Český pohár veteránů mladších ve slalomu 2018

poslední aktualizace: 09.05.2018 17:39:23
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník, 28.04.2018
B - 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník, 29.04.2018
C - Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů, 14.07.2018
D - Letní slalom v Českém Vrbném, 15.07.2018
E - Slalom O štít města Benátek, 11.08.2018
F - Slalom O štít města Benátek, 12.08.2018

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 6, ročníky narození: 1974-1983
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Moštěk Ondřej, 1982Loko Trutnov1 / 752 / 68----143
Polívka Karel, 1978Sk VS Slávia Hradec Králové2 / 681 / 75----143
3. Bolehovský Jiří, 1974Loko Trutnov3 / 623 / 62----124
4. Veselý Matěj, 1978TJ Dvůr Králové-4 / 57----57
Kuchař Jaromír, 1974TJ Dvůr Králové4 / 57-----57

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Moštěk Ondřej, 1982
Stolín David, 1978
Loko Trutnov
Loko Trutnov
1 / 751 / 75----150
2. Veselý Matěj, 1978
Hain Přemysl, 1977
TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
-2 / 68----68

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Horyna Lukáš, 1980Loko Trutnov1 / 751 / 75----150
2. Hek Jan, 1979Klub Kanoistika Roudnice n.L.3 / 622 / 68----130
3. Marek Lukáš, 1980Loko Trutnov2 / 684 / 57----125
4. Záruba Martin, 1974TJ Dvůr Králové5 / 533 / 62----115
5. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice4 / 575 / 53----110
6. Stolín David, 1978Loko Trutnov9 / 406 / 49----89
Horák David, 1976Klub Larse Heletága8 / 437 / 46----89
8. Hain Přemysl, 1977TJ Dvůr Králové7 / 469 / 40----86
9. Kořínek Martin, 1977Delfín Jablonec10 / 378 / 43----80
10. Jánský Pavel, 1975TJ Dvůr Králové11 / 3510 / 37----72
11. Císařovský Petr, 1977Klub Larse Heletága12 / 3311 / 35----68
12. Kuchař Jaromír, 1974TJ Dvůr Králové6 / 49-----49

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Pavelková Irena, 1974Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 75----150
2. Bačáková Radka, 1983Univerzitní sportovní klub Praha2 / 682 / 68----136
3. Marková Jitka, 1978Loko Trutnov3 / 623 / 62----124
4. Bolehovská Iva, 1978Loko Trutnov4 / 574 / 57----114
Typ závodu