---29
21. Švehla Zdeněk, 1976SK Vltava Č. Krumlov z.s.--15 / 27---27

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Moštěk Ondřej, 1982
Stolín David, 1978
Loko Trutnov
Loko Trutnov
1 / 751 / 75----150
Boček Zdeněk, 1975
Pešta Jan, 1981
SK VS Č. Budějovice
Lužnice Tábor
--1 / 751 / 75--150
3. Veselý Matěj, 1978
Hain Přemysl, 1977
TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
-2 / 68----68

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice4 / 575 / 539 / 4013 / 31--181
2. Horyna Lukáš, 1980Loko Trutnov1 / 751 / 75----150
Buchtel Martin, 1982TJ SK Hubertus KV--1 / 751 / 75--150
4. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice--2 / 682 / 68--136
5. Hek Jan, 1979Klub Kanoistika Roudnice n.L.3 / 622 / 68----130
6. Marek Lukáš, 1980Loko Trutnov2 / 684 / 57----125
7. Grossmann Petr, 1974TJ Loko Plzeň--3 / 624 / 57--119
8. Záruba Martin, 1974TJ Dvůr Králové5 / 533 / 62----115
Jančar Filip, 1976Kotva Bráník--5 / 533 / 62--115
10. Kyrián Luděk, 1978SK VS Č. Budějovice--4 / 576 / 49--106
11. Mulač Viktor, 1975SK VS Č. Budějovice--6 / 495 / 53--102
12. Švehla Zdeněk, 1976SK Vltava Č. Krumlov z.s.--7 / 467 / 46--92
13. Horák David, 1976Klub Larse Heletága8 / 437 / 46----89
Stolín David, 1978Loko Trutnov9 / 406 / 49----89
15. Hain Přemysl, 1977TJ Dvůr Králové7 / 469 / 40----86
16. Kořínek Martin, 1977Delfín Jablonec10 / 378 / 43----80
Prchlík Michal, 1981Lužnice Tábor--8 / 4310 / 37--80
18. Kodada Miroslav, 1982Kotva Bráník--13 / 318 / 43--74
19. Jánský Pavel, 1975TJ Dvůr Králové11 / 3510 / 37----72
Kysela David, 1977TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--10 / 3711 / 35--72
21. Němec Aleš, 1976TJ DNT VS Kadaň--14 / 299 / 40--69
22. Císařovský Petr, 1977Klub Larse Heletága12 / 3311 / 35----68
23. Vorel Zdeněk, 1974TJ Syntesia Pardubice--12 / 3312 / 33--66
24. Panzer Aleš, 1974TJ Loko Plzeň--11 / 3516 / 25--60
25. Matějka Jakub, 1981SK Žižkov--17 / 2314 / 29--52
26. Kuchař Jaromír, 1974TJ Dvůr Králové6 / 49-----49
27. Toncar Martin, 1975SK VS Č. Budějovice--16 / 2517 / 23--48
Kotrba Tomáš, 1977Lužnice Tábor--18 / 2115 / 27--48
29. Kolář Jaroslav, 1975SK VS Č. Budějovice--19 / 1919 / 19--38
30. Vejvoda Ondřej, 1980SK Vltava Č. Krumlov z.s.--15 / 27---27
31. Polák Jakub, 1980SK VS Č. Budějovice---18 / 21--21

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Bačáková Radka, 1983Univerzitní sportovní klub Praha2 / 682 / 683 / 623 / 62--260
2. Pavelková Irena, 1974Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 75----150
Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary--1 / 751 / 75--150
4. Sehnalová Marie, 1981Univerzitní sportovní klub Praha--2 / 682 / 68--136
5. Marková Jitka, 1978Loko Trutnov3 / 623 / 62----124
6. Bolehovská Iva, 1978Loko Trutnov4 / 574 / 57----114
Haucková Ilona, 1978KVS Hradec Králové--4 / 574 / 57--114
8. Černá Lucie, 1977TJ DNT VS Kadaň--5 / 535 / 53--106
Typ závodu