Sjezd v Hanušovicích

25.03.2018   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
 ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.09:41,30 72
1 RYGEL Marek 1989 1 KK Brno09:45,804.50/0,864
21/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel09:51,9010.60/1,856
32/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc09:53,5012.20/2,148
41/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK09:58,5017.20/3,040
5 SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto10:22,5041.20/7,132
6 ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto10:48,8067.50/11,624
71/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc10:51,0069.70/12,020
81/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm11:01,0079.70/13,716
91/DSHENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez.11:03,3082.00/14,112
101/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí11:13,0091.70/15,88
113/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk11:18,3097.00/16,74
122/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel11:34,20112.90/19,43
132/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel11:50,40129.10/22,22
143/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel12:27,00165.70/28,51
154/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc12:49,40188.10/32,40
161/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc13:18,30217.00/37,30
17 GEPRT David 2005 3 LitovelDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
181/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel09:33,70 65
191/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc09:35,101.40/0,257
202/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.10:24,6050.90/8,949
212/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel10:33,2059.50/10,441
223/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand10:44,6070.90/12,433
231/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí10:51,0077.30/13,529
241/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc10:51,8078.10/13,625
253/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel10:54,0080.30/14,021
264/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno10:54,6080.90/14,117
275/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand10:56,9083.20/14,513
282/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc11:12,0098.30/17,19
29 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc11:13,0099.30/17,38
302/ZSJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc11:42,50128.80/22,57
313/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc11:56,10142.40/24,86
323/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto11:57,80144.10/25,15
334/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc12:01,30147.60/25,74
345/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc12:06,70153.00/26,73
356/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno12:18,80165.10/28,82
367/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná12:27,70174.00/30,31
371/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná13:28,40234.70/40,90
38 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.PhaDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
39 SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc08:25,90 105
40 SATKE Adam 1994 1 KK Brno08:33,908.00/1,697
411/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov08:50,3024.40/4,889
421/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc08:56,4030.50/6,081
432/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno09:01,0035.10/6,973
441/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc09:02,1036.20/7,265
453/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí09:11,1045.20/8,957
462/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto09:26,9061.00/12,153
472/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí09:37,8071.90/14,249
484/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc09:46,2080.30/15,945
49 KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto10:00,0094.10/18,641
503/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno10:04,3098.40/19,537
511/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc10:21,90116.00/22,933
524/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc10:32,00126.10/24,929
532/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc10:48,60142.70/28,225
545/DSWALTER David 2001 2 Šumperk10:59,40153.50/30,321
553/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand11:08,10162.20/32,117
564/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc11:20,30174.40/34,513
575/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná11:28,30182.40/36,112
585/ZSBERNAT Pavel 2004 KK Brno11:29,70183.80/36,311
596/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná11:41,10195.20/38,610
606/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc11:41,70195.80/38,79
617/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc11:44,40198.50/39,28
628/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno11:54,80208.90/41,37
631/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc11:56,70210.80/41,76
649/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc12:03,60217.70/43,05
652/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc12:04,40218.50/43,24
6610/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná12:11,70225.80/44,63
677/DMSYSLO Jiří 2003 Olomouc12:19,90234.00/46,32
6811/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno12:30,50244.60/48,31
693/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc12:59,40273.50/54,10
704/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc13:01,00275.10/54,40
71 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.MýtoDNS 0
72 BABÍČEK Šimon 1977 LitovelDNS 0
73 KNEBEL Robert 1971 OlomoucDNS 0
74 JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.PhaDNS 0
75 ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.PhaDNS 0
76 ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.PhaDNS 0
77 ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.PhaDNS 0
78 MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.DNS 0
79 KIRCHNER David 2002 2 Boh.PhaDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
80 RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
08:38,50 37
81 ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
09:40,2061.70/11,929
821/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
10:02,5084.00/16,221
83 LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
10:03,5085.00/16,413
841/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
10:31,40112.90/21,85
85 ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
10:52,20133.70/25,81
861/DSŘEZNÍK Vít
WALTER David
2001
2001
Šumperk
Šumperk
11:38,80180.30/34,80
87 JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
881/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.11:33,00 22
891/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Olomouc11:33,600.60/0,114
902/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno11:35,902.90/0,46
911/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí11:53,4020.40/2,92
922/U23HOROVÁ Klára 1998 3 Olomouc12:05,5032.50/4,71
931/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc12:36,7063.70/9,20
data poskytuje Slalom World