ČP žáků ve slalomu 2018, žáci mladší

poslední aktualizace: 24.06.2018 18:18:55
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 21.04.2018
B - 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 22.04.2018
C - 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L., 23.06.2018
D - 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L., 24.06.2018
E - Mistrovství žáků ve slalomu ve Valašském Meziříčí, 01.09.2018

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 2006-2007
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Marek Kryštof, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.1 / 751 / 753 / 624 / 57-269
2.ZM Kopeček Michal, 2007VS Tábor2 / 686 / 491 / 751 / 75-267
3.ZM Švejd Jáchym, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.9 / 402 / 682 / 688 / 43-219
4.ZM Střílka Richard, 2006UP Olomouc3 / 627 / 464 / 579 / 40-205
5.ZM Semerád Jakub, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.10 / 373 / 6214 / 292 / 68-196
6.ZM Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.5 / 534 / 579 / 4010 / 37-187
7.ZM Válek Michal, 2006VS Tábor4 / 578 / 4312 / 337 / 46-179
8.ZM Černík Štěpán, 2006Univerzitní sportovní klub Praha13 / 315 / 538 / 436 / 49-176
9.ZM Retek Václav, 2007UP Olomouc6 / 4910 / 375 / 53--139
10.ZM Retek Toman, 2007UP Olomouc7 / 4616 / 257 / 4623 / 13-130
11.ZM Jaroš Michael, 2006UP Olomouc14 / 299 / 4010 / 3717 / 23-129
12.ZM Hluchý Vilém, 2006KK Brandýs nad Labem--6 / 493 / 62-111
13.ZM Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem20 / 1722 / 1418 / 215 / 53-105
14.ZM Bohatý Oto, 2007SK Třebechovice12 / 3314 / 2919 / 1918 / 21-102
15.ZM Svoboda Ondřej, 2006UP Olomouc11 / 3523 / 1321 / 1513 / 31-94
16.ZM Malý Vojtěch, 2006UP Olomouc16 / 2524 / 1216 / 2514 / 29-91
17.ZM Venc Ondřej, 2007KK Brandýs nad Labem24 / 1220 / 1720 / 1711 / 35-81
18.ZM Novák Matouš, 2006VS Tábor19 / 1913 / 3117 / 2331 / 5-78
ZM Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň8 / 4311 / 35---78
20.ZM Bandas Matěj, 2006KK Brandýs nad Labem29 / 728 / 811 / 3515 / 27-77
21.ZM Pomajbík Filip, 2006UP Olomouc25 / 1119 / 1913 / 3124 / 12-73
22.ZM Svoboda Adam, 2006Univerzitní sportovní klub Praha21 / 1518 / 2127 / 921 / 15-60
23.ZM Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové17 / 2312 / 33---56
24.ZM Burger Jáchym, 2006Univerzitní sportovní klub Praha18 / 2115 / 2731 / 5--53
25.ZM Hauck Marek, 2007KVS Hradec Králové23 / 13-23 / 1316 / 25-51
26.ZM Pollert Antonín, 2006Univerzitní sportovní klub Praha--22 / 1412 / 33-47
27.ZM Foltín Šimon, 2006KK Brandýs nad Labem28 / 827 / 928 / 820 / 17-42
28.ZM Kutek Michal, 2006Univerzitní sportovní klub Praha22 / 1417 / 23---37
29.ZM Saidl František, 2006Univerzitní sportovní klub Praha--15 / 2728 / 8-35
ZM Petříček Adam, 2007TJ Loko Žatec31 / 525 / 1126 / 1027 / 9-35
31.ZM Šustr Vojtěch, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--25 / 1119 / 19-30
ZM Kovář Filip, 2006KK Opava26 / 1026 / 10-26 / 10-30
33.ZM Bláha Vojtěch, 2006VK Tzunami Ostrava15 / 27----27
34.ZM Milyan Daniel, 2006TJ Loko Žatec--24 / 1222 / 14-26
35.ZM Klimeš Vít, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky27 / 921 / 15---24
36.ZM Zvolský Kristián, 2006Univerzitní sportovní klub Praha--29 / 725 / 11-18
37.ZM Kárník Tadeáš, 2006Univerzitní sportovní klub Praha30 / 629 / 7---13
38.ZM Plášil Hynek, 2006TJ Syntesia Pardubice--32 / 430 / 6-10
39.ZM Babouček Antonín, 2007Univerzitní sportovní klub Praha--30 / 633 / 3-9
40.ZM Předota Kristián, 2006KK Brandýs nad Labem---29 / 7-7
41.ZM Synek Přemysl, 2007TJ Loko Žatec--34 / 232 / 4-6
42.ZM Kutín Filip, 2007UP Olomouc--33 / 335 / 1-4
ZM Stropek Tobiáš, 2007KK Opava32 / 4----4
44.ZM Pollert Jonáš, 2007Univerzitní sportovní klub Praha--35 / 134 / 2-3
ZM Baar Dominik, 2007KK Opava33 / 3----3

kategorie C1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové1 / 751 / 751 / 751 / 75-300
2.ZM Střílka Richard, 2006UP Olomouc3 / 622 / 682 / 682 / 68-266
3.ZM Prüher Vojtěch, 2006SK VS Č. Budějovice2 / 684 / 574 / 573 / 62-244
4.ZM Malý Vojtěch, 2006UP Olomouc4 / 573 / 625 / 5310 / 37-209
5.ZM Retek Toman, 2007UP Olomouc5 / 536 / 497 / 465 / 53-201
6.ZM Svoboda Adam, 2006Univerzitní sportovní klub Praha7 / 467 / 4613 / 319 / 40-163
7.ZM Retek Václav, 2007UP Olomouc6 / 495 / 536 / 49--151
8.ZM Válek Michal, 2006VS Tábor--3 / 624 / 57-119
9.ZM Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové--9 / 406 / 49-89
ZM Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem--8 / 437 / 46-89
11.ZM Svoboda Ondřej, 2006UP Olomouc--10 / 378 / 43-80
12.ZM Plášil Hynek, 2006TJ Syntesia Pardubice--12 / 3311 / 35-68
13.ZM Saidl František, 2006Univerzitní sportovní klub Praha--14 / 2912 / 33-62
14.ZM Venc Ondřej, 2007KK Brandýs nad Labem--11 / 35--35
15.ZM Foltín Šimon, 2006KK Brandýs nad Labem--15 / 27--27

kategorie C2M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Heger Jonáš, 2006
Indruch Matěj, 2006
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
--1 / 751 / 75-150

kategorie K1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.1 / 751 / 751 / 752 / 68-293
2.ZM Mrázková Klára, 2006KK Opava2 / 682 / 682 / 681 / 75-279
3.ZM Šrétrová Amálie, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky3 / 624 / 573 / 624 / 57-238
4.ZM Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava5 / 536 / 494 / 576 / 49-208
5.ZM Heková Natálie, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.6 / 493 / 625 / 538 / 43-207
6.ZM Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn7 / 465 / 536 / 497 / 46-194
7.ZM Horáková Julie, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky4 / 578 / 437 / 469 / 40-186
8.ZM Kratochvílová Adéla, 2007UP Olomouc8 / 439 / 408 / 435 / 53-179
9.ZM Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha14 / 297 / 4610 / 373 / 62-174
10.ZM Vrbová Marie, 2007UP Olomouc9 / 4014 / 2912 / 3310 / 37-139
11.ZM Štěpánková Julie, 2006KVS Hradec Králové16 / 2513 / 319 / 4013 / 31-127
12.ZM Malá Magdaléna, 2007UP Olomouc12 / 3316 / 2511 / 3512 / 33-126
13.ZM Jurajdová Simona, 2007Vodní sporty Desná21 / 1517 / 2314 / 2911 / 35-102
14.ZM Štěpánková Stella, 2006KVS Hradec Králové19 / 1919 / 1916 / 2515 / 27-90
15.ZM Bočková Kateřina, 2007SK VS Č. Budějovice10 / 3711 / 35---72
16.ZM Stloukalová Aneta, 2007UP Olomouc15 / 2710 / 37---64
17.ZM Hřebíčková Hanna, 2006Vodní sporty Desná13 / 3115 / 27---58
18.ZM Beerová Anežka, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.11 / 3518 / 21---56
ZM Riantová Marie, 2006VS Tábor--15 / 2714 / 29-56
20.ZM Jurajdová Veronika, 2007Vodní sporty Desná20 / 1712 / 33---50
21.ZM Motlová Andrea, 2006KVS Hradec Králové17 / 2320 / 17---40
22.ZM Srpová Lada, 2006VK Tzunami Ostrava18 / 2121 / 15---36
23.ZM Nekolná Žofie, 2006KK Brandýs nad Labem--13 / 31--31
24.ZM Horáková Ela, 2006Univerzitní sportovní klub Praha--17 / 23--23

kategorie C1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 751 / 751 / 75-300
2.ZM Kratochvílová Adéla, 2007UP Olomouc--2 / 682 / 68-136
3.ZM Malá Magdaléna, 2007UP Olomouc--3 / 623 / 62-124
Typ závodu