23.04.2017 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
ředitel: Robert Knebel vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:
absolutní pořadí
por. | vk | jméno | nar. | vt | oddíl | výsledek | na vítěze s / % | body ČP/OČ/OM | ROLENC Ondřej | 1991 | MT | Pardub. | 15:25,20 | 75/103/0 | 1 | HALEŠ Antonín | 1992 | MT | Č.Kruml. | 15:43,00 | 17.80/1,9 | 68/91/0 | 2 | 1/U23 | SLANINA Vladimír | 1994 | MT | L.Žatec | 15:55,00 | 29.80/3,2 | 62/79/0 | 3 | SUCHÁNEK Daniel | 1993 | 1 | Vys.Mýto | 16:09,20 | 44.00/4,8 | 57/67/0 | 4 | 2/U23 | KRISTEK Václav | 1996 | 1 | Olomouc | 16:23,00 | 57.80/6,2 | 53/0/32 | 5 | 1/DS | SKOŘEPA Vojtěch | 1999 | 1 | Č.Kruml. | 16:55,10 | 89.90/9,7 | 49/55/0 | 6 | 1/V | ŠŤASTNÝ Jan | 1970 | 1 | Pardub. | 17:20,90 | 115.70/12,5 | 46/43/0 | 7 | 2/DS | RUFFER Matěj | 1999 | 1 | Pardub. | 17:31,30 | 126.10/13,6 | 43/31/0 | 8 | 1/VM | NOVOSAD Lukáš | 1976 | 1 | Č.Kruml. | 17:35,30 | 130.10/14,1 | 40/19/0 | 9 | KRATOCHVÍL Martin | 2003 | 3 | Olomouc | DNF | 0/0/0 | 10 | URBAN Daniel | 2001 | 3 | Šumperk | DNF | 0/0/0 | 11 | JANŮ Filip | 2002 | 2 | Olomouc | DNF | 0/0/0 | 12 | MAREŠ Jakub | 2003 | 3 | Č.Kruml. | DNF | 0/0/0 | 13 | KLÍMA Vojtěch | 2002 | 2 | Č.Kruml. | DNF | 0/0/0 | 14 | PISCHEK Jan | 1977 | 1 | Pardub. | DNS | 0/0/0 | 15 | NOVÁK Martin | 1991 | 1 | Č.Kruml. | DNS | 0/0/0 | 16 | ŠMOLDAS Michal | 1998 | 1 | Litovel | DNF | 0/0/0 |
---|
por. | vk | jméno | nar. | vt | oddíl | výsledek | na vítěze s / % | body ČP/OČ/OM | 17 | 1/U23 | SATKOVÁ Martina | 1998 | 1 | KK Brno | 15:41,30 | 75/0/108 | 18 | 1/DM | SATKOVÁ Gabriela | 2001 | 1 | KK Brno | 16:14,90 | 33.60/3,6 | 68/0/96 | 19 | 1/DS | DIMOVOVÁ Barbora | 2000 | 1 | Litovel | 16:16,70 | 35.40/3,8 | 62/0/84 | 20 | 2/U23 | BAYEROVÁ Barbora | 1998 | 1 | Val.Mez. | 16:17,00 | 35.70/3,8 | 57/0/72 | 21 | 2/DS | PALOUDOVÁ Karolína | 2000 | 1 | Č.Kruml. | 16:30,00 | 48.70/5,2 | 53/42/0 | 22 | 3/DS | HRICOVÁ Klára | 1999 | 2 | Olomouc | 16:36,20 | 54.90/5,8 | 49/0/60 | 23 | 4/DS | NĚMCOVÁ Marie | 2000 | 1 | KK Brno | 17:09,00 | 87.70/9,3 | 46/0/48 | 24 | 1/V | TYKALOVÁ Jana | 1968 | 2 | Klášter. | 21:06,70 | 325.40/34,6 | 43/30/0 | 25 | ŠTIBRÁNYI Kateřina | 2000 | 3 | KK Brand | DNS | 0/0/0 | 26 | BÁČOVÁ Michaela | 1998 | 2 | KK Brand | DNF | 0/0/0 | 27 | KNEBLOVÁ Klára | 2005 | 2 | Olomouc | DNS | 0/0/0 | 28 | DOLEŽALOVÁ Lucie | 2003 | 2 | Olomouc | DNF | 0/0/0 | 29 | KNEBLOVÁ Tereza | 2003 | 2 | Olomouc | DNF | 0/0/0 | 30 | DZIADKOVÁ Zuzana | 2002 | 2 | KK Brno | DNF | 0/0/0 | 31 | DVOŘÁKOVÁ Dominika | 2002 | 1 | Boh.Pha | DNF | 0/0/0 | 32 | MAŠÍNOVÁ Marie | 1997 | 1 | Č.Kruml. | DNS | 0/0/0 | 33 | PLACHTOVÁ Alexandra | 1998 | 2 | Č.Kruml. | DNF | 0/0/0 | 34 | BÍLOVSKÁ Gabriela | 1974 | 1 | Lipník | DNF | 0/0/0 | 35 | ČAPÁKOVÁ Eliška | 1995 | 1 | Litovel | DNF | 0/0/0 |
---|
por. | vk | jméno | nar. | vt | oddíl | výsledek | na vítěze s / % | body ČP/OČ/OM | 36 | 1/VM | MRŮZEK Kamil | 1977 | MT | Dukla B. | 14:27,80 | 75/165/0 | 37 | HÁLA Richard | 1992 | 2 | Olomouc | 14:30,10 | 2.30/0,3 | 68/0/104 | 38 | 1/U23 | SATKE Adam | 1994 | MT | KK Brno | 14:43,50 | 15.70/1,8 | 62/0/92 | 39 | HRIC Filip | 1993 | MT | Olomouc | 14:47,10 | 19.30/2,2 | 57/0/80 | 40 | 2/U23 | ZAPLETAL Vojtěch | 1998 | 1 | Boh.Pha | 14:49,60 | 21.80/2,5 | 53/153/0 | 41 | 3/U23 | NEUBERT Adam | 1997 | 1 | Olomouc | 14:51,10 | 23.30/2,7 | 49/0/68 | 42 | 4/U23 | ZIERIS Matyáš | 1995 | 1 | Boh.Pha | 14:56,50 | 28.70/3,3 | 46/141/0 | 43 | 1/DS | ZAPLETAL Mikuláš | 2000 | 1 | Boh.Pha | 15:04,90 | 37.10/4,3 | 43/129/0 | 44 | 2/VM | POLÍVKA Radek | 1980 | 1 | Sláv.HK | 15:30,90 | 63.10/7,3 | 40/117/0 | 45 | 1/V | KRATOCHVÍL Petr | 1971 | 1 | Olomouc | 15:39,80 | 72.00/8,3 | 37/0/56 | 46 | 5/U23 | KOŠÍK Michal | 1995 | 1 | SKVeselí | 15:55,30 | 87.50/10,1 | 35/0/44 | 47 | KREJZA Filip | 1989 | 2 | Vys.Mýto | 16:11,30 | 103.50/11,9 | 33/105/0 | 48 | 6/U23 | NACHTIGAL Jiří | 1997 | 1 | Chomutov | 16:22,30 | 114.50/13,2 | 31/93/0 | 49 | 1/DM | MATĚJÍČEK Vojtěch | 2002 | 2 | KK Brno | 16:26,70 | 118.90/13,7 | 29/0/38 | 50 | 2/V | ŠINDELÁŘ Pavel | 1970 | 1 | Loko Plz | 16:32,60 | 124.80/14,4 | 27/81/0 | 51 | 1/VS | HRABEC Bohumil | 1960 | 2 | Kroměříž | 17:07,00 | 159.20/18,3 | 25/0/32 | 52 | 2/DM | KIRCHNER David | 2002 | 2 | Boh.Pha | 17:12,40 | 164.60/19,0 | 23/69/0 | 53 | 2/DS | VESELÝ František | 2000 | 2 | Trutnov | 17:12,80 | 165.00/19,0 | 21/57/0 | 54 | 3/DM | HRNČÍŘ Jakub | 2001 | 3 | Vys.Mýto | 17:58,50 | 210.70/24,3 | 19/45/0 | 55 | 3/V | FILIPI Robert | 1964 | 3 | Č.Lípa | 18:04,20 | 216.40/24,9 | 17/33/0 | 56 | NOVÁK Matyáš | 2005 | 3 | Olomouc | DNF | 0/0/0 | 57 | KRATOCHVÍL Lukáš | 2005 | 3 | Olomouc | DNS | 0/0/0 | 58 | SUK Jakub | 2002 | 3 | Trutnov | DNF | 0/0/0 | 59 | RUDORFER Martin | 2003 | 3 | Olomouc | DNF | 0/0/0 | 60 | KRATOCHVÍL Martin | 2003 | 3 | Olomouc | DNS | 0/0/0 | 61 | BOUČEK Stanislav | 1999 | 2 | Pardub. | DNF | 0/0/0 | 62 | GABRLÍK Tomáš | 2000 | 2 | Olomouc | DNF | 0/0/0 | 63 | IVÁNEK Roman | 2002 | 2 | SKVeselí | DNF | 0/0/0 | 64 | ŠVAGR Rostislav | 2000 | 2 | Týniště | DNF | 0/0/0 | 65 | BERGMANN Ondřej | 2000 | 2 | KK Brno | DNF | 0/0/0 | 66 | KOBLÍŽEK Daniel | 2000 | 1 | Trutnov | DNF | 0/0/0 | 67 | PROCHÁZKA Vojtěch | 2002 | 2 | Olomouc | DNF | 0/0/0 | 68 | PANZER Aleš | 1974 | 1 | Loko Plz | DNF | 0/0/0 | 69 | KRČ Ladislav | 1999 | 1 | Dukla B. | DNF | 0/0/0 | 70 | KYZLÍK Milan | 1999 | 1 | Roudnice | DNF | 0/0/0 |
---|
por. | vk | jméno | nar. | vt | oddíl | výsledek | na vítěze s / % | body ČP/OČ/OM | 71 | ROLENC Ondřej SUCHÁNEK Daniel |
1991 1993 |
1 | Pardub.
Vys.Mýto | 15:12,60 | 75/90/0 | 72 | 1/U23 | JELÍNEK Filip KRISTEK Václav |
1996 1996 |
MT | Boh.Pha
Olomouc | 15:29,30 | 16.70/1,8 | 68/78/66 | 73 | HALEŠ Antonín NOVÁK Martin |
1992 1991 |
MT | Č.Kruml. Č.Kruml. | 15:47,60 | 35.00/3,8 | 62/66/0 | 74 | LISICKÝ David UNCAJTÍK Lukáš |
1981 1984 |
1 | Olomouc
Pardub. | 16:01,00 | 48.40/5,3 | 57/54/54 | 75 | 1/V | MORNŠTEJN Roman ŠŤASTNÝ Michal |
1969 1965 |
1 | Boh.Pha Boh.Pha | 16:43,50 | 90.90/10,0 | 53/42/0 | 76 | JIRKA David ŠVADLENA Václav |
1985 1985 |
1 | Č.Kruml. Č.Kruml. | 16:45,20 | 92.60/10,1 | 49/30/0 | 77 | 2/U23 | WALTER Jakub RUFFER Matěj |
1998 1999 |
2 | Šumperk
Pardub. | 16:58,90 | 106.30/11,6 | 46/18/42 | 78 | 2/V | REŽŇÁK Ladislav HOŘÍNEK Jaroslav |
1966 1963 |
1 | KK Brno
Litovel | 17:09,50 | 116.90/12,8 | 43/0/30 | 79 | HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard |
2000 2000 |
1 | Val.Mez. Val.Mez. | DNF | 0/0/0 | 80 | ŠRÁMEK Michal TOMEK Lukáš |
1982 1987 |
1 | Č.Lípa
USK Pha | DNS | 0/0/0 | 81 | ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch |
2000 1998 |
1 | Boh.Pha Boh.Pha | DNF | 0/0/0 | 82 | JINDRÁK Petr OLIVERIUS Jan |
1969 1967 |
3 | Tech.Pha Tech.Pha | DNS | 0/0/0 | 83 | SLANINA Vladimír SLANINA Vladimír |
1994 1969 |
1 | L.Žatec L.Žatec | DNS | 0/0/0 | 84 | ŠOTOLA Karel ŠMOLDAS Michal |
1997 1998 |
1 | Litovel Litovel | DNF | 0/0/0 |
---|