1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži

03.06.2017  
ředitel: Roman Pláchý   vrchní rozhodčí: Vladimír Jordán
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:38,07 13
12/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:38,990.92/2,412
23/ZSRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm00:00,00 00:00,00 00:40,382.31/6,111
34/ZSURBAN Michal 2004 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:42,844.77/12,510
41/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:45,927.85/20,69
55/ZSBEIER Matouš 2004 3 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:43,825.75/15,18
6 FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 DNS 7
72/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel00:00,00 00:00,00 00:45,407.33/19,36
87/ZSSALAJ František 2004 Litovel00:00,00 00:00,00 00:45,967.89/20,75
93/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:46,868.79/23,14
108/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel00:00,00 00:00,00 00:47,109.03/23,73
119/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:49,9211.85/31,12
1210/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:50,9512.88/33,81
1311/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel00:00,00 00:00,00 00:47,869.79/25,70
14 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.00:00,00 00:00,00 DNS 0
1512/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště00:00,00 00:00,00 00:53,0815.01/39,40
165/ZMGEPRT David 2005 Litovel00:00,00 00:00,00 00:50,4412.37/32,50
176/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště00:00,00 00:00,00 00:54,9716.90/44,40
187/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště00:00,00 00:00,00 00:55,7017.63/46,30
198/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:56,5318.46/48,50
209/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:59,0020.93/55,00
21 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.00:00,00 00:00,00 DNS 0
22 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0
23 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
241/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:34,30 31
252/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:34,720.42/1,227
263/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:38,324.02/11,723
274/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:36,442.14/6,219
285/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:37,112.81/8,215
291/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:38,073.77/11,014
302/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:37,663.36/9,813
313/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:39,755.45/15,912
326/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:38,674.37/12,711
337/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:42,017.71/22,510
348/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy00:00,00 00:00,00 00:40,976.67/19,49
359/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy00:00,00 00:00,00 00:41,417.11/20,78
364/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:42,908.60/25,17
375/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:42,758.45/24,66
3810/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK00:00,00 00:00,00 00:42,508.20/23,95
396/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:42,568.27/24,14
407/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK00:00,00 00:00,00 00:43,529.22/26,93
418/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:43,839.53/27,82
429/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:44,089.78/28,51
4311/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:45,0410.74/31,30
4410/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy00:00,00 00:00,00 00:47,0412.74/37,10
4511/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice00:00,00 00:00,00 00:46,4112.11/35,30
4612/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:47,3213.02/38,00
47 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DNS 0
48 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0
49 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0
50 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy00:00,00 00:00,00 DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
511/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:31,21 43
522/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:32,241.03/3,339
533/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:34,022.81/9,035
544/ZSMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:35,173.96/12,734
555/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor00:00,00 00:00,00 00:35,434.22/13,533
566/ZSHEZINA Jiří 2004 Roudnice00:00,00 00:00,00 00:35,984.77/15,332
577/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:34,883.67/11,831
581/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:36,645.43/17,430
598/ZSRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm00:00,00 00:00,00 00:36,755.54/17,829
609/ZSURBAN Michal 2004 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:36,995.78/18,528
6110/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:38,987.77/24,927
6211/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:37,496.28/20,126
6312/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy00:00,00 00:00,00 00:37,536.32/20,225
642/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:37,796.58/21,124
653/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:37,816.60/21,123
664/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:38,967.75/24,822
6713/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:39,218.00/25,621
6814/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná00:00,00 00:00,00 00:40,449.23/29,620
6915/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:39,708.49/27,219
7016/ZSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná00:00,00 00:00,00 00:39,728.51/27,318
715/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:39,758.54/27,417
7217/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:39,968.75/28,016
7318/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná00:00,00 00:00,00 00:41,9810.77/34,515
746/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand00:00,00 00:00,00 00:40,339.12/29,214
7519/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:40,819.60/30,813
767/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:41,3010.09/32,312
778/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:43,4912.28/39,311
78 POPELKA Petr 2005 KK Brand00:00,00 00:00,00 DNF 10
7910/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:42,3311.12/35,69
8020/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště00:00,00 00:00,00 00:42,1710.96/35,18
8121/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:42,3511.14/35,77
8211/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:42,5611.35/36,46
8312/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 00:42,7011.49/36,85
8422/ZSKAŠÁK Filip 2003 Kralupy00:00,00 00:00,00 00:43,8012.59/40,34
8513/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště00:00,00 00:00,00 00:43,8912.68/40,63
8614/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:45,6414.43/46,22
8715/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:44,5713.37/42,81
8816/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:44,7113.50/43,30
8917/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:45,1913.98/44,80
9018/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště00:00,00 00:00,00 00:47,0515.84/50,80
9119/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel00:00,00 00:00,00 00:45,5714.37/46,00
9223/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:48,0816.87/54,10
9320/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:46,2715.06/48,30
9421/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:47,5916.38/52,50
9524/ZSBROKEŠ Marek 2003 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:47,0115.80/50,60
9622/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:49,1817.97/57,60
9723/ZMTODOROV Oliver 2006 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:48,9217.71/56,70
9825/ZSVÁCHA Marek 2003 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:49,4918.28/58,60
9924/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:49,5218.31/58,70
10026/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:51,3320.12/64,50
101 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0
102 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0
103 SUM Boleslav 2003 Kroměříž00:00,00 00:00,00 DNS 0
104 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0
105 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0
106 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava00:00,00 00:00,00 DNS 0
107 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0
108 DVOŘÁK Brutus 2006 Litovel00:00,00 00:00,00 DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1091/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:39,54 11
1102/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:41,221.68/4,27
1111/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:44,524.98/12,66
1123/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:44,254.71/11,95
1132/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:46,657.11/18,04
1144/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:46,096.55/16,63
1153/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:48,108.56/21,62
1165/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:47,918.37/21,21
1174/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:48,829.28/23,50
1186/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:52,1112.57/31,80
1197/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:57,0517.51/44,30
1205/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:02,7223.18/58,60
1216/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:07,0627.52/69,60
122 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DNS 0
123 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1241/ZSMAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 00:37,90 7
1252/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 00:39,141.24/3,36
1263/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
00:00,00 00:00,00 00:42,204.30/11,35
1274/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 00:44,126.22/16,44
1285/ZSFENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 00:42,694.79/12,63
1291/ZMCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 00:46,678.77/23,12
1306/ZSŠMAKAL Petr
VODÁK Norbert
2003
2004
Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 00:47,069.16/24,21
1312/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 00:47,9010.00/26,40
1323/ZMJAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 00:56,5318.63/49,20
1337/ZSSTRATIL Filip
SALAJ František
2006
2004
Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 00:49,9412.04/31,80
1344/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 00:51,8313.93/36,80
1355/ZMŠTYBNAR Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2005
2006
Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 00:53,6715.77/41,60
136 STANOVSKÝ Jakub
TESAŘOVÁ Hana
2004
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
00:00,00 00:00,00 DNS 0
data poskytuje Slalom World