Slalom v Ostravě

14.05.2017   Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
ředitel: Dušan Vavrla   vrchní rozhodčí: Michaela Kratochvílová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami138.70 4 139.60 2 141.60 0
11/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc140.70 8 137.60 6 143.602.00/1,40
22/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc143.50 6 147.10 2 149.107.50/5,30
32/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc169.50 2 159.60 4 163.6022.00/15,50
43/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí151.20 56 164.20 4 168.2026.60/18,80
53/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc177.60 0 190.80 0 190.8049.20/34,70
64/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc189.90 104 182.40 6 188.4046.80/33,10
75/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc197.10 6 197.20 60 257.20115.60/81,60
84/PZZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc196.10 58 208.40 2 210.4068.80/48,60
96/PZMWEISER Kryštof 2007 Litovel208.10 56 209.10 6 215.1073.50/51,90
105/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc204.80 62 212.20 10 222.2080.60/56,90
116/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná198.20 50 188.10 106 294.10152.50/107,70
127/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc225.80 58 184.30 64 248.30106.70/75,40
138/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc249.70 10 261.50 114 375.50233.90/165,20
147/PZMFABIAN František 2009 Tzunami207.20 62 198.80 62 260.80119.20/84,20
159/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno1.00 999 237.90 60 297.90156.30/110,40
16 BALARIN Evžen 2008 KK Opava209.70 102 1.00 999 999.00 0
1710/PZZJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná215.30 106 259.70 62 321.70180.10/127,20
189/PZMŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc233.70 164 253.30 104 357.30215.70/152,30
1911/PZZJEMELKOVÁ Markéta 2007 Tzunami276.40 114 256.00 112 368.00226.40/159,90
20 KRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava229.80 160 1.00 999 999.00 0
2110/PZMANBROZ Michal 2008 Tzunami180.50 362 273.00 160 433.00291.40/205,80
2211/PZMPÁLENÍK Jan 2007 Litovel176.10 354 227.40 210 437.40295.80/208,90
2313/PZZJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná257.40 262 292.50 258 550.50408.90/288,80
2412/PZMGAVELČÍK Jáchým 2007 Tzunami168.70 456 163.30 358 521.30379.70/268,10
2514/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami224.10 310 263.40 312 575.40433.80/306,40
2613/PZMČAMEK Petr 2009 Litovel120.60 556 109.00 662 771.00629.40/444,50
2714/PZMŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava115.00 802 163.90 560 723.90582.30/411,20
28 KAZÍK Martin 2007 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
291/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc119.50 0 118.40 2 120.40 20
301/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno123.10 0 130.90 2 132.9012.50/10,416
311/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc121.20 2 119.80 6 125.805.40/4,512
322/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí143.20 4 125.30 2 127.306.90/5,78
332/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc138.80 2 125.40 4 129.409.00/7,54
342/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc136.70 4 132.00 0 132.0011.60/9,63
353/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami145.10 0 167.30 10 177.3056.90/47,32
363/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc143.70 6 148.50 4 152.5032.10/26,71
373/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc248.00 6 254.20 8 262.20141.80/117,80
38 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc1.00 999 1.00 999 999.00 0
39 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
40 HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
411/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc113.80 4 113.90 0 113.90 11
422/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc126.60 2 125.30 2 127.3013.40/11,87
431/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc127.20 8 128.70 4 132.7018.80/16,56
441/DSVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava133.10 2 139.50 8 147.5033.60/29,55
451/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3+ VS Desná138.30 4 137.70 4 141.7027.80/24,44
462/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc153.50 10 163.70 14 177.7063.80/56,03
473/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc162.00 2 186.40 14 200.4086.50/75,92
483/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc165.30 6 163.00 4 167.0053.10/46,61
494/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc176.30 4 181.10 50 231.10117.20/102,90
504/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc184.60 54 213.30 50 263.30149.40/131,20
51 MRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
521/DMRUDORFER Martin
HALA Jiří
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
149.80 64 145.30 10 155.30 16
53 KNEBLOVÁ Klára
HEINZOVÁ Bára
2005
2003
3 Olomouc
Olomouc
162.50 10 157.90 8 165.9010.60/6,812
541/ZSKRATOCHVÍL Lukáš
HRADEC Matěj
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
159.80 8 202.50 4 206.5051.20/33,08
552/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
175.60 4 209.00 10 219.0063.70/41,04
56 DOLEŽALOVÁ Bára
JANŮ Veronika
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
200.90 10 191.60 12 203.6048.30/31,13
571/DSVAVRLA Adam
MRÁZEK Jakub
2000
2004
2 KK Opava
KK Opava
4.00 999 186.20 64 250.2094.90/61,12
583/ZSKÖKÖRČIN Matěj
STRNAD Ondřej
2003
2004
3 VS Desná
VS Desná
253.40 204 217.40 60 277.40122.10/78,61

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
591/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí121.40 2 113.40 0 113.40 23
601/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc114.60 2 115.20 6 121.207.80/6,919
612/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno120.50 4 117.20 2 119.205.80/5,115
623/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava122.10 0 119.00 2 121.007.60/6,711
631/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc120.30 2 120.80 2 122.809.40/8,310
642/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc122.70 0 130.90 2 132.9019.50/17,29
652/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3+ Olomouc122.00 2 130.00 4 134.0020.60/18,28
664/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami123.00 8 131.20 2 133.2019.80/17,57
673/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc128.40 4 129.80 4 133.8020.40/18,06
684/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava138.20 0 143.00 4 147.0033.60/29,65
693/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami149.50 0 146.10 6 152.1038.70/34,14
705/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 3+ Tzunami147.70 4 152.20 12 164.2050.80/44,83
715/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno167.00 0 154.90 0 154.9041.50/36,62
724/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc154.50 2 153.70 2 155.7042.30/37,31
736/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná158.40 10 212.00 56 268.00154.60/136,30
745/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc254.70 8 178.10 8 186.1072.70/64,10
757/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc233.80 54 189.10 8 197.1083.70/73,80
768/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc193.60 8 211.60 10 221.60108.20/95,40
779/ZMSRPOVÁ Lada 2006 Tzunami266.90 358 231.40 218 449.40336.00/296,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
781/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc98.20 14 98.00 4 102.00 67
791/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava140.50 2 103.00 0 103.001.00/1,063
801/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc105.80 0 104.50 0 104.502.50/2,559
812/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno104.90 0 100.70 8 108.706.70/6,655
821/VMTOMEČEK Petr 1978 2 KKVeselí106.80 2 109.60 0 109.607.60/7,551
833/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí105.50 4 105.50 6 111.509.50/9,347
842/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc111.60 2 108.00 2 110.008.00/7,843
853/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava130.00 4 109.80 2 111.809.80/9,639
861/VMAIKRANZ Petr 1967 2 Tzunami117.90 2 113.20 0 113.2011.20/11,035
872/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno127.50 4 108.70 6 114.7012.70/12,531
884/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc118.00 6 113.00 2 115.0013.00/12,727
891/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc115.30 0 116.20 8 124.2022.20/21,823
905/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3+ KK Brno131.40 6 115.40 2 117.4015.40/15,122
912/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc122.70 0 121.30 2 123.3021.30/20,921
926/ZSTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava121.30 6 125.10 50 175.1073.10/71,720
937/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc125.00 8 126.50 2 128.5026.50/26,019
948/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc133.40 0 132.10 0 132.1030.10/29,518
95 BOHAČ Robert 1989 Tzunami130.00 10 138.00 8 146.0044.00/43,117
969/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná145.00 0 135.70 6 141.7039.70/38,916
973/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc136.50 6 139.20 4 143.2041.20/40,415
9810/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc147.00 0 141.00 4 145.0043.00/42,214
9911/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc138.80 14 141.10 4 145.1043.10/42,313
1004/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno170.50 54 146.30 0 146.3044.30/43,412
1015/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno147.90 4 146.00 2 148.0046.00/45,111
1026/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc148.30 0 146.90 2 148.9046.90/46,010
1037/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc147.00 6 146.40 2 148.4046.40/45,59
10412/ZSOLŠÁR Petr 2003 Tzunami170.10 6 146.90 2 148.9046.90/46,08
10513/ZSPOSTUWKA Patrik 2003 Tzunami142.80 8 153.40 56 209.40107.40/105,37
10614/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná151.00 2 145.80 10 155.8053.80/52,76
1074/DMSTABLA Matyáš 2001 Tzunami149.10 4 153.10 10 163.1061.10/59,95
1088/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc159.90 52 152.70 2 154.7052.70/51,74
1099/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel151.70 104 153.40 4 157.4055.40/54,33
1101/VSBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná154.00 6 153.40 8 161.4059.40/58,22
11110/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc164.10 6 162.60 4 166.6064.60/63,31
11215/ZSSALAJ František 2004 Litovel144.10 104 159.90 8 167.9065.90/64,60
11311/ZMGEPRT David 2005 Litovel183.60 4 190.80 8 198.8096.80/94,90
11416/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná145.60 54 156.00 52 208.00106.00/103,90
11517/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel200.10 2 187.50 56 243.50141.50/138,70
11618/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel213.20 6 250.90 54 304.90202.90/198,90
11712/ZMČAMEK David 2006 Litovel205.60 62 199.70 66 265.70163.70/160,50
11813/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel167.90 354 169.80 110 279.80177.80/174,30
11914/ZMBLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami226.10 260 241.40 114 355.40253.40/248,40
1205/DMROZSYPAL Filip 2002 Litovel1.00 999 193.10 258 451.10349.10/342,30
12115/ZMTODOROV Oliver 2006 Olomouc132.90 406 157.70 312 469.70367.70/360,50
122 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
123 TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
124 RETEK Václav
RETEK Václav
2007
2007
Olomouc
Olomouc
230.40 10 178.40 2 180.40 0
125 RETEK Toman
RETEK Toman
2007
2007
Olomouc
Olomouc
208.60 4 183.00 2 185.004.60/2,50
126 FABIANOVÁ Anna
FABIANOVÁ Anna
2007
2007
Tzunami
Tzunami
1.00 999 198.50 52 250.5070.10/38,90
127 NOVÁK Tobiáš
NOVÁK Tobiáš
2008
2008
Olomouc
Olomouc
259.80 58 384.30 56 440.30259.90/144,10

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1281/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
151.30 4 169.60 6 175.60 9
1291/DMIVÁNEK Roman
KOŠÍKOVÁ Denisa
2002
2002
3 SKVeselí
SKVeselí
184.90 12 171.20 204 375.20199.60/113,75
1302/ZSMRÁZEK Jakub
MRÁZKOVÁ Klára
2004
2006
2 KK Opava
KK Opava
194.50 24 236.30 68 304.30128.70/73,31
131 VAVRLA Dušan
MINÁROVÁ Natálie
1969
2001
Tzunami
Tzunami
4.00 999 4.00 999 999.00 0
132 STABLA Matyáš
MINÁROVÁ Aneta
2001
2001
Tzunami
Tzunami
4.00 999 4.00 999 999.00 0
data poskytuje Slalom World