26.03.2017 řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
ředitel: Tomáš Kutý vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:
absolutní pořadí
por. | vk | jméno | nar. | vt | oddíl | výsledek | na vítěze s / % | body OM | ROLENC Ondřej | 1991 | MT | Pardub. | 14:41,40 | 65 | 1 | HALEŠ Antonín | 1992 | MT | Č.Kruml. | 14:48,70 | 7.30/0,8 | 57 | 2 | ŠMOLDAS Michal | 1998 | 1 | Litovel | 15:08,30 | 26.90/3,1 | 49 | 3 | NOVÁK Martin | 1991 | 1 | Č.Kruml. | 15:09,30 | 27.90/3,2 | 41 | 4 | KLÍMA Vojtěch | 2002 | 3 | Č.Kruml. | 15:48,20 | 66.80/7,6 | 33 | 5 | RUFFER Matěj | 1999 | 1 | Pardub. | 15:57,70 | 76.30/8,7 | 25 | 6 | ŠILAR Jakub | 1987 | 2 | Vys.Mýto | 16:34,50 | 113.10/12,8 | 17 | 7 | JANŮ Filip | 2002 | 3 | Olomouc | 17:02,60 | 141.20/16,0 | 13 | 8 | KLÍMA Jan | 1998 | 1 | Č.Kruml. | 17:11,50 | 150.10/17,0 | 9 | 9 | WALTER Jakub | 1998 | 2 | Šumperk | 17:12,20 | 150.80/17,1 | 5 | 10 | MAREŠ Jakub | 2003 | 3 | Č.Kruml. | 17:31,90 | 170.50/19,3 | 4 | 11 | KRÁL Matěj | 2002 | 3 | Postřelm | 17:45,50 | 184.10/20,9 | 3 | 12 | BŘEČKA Jan | 1958 | 2 | SKVeselí | 17:49,60 | 188.20/21,4 | 2 | 13 | RAŠNER Karel | 2004 | 3 | Postřelm | 18:05,10 | 203.70/23,1 | 1 | 14 | WALTER David | 2001 | Šumperk | 18:41,00 | 239.60/27,2 | 0 | 15 | KONEČNÝ Daniel | 1997 | Kroměříž | DNS | 0 | 16 | MATULA Zdeněk | 1955 | 3 | Tesla Bo | DNS | 0 | 17 | SUCHÁNEK Daniel | 1993 | 1 | Vys.Mýto | DNS | 0 |
---|
por. | vk | jméno | nar. | vt | oddíl | výsledek | na vítěze s / % | body OM | 18 | SATKOVÁ Martina | 1998 | 1 | KK Brno | 14:03,40 | 65 | 19 | DIMOVOVÁ Barbora | 2000 | 1 | Litovel | 14:38,30 | 34.90/4,1 | 57 | 20 | PALOUDOVÁ Karolína | 2000 | 1 | Č.Kruml. | 14:39,40 | 36.00/4,3 | 49 | 21 | PALOUDOVÁ Anežka | 1999 | MT | Č.Kruml. | 14:49,10 | 45.70/5,4 | 41 | 22 | KNEBLOVÁ Pavla | 1974 | Olomouc | 15:26,30 | 82.90/9,8 | 33 | 23 | ČAPÁKOVÁ Eliška | 1995 | 1 | Litovel | 15:42,30 | 98.90/11,7 | 25 | 24 | DZIADKOVÁ Zuzana | 2002 | 2 | KK Brno | 16:11,90 | 128.50/15,2 | 17 | 25 | KOŠÍKOVÁ Denisa | 2002 | 2 | SKVeselí | 16:16,30 | 132.90/15,8 | 13 | 26 | NĚMCOVÁ Marie | 2000 | 1 | KK Brno | 16:47,60 | 164.20/19,5 | 9 | 27 | KNEBLOVÁ Klára | 2005 | 3 | Olomouc | 16:48,20 | 164.80/19,5 | 8 | 28 | DOLEŽALOVÁ Lucie | 2003 | 3 | Olomouc | 16:51,50 | 168.10/19,9 | 7 | 29 | HEINZOVÁ Bára | 2003 | 3 | Olomouc | 18:02,30 | 238.90/28,3 | 6 | 30 | RETKOVÁ Anna | 2005 | 3 | Olomouc | 18:03,60 | 240.20/28,5 | 5 | 31 | DOLEŽALOVÁ Bára | 2005 | 3 | Olomouc | 18:05,30 | 241.90/28,7 | 4 | 32 | VAŇKOVÁ Michaela | 2000 | Litovel | 18:07,30 | 243.90/28,9 | 3 | 33 | STŘÍLKOVÁ Jana | 2004 | Olomouc | 19:25,70 | 322.30/38,2 | 2 | 34 | JANŮ Veronika | 2005 | 3 | Olomouc | 19:33,80 | 330.40/39,2 | 1 | 35 | HANSGUTOVÁ Monika | 2005 | Olomouc | 19:48,20 | 344.80/40,9 | 0 | 36 | MATĚJÍČKOVÁ Anežka | 2005 | KK Brno | 20:25,60 | 382.20/45,3 | 0 | 37 | NOVOSADOVÁ Eliška | 2005 | Olomouc | 21:57,40 | 474.00/56,2 | 0 | 38 | PROCHÁZKOVÁ Pavla | 1983 | 3 | KK Brno | DNS | 0 | 39 | MAŠÍNOVÁ Marie | 1997 | 1 | Č.Kruml. | DNS | 0 |
---|
por. | vk | jméno | nar. | vt | oddíl | výsledek | na vítěze s / % | body OM | 40 | RYGEL Marek VESELÝ Petr |
1989 1976 |
MT | KK Brno
VSDK | 13:59,30 | 50 | 41 | HALEŠ Antonín NOVÁK Martin |
1992 1991 |
MT | Č.Kruml. Č.Kruml. | 14:11,60 | 12.30/1,5 | 42 | 42 | ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel |
1998 1997 |
1 | Litovel Litovel | 14:39,30 | 40.00/4,8 | 34 | 43 | UNCAJTÍK Lukáš LISICKÝ David |
1984 1981 |
1 | Pardub.
Olomouc | 14:43,00 | 43.70/5,2 | 26 | 44 | HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard |
2000 2000 |
1 | Val.Mez. Val.Mez. | 15:28,10 | 88.80/10,6 | 18 | 45 | ŠILAR Jakub KREJZA Filip |
1987 1989 |
Vys.Mýto Vys.Mýto | 16:57,00 | 177.70/21,2 | 10 | 46 | ŠVÉDA Daniel SMILEK Jiří |
2002 2003 |
3 | Val.Mez. Val.Mez. | 17:23,90 | 204.60/24,4 | 2 | 47 | REŽŇÁK Ladislav HOŘÍNEK Jaroslav |
1966 1963 |
1 | KK Brno
Litovel | 17:29,50 | 210.20/25,0 | 1 | 48 | MRÁKA Jan KOSÍK Dan |
2004 2004 |
Olomouc Olomouc | 19:02,90 | 303.60/36,2 | 0 | 49 | ROLENC Ondřej SUCHÁNEK Daniel |
1991 1993 |
1 | Pardub.
Vys.Mýto | DNS | 0 |
---|
por. | vk | jméno | nar. | vt | oddíl | výsledek | na vítěze s / % | body OM | 50 | MRŮZEK Kamil | 1977 | MT | Dukla B. | 13:13,80 | 107 | 51 | KRČ Ladislav | 1999 | 1 | Dukla B. | 14:00,10 | 46.30/5,8 | 99 | 52 | KYZLÍK Milan | 1999 | 1 | Roudnice | 14:03,10 | 49.30/6,2 | 91 | 53 | IVÁNEK Roman | 2002 | 2 | SKVeselí | 14:15,00 | 61.20/7,7 | 83 | 54 | MATĚJÍČEK Vojtěch | 2002 | 2 | KK Brno | 14:23,60 | 69.80/8,8 | 75 | 55 | KOŠÍK Michal | 1995 | 1 | SKVeselí | 14:34,20 | 80.40/10,1 | 67 | 56 | KREJZA Filip | 1989 | 2 | Vys.Mýto | 14:57,40 | 103.60/13,1 | 59 | 57 | BERGMANN Ondřej | 2000 | 2 | KK Brno | 15:16,50 | 122.70/15,5 | 51 | 58 | HALA Jiří | 2002 | 2 | Olomouc | 15:30,40 | 136.60/17,2 | 47 | 59 | GABRLÍK Tomáš | 2000 | 2 | Olomouc | 15:32,90 | 139.10/17,5 | 43 | 60 | BERGMANN Bořivoj | 2003 | 3 | KK Brno | 15:47,90 | 154.10/19,4 | 39 | 61 | HRADEC Matěj | 2003 | 2 | Olomouc | 16:02,10 | 168.30/21,2 | 35 | 62 | PROCHÁZKA Vojtěch | 2002 | 2 | Olomouc | 16:11,60 | 177.80/22,4 | 31 | 63 | WALTER David | 2001 | 2 | Šumperk | 16:21,80 | 188.00/23,7 | 27 | 64 | HRNČÍŘ Vojtěch | 2001 | 3 | Vys.Mýto | 16:34,50 | 200.70/25,3 | 23 | 65 | RUDORFER Martin | 2003 | 3 | Olomouc | 16:39,80 | 206.00/26,0 | 19 | 66 | NOVÁK Matyáš | 2005 | 3 | Olomouc | 17:28,70 | 254.90/32,1 | 15 | 67 | ŠTYBNAR Vojtěch | 2005 | Olomouc | 18:31,20 | 317.40/40,0 | 11 | 68 | GÁBRLÍK Jakub | 2004 | 3 | Olomouc | 18:32,50 | 318.70/40,1 | 10 | 69 | PAPULA Jan | 2005 | Litovel | 18:33,90 | 320.10/40,3 | 9 | 70 | POMAJBÍK Filip | 2006 | Olomouc | 18:38,90 | 325.10/41,0 | 8 | 71 | ŠMAKAL Petr | 2003 | Litovel | 18:50,50 | 336.70/42,4 | 7 | 72 | SALAJ František | 2004 | Litovel | 18:59,60 | 345.80/43,6 | 6 | 73 | ŠOTEK Adam | 2005 | Olomouc | 19:06,80 | 353.00/44,5 | 5 | 74 | DZIADEK Marek | 2005 | KK Brno | 19:16,00 | 362.20/45,6 | 4 | 75 | HRIC Ondřej | 2004 | Olomouc | 19:22,00 | 368.20/46,4 | 3 | 76 | STŘÍLKA Richard | 2006 | Olomouc | 19:30,80 | 377.00/47,5 | 2 | 77 | VODÁK Norbert | 2004 | Litovel | 19:47,10 | 393.30/49,5 | 1 | 78 | MALÝ Vojtěch | 2006 | Olomouc | 19:50,90 | 397.10/50,0 | 0 | 79 | SOBOTKA Adam | 2005 | KK Brno | 20:25,60 | 431.80/54,4 | 0 | 80 | SATKE Adam | 1994 | MT | KK Brno | 28:30,50 | 916.70/115,5 | 0 | 81 | GEPRT David | 2005 | Litovel | DNS | 0 | 82 | JAROŠ Michael | 2006 | Olomouc | DNS | 0 | 83 | HRŮZA Jan | 2005 | Kroměříž | DNS | 0 | 84 | PLACHÝ Vojtěch | 2001 | 3 | Kroměříž | DNS | 0 | 85 | HRABEC Bohumil | 1960 | 2 | Kroměříž | DNS | 0 | 86 | HÁLA Richard | 1992 | 2 | Olomouc | DSQ-R | 0 | 87 | KOBLÍŽEK Daniel | 2000 | 1 | Trutnov | DNS | 0 | 88 | NEUBERT Adam | 1997 | 1 | Olomouc | DSQ-R | 0 | 89 | ZIERIS Matyáš | 1995 | 1 | Boh.Pha | DSQ-R | 0 | 90 | HRIC Filip | 1993 | MT | Olomouc | DNS | 0 |
---|
por. | vk | jméno | nar. | vt | oddíl | výsledek | na vítěze s / % | body OM | 91 | SATKOVÁ Martina | 1998 | 2 | KK Brno | 16:33,30 | 21 | 92 | PALOUDOVÁ Anežka | 1999 | MT | Č.Kruml. | 16:49,70 | 16.40/1,7 | 13 | 93 | NĚMCOVÁ Marie | 2000 | 1 | KK Brno | 18:15,90 | 102.60/10,3 | 5 | 94 | DZIADKOVÁ Zuzana | 2002 | KK Brno | 18:26,50 | 113.20/11,4 | 1 | 95 | KOŠÍKOVÁ Denisa | 2002 | SKVeselí | 18:30,90 | 117.60/11,8 | 0 | 96 | KNEBLOVÁ Klára | 2005 | Olomouc | DNS | 0 | 97 | DOLEŽALOVÁ Lucie | 2003 | 3 | Olomouc | DNS | 0 |
---|