18.04.2015 Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
ředitel: Martin Smolka vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:
absolutní pořadí
por. | vk | jméno | nar. | vt | oddíl | výsledek | na vítěze s / % | body ČP/OČ/OM | ROLENC Ondřej | 1991 | MT | Pardub. | 19:05,50 | 60/102/0 | 1 | 1/U23 | HALEŠ Antonín | 1992 | MT | Č.Kruml. | 19:39,10 | 33.60/2,9 | 53/90/0 | 2 | 1/VM | NOVOSAD Lukáš | 1976 | 1 | Č.Kruml. | 19:50,30 | 44.80/3,9 | 47/78/0 | 3 | 2/U23 | SLANINA Vladimír | 1994 | MT | L.Žatec | 20:03,00 | 57.50/5,0 | 42/66/0 | 4 | 3/U23 | SUCHÁNEK Daniel | 1993 | 1 | Vys.Mýto | 20:06,40 | 60.90/5,3 | 38/54/0 | 5 | 1/DS | ŠMOLDAS Michal | 1998 | 1 | Litovel | 20:33,40 | 87.90/7,7 | 34/0/24 | 6 | 4/U23 | JÍLEK Jan | 1993 | 1 | Vys.Mýto | 21:12,20 | 126.70/11,1 | 31/42/0 | 7 | 1/V | ŠŤASTNÝ Jan | 1970 | 1 | Pardub. | 21:13,20 | 127.70/11,1 | 28/30/0 | 8 | ŠVADLENA Václav | 1985 | 2 | Č.Kruml. | 21:19,40 | 133.90/11,7 | 25/18/0 | 9 | 2/DS | ŠOTOLA Karel | 1997 | 1 | Litovel | 21:32,40 | 146.90/12,8 | 22/0/12 | 10 | 3/DS | KLÍMA Jan | 1998 | 2 | Č.Kruml. | 21:37,20 | 151.70/13,2 | 20/12/0 | 11 | 1/DM | SKOŘEPA Vojtěch | 1999 | 2 | Č.Kruml. | 22:59,70 | 234.20/20,4 | 18/6/0 |
---|
por. | vk | jméno | nar. | vt | oddíl | výsledek | na vítěze s / % | body ČP/OČ/OM | 12 | 1/DM | PALOUDOVÁ Anežka | 1999 | MT | Č.Kruml. | 20:00,70 | 60/54/0 | 13 | VALÍKOVÁ Radka | 1991 | 1 | Pardub. | 20:11,90 | 11.20/0,9 | 53/42/0 | 14 | ZÁSTĚROVÁ Anna | 1989 | MT | So Písek | 20:42,10 | 41.40/3,4 | 47/30/0 | 15 | 1/DS | BAYEROVÁ Barbora | 1998 | 1 | Val.Mez. | 21:15,10 | 74.40/6,2 | 42/0/48 | 16 | 1/U23 | ČAPÁKOVÁ Eliška | 1995 | 1 | Litovel | 21:24,80 | 84.10/7,0 | 38/0/36 | 17 | 1/VM | HALAŠKOVÁ Petra | 1974 | 1 | Olomouc | 21:45,10 | 104.40/8,7 | 34/0/24 | 18 | 2/DS | MAŠÍNOVÁ Marie | 1997 | 1 | Č.Kruml. | 22:15,00 | 134.30/11,2 | 31/18/0 | 19 | 2/VM | BÍLOVSKÁ Gabriela | 1974 | 1 | Lipník | 23:20,30 | 199.60/16,6 | 28/0/12 | 20 | TYKALOVÁ Jana | 1968 | 2 | Klášter. | DSQ-C | 0/0/0 | 21 | DIMOVOVÁ Barbora | 2000 | 2 | Litovel | DNS-A | 0/0/0 |
---|
por. | vk | jméno | nar. | vt | oddíl | výsledek | na vítěze s / % | body ČP/OČ/OM | 22 | 1/VM | MRŮZEK Kamil | 1977 | MT | Dukla B. | 17:12,10 | 75/91/0 | 23 | 2/VM | SLOVÁK Tomáš | 1979 | 1 | Olomouc | 17:15,80 | 3.70/0,4 | 68/0/60 | 24 | 1/U23 | ZIERIS Matyáš | 1995 | 1 | Boh.Pha | 17:55,30 | 43.20/4,2 | 62/79/0 | 25 | 1/DS | NEUBERT Adam | 1997 | 1 | Olomouc | 17:55,60 | 43.50/4,2 | 57/0/48 | 26 | 3/VM | POLÍVKA Radek | 1980 | 1 | Sláv.HK | 18:34,10 | 82.00/7,9 | 53/67/0 | 27 | 2/U23 | SATKE Adam | 1994 | 1 | KK Brno | 18:39,90 | 87.80/8,5 | 49/0/36 | 28 | 4/VM | KRATOCHVÍL Petr | 1971 | 2 | Olomouc | 18:41,20 | 89.10/8,6 | 46/0/24 | 29 | 2/DS | ZAPLETAL Vojtěch | 1998 | 1 | Dukla B. | 18:46,70 | 94.60/9,2 | 43/55/0 | 30 | 1/V | ZÁSTĚRA Tomáš | 1964 | 3 | So Písek | 18:53,90 | 101.80/9,9 | 40/43/0 | 31 | 3/U23 | NOVÁK Ondřej | 1992 | 1 | Boh.Pha | 18:58,90 | 106.80/10,3 | 37/31/0 | 32 | 3/DS | NACHTIGAL Jiří | 1997 | 1 | Chomutov | 19:36,10 | 144.00/14,0 | 35/19/0 | 33 | 1/DM | ZAPLETAL Mikuláš | 2000 | 2 | Dukla B. | 20:44,80 | 212.70/20,6 | 33/7/0 | 34 | 4/U23 | OLEJNÍK Jan | 1996 | 1 | SKVeselí | 21:16,40 | 244.30/23,7 | 31/0/12 | 35 | 2/V | FILIPI Robert | 1964 | Č.Lípa | 22:32,50 | 320.40/31,0 | 29/1/0 | 36 | 3/V | ŠINDELÁŘ Pavel | 1970 | 1 | Loko Plz | 25:21,60 | 489.50/47,4 | 27/0/0 | 37 | PAPULA Martin | 1999 | 2 | Litovel | DSQ-C | 0/0/0 | 38 | KREJČÍŘ Dominik | 1996 | 1 | KK Brno | DNS-A | 0/0/0 |
---|
por. | vk | jméno | nar. | vt | oddíl | výsledek | na vítěze s / % | body ČP/OČ/OM | 39 | RYGEL Marek VESELÝ Petr |
1989 1976 |
MT | KK Brno
VSDK | 19:16,80 | 60/0/48 | 40 | 1/U23 | JELÍNEK Filip KRISTEK Václav |
1996 1996 |
1 | Boh.Pha
Val.Mez. | 19:24,40 | 7.60/0,7 | 53/78/36 | 41 | LISICKÝ David UNCAJTÍK Lukáš |
1981 1984 |
1 | Olomouc
Pardub. | 20:12,20 | 55.40/4,8 | 47/66/24 | 42 | 2/U23 | SUCHÁNEK Daniel JÍLEK Jan |
1993 1993 |
1 | Vys.Mýto Vys.Mýto | 20:17,80 | 61.00/5,3 | 42/54/0 | 43 | ŠRÁMEK Michal TOMEK Lukáš |
1982 1987 |
MT | Č.Lípa
USK Pha | 20:58,30 | 101.50/8,8 | 38/42/0 | 44 | SLANINA Vladimír SLANINA Vladimír |
1994 1969 |
1 | L.Žatec L.Žatec | 20:59,40 | 102.60/8,9 | 34/30/0 | 45 | 1/V | ŠŤASTNÝ Michal MORNŠTEJN Roman |
1965 1969 |
1 | Boh.Pha Boh.Pha | 22:09,70 | 172.90/14,9 | 31/18/0 | 46 | 2/V | REŽŇÁK Ladislav HOŘÍNEK Jaroslav |
1966 1963 |
1 | KK Brno
Litovel | 22:36,80 | 200.00/17,3 | 28/0/12 | 47 | LULA Jiří MARTIN Václav |
1974 1971 |
2 | Boh.Pha Boh.Pha | DSQ-C | 0/0/0 |
---|