vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

ČP juniorů a žebříček juniorů 2011 slalom

započítávány jsou tyto závody:
A - 1.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ ve slalomu, 23.04.2011
B - 2.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ, 2.ČPJ ve slalomu, 24.04.2011
C - 3.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy, 04.06.2011
D - 4.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy, 05.06.2011
E - 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu, 03.09.2011
F - 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů, 04.09.2011
G - MČR dorostu ve slalomu - individuální závod, 17.09.2011

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 1993-2000
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Petříček Vojtěch, 1994TJ Loko Žatec2 / 6820 / 174 / 574 / 572 / 681 / 753 / 62330
DS Strnad Jaroslav, 1993Univerzitní sportovní klub Praha3 / 6218 / 212 / 681 / 754 / 574 / 572 / 68330
3.DS Binčík Petr, 1994KK Opava5 / 532 / 681 / 755 / 5310 / 376 / 496 / 49298
4.DM Hošek Ondřej, 1995Kanoe Klub Spoj Brno4 / 576 / 493 / 622 / 68--5 / 53289
5.DS Bahenský Matouš, 1994KK Opava6 / 4919 / 195 / 533 / 6211 / 353 / 624 / 57283
6.DS Šedivý Jakub, 1994SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.7 / 464 / 577 / 4610 / 375 / 532 / 6812 / 33270
7.DS Urban Tomáš, 1994KK Opava11 / 353 / 628 / 436 / 497 / 465 / 538 / 43253
8.DS Vašina Jiří, 1994Mittal Ostrava9 / 407 / 466 / 4912 / 333 / 627 / 4611 / 35243
9.DS Prskavec Jiří, 1993Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 75----1 / 75225
10.DM Pechlát Hynek, 1995Klub vodních sportů Sušice z.s.-5 / 5317 / 237 / 466 / 499 / 4014 / 29217
11.DS Hric Filip, 1993UP Olomouc8 / 4324 / 129 / 409 / 409 / 408 / 437 / 46212
12.DM Zvolánek Jan, 1995TJ Jiskra Bechyně22 / 1416 / 2512 / 3321 / 151 / 7510 / 3710 / 37207
13.ZS Šupolík Pavel, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky12 / 338 / 4316 / 2511 / 3512 / 33-16 / 25169
14.DS Myšák Albert, 1994SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.20 / 1725 / 1114 / 298 / 4313 / 3115 / 2718 / 21151
15.DM Košík Michal, 1995SK Veselí nad Moravou19 / 1912 / 3311 / 3518 / 2119 / 1913 / 3115 / 27147
16.DS Smolka Ondřej, 1994Bohemians Praha10 / 3722 / 1410 / 3713 / 3121 / 1518 / 2120 / 17143
17.DM Kořínek Filip, 1995Univerzitní sportovní klub Praha14 / 2911 / 3525 / 1114 / 2917 / 2322 / 1417 / 23139
18.DS Šrámek Ondřej, 1994Klub vodních sportů Sušice z.s.21 / 159 / 4015 / 2715 / 2716 / 2519 / 1927 / 9138
19.DM Peterka Adam, 1996KK Rakovník--21 / 1519 / 198 / 4312 / 3323 / 13123
20.ZS Vrba Jiří, 1997UP Olomouc17 / 2314 / 2930 / 617 / 23-16 / 2525 / 11111
21.DM Štětka Matěj, 1996SK VS Č. Budějovice18 / 2117 / 2324 / 1225 / 1118 / 2114 / 2921 / 15109
22.ZS Petřík Matouš, 1997Univerzitní sportovní klub Praha16 / 2510 / 3726 / 1020 / 1726 / 1020 / 1730 / 6106
23.ZS Rousek Tomáš, 1997KK Opava15 / 2715 / 2722 / 14-22 / 1421 / 1524 / 1297
24.DM Raška Jan, 1995Univerzitní sportovní klub Praha--13 / 3116 / 25--13 / 3187
25.ZS Šodek Petr, 1998SK VS Karbo Benátky--29 / 724 / 1214 / 2917 / 2326 / 1081
26.DM Červenka Ondřej, 1996TJ SK Hubertus KV13 / 3113 / 3120 / 17----79
27.ZS Matějka Michael, 1997Univerzitní sportovní klub Praha---32 / 423 / 1311 / 3519 / 1971
28.DS Kurfürst Jaroslav, 1993Univerzitní sportovní klub Praha---23 / 1320 / 17-9 / 4070
29.ZS Maikranz Alexandr, 1997Mittal Ostrava23 / 1321 / 1519 / 1927 / 9-23 / 1329 / 769
30.ZS Kraus Filip, 1997TJ ČSAD Plzeň---26 / 1015 / 2724 / 12-49
31.DM Krameš Petr, 1995UP Olomouc24 / 1223 / 1334 / 235 / 128 / 831 / 5-40
32.DM Zieris Matyáš, 1995Loko Trutnov--18 / 2122 / 14---35
ZS Heger Tomáš, 1998KVS Hradec Králové--28 / 830 / 629 / 727 / 931 / 535
34.ZS Mrázek Jan, 1998KK Opava--35 / 129 / 724 / 1228 / 832 / 432
35.DM Weisl Jakub, 1995Univerzitní sportovní klub Praha--27 / 934 / 230 / 6-22 / 1431
36.ZS Zapletal Vojtěch, 1998TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--33 / 331 / 527 / 925 / 11-28
37.DM Šiman Matěj, 1995Univerzitní sportovní klub Praha--23 / 13---28 / 821
38.DM Brázda Vendelín, 1996TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----25 / 11-33 / 314
39.DS Vomáčka Jakub, 1993Loko Trutnov--31 / 528 / 8---13
40.ZS Lerch Adam, 1998TJ Ohře Klášterec----31 / 529 / 7-12
41.DM Štěpán Bronislav, 1996SK VS Karbo Benátky-----26 / 10-10
42.ZM Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha--32 / 433 / 3---7
DS Jícha Martin, 1994Technika Praha----35 / 130 / 6-7
44.ZM Heger Vojtěch, 2000KVS Hradec Králové----34 / 233 / 3-5
45.DM Fiala Jan, 1996SK VS Č. Budějovice----32 / 4--4
ZM Šanda Petr, 2000BS Vlašim-----32 / 4-4
47.ZS Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc----33 / 3--3
48.DS Suchánek Daniel, 1993SKK Vysoké Mýto------34 / 22
ZS Šebela David, 1998TJ DNT VS Kadaň-----34 / 2-2
50.DS Satke Adam, 1994Kanoe Klub Spoj Brno------35 / 11
ZS Koudelka Václav, 1997KK Rakovník-----35 / 1-1

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Cepek Marek, 1994SK VS Č. Budějovice6 / 341 / 601 / 602 / 531 / 603 / 471 / 60293
2.DM Rohan Lukáš, 1995Univerzitní sportovní klub Praha9 / 253 / 474 / 423 / 472 / 534 / 422 / 53242
3.DS Pexa Jakub, 1994Univerzitní sportovní klub Praha5 / 384 / 423 / 474 / 428 / 282 / 535 / 38222
4.DM Matula Roman, 1996TJ Kralupy, oddíl kanoistiky4 / 428 / 289 / 259 / 254 / 421 / 603 / 47219
5.DM Mrůzek Jakub, 1995KK Opava3 / 477 / 315 / 381 / 605 / 386 / 347 / 31217
6.DS Vlčnovský Vilém, 1994SK VS Č. Budějovice7 / 319 / 252 / 536 / 343 / 478 / 284 / 42207
7.DS Svoboda Adam, 1994Univerzitní sportovní klub Praha2 / 532 / 538 / 288 / 286 / 345 / 388 / 28206
8.DS Hojda Jakub, 1993Vodácký oddíl Horšovský Týn1 / 6010 / 226 / 345 / 387 / 317 / 316 / 34197
9.DS Pospíchal Radek, 1994TJ DNT VS Kadaň8 / 285 / 387 / 317 / 3115 / 129 / 259 / 25153
10.DS Jelínek Šimon, 1994Bohemians Praha--11 / 2010 / 229 / 2511 / 2017 / 996
ZS Větrovský Jan, 1997Univerzitní sportovní klub Praha--13 / 1611 / 2013 / 1610 / 2210 / 2296
12.DM Zátopek Vladimír, 1995TJ Valašské Meziříčí10 / 226 / 3412 / 1813 / 16---90
13.ZS Heger Tomáš, 1998KVS Hradec Králové--10 / 2214 / 1412 / 1812 / 1813 / 1688
14.ZS Vrba Jiří, 1997UP Olomouc--15 / 1215 / 1211 / 2015 / 1214 / 1470
15.ZS Lerch Adam, 1998TJ Ohře Klášterec--18 / 817 / 914 / 1413 / 1612 / 1865
16.ZS Zapletal Vojtěch, 1998TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--16 / 1016 / 1010 / 2216 / 1021 / 557
17.DM Kristek Václav, 1996TJ Valašské Meziříčí--14 / 1412 / 18--11 / 2052
DM Franek Jakub, 1995TJ Valašské Meziříčí--17 / 919 / 716 / 1014 / 1415 / 1252
19.ZS Kuna Václav, 1998SK VS Č. Budějovice----17 / 917 / 923 / 321
20.DM Choutka Jan, 1995KVS Hradec Králové--19 / 718 / 8--22 / 419
21.ZM Kaminský Jan, 1999TJ Valašské Meziříčí----18 / 819 / 7-15
ZS Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc----19 / 718 / 8-15
23.DM Pospíšil Adrian, 1995Loko Trutnov--20 / 620 / 6---12
DM Šrůma Radek, 1995KVS Hradec Králové--21 / 521 / 5--24 / 212
25.ZS Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha------16 / 1010
26.ZS Šupolík Pavel, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky------18 / 88
27.DS Habich Karel, 1994VS Tábor------19 / 77
28.ZS Kašpar Albert, 1998KK Opava------20 / 66
29.ZM Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha------25 / 11

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Rohan Lukáš, 1995
Svoboda Adam, 1994
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4 / 421 / 601 / 606 / 341 / 601 / 601 / 60300
2.DM Raška Jan, 1995
Šiman Matěj, 1995
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2 / 532 / 532 / 532 / 532 / 532 / 532 / 53265
3.DS Pospíchal Radek, 1994
Cepek Marek, 1994
TJ DNT VS Kadaň
SK VS Č. Budějovice
3 / 473 / 474 / 421 / 603 / 473 / 475 / 38248
4.DS Jelínek Šimon, 1994
Smolka Ondřej, 1994
Bohemians Praha
Bohemians Praha
1 / 604 / 423 / 473 / 474 / 424 / 423 / 47243
5.ZS Mrázek Jan, 1998
Rousek Tomáš, 1997
KK Opava
KK Opava
--6 / 347 / 315 / 387 / 316 / 34168
6.ZS Větrovský Jan, 1997
Matějka Michael, 1997
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
--8 / 285 / 387 / 316 / 348 / 28159
7.ZS Mrůzek Vojta, 1998
Kašpar Albert, 1998
KK Opava
KK Opava
--9 / 258 / 288 / 288 / 2810 / 22131
8.DM Franek Jakub, 1995
Kristek Václav, 1996
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
--5 / 384 / 42--9 / 25105
9.DM Peterka Adam, 1996
Pechlát Hynek, 1995
KK Rakovník
Klub vodních sportů Sušice z.s.
--7 / 319 / 25-5 / 38-94
10.DM Šrůma Radek, 1995
Choutka Jan, 1995
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
--10 / 2210 / 22--12 / 1862
11.DS Hojda Jakub, 1993
Strnad Jaroslav, 1993
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Univerzitní sportovní klub Praha
------4 / 4242
12.ZM Vrublovský Jan, 1999
Novotný Petr, 2000
UP Olomouc
UP Olomouc
----6 / 34--34
13.DS Prskavec Jiří, 1993
Hošek Ondřej, 1995
Univerzitní sportovní klub Praha
Kanoe Klub Spoj Brno
------7 / 3131
14.ZM Kořínek Vilém, 1999
Lhota Matyáš, 1999
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
------11 / 2020
15.ZS Příhoda Matouš, 1998
Žížala Josef, 1999
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
------13 / 1616

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DM Galušková Karolína, 1995Klub vodních sportů Sušice z.s.--1 / 601 / 601 / 602 / 531 / 60293
2.DS Valíková Barbora, 1994KK Opava2 / 531 / 602 / 532 / 532 / 531 / 603 / 47279
3.DS Zástěrová Pavlína, 1993DUKLA Brandýs1 / 602 / 533 / 473 / 47-3 / 472 / 53260
4.DM Foltysová Sabina, 1996KK Opava6 / 343 / 477 / 314 / 426 / 345 / 384 / 42203
5.DM Mrázková Mária, 1996KK Opava3 / 474 / 425 / 387 / 318 / 288 / 287 / 31189
6.ZS Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha4 / 425 / 384 / 426 / 347 / 319 / 25-187
7.DS Klementová Sylvie, 1994SK VS Č. Budějovice5 / 386 / 3412 / 1815 / 125 / 386 / 348 / 28172
8.DM Brožová Tereza, 1996KK Opava7 / 31-6 / 345 / 3810 / 2211 / 206 / 34159
9.ZS Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--9 / 258 / 289 / 257 / 315 / 38147
10.ZS Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.--13 / 169 / 254 / 424 / 4214 / 14139
11.ZS Pospíchalová Simona, 1997TJ DNT VS Kadaň--8 / 2810 / 223 / 4710 / 2217 / 9128
12.DS Svobodová Jana, 1993SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--15 / 1213 / 1612 / 1812 / 1810 / 2286
13.ZS Čekalová Bára, 1998TJ Ohře Klášterec--16 / 1014 / 1411 / 2015 / 129 / 2581
14.DM Matulková Jana, 1996Vodácký oddíl Horšovský Týn--10 / 2211 / 2013 / 1614 / 1419 / 779
15.ZM Blažková Tereza, 2000Univerzitní sportovní klub Praha--19 / 719 / 715 / 1213 / 1611 / 2062
16.ZM Hricová Klára, 1999UP Olomouc--21 / 521 / 514 / 1416 / 1013 / 1650
17.DS Dvořáková Jitka, 1994SK VS Č. Budějovice--14 / 1412 / 18--16 / 1042
18.ZS Fialová Veronika, 1998UP Olomouc--20 / 617 / 916 / 1019 / 722 / 436
19.DS Šebelová Tereza, 1994TJ DNT VS Kadaň--17 / 918 / 820 / 618 / 8-31
20.DS Foltysová Denisa, 1993KK Opava--11 / 2016 / 10---30
DM Prüherová Alžběta, 1996SK VS Č. Budějovice--22 / 420 / 618 / 820 / 620 / 630
22.ZS Bayerová Barbora, 1998TJ Valašské Meziříčí----17 / 917 / 9-18
ZS Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno------12 / 1818
24.DM Košárková Barbora, 1996KK Opava--18 / 822 / 4---12
ZM Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha------15 / 1212
26.ZM Součková Karolína, 1999UP Olomouc----19 / 7-24 / 29
27.ZS Dušková Kateřina, 1998Univerzitní sportovní klub Praha------18 / 88
28.DM Hajduchová Adéla, 1996KVS Písek------21 / 55
29.ZM Pomajbíková Kristýna, 1999UP Olomouc------23 / 33

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Foltysová Denisa, 1993KK Opava--1 / 601 / 603 / 472 / 531 / 60280
2.DS Fryšová Petra, 1993Univerzitní sportovní klub Praha1 / 60-2 / 532 / 535 / 38-7 / 31235
3.ZS Čekalová Bára, 1998TJ Ohře Klášterec--3 / 474 / 422 / 533 / 474 / 42231
4.DM Matulková Jana, 1996Vodácký oddíl Horšovský Týn--4 / 425 / 384 / 421 / 606 / 34216
5.DM Foltysová Sabina, 1996KK Opava--5 / 383 / 471 / 604 / 42-187
6.DM Košárková Barbora, 1996KK Opava--6 / 346 / 346 / 345 / 388 / 28168
7.ZS Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno------2 / 5353
8.ZS Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky------3 / 4747
9.ZM Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha------5 / 3838
10.ZM Hricová Klára, 1999UP Olomouc----7 / 31--31
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3