3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile

28.04.2018  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
 ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.09:30,27 -
1 RYGEL Marek 1989 1 KK Brno09:39,429.15/1,6-
2 HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.09:42,1611.89/2,1-
3 SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec09:51,0420.77/3,6-
41/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel09:51,0420.77/3,6-
5 SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto09:51,2120.94/3,7-
62/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc09:51,9721.70/3,8-
71/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.10:01,9931.72/5,6-
81/DMKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.10:09,6039.33/6,9-
9 NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.10:12,7642.49/7,5-
10 ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.10:12,9242.65/7,5-
112/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc10:19,2348.96/8,6-
123/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.10:21,7951.52/9,0-
13 ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto10:29,8359.56/10,4-
141/DSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk10:31,3561.08/10,7-
152/VMLISICKÝ David 1981 Olomouc10:31,7861.51/10,8-
161/VHAJSKÝ Stanislav 1969 Semily10:55,9585.68/15,0-
173/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc11:02,6392.36/16,2-
182/DSHENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.11:04,6894.41/16,6-
191/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov11:09,2398.96/17,4-
203/DSNACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.11:14,91104.64/18,3-
212/ZSSALAJ František 2004 2 Litovel11:25,17114.90/20,1-
221/VSHOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel11:27,02116.75/20,5-
234/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.11:27,69117.42/20,6-
244/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel11:31,93121.66/21,3-
252/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.11:32,47122.20/21,4-
265/DMŠVÉDA Daniel 2002 2 Val.Mez.11:35,48125.21/22,0-
273/VREŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno11:36,19125.92/22,1-
28 PAVLÍK Radek 1992 3 VSDK11:45,68135.41/23,7-
293/ZSVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.11:52,00141.73/24,9-
305/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk12:07,33157.06/27,5-
314/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel12:07,82157.55/27,6-
323/VMŠRÁMEK Michal 1982 3 Dukla B.12:14,15163.88/28,7-
336/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel12:19,36169.09/29,7-
347/DMSMILEK Jiří 2003 3 Val.Mez.12:40,72190.45/33,4-
355/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc12:49,70199.43/35,0-
368/DMVITOUL Tomáš 2003 Litovel13:07,76217.49/38,1-
376/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.13:08,12217.85/38,2-
387/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel13:09,57219.31/38,5-
391/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.13:12,92222.65/39,0-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
401/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.09:06,40 -
412/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.09:12,385.98/1,1-
423/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc09:15,729.32/1,7-
431/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel09:23,2716.87/3,1-
444/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha09:31,7225.32/4,6-
452/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.09:38,7832.38/5,9-
463/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno09:43,6437.24/6,8-
471/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha09:44,6038.20/7,0-
482/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc09:52,6446.24/8,5-
493/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav10:11,0064.60/11,8-
501/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.10:11,4465.04/11,9-
515/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.10:19,4673.06/13,4-
524/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno10:19,9873.58/13,5-
534/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor10:20,7974.39/13,6-
542/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc10:24,2577.85/14,2-
551/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc10:24,4478.04/14,3-
565/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel10:25,6379.23/14,5-
575/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.10:26,5680.16/14,7-
586/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc10:27,5281.12/14,8-
592/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník10:28,2081.80/15,0-
606/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand10:31,2084.80/15,5-
617/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí10:38,7892.38/16,9-
626/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno10:39,1892.78/17,0-
633/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc10:51,67105.27/19,3-
647/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand10:53,25106.85/19,6-
653/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily10:58,42112.02/20,5-
668/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc11:02,64116.24/21,3-
67 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc11:10,05123.65/22,6-
684/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.11:13,79127.39/23,3-
699/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav11:16,09129.69/23,7-
705/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz11:20,48134.08/24,5-
718/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz11:27,33140.93/25,8-
726/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc11:33,28146.88/26,9-
737/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc11:37,00150.60/27,6-
7410/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz11:43,77157.37/28,8-
758/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc11:46,28159.89/29,3-
76 POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz11:57,27170.87/31,3-
779/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK11:58,87172.47/31,6-
7810/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK12:06,22179.82/32,9-
7911/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto12:22,03195.63/35,8-
804/VMVEVERKOVÁ Zdenka 1977 3 Loko Plz12:24,50198.10/36,3-
8112/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK12:38,08211.68/38,7-
8211/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.12:42,27215.87/39,5-
83 VELEŠÍKOVÁ Petra 1986 OlomoucDNS -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
84 SATKE Adam 1994 1 KK Brno08:30,28 -
85 SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc08:31,160.87/0,2-
86 HRIC Filip 1993 MT Olomouc08:34,904.61/0,9-
871/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha08:40,6910.40/2,0-
88 HÁLA Richard 1992 MT Olomouc08:44,4314.14/2,8-
891/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov08:45,3315.04/2,9-
902/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha08:45,9315.64/3,1-
912/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha08:50,4320.14/3,9-
923/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc08:54,5924.30/4,8-
931/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí08:59,9829.69/5,8-
944/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha09:00,1829.89/5,9-
952/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno09:04,3534.06/6,7-
963/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc09:07,8337.54/7,4-
971/VKNEBEL Robert 1971 2 Olomouc09:08,6638.37/7,5-
982/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz09:10,6640.37/7,9-
993/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc09:12,1441.85/8,2-
1001/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov09:12,1641.87/8,2-
1014/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha09:14,0243.73/8,6-
1025/U23KYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice09:14,4544.16/8,7-
1032/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK09:14,9244.63/8,7-
1046/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí09:21,2250.93/10,0-
1053/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto09:24,4854.19/10,6-
1064/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště09:25,0054.71/10,7-
107 KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto09:26,7356.44/11,1-
1087/U23KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.09:32,9162.62/12,3-
1095/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz09:34,0763.78/12,5-
1108/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov09:37,4067.11/13,2-
1115/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno09:38,7368.44/13,4-
1126/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc09:42,1171.82/14,1-
1136/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.09:46,5976.30/15,0-
1143/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz09:49,8079.51/15,6-
1157/DMNOVÁK Filip 2002 3 Boh.Pha09:51,4381.14/15,9-
1168/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc09:55,3985.10/16,7-
1171/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc09:57,5587.26/17,1-
1187/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc09:57,6787.38/17,1-
1199/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc09:59,7789.48/17,5-
12010/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily09:59,9489.65/17,6-
121 DAVÍDEK Tomáš 1985 Č.Kruml.10:01,6791.38/17,9-
1222/ZSHEZINA Jiří 2004 3 Roudnice10:04,9294.63/18,5-
1233/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha10:06,5196.22/18,9-
1244/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand10:07,1096.81/19,0-
1251/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž10:08,9998.70/19,3-
12611/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno10:16,41106.12/20,8-
1274/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc10:21,27110.98/21,7-
1285/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand10:21,31111.02/21,8-
1296/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor10:25,73115.44/22,6-
1308/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.10:32,69122.40/24,0-
1315/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa10:54,91144.62/28,3-
1327/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc10:58,92148.63/29,1-
1339/DSWALTER David 2001 2 Šumperk11:13,66163.37/32,0-
1348/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice11:13,73163.44/32,0-
1359/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc11:26,35176.06/34,5-
13610/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov11:34,42184.13/36,1-
13711/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.11:35,63185.34/36,3-
13812/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.11:39,52189.23/37,1-
13913/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.11:42,11191.82/37,6-
1401/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz11:44,09193.80/38,0-
14114/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc11:48,38198.09/38,8-
14215/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc11:51,83201.54/39,5-
14316/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc12:00,85210.56/41,3-
14412/DMSTEHLÍK Alexander 2002 Trutnov12:21,56231.27/45,3-
1452/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov12:29,33239.04/46,8-
14617/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto12:33,89243.60/47,7-
1472/ZMWEISER Kryštof 2007 Litovel12:46,77256.48/50,3-
1483/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel12:47,89257.60/50,5-
149 STŘECHA Jan 2001 3 VSDKDNS -
150 SMÍTKA Petr 1963 3 ChomutovDSQ -
151 ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.DNS -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1521/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.10:43,90 -
1531/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno10:50,736.83/1,1-
1542/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.10:54,7210.82/1,7-
1552/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.11:02,9419.04/3,0-
1561/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc11:16,5932.69/5,1-
1573/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc11:37,8653.96/8,4-
1584/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno11:59,2775.37/11,7-
1591/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc12:01,9878.08/12,1-
1602/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.12:12,7988.89/13,8-
1613/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.12:13,8089.90/14,0-
1622/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno12:17,0993.19/14,5-
1633/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.12:21,0397.13/15,1-
1644/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand12:22,7798.87/15,4-
1654/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí12:23,0899.18/15,4-
1665/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc12:27,45103.55/16,1-
1675/U23HOROVÁ Klára 1998 3 Olomouc12:37,55113.65/17,7-
1683/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc13:03,04139.14/21,6-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
169 ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
09:17,16 -
170 RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
09:21,944.78/0,9-
1711/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
09:30,8813.72/2,5-
172 HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
09:32,2015.04/2,7-
1732/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
10:08,3351.17/9,2-
174 UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
10:09,7552.59/9,4-
1751/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
10:15,3458.18/10,4-
1762/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
Trutnov
Týniště
10:18,3661.20/11,0-
1771/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
10:25,5668.40/12,3-
1783/U23WALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
1 Šumperk
Č.Kruml.
10:36,5179.35/14,2-
1792/DMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
10:38,4681.30/14,6-
180 KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
10:41,0883.92/15,1-
1811/VSMATULA Zdeněk
CHLOUBA Luboš
1955
1959
2 Tesla Bo
Boh.Pha
10:49,7792.61/16,6-
1823/DMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
10:55,0397.87/17,6-
1831/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
11:03,41106.25/19,1-
1842/VJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
Tech.Pha
Tech.Pha
11:33,40136.24/24,5-
1851/VMSLANINA Vladimír
ŠRÁMEK Michal
1969
1982
1 L.Žatec
Dukla B.
11:35,49138.33/24,8-
1861/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
11:41,59144.43/25,9-
1874/DMVITOUL Tomáš
ŠMAKAL Petr
2003
2003
Litovel
Litovel
12:32,52195.36/35,1-
1883/DSWALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
12:33,28196.13/35,2-
189 LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
DNS -
190 ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
DNS -
191 MAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS -
data poskytuje Slalom World