Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať

08.04.2018   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB136.64 10 139.51 12 146.64 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
11/DSBÁRTA Jan 2000 1 USK Pha76.40 0 76.74 6 76.40 216
21/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha75.87 2 79.08 0 77.871.47/1,9206
32/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha78.92 0 78.83 4 78.922.52/3,3196
42/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy75.03 52 76.01 4 80.013.61/4,7186
51/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus81.56 2 80.73 0 80.734.33/5,7176
6 VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha87.60 0 79.04 2 81.044.64/6,1166
73/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha79.99 50 81.07 0 81.074.67/6,1161
83/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha82.69 2 82.01 2 84.017.61/10,0156
94/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky89.42 0 80.19 4 84.197.79/10,2151
101/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky84.77 0 86.84 8 84.778.37/11,0146
115/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz89.65 4 85.68 4 89.6813.28/17,4141
121/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy87.95 2 95.33 0 89.9513.55/17,7136
132/VMJANČAR Filip 1976 3+ Kotva B.92.57 6 90.59 0 90.5914.19/18,6131
142/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha90.00 4 90.26 2 92.2615.86/20,8126
153/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB95.82 4 92.28 0 92.2815.88/20,8121
163/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha91.81 2 90.43 2 92.4316.03/21,0116
171/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB92.59 4 90.85 2 92.8516.45/21,5111
182/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy96.73 0 92.57 2 94.5718.17/23,8106
196/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB86.91 8 111.85 0 94.9118.51/24,2101
204/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.96.19 2 93.00 2 95.0018.60/24,396
214/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky93.52 4 101.60 2 97.5221.12/27,691
223/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor96.75 2 107.66 4 98.7522.35/29,386
232/VZIFCAK STEFAN 1977 9 CZE Pinkston Panthers107.37 6 99.08 0 99.0822.68/29,70
244/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice93.26 6 107.16 8 99.2622.86/29,981
255/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB110.85 4 97.07 4 101.0724.67/32,376
266/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha97.34 4 120.68 52 101.3424.94/32,671
275/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice104.22 0 99.76 2 101.7625.36/33,266
283/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy97.51 6 98.92 4 102.9226.52/34,761
297/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice96.90 8 89.15 56 104.9028.50/37,356
308/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz100.21 8 101.48 4 105.4829.08/38,151
315/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz101.59 4 142.39 102 105.5929.19/38,246
327/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha103.73 2 119.13 54 105.7329.33/38,441
336/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak101.86 4 148.18 8 105.8629.46/38,636
348/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky102.13 6 107.72 10 108.1331.73/41,531
359/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB104.36 4 111.70 0 108.3631.96/41,826
369/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha101.49 54 108.02 2 110.0233.62/44,021
3710/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec100.04 256 106.86 4 110.8634.46/45,116
381/ZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice114.91 8 111.76 6 117.7641.36/54,111
397/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice117.35 106 117.51 8 125.5149.11/64,36
408/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.130.06 4 124.51 2 126.5150.11/65,65
419/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice127.99 2 127.63 52 129.9953.59/70,14
4210/ZSNOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB170.44 6 138.31 0 138.3161.91/81,03
432/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice167.87 52 138.02 6 144.0267.62/88,52
4411/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB144.35 6 191.34 52 150.3573.95/96,81
4511/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz130.61 110 108.21 104 212.21135.81/177,80
46 ŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
47 HAUCK Marek 2007 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
48 BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
49 PANZER Martin 2007 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
50 ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
51 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
52 STREJC Václav 2005 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
53 ŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
54 PUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
55 ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
56 SAIDL František 2006 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
57 NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
58 VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
59 TONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
60 PINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
61 KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
62 KOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
63 CHOD Václav 1961 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
64 GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
65 KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
661/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha92.46 0 94.32 2 92.46 20
672/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha109.76 12 106.35 6 112.3519.89/21,510
681/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha148.27 58 154.86 208 206.27113.81/123,15
69 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
70 HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
71 HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
721/DSWENDL Denis
POHANKA Vít
2000
2000
1 Horš.Týn
Klatovy
4.00 999 99.08 4 103.08 0
73 SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
98.92 8 112.41 4 106.923.84/3,70
74 PÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
75 ŠEDIVÝ Jan
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
76 PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
771/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha85.99 0 82.05 0 82.05 95
782/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha90.14 2 81.78 2 83.781.73/2,185
791/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha90.49 2 88.04 2 90.047.99/9,775
801/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy87.24 4 88.51 2 90.518.46/10,365
812/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice91.92 2 87.21 4 91.219.16/11,255
823/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha88.33 4 93.62 0 92.3310.28/12,550
834/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor103.10 2 95.76 4 99.7617.71/21,645
842/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha103.23 2 110.10 0 105.2323.18/28,340
851/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB115.08 2 105.23 0 105.2323.18/28,335
863/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky115.99 4 137.47 0 119.9937.94/46,230
874/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy106.46 52 119.34 6 125.3443.29/52,825
885/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK140.00 8 123.65 8 131.6549.60/60,520
892/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB133.77 12 106.15 54 145.7763.72/77,715
906/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy134.31 60 132.55 56 188.55106.50/129,810
91 GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice1.00 999 4.00 999 999.00 0
92 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
93 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
94 POKORNÁ Iva 1985 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
95 BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
96 HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
97 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
98 BOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
99 MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
100 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
101 HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
102 VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
103 ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha82.08 6 78.72 0 78.72 59
1041/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB80.66 0 78.49 2 80.491.77/2,249
1051/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus84.22 0 89.21 4 84.225.50/7,039
1061/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn85.17 0 88.59 2 85.176.45/8,234
1071/DMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha94.92 2 87.97 2 89.9711.25/14,329
1082/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha94.41 2 100.03 2 96.4117.69/22,524
1093/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB101.09 58 95.60 2 97.6018.88/24,019
1102/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm116.12 6 124.15 8 122.1243.40/55,114
1114/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB140.77 8 120.26 2 122.2643.54/55,39
1121/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB122.80 54 117.20 6 123.2044.48/56,54
1132/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha121.67 4 92.00 54 125.6746.95/59,63
1142/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm120.47 6 128.80 154 126.4747.75/60,72
1155/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB122.78 60 128.60 8 136.6057.88/73,51
116 SAIDL František 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
117 TURNER Karel 2004 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
118 HARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
119 JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
120 WENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
121 GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
122 POHANKA Vít 2000 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
123 HAUCK Marek 1977 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
124 CHOD David 1982 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
125 JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
126 GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
data poskytuje Slalom World