1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži

03.06.2017  
ředitel: Roman Pláchý   vrchní rozhodčí: Vladimír Jordán
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB117.02 2 116.34 0 116.34 153
12/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor121.32 8 117.31 0 117.310.97/0,8149
23/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc119.64 4 116.38 2 118.382.04/1,8145
34/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava116.94 2 116.53 2 118.532.19/1,9141
45/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc119.41 0 116.72 2 118.722.38/2,0137
56/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB123.30 6 120.18 0 120.183.84/3,3133
67/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn120.40 0 118.65 4 122.656.31/5,4129
71/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc124.77 2 119.20 2 121.204.86/4,2125
88/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha115.36 6 113.44 50 163.4447.10/40,5121
99/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice122.05 0 122.87 2 124.878.53/7,3117
102/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.126.95 2 122.33 0 122.335.99/5,1113
1110/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha131.94 4 123.71 0 123.717.37/6,3109
1211/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk122.12 2 127.68 6 133.6817.34/14,9105
1312/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha134.41 2 124.64 0 124.648.30/7,1101
1413/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm124.81 0 119.69 56 175.6959.35/51,097
1514/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc119.72 6 118.03 56 174.0357.69/49,693
1615/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.122.52 4 124.87 10 134.8718.53/15,989
1716/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB127.93 6 127.35 0 127.3511.01/9,585
1817/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy125.60 2 126.78 2 128.7812.44/10,781
1918/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky122.29 6 123.93 4 127.9311.59/10,077
2019/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3+ KK Brno124.53 4 133.43 6 139.4323.09/19,876
213/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3+ USK Pha126.35 8 127.53 2 129.5313.19/11,375
224/ZMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha130.82 0 131.44 4 135.4419.10/16,474
2320/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha131.12 0 127.01 4 131.0114.67/12,673
245/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand135.19 2 132.43 0 132.4316.09/13,872
2521/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.134.49 4 130.97 2 132.9716.63/14,371
2622/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 3+ Zábřeh135.97 8 127.11 6 133.1116.77/14,470
2723/ZSHEZINA Jiří 2004 3+ Roudnice129.27 4 130.40 4 134.4018.06/15,569
286/ZMPOLLERT Jan 2005 3+ USK Pha131.17 4 141.59 2 143.5927.25/23,468
297/ZMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand149.99 0 136.20 0 136.2019.86/17,167
3024/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc134.36 2 136.22 4 140.2223.88/20,566
318/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc134.45 6 132.47 4 136.4720.13/17,365
3225/ZSSTEHNO Petr 2003 3+ USK Pha130.78 8 130.76 6 136.7620.42/17,664
3326/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand134.32 8 135.12 2 137.1220.78/17,963
349/ZMŠTERCL Dominik 2005 3 KK Brand142.57 10 135.16 2 137.1620.82/17,962
3510/ZMVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.136.68 4 135.57 2 137.5721.23/18,261
3611/ZMJINEK Hugo 2005 3 USK Pha133.20 8 139.18 0 139.1822.84/19,660
3727/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3+ Ot.Strak138.33 4 135.34 4 139.3423.00/19,859
3828/ZSMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov139.74 0 146.50 10 156.5040.16/34,558
3912/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand138.42 2 137.16 50 187.1670.82/60,957
4013/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 3 Boh.Pha135.99 6 138.57 2 140.5724.23/20,856
4114/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha142.60 4 139.99 2 141.9925.65/22,055
4229/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc149.55 0 140.54 2 142.5426.20/22,554
4315/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand140.77 6 142.58 0 142.5826.24/22,653
4430/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha148.16 0 143.48 0 143.4827.14/23,352
4516/ZMHEGER Jonáš 2006 3 KVS HK143.30 2 137.76 6 143.7627.42/23,651
4631/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž142.82 6 141.84 2 143.8427.50/23,650
4732/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB138.30 6 156.30 2 158.3041.96/36,149
4817/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice146.80 8 142.83 2 144.8328.49/24,548
4918/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice144.29 4 143.03 2 145.0328.69/24,747
5033/ZSKAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy143.38 2 155.24 56 211.2494.90/81,646
5119/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB160.27 10 144.01 2 146.0129.67/25,545
5234/ZSOLŠÁR Petr 2003 3 Tzunami142.70 8 144.03 2 146.0329.69/25,544
5320/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc146.42 0 145.21 6 151.2134.87/30,043
5421/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand144.78 4 140.71 6 146.7130.37/26,142
5535/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily151.36 10 141.39 6 147.3931.05/26,741
5636/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná146.70 2 153.62 2 155.6239.28/33,840
5722/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor146.17 6 145.14 4 149.1432.80/28,239
5837/ZSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná147.19 2 144.11 8 152.1135.77/30,738
5938/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily157.66 58 139.64 10 149.6433.30/28,637
6023/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc149.99 2 148.62 4 152.6236.28/31,236
6124/ZMSVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec148.84 4 155.60 8 163.6047.26/40,635
6239/ZSPOSTUWKA Patrik 2003 Tzunami151.13 2 150.31 6 156.3139.97/34,434
6340/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc154.68 6 150.18 4 154.1837.84/32,533
6425/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov155.33 4 150.43 4 154.4338.09/32,732
6541/ZSJUDA Štěpán 2004 3+ Benátky194.12 4 154.62 0 154.6238.28/32,931
6626/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno152.67 2 151.13 10 161.1344.79/38,530
6727/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha149.64 8 152.82 2 154.8238.48/33,129
6828/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel151.14 4 148.90 6 154.9038.56/33,128
6942/ZSČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha153.21 2 156.24 4 160.2443.90/37,727
7043/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc154.15 2 155.39 4 159.3943.05/37,026
7144/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc165.05 0 154.67 2 156.6740.33/34,725
7229/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc155.03 4 153.74 4 157.7441.40/35,624
7330/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno154.04 4 154.47 6 160.4744.13/37,923
7445/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná177.45 6 152.11 6 158.1141.77/35,922
7546/ZSVÁCHA Marek 2003 3 Šumperk155.01 4 159.64 2 161.6445.30/38,921
7647/ZSJAHODA Jakub 2004 3 USK Pha152.17 8 164.06 12 176.0659.72/51,320
7731/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc163.12 6 159.11 2 161.1144.77/38,519
7848/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.175.24 2 153.66 8 161.6645.32/39,018
7932/ZMPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha161.23 2 169.56 4 173.5657.22/49,217
8033/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc159.78 6 162.49 2 164.4948.15/41,416
8149/ZSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand165.95 4 164.66 2 166.6650.32/43,315
8250/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná161.21 6 161.34 8 169.3453.00/45,614
8334/ZMNOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor163.52 4 147.20 56 203.2086.86/74,713
8435/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc180.83 8 164.18 8 172.1855.84/48,012
8551/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel180.00 12 162.24 10 172.2455.90/48,011
8636/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc169.27 6 180.42 4 184.4268.08/58,510
8737/ZMGEPRT David 2005 Litovel179.32 6 171.86 4 175.8659.52/51,29
8852/ZSBROKEŠ Marek 2003 Šumperk161.51 16 165.74 12 177.7461.40/52,88
8938/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk190.14 64 167.77 10 177.7761.43/52,87
9053/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk181.74 16 172.72 8 180.7264.38/55,36
9154/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel214.79 14 173.23 8 181.2364.89/55,85
9239/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště200.66 208 177.60 8 185.6069.26/59,54
93 VODÁK Norbert 2004 Litovel182.45 4 1.00 999 999.00 3
9456/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště181.60 6 193.03 6 199.0382.69/71,12
9540/ZMBLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami181.78 10 200.15 8 208.1591.81/78,91
9641/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha222.13 6 181.90 10 191.9075.56/64,90
9742/ZMMAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha185.34 16 248.29 58 306.29189.95/163,30
9843/ZMSVOBODA Adam 2006 USK Pha183.03 70 188.60 14 202.6086.26/74,10
9944/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha215.00 12 188.71 60 248.71132.37/113,80
10045/ZMKOVÁŘ Filip 2006 KK Opava219.38 10 204.86 102 306.86190.52/163,80
10157/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.248.64 60 214.19 16 230.19113.85/97,90
10258/ZSTARABA Matyáš 2004 KK Brand178.47 58 767.17 8 775.17658.83/566,30
10346/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště177.76 210 203.01 62 265.01148.67/127,80
10447/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel235.98 102 233.88 56 289.88173.54/149,20
10548/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto1.00 999 235.81 114 349.81233.47/200,70
10649/ZMTODOROV Oliver 2006 Olomouc173.99 204 199.21 158 357.21240.87/207,00
107 TRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
108 BENDA Jan 2005 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
109 NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
110 STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
111 SUM Boleslav 2003 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0
112 DVOŘÁK Brutus 2006 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
113 NOVÁK Václav 2005 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1141/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc125.24 0 127.18 0 127.18 38
1152/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava131.14 54 129.51 2 131.514.33/3,434
1161/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc138.86 4 130.83 4 134.837.65/6,030
1173/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc138.01 2 133.15 2 135.157.97/6,326
1184/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha140.52 0 141.62 2 143.6216.44/12,922
1195/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc147.02 2 142.46 6 148.4621.28/16,718
1202/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc162.69 4 149.63 2 151.6324.45/19,214
1216/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.150.65 6 154.07 0 154.0726.89/21,113
1223/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc172.21 6 156.86 6 162.8635.68/28,112
1237/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy156.77 8 170.62 2 172.6245.44/35,711
1244/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc161.93 6 159.98 10 169.9842.80/33,710
1255/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB176.50 8 168.19 2 170.1943.01/33,89
1268/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.170.64 8 166.18 6 172.1845.00/35,48
1279/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha199.09 8 170.36 4 174.3647.18/37,17
1286/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn190.63 4 202.53 2 204.5377.35/60,86
12910/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy181.66 14 195.13 8 203.1375.95/59,75
13011/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha259.80 16 196.24 6 202.2475.06/59,04
13112/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc214.69 0 238.11 4 242.11114.93/90,43
13213/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK215.55 6 239.57 2 241.57114.39/89,92
1337/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK253.76 64 227.35 6 233.35106.17/83,51
1348/ZMERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha260.95 60 227.40 52 279.40152.22/119,70
1359/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc480.90 12 318.46 8 326.46199.28/156,70
13610/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc384.73 64 416.57 60 476.57349.39/274,70
137 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1381/ZSCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
153.71 4 156.15 54 210.15 16
1392/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
158.10 10 160.75 6 166.75 12
1403/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
157.59 12 179.30 56 235.3025.15/12,08
1414/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
175.28 14 166.21 4 170.21 7
1421/ZMJIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
223.06 14 187.08 4 191.08 6
1435/ZSJINEK Hugo
ČMEJREK Cyril
2005
2004
USK Pha
USK Pha
212.12 60 186.12 10 196.12 5
1446/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
189.27 8 191.95 6 197.95 4
1457/ZSBÍZEK Marek
KUDRNA Josef
2005
2004
KK Brand
KK Brand
188.59 16 200.52 56 256.5246.37/22,13
1462/ZMZACH Radovan
ŠTERCL Dominik
2005
2005
KK Brand
KK Brand
205.29 18 209.05 8 217.056.90/3,32
1478/ZSFENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
Pardub.
Pardub.
213.45 154 212.61 12 224.6114.46/6,91
1483/ZMJAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
230.65 62 215.47 12 227.4717.32/8,20
1499/ZSPECHÁČ Jonáš
JAHODA Jakub
2004
2004
USK Pha
USK Pha
222.96 16 217.72 12 229.7219.57/9,30
1504/ZMCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
247.80 20 226.11 18 244.1133.96/16,20
1515/ZMŠTYBNAR Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2005
2006
Olomouc
Olomouc
298.02 68 240.78 18 258.7848.63/23,10
1526/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
259.55 112 335.77 12 347.77137.62/65,50

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1531/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc163.99 8 147.01 0 147.01 0
1542/PZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice146.73 12 150.74 2 152.745.73/3,90
1553/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc149.12 4 162.04 4 166.0419.03/12,90
1561/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami160.85 4 151.41 2 153.416.40/4,40
1574/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí172.64 8 151.14 6 157.1410.13/6,90
1582/PZZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn155.63 2 153.38 4 157.3810.37/7,10
1593/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc175.34 0 170.50 0 170.5023.49/16,00
1605/PZMVENC Ondřej 2007 KK Brand200.75 110 169.70 8 177.7030.69/20,90
1614/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc178.83 6 174.74 6 180.7433.73/22,90
1626/PZMWEISER Kryštof 2007 Litovel190.20 56 180.49 2 182.4935.48/24,10
1635/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná187.35 12 188.64 8 196.6449.63/33,80
1646/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc193.90 10 199.44 0 199.4452.43/35,70
1657/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc198.86 4 189.64 54 243.6496.63/65,70
1667/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno222.12 18 205.10 6 211.1064.09/43,60
1678/PZZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc208.06 8 221.57 10 231.5784.56/57,50
1689/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc214.96 6 249.06 10 259.06112.05/76,20
1698/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc214.23 12 206.45 56 262.45115.44/78,50
1709/PZMŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc222.87 12 231.70 62 293.70146.69/99,80
17110/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava237.09 58 233.16 6 239.1692.15/62,70
17210/PZZJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná302.63 16 228.33 12 240.3393.32/63,50
173 DO Tony 2008 Roudnice237.30 18 1.00 999 999.00 0
174 KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc245.94 12 1.00 999 999.00 0
17512/PZMFIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh213.01 56 276.04 4 280.04133.03/90,50
17612/PZZJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná293.78 170 274.25 12 286.25139.24/94,70
17713/PZMFABIAN František 2009 Tzunami300.90 20 281.92 14 295.92148.91/101,30
17813/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec334.15 114 321.39 10 331.39184.38/125,40
17914/PZMPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha199.62 310 245.26 112 357.26210.25/143,00
18015/PZMGEBAUER Filip 2007 KK Opava187.69 352 200.29 202 402.29255.28/173,60
18116/PZMŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava236.10 358 221.94 258 479.94332.93/226,50
18214/PZZKRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava478.91 58 493.46 14 507.46360.45/245,20
183 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
184 PÁLENÍK Jan 2007 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
185 BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
186 VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1871/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha119.16 0 121.00 0 121.00 46
1882/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc119.17 0 122.37 2 124.373.37/2,842
1893/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha126.63 2 125.10 0 125.104.10/3,438
1904/ZSURBAN Michal 2004 3+ Šumperk126.91 0 127.59 2 129.598.59/7,134
1911/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha133.99 2 131.15 4 135.1514.15/11,730
1925/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc135.60 0 135.43 0 135.4314.43/11,926
1936/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB1.00 999 133.53 2 135.5314.53/12,025
1942/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc136.62 0 135.70 2 137.7016.70/13,824
1953/ZMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha136.99 6 136.59 2 138.5917.59/14,523
1967/ZSHARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn140.23 0 150.99 0 150.9929.99/24,822
1974/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc144.32 2 144.03 4 148.0327.03/22,321
1988/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov143.60 6 144.81 2 146.8125.81/21,320
1995/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha142.97 4 141.15 6 147.1526.15/21,619
2009/ZSMAREŠ Jakub 2003 3+ Č.Kruml.143.95 4 142.99 4 146.9925.99/21,518
20110/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh143.42 6 145.14 2 147.1426.14/21,617
20211/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm166.35 0 147.13 2 149.1328.13/23,216
20312/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha147.58 6 147.78 2 149.7828.78/23,815
20413/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn155.07 2 150.25 0 150.2529.25/24,214
20514/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor157.69 4 149.16 2 151.1630.16/24,913
20615/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB147.91 10 154.27 8 162.2741.27/34,112
20716/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov154.04 6 165.47 6 171.4750.47/41,711
20817/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn156.61 4 161.39 0 161.3940.39/33,410
2096/ZMHEGER Jonáš 2006 3 KVS HK161.68 2 164.28 0 164.2843.28/35,89
2107/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.164.74 6 163.17 2 165.1744.17/36,58
21118/ZSPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha163.48 8 163.43 8 171.4350.43/41,77
21219/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.183.98 8 169.01 4 173.0152.01/43,06
2138/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha191.02 6 173.55 4 177.5556.55/46,75
2149/ZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor191.66 2 182.03 0 182.0361.03/50,44
21510/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc200.03 4 184.41 4 188.4167.41/55,73
21620/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha180.66 8 189.61 8 197.6176.61/63,32
21711/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc189.65 4 187.12 4 191.1270.12/58,01
21812/ZMJINEK Hugo 2005 USK Pha215.35 6 187.94 4 191.9470.94/58,60
21913/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.195.71 8 192.00 0 192.0071.00/58,70
22021/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.210.05 8 198.30 2 200.3079.30/65,50
22122/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc1.00 999 198.86 2 200.8679.86/66,00
22223/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc205.30 2 205.89 6 211.8990.89/75,10
22314/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.262.00 56 256.49 2 258.49137.49/113,60
22415/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc273.74 10 274.07 4 278.07157.07/129,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
2251/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc117.16 0 116.86 0 116.86 77
2262/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava119.26 4 120.87 4 124.878.01/6,973
2273/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha124.49 0 128.20 6 134.2017.34/14,869
2284/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc124.27 2 124.70 4 128.7011.84/10,165
2295/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha127.31 0 129.65 2 131.6514.79/12,761
2301/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc125.73 4 127.68 6 133.6816.82/14,457
2312/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB128.78 2 130.41 2 132.4115.55/13,353
2326/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB131.71 0 136.86 6 142.8626.00/22,249
2337/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha129.38 8 131.95 2 133.9517.09/14,645
2348/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa150.53 6 130.57 4 134.5717.71/15,241
2359/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy132.42 4 135.72 0 135.7218.86/16,137
23610/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3+ Olomouc130.11 6 133.19 4 137.1920.33/17,433
23711/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.135.90 2 136.63 2 138.6321.77/18,629
2383/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc139.81 6 137.27 2 139.2722.41/19,228
23912/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha137.29 2 136.67 6 142.6725.81/22,127
2404/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc136.69 4 139.11 2 141.1124.25/20,826
2415/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky136.79 4 139.72 4 143.7226.86/23,025
24213/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.139.49 2 147.99 0 147.9931.13/26,624
24314/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy140.36 14 137.98 6 143.9827.12/23,223
24415/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa140.38 4 143.86 4 147.8631.00/26,522
2456/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc142.49 2 144.47 2 146.4729.61/25,321
24616/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK143.06 4 148.06 6 154.0637.20/31,820
2477/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha145.03 4 143.22 4 147.2230.36/26,019
2488/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn145.61 2 148.78 4 152.7835.92/30,718
2499/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha182.49 8 151.40 2 153.4036.54/31,317
25017/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc153.28 2 169.40 2 171.4054.54/46,716
25110/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice152.59 4 158.35 2 160.3543.49/37,215
25218/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Tzunami157.34 4 156.04 2 158.0441.18/35,214
25311/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava154.33 4 157.09 8 165.0948.23/41,313
25412/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK163.43 4 152.26 8 160.2643.40/37,112
25519/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc157.72 12 158.51 2 160.5143.65/37,411
25613/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy195.45 6 155.18 6 161.1844.32/37,910
25714/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná161.48 6 160.67 6 166.6749.81/42,69
25815/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno168.32 0 184.51 4 188.5171.65/61,38
25916/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc174.66 2 171.92 6 177.9261.06/52,37
26017/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc231.73 8 177.12 0 177.1260.26/51,66
26118/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha178.20 4 176.68 6 182.6865.82/56,35
26220/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor174.83 8 207.27 4 211.2794.41/80,84
26319/ZMŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh208.54 0 184.36 2 186.3669.50/59,53
26421/ZSPEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor197.69 10 183.23 4 187.2370.37/60,22
26520/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3 VS Desná191.47 8 189.42 2 191.4274.56/63,81
26622/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha179.74 12 187.48 6 193.4876.62/65,60
26721/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor204.87 10 195.56 2 197.5680.70/69,10
26822/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto230.72 58 232.19 2 234.19117.33/100,40
269 BITTOVÁ Luisa 2006 KK Opava147.52 202 4.00 999 999.00 0
270 ŠEVČÍKOVÁ Anastáziw 2004 KK Opava138.53 460 1.00 999 999.00 0
271 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
272 SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
2731/ZSBERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
158.66 8 155.23 8 163.23 4
2742/ZSSTANOVSKÝ Jakub
TESAŘOVÁ Hana
2004
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
172.72 22 165.49 12 177.4914.26/8,73
2753/ZSČERVENKOVÁ Vanessa
ONDRUŠ Mikuláš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
176.57 6 171.89 10 181.8918.66/11,42
2761/ZMČERVENKOVÁ Amélie
ONDRUŠ Mario
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
182.10 6 216.55 10 226.5563.32/38,81

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
2771/PZRETEK Toman 2007 Olomouc201.89 2 224.15 2 226.15 0
2782/PZRETEK Václav 2007 Olomouc196.62 8 203.69 4 207.69 0
2793/PZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami203.93 4 209.65 2 211.65 0
2804/PZNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc269.81 2 283.46 2 285.4659.31/26,20
2815/PZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc266.78 102 275.40 52 327.40101.25/44,80
2826/PZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc270.63 106 305.20 108 413.20187.05/82,70
data poskytuje Slalom World