Český pohár všech veteránů ve slalomu 2018

poslední aktualizace: 15.07.2018 18:29:04
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník, 28.04.2018
B - 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník, 29.04.2018
C - Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů, 14.07.2018
D - Letní slalom v Českém Vrbném, 15.07.2018
E - Slalom O štít města Benátek, 11.08.2018
F - Slalom O štít města Benátek, 12.08.2018

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1900-1983
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Miller Jan, 1968TJ Turnov2 / 682 / 6822 / 148 / 43--193
2. Beier Artur, 1970Loko Trutnov4 / 571 / 7515 / 2720 / 17--176
3. Buchtel Martin, 1982TJ SK Hubertus KV--1 / 751 / 75--150
4. Polívka Karel, 1978Sk VS Slávia Hradec Králové3 / 623 / 6221 / 15---139
5. Moštěk Ondřej, 1982Loko Trutnov1 / 754 / 57----132
6. Hák Jiří, 1952Loko Trutnov6 / 499 / 4019 / 1923 / 13--121
Pischek Jan, 1977TJ Syntesia Pardubice--5 / 532 / 68--121
8. Prüher Jakub, 1968SK VS Č. Budějovice--4 / 574 / 57--114
9. Keš Miroslav, 1967SK Domeček Soběslav8 / 436 / 4926 / 1027 / 9--111
10. Kvapil Martin, 1976TJ Slavia K. Vary--2 / 6810 / 37--105
11. Pollert Jaroslav, 1971Univerzitní sportovní klub Praha--6 / 495 / 53--102
12. Kubeš Vladimír, 1961VS Tábor11 / 358 / 4324 / 1225 / 11--101
13. Keller Miloslav, 1962VS Tábor5 / 537 / 46----99
Bolehovský Jiří, 1974Loko Trutnov7 / 465 / 53----99
15. Jiras Marek, 1976Univerzitní sportovní klub Praha--7 / 466 / 49--95
16. Chod David, 1982VS Blovice--9 / 407 / 46--86
17. Pešta Jan, 1981Lužnice Tábor--8 / 439 / 40--83
18. Krofta Zdeněk, 1959VS Tábor13 / 3111 / 3528 / 830 / 6--80
19. Outrata Jindřich, 1970TJ Syntesia Pardubice10 / 3712 / 33----70
20. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice--10 / 3713 / 31--68
21. Větrovský Jiří, 1966Sport Zbraslav--13 / 3112 / 33--64
22. Krejčí Karel, 1972SK VS Č. Budějovice--3 / 62---62
Hauck Marek, 1977KVS Hradec Králové--11 / 3515 / 27--62
Cuc Michal, 1977Technika Praha---3 / 62--62
25. Nedvídek František, 1968TJ Dvůr Králové14 / 2913 / 31----60
Vorel Zdeněk, 1974TJ Syntesia Pardubice--16 / 2511 / 35--60
27. Wendl Miloslav, 1978Vodácký oddíl Horšovský Týn--14 / 2914 / 29--58
28. Bačina Jan, 1973SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.15 / 2714 / 29----56
29. Kašpar Martin, 1967SK Žižkov--12 / 3318 / 21--54
30. Míl Pavel, 1967Loko Trutnov12 / 33-32 / 429 / 7--44
31. Kuchař Jaromír, 1974TJ Dvůr Králové9 / 40-----40
Hojda Ladislav, 1973Vodácký oddíl Horšovský Týn--18 / 2119 / 19--40
Kuna Alois, 1960SK VS Č. Budějovice--20 / 1717 / 23--40
34. Veselý Matěj, 1978TJ Dvůr Králové-10 / 37----37
Prchlík Jiří, 1978Lužnice Tábor--17 / 2322 / 14--37
36. Jícha Dušan, 1982TJ Sokol Písek--27 / 916 / 25--34
37. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--23 / 1321 / 15--28
38. Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník--25 / 1124 / 12--23
39. Mulač Oldřich, 1961TJ SK Hubertus KV--29 / 728 / 8--15
40. Smetánka Radek, 1976TJ SK Hubertus KV--33 / 326 / 10--13
41. Bican Jakub, 1980SK VS Č. Budějovice--30 / 6---6
42. Švehla Zdeněk, 1976SK Vltava Č. Krumlov z.s.--31 / 5---5
43. Červenka Jaroslav, 1964TJ SK Hubertus KV--34 / 2---2

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Hák Jiří, 1952
Nedvídek František, 1944
Loko Trutnov
TJ Dvůr Králové
2 / 682 / 687 / 465 / 53--235
2. Moštěk Ondřej, 1982
Stolín David, 1978
Loko Trutnov
Loko Trutnov
1 / 751 / 75----150
Jiras Marek, 1976
Pollert Jaroslav, 1971
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
--1 / 751 / 75--150
4. Klimuškin Pavel, 1964
Kašpar Martin, 1967
Kotva Bráník
SK Žižkov
--2 / 682 / 68--136
5. Boček Zdeněk, 1975
Pešta Jan, 1981
SK VS Č. Budějovice
Lužnice Tábor
--4 / 573 / 62--119
6. Pechlát Hynek, 1971
Holý Jiří, 1957
Klub vodních sportů Sušice z.s.
KK Rakovník
--5 / 534 / 57--110
7. Veselý Matěj, 1978
Hain Přemysl, 1977
TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
-3 / 62----62
Outrata Jindřich, 1970
Kuchař Jaromír, 1974
TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
3 / 62-----62
Jindrák Petr, 1969
Větrovský Jiří, 1966
Technika Praha
Sport Zbraslav
--3 / 62---62
10. Šrámek Jiří, 1966
Veselý Josef, 1950
KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
--6 / 49---49

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Buchtel Martin, 1982TJ SK Hubertus KV--1 / 751 / 75--150
Horyna Lukáš, 1980Loko Trutnov1 / 751 / 75----150
3. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice5 / 536 / 4915 / 2719 / 19--148
4. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice--2 / 682 / 68--136
5. Měchura Jiří, 1954SK Třebechovice3 / 622 / 68----130
6. Marek Lukáš, 1980Loko Trutnov2 / 685 / 53----121
Outrata Jindřich, 1970TJ Syntesia Pardubice7 / 467 / 4624 / 1220 / 17--121
8. Grossmann Petr, 1974TJ Loko Plzeň--3 / 624 / 57--119
Hek Jan, 1979Klub Kanoistika Roudnice n.L.4 / 573 / 62----119
10. Jančar Filip, 1976Kotva Bráník--5 / 533 / 62--115
11. Kyrián Luděk, 1978SK VS Č. Budějovice--4 / 576 / 49--106
Záruba Martin, 1974TJ Dvůr Králové6 / 494 / 57----106
13. Mulač Viktor, 1975SK VS Č. Budějovice--7 / 465 / 53--99
14. Neugebauer Roman, 1965TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--6 / 497 / 46--95
15. Milyán Daniel, 1971TJ Loko Žatec--9 / 408 / 43--83
16. Benda Libor, 1966Klub Kanoistika Roudnice n.L.11 / 358 / 43----78
17. Švehla Zdeněk, 1976SK Vltava Č. Krumlov z.s.--11 / 359 / 40--75
18. Horák David, 1976Klub Larse Heletága10 / 3710 / 37----74
19. Stolín David, 1978Loko Trutnov12 / 339 / 40----73
20. Hain Přemysl, 1977TJ Dvůr Králové9 / 4013 / 31----71
21. Pechlát Hynek, 1971Klub vodních sportů Sušice z.s.--8 / 4315 / 27--70
22. Báča Milan, 1973KK Brandýs nad Labem--13 / 3110 / 37--68
23. Kořínek Martin, 1977Delfín Jablonec13 / 3112 / 33----64
24. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--14 / 2912 / 33--62
Prchlík Michal, 1981Lužnice Tábor--12 / 3314 / 29--62
Šindelář Pavel, 1970TJ Loko Plzeň--10 / 3716 / 25--62
27. Jánský Pavel, 1975TJ Dvůr Králové14 / 2914 / 29----58
28. Nedvídek František, 1944TJ Dvůr Králové15 / 2715 / 27----54
29. Kodada Miroslav, 1982Kotva Bráník--20 / 1711 / 35--52
30. Císařovský Petr, 1977Klub Larse Heletága16 / 2516 / 25----50
31. Kysela David, 1977TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--16 / 2517 / 23--48
32. Němec Aleš, 1976TJ DNT VS Kadaň--21 / 1513 / 31--46
33. Kuchař Jaromír, 1974TJ Dvůr Králové8 / 43-----43
34. Vorel Zdeněk, 1974TJ Syntesia Pardubice--18 / 2118 / 21--42
35. Pavlík Jiří, 1964SK Třebechovice-11 / 35----35
36. Troch Petr, 1971TJ Dvůr Králové--22 / 1424 / 12--26
37. Panzer Aleš, 1974TJ Loko Plzeň--17 / 2334 / 2--25
38. Prüher Jakub, 1968SK VS Č. Budějovice--26 / 1023 / 13--23
39. Heřmánek Antonín, 1973SK Žižkov--25 / 1125 / 11--22
40. Chod Václav, 1961VS Blovice--29 / 722 / 14--21
41. Jindrák Petr, 1969Technika Praha--19 / 19---19
42. Matějka Jakub, 1981SK Žižkov--33 / 321 / 15--18
Štětka Petr, 1965SK VS Č. Budějovice--28 / 826 / 10--18
44. Pultera Zbyněk, 1958TJ Šumperk z.s.--27 / 928 / 8--17
45. Putzer Pavel, 1967SK Kaplice, z.s--30 / 627 / 9--15
46. Vejvoda Ondřej, 1980SK Vltava Č. Krumlov z.s.--23 / 13---13
47. Koshelev Sergey, 1960Klub vodních sportů Sušice z.s.--32 / 429 / 7--11
48. Koudelka Tomáš, 1964SK Vltava Č. Krumlov z.s.--34 / 231 / 5--7
Kotrba Tomáš, 1977Lužnice Tábor--35 / 130 / 6--7
50. Toncar Martin, 1975SK VS Č. Budějovice--31 / 5---5
51. Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník---32 / 4--4
52. Procházka Miloš, 1954TJ SK Hubertus KV---33 / 3--3
53. Stanovský Tomáš, 1972SK VS Č. Budějovice---35 / 1--1

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Bačáková Radka, 1983Univerzitní sportovní klub Praha2 / 682 / 683 / 623 / 62--260
2. Pavelková Irena, 1974Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 75----150
Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary--1 / 751 / 75--150
4. Sehnalová Marie, 1981Univerzitní sportovní klub Praha--2 / 682 / 68--136
5. Marková Jitka, 1978Loko Trutnov3 / 623 / 62----124
6. Bolehovská Iva, 1978Loko Trutnov4 / 574 / 57----114
Haucková Ilona, 1978KVS Hradec Králové--4 / 574 / 57--114
8. Černá Lucie, 1977TJ DNT VS Kadaň--6 / 495 / 53--102
9. Lagnerová Jana, 1959SK Domeček Soběslav--5 / 53---53
Typ závodu