Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje

17.05.2017   Olomouc - loděnice SKUP
ředitel: Pavla Kneblová   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:48,60 59:59,99 59:59,99 10
11/VMRAŠNER Martin 1980 Šumperk00:51,50 59:59,99 59:59,99 6
21/ZSRUDORFER Martin 2003 Olomouc00:59,10 59:59,99 59:59,99 5
32/ZSURBAN Michal 2004 Šumperk01:00,40 59:59,99 59:59,99 4
41/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel01:00,50 59:59,99 59:59,99 3
52/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc01:02,10 59:59,99 59:59,99 2
63/ZSSALAJ František 2004 Litovel01:02,70 59:59,99 59:59,99 1
73/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc01:03,60 59:59,99 59:59,99 0
84/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel01:05,30 59:59,99 59:59,99 0
95/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc01:05,80 59:59,99 59:59,99 0
106/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel01:07,70 59:59,99 59:59,99 0
114/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc01:13,40 59:59,99 59:59,99 0
127/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc01:14,50 59:59,99 59:59,99 0
135/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc01:24,10 59:59,99 59:59,99 0
14 HALA Jiří 2002 Olomouc00:00,00 59:59,99 59:59,99 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
151/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:45,70 59:59,99 59:59,99 11
16 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc00:51,70 59:59,99 59:59,99 7
171/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc00:52,10 59:59,99 59:59,99 6
182/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc00:53,40 59:59,99 59:59,99 5
192/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc00:55,70 59:59,99 59:59,99 4
203/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc00:57,40 59:59,99 59:59,99 3
214/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc00:57,70 59:59,99 59:59,99 2
225/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc00:59,10 59:59,99 59:59,99 1
233/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:01,10 59:59,99 59:59,99 0
241/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc01:03,40 59:59,99 59:59,99 0
25 KNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc00:00,00 59:59,99 59:59,99 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
261/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:39,30 59:59,99 59:59,99 36
271/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:41,30 59:59,99 59:59,99 32
281/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc00:42,40 59:59,99 59:59,99 28
292/DMROUČA Samuel 2002 Šumperk00:43,10 59:59,99 59:59,99 24
302/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:45,70 59:59,99 59:59,99 20
313/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk00:46,20 59:59,99 59:59,99 19
324/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:46,30 59:59,99 59:59,99 18
331/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc00:48,00 59:59,99 59:59,99 17
343/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc00:48,50 59:59,99 59:59,99 16
352/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc00:50,80 59:59,99 59:59,99 15
364/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc00:52,20 59:59,99 59:59,99 14
373/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc00:53,30 59:59,99 59:59,99 13
384/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel00:53,60 59:59,99 59:59,99 12
395/ZSURBAN Michal 2004 Šumperk00:54,80 59:59,99 59:59,99 11
406/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc00:55,10 59:59,99 59:59,99 10
417/ZSŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel00:55,40 59:59,99 59:59,99 9
425/ZMGEPRT David 2005 Litovel00:55,70 59:59,99 59:59,99 8
436/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc00:55,90 59:59,99 59:59,99 7
448/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel00:56,40 59:59,99 59:59,99 6
459/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:57,20 59:59,99 59:59,99 5
4610/ZSKELNAR Matěj 2004 Olomouc00:58,50 59:59,99 59:59,99 4
477/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc00:59,00 59:59,99 59:59,99 3
4811/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel00:59,00 59:59,99 59:59,99 2
498/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc01:00,00 59:59,99 59:59,99 1
5012/ZSSYSLO Jiří 2003 Olomouc01:00,70 59:59,99 59:59,99 0
5113/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc01:01,30 59:59,99 59:59,99 0
529/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc01:02,40 59:59,99 59:59,99 0
5310/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc01:05,00 59:59,99 59:59,99 0
5411/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel01:06,70 59:59,99 59:59,99 0
55 TODOROV Oliver 2006 Olomouc59:59,99 59:59,99 59:59,99 0
56 MÁCHA Adam 2003 Olomouc59:59,99 59:59,99 59:59,99 0
57 LÁTAL Filip 2001 2 Olomouc59:59,99 59:59,99 59:59,99 0
58 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc00:00,00 59:59,99 59:59,99 0
59 ROZSYPAL Filip 2002 Litovel00:00,00 59:59,99 59:59,99 0
60 JANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:00,00 59:59,99 59:59,99 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
611/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:53,10 59:59,99 59:59,99 7
621/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk00:58,80 59:59,99 59:59,99 3
631/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc01:00,30 59:59,99 59:59,99 2
642/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc01:05,70 59:59,99 59:59,99 1
653/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc01:06,30 59:59,99 59:59,99 0
662/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:09,60 59:59,99 59:59,99 0
673/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc01:11,30 59:59,99 59:59,99 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
681/DMHALA Jiří
RUDORFER Martin
2002
2003
Olomouc
Olomouc
00:55,40 59:59,99 59:59,99 4
691/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
00:57,10 59:59,99 59:59,99 3
701/ZMŠOTEK Adam
RETKOVÁ Anna
2005
2005
Olomouc
Olomouc
01:04,10 59:59,99 59:59,99 2
712/ZMJAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
01:06,00 59:59,99 59:59,99 1
723/ZMSTŘÍLKA Richard
MALÝ Vojtěch
2006
2006
Olomouc
Olomouc
01:07,80 59:59,99 59:59,99 0
734/ZMDOLEŽALOVÁ Bára
JANŮ Veronika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
01:08,50 59:59,99 59:59,99 0
745/ZMNOVOSADOVÁ Eliška
HANSGUTOVÁ Monika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
01:15,00 59:59,99 59:59,99 0
752/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana
RETKOVÁ Marie
2004
2003
Olomouc
Olomouc
01:18,40 59:59,99 59:59,99 0
data poskytuje Slalom World