2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník

29.04.2018  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha126.89 4 125.27 0 125.27 9
11/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha127.80 4 128.06 0 128.062.79/2,24
22/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.134.77 0 4.00 999 134.779.50/7,63
31/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha132.89 2 136.63 2 134.899.62/7,72
41/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov153.56 4 151.49 2 153.4928.22/22,51
5 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha1.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
61/U23CHOUTKA Jan 1995 KVS HK120.39 2 110.81 2 112.81 52
7 LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha118.19 4 111.50 2 113.500.69/0,647
81/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov120.01 0 116.30 0 116.303.49/3,142
92/VMILLER Jan 1968 2 Turnov120.87 0 120.21 0 120.217.40/6,637
101/VMPOLÍVKA Karel 1978 Sláv.HK121.98 2 122.41 0 122.419.60/8,532
112/VMMOŠTĚK Ondřej 1982 3+ Trutnov121.50 2 120.88 2 122.8810.07/8,927
123/VMBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3 Trutnov127.06 0 131.13 4 127.0614.25/12,622
131/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov130.82 4 129.73 0 129.7316.92/15,017
143/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav130.16 0 142.04 6 130.1617.35/15,412
151/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor129.30 2 132.63 0 131.3018.49/16,411
162/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor130.80 2 134.78 0 132.8019.99/17,710
173/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov136.45 0 133.46 0 133.4620.65/18,39
184/VMVESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.133.09 8 131.11 4 135.1122.30/19,88
192/DMJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha139.54 8 131.85 4 135.8523.04/20,47
201/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha138.85 2 155.97 108 140.8528.04/24,96
21 KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor139.03 6 143.42 6 145.0332.22/28,65
224/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor165.96 8 144.35 2 146.3533.54/29,74
234/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.147.20 0 144.63 2 146.6333.82/30,03
242/ZSSTOLÍN Adam 2005 Trutnov154.46 0 153.61 2 154.4641.65/36,92
251/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa188.89 50 156.02 6 162.0249.21/43,61
265/VNEDVÍDEK František 1968 Dv.Král.195.79 56 161.39 2 163.3950.58/44,80
276/VBAČINA Jan 1973 Č.Lípa159.82 10 157.26 8 165.2652.45/46,50
281/ZMSVOBODA Adam 2006 USK Pha192.00 6 164.27 102 198.0085.19/75,50
291/PZSTOLÍN Antonín 2008 Trutnov216.60 62 189.45 10 199.4586.64/76,80
30 HYNEK Pavel 2003 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
31 KUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
32 MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
33 VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
341/VMMOŠTĚK Ondřej
STOLÍN David
1982
1978
3 Trutnov
Trutnov
132.21 0 137.38 4 132.21 14
351/DMJANOUŠEK Viktor
STEHNO Petr
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
136.49 6 138.95 8 142.4910.28/7,89
36 KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
149.34 8 143.27 2 145.2713.06/9,94
371/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
145.75 4 145.61 0 145.6113.40/10,13
382/VMVESELÝ Matěj
HAIN Přemysl
1978
1977
Dv.Král.
Dv.Král.
145.27 8 146.31 6 152.3120.10/15,22
391/ZSJINEK Hugo
ČMEJREK Cyril
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
147.03 14 154.70 22 161.0328.82/21,81
401/U23KRUŤA Kryštof
PAVLÍK Pavel
2000
1998
3 Č.Lípa
Třebech.
172.43 10 165.08 8 173.0840.87/30,90
41 OUTRATA Jindřich
KUCHAŘ Jaromír
1970
1974
Pardub.
Dv.Král.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
42 HORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Petr
1976
1977
Heletag
Heletag
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
431/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha113.70 0 114.77 0 113.70 71
441/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha117.38 0 116.19 0 116.192.49/2,266
452/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha121.76 0 116.73 0 116.733.03/2,761
463/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky124.53 0 116.96 0 116.963.26/2,956
472/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha120.33 0 119.61 0 119.615.91/5,251
481/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha124.88 4 120.77 0 120.777.07/6,246
49 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor121.31 4 122.21 0 122.218.51/7,541
502/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.121.77 2 123.35 0 123.359.65/8,536
514/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa125.05 2 128.25 2 127.0513.35/11,731
525/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa126.86 58 127.72 0 127.7214.02/12,326
533/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha130.46 0 128.09 4 130.4616.76/14,721
541/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice133.26 2 130.82 0 130.8217.12/15,116
554/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa128.27 6 131.61 0 131.6117.91/15,815
56 ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3 Dv.Král.131.50 2 134.49 4 133.5019.80/17,414
575/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha132.00 4 135.13 2 136.0022.30/19,613
586/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky142.41 2 134.15 2 136.1522.45/19,712
592/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha137.79 2 135.50 2 137.5023.80/20,911
607/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice138.50 2 132.39 6 138.3924.69/21,710
618/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha139.46 2 134.51 4 138.5124.81/21,89
621/DSZELENKOVÁ Barbora 2001 3+ Trutnov142.64 0 163.57 4 142.6428.94/25,58
63 MRSKOČOVÁ Jana 1988 Trutnov156.44 4 148.18 2 150.1836.48/32,17
646/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.170.78 54 148.26 2 150.2636.56/32,26
652/DSMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor149.09 2 151.93 6 151.0937.39/32,95
663/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice159.98 0 150.06 4 154.0640.36/35,54
673/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov155.42 4 153.05 2 155.0541.35/36,43
689/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha172.52 2 166.36 4 170.3656.66/49,82
694/VMBOLEHOVSKÁ Iva 1978 Trutnov171.47 4 184.22 12 175.4761.77/54,31
704/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha179.02 14 194.11 16 193.0279.32/69,80
711/PZBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov165.42 102 197.69 104 267.42153.72/135,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
72 MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.105.45 4 103.32 0 103.32 150
731/VMHORYNA Lukáš 1980 3+ Trutnov109.13 0 109.89 4 109.135.81/5,6145
741/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky104.46 6 104.86 6 110.467.14/6,9140
751/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.110.72 0 109.78 2 110.727.40/7,2135
761/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice112.12 54 112.40 0 112.409.08/8,8130
771/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha112.99 0 113.72 4 112.999.67/9,4125
782/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky111.03 4 114.67 4 115.0311.71/11,3120
793/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha117.49 6 114.16 2 116.1612.84/12,4115
802/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice116.38 0 114.28 2 116.2812.96/12,5110
813/VMZÁRUBA Martin 1974 3+ Dv.Král.116.39 0 119.10 2 116.3913.07/12,7105
822/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak112.68 4 114.41 4 116.6813.36/12,9100
834/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky115.01 2 111.95 52 117.0113.69/13,395
842/DSŠANDA Petr 2000 Vlašim115.55 4 113.37 4 117.3714.05/13,690
853/ZSJINEK Hugo 2005 3+ USK Pha117.50 2 113.84 4 117.8414.52/14,185
861/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.116.08 2 117.94 0 117.9414.62/14,280
875/DMONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha122.06 2 118.55 0 118.5515.23/14,775
884/VMMAREK Lukáš 1980 3 Trutnov116.09 4 117.06 2 119.0615.74/15,270
895/VMPINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB154.09 6 117.78 2 119.7816.46/15,965
901/ZMKOPEČEK Michal 2007 3 VS Tábor123.69 4 119.12 2 121.1217.80/17,260
916/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.117.55 4 117.16 102 121.5518.23/17,655
922/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice125.92 8 121.65 0 121.6518.33/17,750
934/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand123.65 4 120.23 2 122.2318.91/18,349
941/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.122.29 0 124.39 2 122.2918.97/18,448
957/DMSTEHNO Petr 2003 2 USK Pha119.08 6 118.32 4 122.3219.00/18,447
968/DMHANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.121.12 2 137.46 6 123.1219.80/19,246
979/DMADÁŠEK Alois 2002 3+ Benátky119.00 6 130.18 8 125.0021.68/21,045
983/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha123.35 6 122.21 4 126.2122.89/22,244
9910/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov122.34 4 123.36 6 126.3423.02/22,343
1002/VBENDA Libor 1966 3+ Roudnice131.75 2 127.02 0 127.0223.70/22,942
1015/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand123.27 8 125.11 2 127.1123.79/23,041
10211/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov125.14 2 4.00 999 127.1423.82/23,140
1034/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice125.86 2 128.73 6 127.8624.54/23,839
1042/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.124.19 4 126.77 2 128.1924.87/24,138
1053/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa128.87 6 124.25 4 128.2524.93/24,137
1066/VMSTOLÍN David 1978 3 Trutnov128.93 0 126.63 6 128.9325.61/24,836
1076/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha121.46 8 122.61 50 129.4626.14/25,335
1085/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand131.21 4 130.01 0 130.0126.69/25,834
1097/VMHORÁK David 1976 2 Heletag128.07 2 138.14 4 130.0726.75/25,933
1107/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha130.46 2 124.09 6 130.0926.77/25,932
1118/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand128.62 2 131.02 4 130.6227.30/26,431
1129/ZSBENDA Jan 2005 3+ Roudnice131.56 4 127.22 4 131.2227.90/27,030
1133/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.133.20 8 131.54 0 131.5428.22/27,329
11410/ZSJUDA Štěpán 2004 3+ Benátky128.93 4 123.92 8 131.9228.60/27,728
1156/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand136.53 6 133.43 0 133.4330.11/29,127
11611/ZSSTOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov129.85 4 135.44 2 133.8530.53/29,526
1178/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec133.86 4 131.48 4 135.4832.16/31,125
1189/VMHAIN Přemysl 1977 3+ Dv.Král.133.79 6 133.74 2 135.7432.42/31,424
1197/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.136.02 56 132.42 4 136.4233.10/32,023
1208/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand136.76 12 134.95 2 136.9533.63/32,522
12112/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha134.03 4 132.74 106 138.0334.71/33,621
12213/ZSKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand130.34 8 135.21 58 138.3435.02/33,920
12312/DMJUDA Mikuláš 2003 2 Benátky136.48 2 138.30 6 138.4835.16/34,019
12413/DMHYNEK Pavel 2003 3+ Semily134.71 4 153.91 4 138.7135.39/34,318
12514/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand137.12 56 137.43 4 141.4338.11/36,917
12614/DMKOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand135.24 8 146.60 10 143.2439.92/38,616
1279/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha148.29 8 143.72 0 143.7240.40/39,115
12815/ZSŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak138.41 10 140.88 4 144.8841.56/40,214
12916/ZSHADRABA Martin 2005 3 USK Pha143.57 16 133.46 12 145.4642.14/40,813
13017/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec143.31 6 139.66 6 145.6642.34/41,012
13110/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.143.81 2 144.06 4 145.8142.49/41,111
13210/ZMBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa174.33 60 145.38 2 147.3844.06/42,610
13311/ZMŠKOP Jan 2007 Ot.Strak147.40 0 141.07 10 147.4044.08/42,79
13418/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště140.00 56 144.71 4 148.7145.39/43,98
13519/ZSENRIGUE Rendon 2005 3 USK Pha154.16 8 143.22 12 155.2251.90/50,27
13612/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště160.16 10 156.49 2 158.4955.17/53,46
13713/ZMKUTEK Michal 2006 3 USK Pha151.02 8 149.51 14 159.0255.70/53,95
13820/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha149.64 54 155.13 6 161.1357.81/56,04
1392/VSNEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.151.56 10 181.39 10 161.5658.24/56,43
14014/ZMBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand157.77 8 1.00 999 165.7762.45/60,42
14115/DMMÁRA Michal 2003 3 VS Tábor173.66 64 146.80 66 212.80109.48/106,01
14215/ZMKÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha178.07 106 180.09 58 238.09134.77/130,40
14311/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag190.22 262 219.01 120 339.01235.69/228,10
1441/PZBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov130.81 608 179.73 510 689.73586.41/567,60
145 TUREČEK Ondřej 2005 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
146 VRANÝ Matěj 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
147 KUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
148 POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
149 TROCH Petr 1971 3+ Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
150 ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
151 JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
152 POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
140.51 4 149.09 0 144.51 9
153 KRISTYNA Jarešová
CHOUTKA Jan
1994
1995
Trutnov
KVS HK
145.40 8 143.41 4 147.412.90/2,04
1541/DMČERVENKOVÁ Vanessa
ONDRUŠ Mikuláš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
145.68 10 147.25 6 153.258.74/6,03
155 MRSKOČOVÁ Jana
MÍL Jakub
1988
2003
Trutnov
Trutnov
154.41 8 153.81 2 155.8111.30/7,82
156 BEIEROVÁ Běta
BEIER Artur
2008
1970
Trutnov
Trutnov
4.00 999 148.31 8 156.3111.80/8,20
1571/ZSČERVENKOVÁ Amélie
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
147.47 14 150.50 6 156.5011.99/8,31
1581/DSKRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
3 Č.Lípa
Č.Lípa
162.38 18 212.81 108 180.3835.87/24,80
159 HORÁK David
SEDLÁKOVÁ Magdalena
1976
2005
Heletag
USK Pha
188.78 18 178.20 60 206.7862.27/43,10
data poskytuje Slalom World