Slalom "O pracku krumlovského medvěda"

27.05.2017   Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
ředitel: Tomáš Palouda   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1/PZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor137.00 4 136.10 4 140.10 0
12/PZMVOLF Marek 2007 VS Tábor156.00 2 149.20 8 157.2017.10/12,20
23/PZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice154.40 8 162.30 6 168.3028.20/20,10
34/PZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.179.70 4 165.20 0 165.2025.10/17,90
45/PZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně164.00 2 141.40 452 593.40453.30/323,60
56/PZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.173.40 6 176.00 4 180.0039.90/28,50
67/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice181.00 6 198.60 4 202.6062.50/44,60
78/PZMŠKOP Jan 2007 Ot.Strak194.60 54 184.10 6 190.1050.00/35,70
89/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak213.40 2 257.60 2 259.60119.50/85,30
91/PZZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB186.50 58 181.30 54 235.3095.20/68,00
102/PZZLEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus211.05 156 205.20 58 263.20123.10/87,90
1110/PZMPETŘÍČEK Adam 2007 9 L.Žatec152.00 204 164.90 254 418.90278.80/199,00
12 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
131/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.158.80 4 154.30 0 154.30 2
142/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.153.10 2 174.20 104 278.20123.90/80,31
151/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.158.60 2 159.40 0 159.405.10/3,30
16 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
17 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
18 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
191/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.120.31 0 116.40 0 116.40 33
201/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3+ Č.Kruml.127.62 2 121.45 0 121.455.05/4,329
211/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB130.82 0 132.55 0 132.5516.15/13,925
221/U23ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel129.23 2 132.00 12 144.0027.60/23,721
232/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek139.41 2 131.60 0 131.6015.20/13,117
241/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice128.29 106 131.90 0 131.9015.50/13,313
251/DMKLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.152.13 4 128.80 6 134.8018.40/15,89
261/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor136.47 0 134.90 0 134.9018.50/15,98
272/ZSMAREŠ Jakub 2003 3+ Č.Kruml.138.39 6 135.90 0 135.9019.50/16,87
282/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor140.81 50 138.40 2 140.4024.00/20,66
293/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor144.22 4 140.80 2 142.8026.40/22,75
303/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB144.24 4 141.40 8 149.4033.00/28,44
31 VADLEJCH Jan 1989 3+ SKVS ČB147.27 2 149.45 10 159.4543.05/37,03
32 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml.149.99 4 143.60 6 149.6033.20/28,52
33 JIRKA David 1985 Č.Kruml.168.86 0 149.50 4 153.5037.10/31,91
341/ZMVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.164.86 0 184.80 6 190.8074.40/63,90
35 PECHLÁT Adam 2007 Sušice209.40 4 4.00 999 999.00 0
364/ZSPUTZER Hynek 2003 SKVS ČB225.49 2 187.90 52 239.90123.50/106,10
375/ZSŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB183.57 106 183.20 54 237.20120.80/103,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
38 NOVOSAD Lukáš
NOVOSAD Jonáš
1976
2006
Č.Kruml.
Č.Kruml.
148.40 4 144.70 4 148.70 8
391/DSPALOUDOVÁ Karolína
PALOUDOVÁ Anežka
2000
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
151.40 2 145.90 4 149.901.20/0,84
40 JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
Č.Kruml.
Č.Kruml.
160.90 14 151.20 8 159.2010.50/7,13
41 MAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
159.30 4 4.00 999 999.00 2
422/ZSPUTZER Hynek
ŠEDIVÝ Jan
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
199.50 214 172.90 10 182.9034.20/23,01
431/DMKLEIN Pavel
ONDŘICH Václav
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
191.20 8 188.90 14 202.9054.20/36,40
44 MANOVÁ Štěpánka
BAUEROVÁ Markéta
1999
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
199.10 108 4.00 999 999.00 0
45 VAŇKOVÁ Štěpánka
VAŇKOVÁ Michaela
2007
2000
Litovel
Litovel
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
461/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.124.40 2 124.70 2 126.70 26
47 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor129.20 6 127.30 0 127.300.60/0,522
481/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB136.20 4 131.50 0 131.504.80/3,818
491/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3+ Ot.Strak151.00 4 134.30 0 134.307.60/6,014
502/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.134.90 4 134.90 0 134.908.20/6,513
513/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB159.30 4 133.70 4 137.7011.00/8,712
524/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.136.70 2 136.10 2 138.1011.40/9,011
535/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav138.60 2 153.00 2 155.0028.30/22,310
541/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 3+ Č.Kruml.144.90 2 146.40 2 148.4021.70/17,19
552/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.145.00 2 149.80 6 155.8029.10/23,08
566/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice149.80 4 147.30 8 155.3028.60/22,67
571/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.148.80 6 151.10 8 159.1032.40/25,66
582/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 3 L.Žatec176.50 52 149.30 6 155.3028.60/22,65
597/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav162.80 4 157.50 4 161.5034.80/27,54
602/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.161.10 4 162.08 2 164.0837.38/29,53
611/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus173.80 4 190.60 8 198.6071.90/56,72
628/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor178.40 0 186.40 100 286.40159.70/126,01
633/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel189.60 54 184.70 104 288.70162.00/127,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
641/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně112.00 4 110.00 0 110.00 45
651/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice119.30 2 116.50 0 116.506.50/5,941
662/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz117.70 0 115.20 2 117.207.20/6,537
671/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB121.10 6 121.80 0 121.8011.80/10,733
682/VMVEJVODA Ondřej 1980 Č.Kruml.123.20 4 117.90 6 123.9013.90/12,629
693/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.125.20 50 125.60 0 125.6015.60/14,225
701/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice142.50 2 128.90 0 128.9018.90/17,221
711/ZMVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.130.70 0 134.90 4 138.9028.90/26,320
722/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3+ Ot.Strak134.20 8 129.10 2 131.1021.10/19,219
731/DMKLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml.136.70 110 126.40 6 132.4022.40/20,418
744/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.131.00 2 143.30 6 149.3039.30/35,717
752/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz127.80 6 131.00 4 135.0025.00/22,716
762/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.140.10 0 134.60 0 134.6024.60/22,415
771/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3+ Bechyně134.70 52 129.10 6 135.1025.10/22,814
783/DMKOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml.134.00 2 136.50 4 140.5030.50/27,713
794/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.135.50 2 137.80 6 143.8033.80/30,712
805/DMKLEIN Pavel 2001 3+ Č.Kruml.138.80 2 144.10 4 148.1038.10/34,611
813/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus175.40 150 140.80 0 140.8030.80/28,010
82 VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak143.20 0 4.00 999 999.00 9
836/DMCHALUPSKÝ Petr 2002 3 SKVS ČB154.50 6 141.90 2 143.9033.90/30,88
843/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.138.60 52 142.20 4 146.2036.20/32,97
855/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.155.40 6 153.50 2 155.5045.50/41,46
864/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3 SKVS ČB147.80 8 180.70 4 184.7074.70/67,95
872/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB167.40 56 162.70 2 164.7054.70/49,74
883/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor164.90 2 191.70 6 197.7087.70/79,73
895/ZSPUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB175.70 8 159.90 12 171.9061.90/56,32
907/DMČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor210.30 52 170.10 4 174.1064.10/58,31
914/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.169.20 6 170.40 102 272.40162.40/147,60
925/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.177.50 8 265.70 8 273.70163.70/148,80
936/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.180.00 10 181.30 166 347.30237.30/215,70
947/ZMŠKOP Jáchym 2005 Ot.Strak205.20 152 191.20 54 245.20135.20/122,90
958/ZMMÍKA Hynek 2006 Soběslav242.70 64 281.60 18 299.60189.60/172,40
96 MALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
97 ŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
98 STREJC Václav 2005 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
99 SLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
100 GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
101 NOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
102 POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
156.10 8 146.00 304 450.00 0
103 PLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
Č.Kruml.
Litovel
171.30 14 4.00 999 999.00 0
104 ŠVEHLOVÁ Kateřina
ŠEDIVÝ Vít
2005
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
data poskytuje Slalom World