jméno | reg.č. | rok | kat. | oddíl | VT v Registru | discipína | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartošová Eliška | 049011 | 2013 | K1 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 3 | slalom | 17.04.24 |
Fabián Filip | 001029 | 2010 | K1 | TJ Bohemians Praha | 2 | sjezd | 17.04.24 |
Franz Tadeáš | 039001 | 2010 | K1 | TJ Loko Plzeň | 2 | sjezd | 17.04.24 |
Hostek Martin | 117369 | 2007 | K1 | TJ Loko Plzeň | 3 | sjezd | 17.04.24 |
Kejklíčková Nela | 057168 | 2012 | K1 | TJ Syntesia Pardubice | 3 | sjezd | 17.04.24 |
Kettner Jiří | 043011 | 2013 | K1 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 3 | slalom | 17.04.24 |
Knebel Robert | 119035 | 1971 | K1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 3 | sjezd | 17.04.24 |
Malý Vojtěch | 009098 | 1986 | C1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 3 | slalom | 17.04.24 |
Mrůzek Matouš | 059054 | 2013 | K1 | TJ Semily | 3 | slalom | 17.04.24 |
Novotný Štěpán | 059024 | 2006 | C2 | TJ Semily | 2 | sjezd | 17.04.24 |
Podušková Julie | 009128 | 2010 | C1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 3+ | slalom | 17.04.24 |
Říha Janek | 200679 | 2013 | K1 | TJ Ohře Klášterec | 3 | slalom | 17.04.24 |
Slavík Daniel | 059026 | 2006 | C2 | TJ Semily | 2 | sjezd | 17.04.24 |
Bolehovský Jiří | 060026 | 1974 | C1 | Loko Trutnov | 3 | slalom | 10.04.24 |
Drnec Tobiáš | 052038 | 2013 | K1 | TJ Loko Žatec | 3 | slalom | 10.04.24 |
Fabián Filip | 001029 | 2010 | C1 | TJ Bohemians Praha | 3 | slalom | 10.04.24 |
Horyna Lukáš | 060011 | 1980 | K1 | Loko Trutnov | 3 | slalom | 10.04.24 |
Hošek Ondřej | 103020 | 1995 | K1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 2 | slalom | 10.04.24 |
Hošek Ondřej | 103020 | 1995 | C1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 3 | slalom | 10.04.24 |
Komínek Mikuláš | 043017 | 2013 | K1 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 3 | slalom | 10.04.24 |
Kratochvíl Mika | 119270 | 2013 | K1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 3 | slalom | 10.04.24 |
Marek Aleš | 060030 | 1978 | K1 | Loko Trutnov | 3 | slalom | 10.04.24 |
Marek Filip | 129029 | 2013 | K1 | TJ Šumperk z.s. | 3 | slalom | 10.04.24 |
Mrůzek Kamil | 059017 | 1977 | C2 | TJ Semily | 3 | slalom | 10.04.24 |
Mrůzek Matouš | 059054 | 2013 | C2 | TJ Semily | 3 | slalom | 10.04.24 |
Myšková Dorota | 024078 | 2012 | K1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 3 | slalom | 10.04.24 |
Pišvejcová Bára | 049016 | 2013 | K1 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 3 | slalom | 10.04.24 |
Rašek Adam | 012055 | 2010 | K1 | TJ DUKLA Praha | 3+ | slalom | 10.04.24 |
Riant Josef | 030056 | 2013 | K1 | VS Tábor | 3 | slalom | 10.04.24 |
Skrbek Sebastian | 070019 | 2008 | K1 | Klub kanoistiky Železný Brod z.s. | 3 | slalom | 10.04.24 |
Šenková Aniko | 011050 | 2013 | K1 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 3 | slalom | 10.04.24 |
Vejvančický Petr | 066029 | 2013 | C1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 3 | slalom | 10.04.24 |
Vejvančický Petr | 066029 | 2013 | K1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 3 | slalom | 10.04.24 |
Vídeňský Antonín | 060016 | 2008 | C1 | Loko Trutnov | 3 | slalom | 10.04.24 |
Vonešová Adéla | 011042 | 2013 | K1 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 3 | slalom | 10.04.24 |
Vonešová Adéla | 011042 | 2013 | C1 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 3 | slalom | 10.04.24 |
Vopalecký Antonín | 027037 | 2013 | K1 | Otava Strakonice | 3 | slalom | 10.04.24 |
Zach Jeroným | 011003 | 2013 | C1 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 3 | slalom | 10.04.24 |
Zach Jeroným | 011003 | 2013 | K1 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 3 | slalom | 10.04.24 |
Zachystal Adam | 001137 | 2010 | C1 | Wild Water Canoe Club FROL | 3 | slalom | 10.04.24 |
Zapletalová Viktorie | 014080 | 2013 | K1 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 3 | slalom | 10.04.24 |
Znamenáček Tomáš | 097002 | 2006 | K1 | Raft klub Troja | 3 | slalom | 10.04.24 |
Žáček Vojtěch | 066035 | 2013 | K1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 3 | slalom | 10.04.24 |
Arnošová Karolína | 106048 | 1995 | K1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 3 | sjezd | 08.04.24 |
Čermáková Anežka | 119254 | 2013 | K1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 3 | sjezd | 08.04.24 |
Černý Matyáš | 057152 | 2008 | C2 | TJ Syntesia Pardubice | 3 | sjezd | 08.04.24 |
Černý Matyáš | 057152 | 2008 | C1 | TJ Syntesia Pardubice | 3 | sjezd | 08.04.24 |
Fuchsová Terezie | 108047 | 2011 | K1 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 2 | sjezd | 08.04.24 |
Hanušová Johanka | 119267 | 2010 | K1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 3 | sjezd | 08.04.24 |
Hrstka Jaromír | 057117 | 2007 | C2 | TJ Syntesia Pardubice | 3 | sjezd | 08.04.24 |
Hrstka Jaromír | 057117 | 2007 | C1 | TJ Syntesia Pardubice | 3 | sjezd | 08.04.24 |
Ligurský Ivo | 112046 | 1990 | K1 | VK Kroměříž | 3 | sjezd | 08.04.24 |
Machain Jiří | 562135 | 2012 | K1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 3 | sjezd | 08.04.24 |
Vogl David | 103050 | 2011 | K1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 3 | sjezd | 08.04.24 |
Voglová Ada | 103001 | 2013 | K1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 3 | sjezd | 08.04.24 |
Gomboš Miroslav | 060006 | 2009 | C2 | Loko Trutnov | 3 | sjezd | 05.04.24 |
Hitha Čeněk | 024102 | 2008 | C1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 3 | sjezd | 05.04.24 |
Stanovská Viktorie | 200328 | 2010 | K1 | TJ Bohemians Praha | 3 | sjezd | 05.04.24 |
Trefný Jiří | 001046 | 1982 | K1 | TJ Bohemians Praha | 3 | sjezd | 05.04.24 |
Trefný Vojtěch | 001134 | 2007 | K1 | TJ Bohemians Praha | 3 | sjezd | 05.04.24 |
Zuna Vilém | 059052 | 2007 | C2 | TJ Semily | 3 | sjezd | 05.04.24 |
Fuchsová Terezie | 108047 | 2011 | C1 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 3 | sjezd | 26.03.24 |
Hošek Ondřej | 103020 | 1995 | K1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 3 | sjezd | 26.03.24 |
Nekuda Lukáš | 103018 | 2010 | C1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 3 | sjezd | 26.03.24 |
Nekudová Klára | 103004 | 2013 | K1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 3 | sjezd | 26.03.24 |
Rubint Martin | 112030 | 1990 | K1 | VK Kroměříž | 3 | sjezd | 26.03.24 |
Šamánková Klára | 103002 | 2013 | K1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 3 | sjezd | 26.03.24 |
Tobiáš Pavel | 103054 | 1983 | K1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 3 | sjezd | 26.03.24 |
Zaoral Matěj | 103055 | 2011 | K1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 3 | sjezd | 26.03.24 |
Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v Registru ČSK. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do Registru ČSK.