Slalom na Paraplíčku

13.05.2017   sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1/PZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor124.64 2 115.95 4 119.95 0
12/PZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.118.80 8 120.70 0 120.700.75/0,60
23/PZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice135.07 10 122.30 4 126.306.35/5,30
34/PZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand124.80 4 164.68 54 218.6898.73/82,30
45/PZMHAUCK Marek 2007 KVS HK137.81 60 145.67 6 151.6731.72/26,40
56/PZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK149.36 4 181.45 12 193.4573.50/61,30
67/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV153.98 10 157.17 10 167.1747.22/39,40
78/PZMVENC Ondřej 2007 KK Brand152.72 14 166.10 10 176.1056.15/46,80
81/PZZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice1.00 999 138.82 58 196.8276.87/64,10
99/PZMPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec144.17 110 193.64 162 355.64235.69/196,50
10 BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov429.22 60 297.89 104 401.89281.94/235,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
111/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV105.76 0 110.56 2 112.56 18
122/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha111.80 0 113.01 0 113.010.45/0,414
131/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha126.45 2 122.32 0 122.329.76/8,710
14 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor136.67 4 124.39 0 124.3911.83/10,56
151/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov141.86 102 128.36 6 134.3621.80/19,42
161/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK156.89 4 137.11 2 139.1126.55/23,61
172/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha135.51 4 136.67 4 140.6728.11/25,00
183/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK155.09 2 152.36 0 152.3639.80/35,40

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
191/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV91.58 2 88.70 0 88.70 70
201/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB95.09 0 96.07 2 98.079.37/10,666
212/VMILLER Jan 1968 2 Turnov95.98 0 95.61 0 95.616.91/7,862
223/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.95.89 0 95.70 2 97.709.00/10,158
234/VHAJSKÝ Stanislav 1969 2 Semily101.32 0 98.92 0 98.9210.22/11,554
245/VLACINA Richard 1967 2 Semily101.22 0 100.54 0 100.5411.84/13,350
252/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.105.48 0 102.64 2 104.6415.94/18,046
263/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK104.36 2 108.32 4 112.3223.62/26,642
271/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov107.29 2 109.98 2 111.9823.28/26,238
281/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha108.67 2 114.01 0 114.0125.31/28,534
291/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB114.86 4 111.06 0 111.0622.36/25,230
302/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor111.13 0 115.20 4 119.2030.50/34,426
314/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 RK Troja112.95 0 110.95 4 114.9526.25/29,622
323/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor111.01 2 111.20 2 113.2024.50/27,618
332/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov112.01 4 111.48 2 113.4824.78/27,917
345/VMPOLÍVKA Karel 1978 2 Sláv.HK137.67 54 111.61 2 113.6124.91/28,116
35 KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor114.22 0 117.67 4 121.6732.97/37,215
363/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB121.45 2 116.70 0 116.7028.00/31,614
374/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník116.83 2 115.58 4 119.5830.88/34,813
381/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha123.51 0 121.86 8 129.8641.16/46,412
394/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor118.20 6 118.83 8 126.8338.13/43,011
406/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.127.39 0 120.32 6 126.3237.62/42,410
416/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor148.32 4 126.45 0 126.4537.75/42,69
425/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha117.61 52 125.16 2 127.1638.46/43,48
432/ZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK125.83 2 128.89 4 132.8944.19/49,87
442/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov122.09 6 134.09 10 144.0955.39/62,46
457/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov127.09 4 127.63 4 131.6342.93/48,45
463/ZMINDRUCH Matěj 2006 KVS HK132.41 2 146.64 6 152.6463.94/72,14
474/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK139.41 0 137.54 0 137.5448.84/55,13
486/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov125.26 14 126.45 12 138.4549.75/56,12
493/DMPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník139.64 0 156.73 8 164.7376.03/85,71
507/ZSPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha140.67 4 148.07 8 156.0767.37/76,00
515/ZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor143.41 2 153.32 4 157.3268.62/77,40
528/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.153.09 56 150.11 0 150.1161.41/69,20
536/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.158.39 10 164.15 162 326.15237.45/267,70
549/ZSNĚMEC Radek 2004 Pardub.156.51 16 165.45 8 173.4584.75/95,50
557/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.172.76 58 188.06 154 342.06253.36/285,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
56 KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
124.70 4 125.57 8 133.57 12
571/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
128.84 8 129.17 6 135.171.60/1,28
581/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
131.48 6 135.86 14 149.8616.29/12,24
591/VPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
Rakovník
Rakovník
137.98 6 137.96 4 141.968.39/6,33
60 ČERVENKOVÁ Vanessa
ONDRUŠ Mikuláš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
140.73 18 167.13 14 181.1347.56/35,62
612/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
VS Tábor
VS Tábor
159.07 14 156.09 10 166.0932.52/24,31
62 BÍZEK Marek
KUDRNA Josef
2005
2004
KK Brand
KK Brand
177.51 16 4.00 999 999.00 0
63 ČERVENKOVÁ Amélie
ONDRUŠ Mario
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
149.16 66 150.17 120 270.17136.60/102,30
644/ZSŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
206.09 12 181.42 62 243.42109.85/82,20
65 FENCL Jáchym
PLÁŠIL Hynek
2003
2006
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
66 FUCHS Jakub
FUCHS Matouš
1999
2002
3 Jablonec
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
671/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV96.20 0 97.46 0 97.46 54
68 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor103.61 0 104.01 4 108.0110.55/10,850
691/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK106.41 6 104.36 0 104.366.90/7,146
702/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky107.92 0 107.45 0 107.459.99/10,342
713/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK104.36 4 105.54 4 109.5412.08/12,438
721/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha107.86 2 106.64 2 108.6411.18/11,534
732/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 KVS HK112.29 2 112.65 0 112.6515.19/15,630
742/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3+ Ot.Strak112.73 0 116.73 0 116.7319.27/19,826
753/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha111.41 4 112.48 2 114.4817.02/17,522
764/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha114.61 2 112.61 2 114.6117.15/17,618
774/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa114.13 6 112.61 2 114.6117.15/17,617
783/VMLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily117.48 0 117.83 6 123.8326.37/27,116
791/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha116.86 2 116.11 6 122.1124.65/25,315
805/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky117.07 6 116.86 6 122.8625.40/26,114
815/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa136.80 4 119.98 6 125.9828.52/29,313
826/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK127.80 2 120.01 6 126.0128.55/29,312
837/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa128.58 4 120.45 6 126.4528.99/29,711
848/ZSANTONIOVÁ Anežka 2003 L.Žatec128.83 4 126.92 2 128.9231.46/32,310
851/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily141.61 0 129.11 0 129.1131.65/32,59
866/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov123.26 6 127.18 6 133.1835.72/36,78
872/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3 Roudnice135.48 4 126.24 6 132.2434.78/35,77
881/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily128.36 4 142.54 4 146.5449.08/50,46
897/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec150.54 52 133.26 2 135.2637.80/38,85
908/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor138.07 4 134.36 2 136.3638.90/39,94
913/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky135.13 8 132.98 4 136.9839.52/40,53
929/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor137.39 4 134.29 52 186.2988.83/91,12
939/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.149.58 4 167.36 0 167.3669.90/71,71
944/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK200.86 60 180.20 18 198.20100.74/103,40
955/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK228.70 110 199.20 60 259.20161.74/166,00
96 PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.123.89 364 4.00 999 999.00 0
97 KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.1.00 999 4.00 999 999.00 0
98 BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
99 VESELÁ Veronika 2002 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
100 KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
101 SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1021/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha84.09 0 94.18 2 96.18 103
1032/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky84.48 2 84.89 6 90.89 99
1043/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky94.22 0 94.82 2 96.820.64/0,795
1051/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor96.82 2 97.42 0 97.421.24/1,391
1062/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice96.09 2 96.45 4 100.454.27/4,487
1071/VMVOREL Zdeněk 1974 3+ Pardub.99.48 4 98.54 0 98.542.36/2,583
1081/DSVESELÝ František 2000 3+ Trutnov99.92 2 98.20 2 100.204.02/4,279
1091/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.98.67 2 106.13 0 106.139.95/10,375
1101/ZMCAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.101.11 0 98.20 6 104.208.02/8,374
1113/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha103.70 0 106.48 6 112.4816.30/16,973
1124/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha102.17 4 103.82 2 105.829.64/10,072
1134/DMSAAL Štěpán 2001 3 Jablonec101.82 4 104.67 4 108.6712.49/13,071
1142/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.112.67 4 107.13 0 107.1310.95/11,470
1155/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB111.01 0 108.22 0 108.2212.04/12,569
1162/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand110.17 0 105.09 4 109.0912.91/13,468
1176/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha112.26 52 109.32 0 109.3213.14/13,767
1182/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.110.30 2 109.46 0 109.4613.28/13,866
1193/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand121.30 2 105.91 4 109.9113.73/14,365
1207/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak106.07 4 113.61 8 121.6125.43/26,464
1218/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz106.54 4 113.70 4 117.7021.52/22,463
1229/ZSJUDA Štěpán 2004 3 Benátky109.42 54 107.09 4 111.0914.91/15,562
12310/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.138.57 4 112.09 0 112.0915.91/16,561
12411/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily109.51 4 112.61 10 122.6126.43/27,560
1251/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec113.89 0 123.09 6 129.0932.91/34,259
1265/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník114.06 0 114.51 4 118.5122.33/23,258
1274/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3 Roudnice112.36 2 115.71 4 119.7123.53/24,557
1285/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor114.64 0 123.89 4 127.8931.71/33,056
12912/ZSHEZINA Jiří 2004 3 Roudnice114.73 0 118.82 6 124.8228.64/29,855
1302/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3 Jablonec114.76 0 121.17 6 127.1730.99/32,254
1313/VBENDA Libor 1966 3+ Roudnice113.30 2 110.39 6 116.3920.21/21,053
1326/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3+ Vys.Mýto123.61 4 113.57 2 115.5719.39/20,252
1332/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník127.54 0 113.63 2 115.6319.45/20,251
1346/ZMHEGER Jonáš 2006 3 KVS HK111.80 4 116.42 2 118.4222.24/23,150
13513/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily120.86 6 115.94 0 115.9419.76/20,549
1363/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec119.26 2 116.20 0 116.2020.02/20,848
1377/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha114.22 2 117.48 6 123.4827.30/28,447
13814/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha106.30 102 110.24 6 116.2420.06/20,946
13915/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov111.80 10 112.44 6 118.4422.26/23,145
1408/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3+ Vys.Mýto119.70 54 117.01 2 119.0122.83/23,744
1419/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov122.32 10 113.53 6 119.5323.35/24,343
1424/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha124.67 2 119.72 0 119.7223.54/24,542
1437/ZMBENDA Jan 2005 3 Roudnice123.61 0 119.95 0 119.9523.77/24,741
1448/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand120.32 2 118.57 2 120.5724.39/25,440
1459/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov118.82 4 116.80 4 120.8024.62/25,639
14610/DMHLOBIL Josef 2001 3 Turnov1.00 999 119.09 2 121.0924.91/25,938
14710/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3 KK Brand121.20 0 119.28 2 121.2825.10/26,137
1483/VMWINTER Tomáš 1979 3 Jablonec119.61 4 123.17 4 127.1730.99/32,236
14916/ZSSTRASSER Marek 2004 3 L.Žatec123.80 0 126.89 8 134.8938.71/40,235
1503/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa118.82 14 119.84 4 123.8427.66/28,834
15111/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand125.95 2 121.85 2 123.8527.67/28,833
15212/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha119.95 4 125.61 2 127.6131.43/32,732
15313/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK123.26 2 122.20 2 124.2028.02/29,131
15417/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily124.32 0 138.39 14 152.3956.21/58,430
1555/VSPOLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK124.64 0 124.57 6 130.5734.39/35,829
15614/ZMJINEK Hugo 2005 3 USK Pha126.09 2 120.98 4 124.9828.80/29,928
15715/ZMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov120.89 104 123.51 2 125.5129.33/30,527
15816/ZMMAREK Kryštof 2006 3 Roudnice127.73 2 125.93 0 125.9329.75/30,926
15917/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha124.48 2 121.80 54 175.8079.62/82,825
16018/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha128.70 2 124.66 2 126.6630.48/31,724
1614/DSVENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto127.70 4 123.26 6 129.2633.08/34,423
1626/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov135.26 2 131.11 0 131.1134.93/36,322
16318/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB126.80 8 130.94 2 132.9436.76/38,221
16419/ZMINDRUCH Matěj 2006 KVS HK133.82 4 133.26 0 133.2637.08/38,620
16520/ZMSVOBODA Martin 2005 L.Žatec133.39 2 129.57 4 133.5737.39/38,919
16619/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.127.42 56 133.64 0 133.6437.46/38,918
16720/ZSŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB129.82 4 129.08 66 195.0898.90/102,817
16821/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand108.86 56 123.80 12 135.8039.62/41,216
16921/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB136.45 0 143.41 0 143.4147.23/49,115
17011/DMMÜLLER Ondřej 2002 3 Turnov140.80 0 130.57 6 136.5740.39/42,014
17122/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha134.06 54 129.77 8 137.7741.59/43,213
17222/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec132.64 6 136.36 10 146.3650.18/52,212
17323/ZSJAHODA Jakub 2004 USK Pha125.98 54 130.66 8 138.6642.48/44,211
17424/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand1.00 999 131.80 8 139.8043.62/45,410
17525/ZSČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha133.82 6 148.26 2 150.2654.08/56,29
17626/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily136.07 4 145.03 10 155.0358.85/61,28
17723/ZMPOLLERT Antonín 2006 USK Pha136.17 4 143.40 4 147.4051.22/53,37
17827/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.174.95 208 144.48 0 144.4848.30/50,26
17924/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice144.11 2 156.26 8 164.2668.08/70,85
18028/ZSDVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa134.39 12 160.94 20 180.9484.76/88,14
18129/ZSKÖRNER Adam 2004 KK Brand144.22 4 148.26 2 150.2654.08/56,23
18212/DMČERNÝ Šimon 2001 Trutnov146.45 4 140.01 12 152.0155.83/58,02
18325/ZMFOLTÍN Šimon 2006 KK Brand158.51 2 148.45 6 154.4558.27/60,61
1844/VKVÍČALA Čestmír 1970 Turnov150.30 8 159.22 6 165.2269.04/71,80
185 CINKO Radek 1993 Pardub.171.45 12 151.36 8 159.3663.18/65,70
18626/ZMBANDAS Matěj 2006 KK Brand143.36 56 151.20 12 163.2067.02/69,70
18713/DMMED Kryštof 2002 USK Pha193.73 108 157.92 10 167.9271.74/74,60
18830/ZSTARABA Matyáš 2004 KK Brand175.64 62 164.09 8 172.0975.91/78,90
18914/DMSKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.188.11 8 172.70 10 182.7086.52/90,00
19027/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.182.09 14 175.98 16 191.9895.80/99,60
19128/ZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha166.45 102 197.64 10 207.64111.46/115,90
19229/ZMKVÍČALA Matyáš 2005 Turnov165.36 208 151.51 68 219.51123.33/128,20
19331/ZSMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.195.09 62 156.82 302 458.82362.64/377,00
19430/ZMBAČINA Jan 2006 Č.Lípa144.70 208 178.57 106 284.57188.39/195,90
19532/ZSKOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand1.00 999 206.32 112 318.32222.14/231,00
19631/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha152.92 310 172.03 164 336.03239.85/249,40
19732/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.162.20 256 181.09 168 349.09252.91/263,00
198 JEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand1.00 999 1.00 999 999.00 0
199 MÁRA Michal 2003 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
200 MAREK Pavel 1972 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
201 FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
202 FUCHS Matouš 2002 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
data poskytuje Slalom World