vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

ČP juniorů a žebříček juniorů 2012 slalom

započítávány jsou tyto závody:
A - 1.Národní kvalifikační závod, 1.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava, 28.04.2012
B - 2.Národní kvalifikační závod, 2.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava, 29.04.2012
C - 3.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 3.ČPJ - USD Č.Vrbné, 02.06.2012
D - 4.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 4.ČPJ - USD Č.Vrbné, 03.06.2012
E - Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu, 15.09.2012
F - 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy, 22.09.2012
G - 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy, 23.09.2012

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 1994-2001
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Binčík Petr, 1994DUKLA Brandýs1 / 751 / 754 / 571 / 754 / 575 / 531 / 75357
2.DS Hošek Ondřej, 1995Kanoe Klub Spoj Brno4 / 573 / 621 / 755 / 531 / 75-3 / 62331
3.DS Bahenský Matouš, 1994KK Opava3 / 622 / 682 / 682 / 683 / 623 / 624 / 57328
4.DS Petříček Vojtěch, 1994TJ Loko Žatec15 / 274 / 573 / 623 / 627 / 462 / 687 / 46295
5.DS Pechlát Hynek, 1995SK VS Č. Budějovice6 / 496 / 4915 / 276 / 492 / 684 / 575 / 53276
6.DS Šedivý Jakub, 1994SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.2 / 685 / 536 / 499 / 406 / 498 / 436 / 49268
7.DS Zvolánek Jan, 1995SK VS Č. Budějovice5 / 5312 / 3313 / 318 / 438 / 4323 / 132 / 68240
8.DM Šupolík Pavel, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky8 / 4311 / 3512 / 3315 / 2711 / 351 / 758 / 43231
9.DS Vašina Jiří, 1994Mittal Ostrava10 / 379 / 407 / 464 / 579 / 407 / 4610 / 37229
10.DM Maikranz Alexandr, 1997Mittal Ostrava16 / 2513 / 318 / 437 / 4614 / 296 / 499 / 40209
11.DS Košík Michal, 1995SK Veselí nad Moravou9 / 408 / 439 / 4012 / 3312 / 3311 / 3511 / 35193
DS Raška Jan, 1995Univerzitní sportovní klub Praha11 / 357 / 46-11 / 3510 / 379 / 4013 / 31193
13.DS Urban Tomáš, 1994KK Opava7 / 4614 / 295 / 5310 / 37---165
14.DM Rousek Tomáš, 1997KK Opava19 / 1921 / 1510 / 3724 / 125 / 5315 / 2720 / 17153
15.DM Kraus Filip, 1997TJ ČSAD Plzeň12 / 3319 / 1911 / 35-13 / 3120 / 1716 / 25143
DM Peterka Adam, 1996KK Rakovník13 / 3110 / 3718 / 2113 / 3117 / 23--143
17.DM Matějka Michael, 1997Univerzitní sportovní klub Praha31 / 517 / 2316 / 2516 / 25-17 / 2312 / 33129
DM Petřík Matouš, 1997Univerzitní sportovní klub Praha17 / 2322 / 1427 / 920 / 1716 / 2510 / 3715 / 27129
19.ZS Mrázek Jan, 1998KK Opava25 / 1115 / 2720 / 1725 / 1119 / 1912 / 3314 / 29125
20.DS Kořínek Filip, 1995Univerzitní sportovní klub Praha21 / 1527 / 917 / 2314 / 2922 / 1413 / 3121 / 15113
21.ZS Šodek Petr, 1998SK VS Karbo Benátky18 / 21-19 / 1921 / 15-14 / 2917 / 23107
22.DM Brázda Vendelín, 1996TJ Kralupy, oddíl kanoistiky14 / 2924 / 1228 / 8-27 / 916 / 2518 / 2196
23.DM Štětka Matěj, 1996SK VS Č. Budějovice23 / 1320 / 1714 / 2917 / 23---82
24.ZM Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.---19 / 1918 / 2118 / 2119 / 1980
25.ZS Heger Tomáš, 1998KVS Hradec Králové20 / 1725 / 1130 / 618 / 2123 / 1324 / 1223 / 1376
26.DS Myšák Albert, 1994SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.28 / 816 / 2524 / 1223 / 1320 / 1734 / 229 / 775
27.ZS Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha22 / 1433 / 326 / 1022 / 1433 / 322 / 1422 / 1466
28.ZS Zapletal Vojtěch, 1998DUKLA Brandýs27 / 918 / 2125 / 1127 / 924 / 1227 / 925 / 1164
29.DM Vrba Jiří, 1997UP Olomouc24 / 1223 / 1321 / 1528 / 826 / 10-28 / 858
30.DS Weisl Jakub, 1995Univerzitní sportovní klub Praha29 / 728 / 823 / 13--25 / 1126 / 1049
31.DM Štěpán Bronislav, 1996SK VS Karbo Benátky26 / 1031 / 534 / 230 / 629 / 7-27 / 937
32.DM Klaban Martin, 1997KK Opava32 / 429 / 7-29 / 7-30 / 624 / 1236
33.DS Šrámek Ondřej, 1994Klub vodních sportů Sušice z.s.--22 / 1426 / 1025 / 11--35
34.ZM Heger Vojtěch, 2000KVS Hradec Králové-26 / 1031 / 5-32 / 429 / 731 / 531
35.ZS Balarin Lukáš, 1998KK Opava34 / 2-32 / 431 / 5-19 / 19-30
DS Smolka Ondřej, 1994Bohemians Praha----21 / 1521 / 15-30
37.ZS Stanovský Samuel, 1998Klub vodních sportů Sušice z.s.----15 / 27--27
38.DM Olejník Jan, 1996SK Veselí nad Moravou-----26 / 1030 / 616
ZM Zapletal Mikuláš, 2000DUKLA Brandýs35 / 132 / 4---28 / 833 / 316
40.DS Krameš Petr, 1995UP Olomouc33 / 330 / 6-34 / 2-35 / 1-12
41.ZS Stránský Dominik, 1999SK VS Karbo Benátky-----32 / 432 / 48
DS Zieris Matyáš, 1995Loko Trutnov----28 / 8--8
43.ZS Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc30 / 6-35 / 1----7
DM Červenka Ondřej, 1996TJ SK Hubertus KV--29 / 7----7
45.DM Neubert Adam, 1997UP Olomouc----30 / 6--6
ZS Kořínek Vilém, 1999Univerzitní sportovní klub Praha---32 / 435 / 1-35 / 16
47.ZS Kyzlík Milan, 1999Klub Kanoistika Roudnice n.L.-----31 / 5-5
DM Fiala Jan, 1996SK VS Č. Budějovice----31 / 5--5
DM Koudelka Václav, 1997KK Rakovník---33 / 334 / 2--5
50.ZS Lerch Adam, 1998TJ Ohře Klášterec-----33 / 3-3
DM Pechman Vojtěch, 1997Klub Kanoistika Roudnice n.L.--33 / 3----3
52.ZS Peterka Jáchym, 1998KK Rakovník-34 / 2-----2
DM Jelínek Filip, 1996Bohemians Praha------34 / 22
54.ZS Šebela David, 1998TJ DNT VS Kadaň---35 / 1---1
ZM Novotný Petr, 2000UP Olomouc-35 / 1-----1

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Rohan Lukáš, 1995Univerzitní sportovní klub Praha2 / 532 / 534 / 422 / 531 / 601 / 601 / 60286
2.DS Cepek Marek, 1994SK VS Č. Budějovice3 / 471 / 601 / 601 / 605 / 38--265
3.DS Mrůzek Jakub, 1995KK Opava1 / 603 / 473 / 473 / 472 / 5318 / 82 / 53260
4.DM Matula Roman, 1996TJ Kralupy, oddíl kanoistiky12 / 188 / 282 / 534 / 423 / 472 / 537 / 31226
5.DS Vlčnovský Vilém, 1994SK VS Č. Budějovice4 / 424 / 426 / 346 / 344 / 424 / 4211 / 20202
6.DS Svoboda Adam, 1994Univerzitní sportovní klub Praha5 / 3810 / 228 / 288 / 288 / 283 / 473 / 47188
7.DS Pexa Jakub, 1994Univerzitní sportovní klub Praha6 / 346 / 345 / 387 / 317 / 31-6 / 34171
8.DS Pospíchal Radek, 1994SK VS Č. Budějovice10 / 225 / 387 / 315 / 3815 / 125 / 389 / 25170
9.DM Větrovský Jan, 1997Univerzitní sportovní klub Praha11 / 2014 / 1410 / 229 / 256 / 348 / 284 / 42151
10.ZS Heger Tomáš, 1998KVS Hradec Králové9 / 257 / 3113 / 1612 / 189 / 259 / 255 / 38144
11.DS Zátopek Vladimír, 1995TJ Valašské Meziříčí8 / 289 / 259 / 2510 / 2216 / 106 / 3410 / 22134
12.DM Vrba Jiří, 1997UP Olomouc7 / 3113 / 1611 / 2011 / 2011 / 2011 / 208 / 28119
13.ZS Lerch Adam, 1998TJ Ohře Klášterec13 / 1612 / 1814 / 1419 / 710 / 2210 / 2212 / 1896
14.DS Choutka Jan, 1995KVS Hradec Králové14 / 1411 / 2012 / 1818 / 814 / 1412 / 1814 / 1484
15.DS Franek Jakub, 1995TJ Valašské Meziříčí--18 / 820 / 612 / 187 / 3113 / 1679
16.ZS Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha21 / 515 / 1219 / 713 / 1618 / 813 / 1619 / 759
17.ZS Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha16 / 1016 / 1025 / 114 / 1417 / 916 / 1016 / 1054
18.ZS Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc15 / 1218 / 817 / 924 / 220 / 615 / 1215 / 1253
19.ZM Heger Vojtěch, 2000KVS Hradec Králové17 / 920 / 620 / 616 / 1021 / 517 / 918 / 842
20.ZS Kuna Václav, 1998SK VS Č. Budějovice--22 / 422 / 422 / 414 / 1417 / 935
21.ZS Zapletal Vojtěch, 1998DUKLA Brandýs19 / 717 / 915 / 1221 / 5---33
22.DS Šrůma Radek, 1995KVS Hradec Králové24 / 222 / 423 / 315 / 1224 / 220 / 623 / 328
23.ZS Kašpar Albert, 1998KK Opava20 / 621 / 521 / 517 / 9---25
24.ZS Novotný Jan, 1998UP Olomouc22 / 423 / 316 / 10-19 / 7--24
25.DS Pospíšil Adrian, 1995Loko Trutnov23 / 324 / 224 / 223 / 3-22 / 421 / 517
26.DM Šupolík Pavel, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----13 / 16--16
27.ZS Mrůzek Vojta, 1998KK Opava18 / 819 / 7-----15
28.ZM Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.-----21 / 520 / 611
29.DS Jelínek Šimon, 1994Bohemians Praha----23 / 319 / 7-10
30.ZS Kaminský Jan, 1999TJ Valašské Meziříčí----25 / 123 / 322 / 48
31.ZM Wendl Denis, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn25 / 125 / 1-25 / 1-24 / 224 / 27

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Rohan Lukáš, 1995
Svoboda Adam, 1994
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1 / 6010 / 221 / 602 / 532 / 531 / 601 / 60293
2.DS Cepek Marek, 1994
Pospíchal Radek, 1994
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2 / 531 / 60-1 / 601 / 60--233
3.DS Franek Jakub, 1995
Zátopek Vladimír, 1995
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4 / 424 / 422 / 534 / 425 / 382 / 534 / 42232
4.DS Raška Jan, 1995
Šiman Matěj, 1995
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3 / 472 / 533 / 478 / 28-10 / 223 / 47222
5.DM Větrovský Jan, 1997
Matějka Michael, 1997
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5 / 386 / 348 / 283 / 473 / 476 / 342 / 53219
6.DM Mrázek Jan, 1998
Rousek Tomáš, 1997
KK Opava
KK Opava
8 / 283 / 474 / 425 / 3811 / 207 / 316 / 34192
7.ZS Mrůzek Vojta, 1998
Kašpar Albert, 1998
KK Opava
KK Opava
6 / 348 / 285 / 387 / 314 / 428 / 285 / 38183
8.DS Šrůma Radek, 1995
Choutka Jan, 1995
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
7 / 317 / 317 / 316 / 349 / 255 / 387 / 31165
9.ZS Kořínek Vilém, 1999
Lhota Matyáš, 1999
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
9 / 259 / 256 / 349 / 2510 / 224 / 428 / 28154
10.ZS Vrublovský Jan, 1999
Novotný Petr, 2000
UP Olomouc
UP Olomouc
11 / 2011 / 2010 / 2211 / 207 / 31--113
11.DS Jelínek Šimon, 1994
Smolka Ondřej, 1994
Bohemians Praha
Bohemians Praha
----6 / 343 / 4710 / 22103
12.ZS Příhoda Matouš, 1998
Žížala Josef, 1999
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
10 / 2212 / 189 / 2510 / 22---87
13.ZS Zapletal Vojtěch, 1998
Zapletal Mikuláš, 2000
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
----8 / 289 / 259 / 2578
14.DS Peterka Adam, 1996
Pechlát Hynek, 1995
KK Rakovník
SK VS Č. Budějovice
12 / 185 / 38--12 / 18--74
15.DM Balarin Lukáš, 1998
Klaban Martin, 1997
KK Opava
KK Opava
13 / 1613 / 16-----32

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Galušková Karolína, 1995Klub vodních sportů Sušice z.s.1 / 601 / 601 / 601 / 601 / 60--300
2.DS Valíková Barbora, 1994DUKLA Brandýs2 / 533 / 473 / 473 / 472 / 531 / 601 / 60273
3.DM Foltysová Sabina, 1996KK Opava3 / 472 / 532 / 532 / 5316 / 102 / 533 / 47259
4.DM Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky7 / 318 / 284 / 424 / 425 / 383 / 472 / 53222
5.ZS Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.8 / 287 / 316 / 345 / 383 / 4715 / 125 / 38188
6.DM Mrázková Mária, 1996KK Opava5 / 385 / 387 / 319 / 25-4 / 427 / 31180
7.DM Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha6 / 349 / 255 / 387 / 314 / 42--170
8.ZS Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno10 / 2210 / 2211 / 206 / 346 / 345 / 386 / 34162
9.DS Klementová Sylvie, 1994SK VS Č. Budějovice9 / 256 / 348 / 288 / 2810 / 227 / 318 / 28149
10.DM Pospíchalová Simona, 1997TJ DNT VS Kadaň11 / 2013 / 169 / 2510 / 2211 / 208 / 284 / 42137
11.ZS Čekalová Bára, 1998TJ Ohře Klášterec12 / 1814 / 1412 / 1814 / 148 / 2810 / 2211 / 20106
12.ZS Hricová Klára, 1999UP Olomouc16 / 1016 / 1015 / 1213 / 1612 / 186 / 3410 / 22102
13.ZM Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha15 / 1215 / 1216 / 1011 / 209 / 2513 / 169 / 2598
14.DM Matulková Jana, 1996Vodácký oddíl Horšovský Týn14 / 1411 / 2010 / 2216 / 1013 / 169 / 2517 / 997
15.ZM Blažková Tereza, 2000Univerzitní sportovní klub Praha17 / 912 / 1818 / 812 / 1814 / 1411 / 2013 / 1686
16.DS Mrůzková Kateřina, 1995KK Opava4 / 424 / 42-----84
17.ZS Fialová Veronika, 1998UP Olomouc20 / 619 / 714 / 1418 / 818 / 814 / 1412 / 1862
18.DM Brázdová Johana, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky13 / 1617 / 913 / 1615 / 12---53
19.ZS Dušková Kateřina, 1998Univerzitní sportovní klub Praha18 / 822 / 417 / 920 / 624 / 216 / 1015 / 1245
ZM Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn19 / 723 / 320 / 617 / 915 / 1217 / 918 / 845
21.ZS Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.----17 / 912 / 1814 / 1441
22.ZM Stanovská Soňa, 2000Klub vodních sportů Sušice z.s.----7 / 31--31
23.ZS Pomajbíková Kristýna, 1999UP Olomouc21 / 518 / 821 / 521 / 521 / 5--28
24.ZS Součková Karolína, 1999UP Olomouc23 / 320 / 619 / 719 / 722 / 4--27
ZM Dušková Michala, 2000Univerzitní sportovní klub Praha22 / 421 / 525 / 125 / 1-19 / 716 / 1027
26.DM Osifová Hana, 1997Mittal Ostrava----19 / 718 / 819 / 722
27.DS Kohoutková Pavlína, 1995Vodní sporty Desná24 / 224 / 224 / 223 / 325 / 121 / 521 / 517
28.DM Prüherová Alžběta, 1996SK VS Č. Budějovice----23 / 320 / 620 / 615
29.DS Šebelová Tereza, 1994TJ DNT VS Kadaň--22 / 422 / 4---8
30.ZS Horová Klára, 1998KK Opava25 / 125 / 123 / 324 / 2---7
31.ZS Bayerová Barbora, 1998TJ Valašské Meziříčí----20 / 6--6

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZS Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno3 / 471 / 601 / 606 / 341 / 601 / 602 / 53293
2.DM Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky7 / 315 / 383 / 471 / 602 / 533 / 471 / 60267
3.DM Matulková Jana, 1996Vodácký oddíl Horšovský Týn2 / 534 / 422 / 532 / 534 / 422 / 533 / 47259
4.ZS Čekalová Bára, 1998TJ Ohře Klášterec8 / 282 / 537 / 314 / 423 / 476 / 345 / 38214
5.DM Košárková Barbora, 1996KK Opava5 / 383 / 475 / 383 / 478 / 285 / 386 / 34208
6.ZM Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha4 / 427 / 314 / 425 / 387 / 314 / 424 / 42206
7.DM Foltysová Sabina, 1996KK Opava1 / 606 / 346 / 348 / 286 / 34--190
8.DM Pospíchalová Simona, 1997TJ DNT VS Kadaň--8 / 287 / 315 / 388 / 288 / 28153
9.ZS Fialová Veronika, 1998UP Olomouc----9 / 257 / 317 / 3187
10.DM Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha6 / 34------34
11.ZS Bayerová Barbora, 1998TJ Valašské Meziříčí----10 / 22--22
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3