Slalom v Ostravě

13.05.2017   Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
ředitel: Dušan Vavrla   vrchní rozhodčí: Michaela Kratochvílová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami128.00 0 128.50 2 130.50 0
11/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc141.00 2 134.40 4 138.407.90/6,10
22/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc162.00 106 134.10 6 140.109.60/7,40
33/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí162.00 10 134.80 14 148.8018.30/14,00
42/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc151.00 56 147.90 10 157.9027.40/21,00
53/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc166.00 10 173.20 10 183.2052.70/40,40
64/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc207.00 60 169.90 8 177.9047.40/36,30
74/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc202.00 6 175.90 12 187.9057.40/44,00
85/PZZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc216.00 58 187.50 6 193.5063.00/48,30
96/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná279.00 58 185.90 56 241.90111.40/85,40
105/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava271.00 164 238.20 8 246.20115.70/88,70
116/PZMŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc179.00 170 193.80 56 249.80119.30/91,40
127/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc166.00 106 172.30 114 286.30155.80/119,40
138/PZMWEISER Kryštof 2007 Litovel211.00 210 180.30 104 284.30153.80/117,90
149/PZMFABIAN František 2009 Tzunami170.00 212 157.10 166 323.10192.60/147,60
157/PZZJEMELKOVÁ Markéta 2007 Tzunami258.00 402 190.00 160 350.00219.50/168,20
168/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno218.00 168 209.50 162 371.50241.00/184,70
179/PZZKRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava263.00 110 297.50 156 453.50323.00/247,50
1810/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc178.00 310 220.40 158 378.40247.90/190,00
1911/PZZJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná186.00 214 241.40 212 453.40322.90/247,40
2012/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami189.00 358 224.40 208 432.40301.90/231,30
2110/PZMPÁLENÍK Jan 2007 Litovel145.00 300 171.10 356 527.10396.60/303,90
2211/PZMANBROZ Michal 2008 Tzunami151.00 358 148.70 308 456.70326.20/250,00
2313/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc184.00 320 176.80 506 682.80552.30/423,20
2412/PZMČAMEK Petr 2009 Litovel115.00 402 106.50 458 564.50434.00/332,60
2514/PZZJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná185.00 362 211.10 360 571.10440.60/337,60
2613/PZMGAVELČÍK Jáchým 2007 Tzunami139.00 510 140.10 416 556.10425.60/326,10
2714/PZMŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava155.00 504 129.20 608 737.20606.70/464,90
28 KAZÍK Martin 2007 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
291/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc110.00 2 119.70 2 121.70 22
301/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno129.00 2 114.70 0 114.70 18
311/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc117.00 2 115.20 2 117.20 14
322/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí118.00 6 116.90 4 120.90 10
332/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc130.00 4 126.90 2 128.907.20/5,96
342/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc141.00 6 125.20 8 133.2011.50/9,45
353/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc144.00 6 150.30 4 154.3032.60/26,84
363/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami144.00 6 141.50 56 197.5075.80/62,33
374/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc170.00 10 169.00 10 179.0057.30/47,12
383/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc187.00 6 206.10 10 216.1094.40/77,61
394/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami195.00 4 166.20 162 328.20206.50/169,70
40 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc273.00 60 1.00 999 999.00 0
415/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK149.00 252 207.80 154 361.80240.10/197,30
42 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
43 HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
441/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc100.60 0 110.30 4 114.30 11
451/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc112.60 0 114.40 2 116.402.10/1,87
462/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc112.30 6 114.20 6 120.205.90/5,26
471/DSVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava116.70 4 123.60 6 129.6015.30/13,45
482/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc126.40 6 128.40 4 132.4018.10/15,84
491/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3+ VS Desná128.90 4 136.10 2 138.1023.80/20,83
503/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc154.70 2 147.40 154 301.40187.10/163,72
514/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc160.10 6 194.20 0 194.2079.90/69,91
523/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc174.20 58 165.00 8 173.0058.70/51,40
534/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc192.40 12 198.00 56 254.00139.70/122,20
54 MRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
551/ZSKRATOCHVÍL Lukáš
HRADEC Matěj
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
149.00 108 142.20 6 148.20 12
562/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
163.00 4 151.10 4 155.106.90/4,78
573/ZSKNEBLOVÁ Klára
HEINZOVÁ Bára
2005
2003
3 Olomouc
Olomouc
152.10 8 145.30 10 155.307.10/4,84
58 VAVRLA Adam
MRÁZEK Jakub
2000
2004
2 KK Opava
KK Opava
154.00 12 4.00 999 999.00 3
591/ZMDOLEŽALOVÁ Bára
JANŮ Veronika
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
234.40 8 190.10 12 202.1053.90/36,42
604/ZSKÖKÖRČIN Matěj
STRNAD Ondřej
2003
2004
3 VS Desná
VS Desná
239.00 66 210.70 18 228.7080.50/54,31
61 KRATOCHVÍL Martin
HALA Jiří
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
621/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc100.20 0 104.10 0 104.10 27
631/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc106.30 0 108.10 0 108.104.00/3,823
641/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí107.90 158 107.20 2 109.205.10/4,919
652/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno107.70 2 110.00 2 112.007.90/7,615
663/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami109.30 4 112.60 0 112.608.50/8,214
672/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc112.50 2 114.00 0 114.009.90/9,513
684/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava119.20 4 116.50 0 116.5012.40/11,912
693/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc123.70 58 117.40 0 117.4013.30/12,811
702/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3+ Olomouc114.20 4 114.10 4 118.1014.00/13,410
714/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc117.60 4 123.00 6 129.0024.90/23,99
725/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava130.70 2 126.30 0 126.3022.20/21,38
735/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 3+ Tzunami129.20 2 129.60 6 135.6031.50/30,37
743/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK142.80 6 140.00 2 142.0037.90/36,46
756/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno146.20 4 149.40 2 151.4047.30/45,45
764/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami148.70 4 149.40 2 151.4047.30/45,44
775/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc165.60 4 151.30 8 159.3055.20/53,03
787/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná198.20 8 167.50 10 177.5073.40/70,52
796/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc193.30 14 185.10 14 199.1095.00/91,31
808/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc184.40 50 202.80 8 210.80106.70/102,50
819/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc187.90 58 191.50 20 211.50107.40/103,20
8210/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK171.30 58 163.60 54 217.60113.50/109,00
837/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK164.40 154 169.70 158 327.70223.60/214,80
8411/ZMSRPOVÁ Lada 2006 Tzunami1.00 999 153.20 306 459.20355.10/341,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
851/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc90.00 4 89.40 4 93.40 68
862/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí94.00 2 97.10 2 99.105.70/6,164
871/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava96.00 4 94.00 2 96.002.60/2,860
881/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc97.00 0 93.10 4 97.103.70/4,056
892/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc96.00 2 97.40 0 97.404.00/4,352
903/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava101.00 0 100.00 0 100.006.60/7,148
913/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno99.00 2 95.30 52 147.3053.90/57,744
922/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno104.00 4 102.10 0 102.108.70/9,340
934/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc103.00 4 101.20 2 103.209.80/10,536
941/VMTOMEČEK Petr 1978 2 KKVeselí94.00 54 105.00 0 105.0011.60/12,432
951/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc117.00 2 103.10 4 107.1013.70/14,728
961/VMAIKRANZ Petr 1967 2 Tzunami119.00 50 107.80 2 109.8016.40/17,624
975/ZSTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava126.00 50 109.90 0 109.9016.50/17,723
984/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc125.00 6 107.10 4 111.1017.70/19,022
996/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc113.00 4 114.50 2 116.5023.10/24,721
1002/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc129.00 8 115.20 2 117.2023.80/25,520
101 BOHAČ Robert 1989 Tzunami136.00 10 117.30 6 123.3029.90/32,019
1027/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc124.00 2 136.60 2 138.6045.20/48,418
1038/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná148.00 12 130.10 0 130.1036.70/39,317
1043/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc139.00 102 130.80 2 132.8039.40/42,216
1059/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc130.00 50 125.10 8 133.1039.70/42,515
10610/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc138.00 4 135.00 0 135.0041.60/44,514
10711/ZSOLŠÁR Petr 2003 Tzunami132.00 6 162.10 2 164.1070.70/75,713
10812/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná165.00 2 136.20 2 138.2044.80/48,012
1095/DMSTABLA Matyáš 2001 Tzunami1.00 999 133.10 6 139.1045.70/48,911
1104/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno139.00 2 139.80 2 141.8048.40/51,810
11113/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná138.00 6 155.60 8 163.6070.20/75,29
1125/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc141.00 4 143.00 52 195.00101.60/108,88
1136/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc172.00 58 145.40 4 149.4056.00/60,07
1147/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno138.00 106 150.10 0 150.1056.70/60,76
1158/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc157.00 54 151.60 4 155.6062.20/66,65
1161/VSBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná158.00 10 134.00 52 186.0092.60/99,14
11714/ZSSALAJ František 2004 Litovel194.00 14 181.20 6 187.2093.80/100,43
1189/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc133.00 106 142.80 54 196.80103.40/110,72
11910/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel153.00 54 146.80 54 200.80107.40/115,01
12015/ZSPOSTUWKA Patrik 2003 Tzunami144.00 156 149.50 54 203.50110.10/117,90
12116/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel149.00 58 208.90 104 312.90219.50/235,00
12217/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel154.00 152 205.50 4 209.50116.10/124,30
123 GEPRT David 2005 Litovel171.00 56 1.00 999 999.00 0
1246/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK130.00 204 183.40 54 237.40144.00/154,20
12512/ZMČAMEK David 2006 Litovel1.00 999 160.20 156 316.20222.80/238,50
12613/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel134.00 306 137.50 204 341.50248.10/265,60
12714/ZMBLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami167.00 260 201.20 156 357.20263.80/282,40
12815/ZMTODOROV Oliver 2006 Olomouc105.00 254 119.80 558 677.80584.40/625,70
1297/DMROZSYPAL Filip 2002 Litovel1.00 999 166.30 454 620.30526.90/564,10
130 FUCHS Marek 2002 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
131 TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
132 FABIANOVÁ Anna
FABIANOVÁ Anna
2007
2007
Tzunami
Tzunami
177.00 104 167.90 4 171.90 0
133 RETEK Václav
RETEK Václav
2007
2007
Olomouc
Olomouc
192.40 162 161.80 60 221.8049.90/29,00
134 RETEK Toman
RETEK Toman
2007
2007
Olomouc
Olomouc
4.00 999 198.40 58 256.4084.50/49,20
135 NOVÁK Tobiáš
NOVÁK Tobiáš
2008
2008
Olomouc
Olomouc
302.00 154 363.90 164 527.90356.00/207,10

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1361/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
133.10 6 128.50 6 134.50 9
1371/DMIVÁNEK Roman
KOŠÍKOVÁ Denisa
2002
2002
3 SKVeselí
SKVeselí
146.80 8 138.70 6 144.7010.20/7,65
138 VAVRLA Dušan
MINÁROVÁ Natálie
1969
2001
Tzunami
Tzunami
154.00 108 142.20 14 156.2021.70/16,11
1392/ZSMRÁZEK Jakub
MRÁZKOVÁ Klára
2004
2006
2 KK Opava
KK Opava
179.60 20 178.10 12 190.1055.60/41,30
140 STABLA Matyáš
MINÁROVÁ Aneta
2001
2001
Tzunami
Tzunami
4.00 999 4.00 999 999.00 0
data poskytuje Slalom World