ČP 2017

8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně, 27.08.2017

jménolodní kategoriejízdanahráno

C1M

HABICH Bohumil C1M finale-B 30.08.2017 13:57:52
KAMINSKÝ Jan C1M finale-B 30.08.2017 11:43:07
WEBER Oldřich C1M finale-B 30.08.2017 11:43:07
KRATOCHVÍL Martin C1M finale-B 30.08.2017 11:43:07
KRATOCHVÍL Martin C1M finale-B 30.08.2017 11:43:07
KOLÁČEK Petr C1M finale-B 30.08.2017 11:43:06
RAŠEK Michal C1M finale-B 30.08.2017 11:43:06
ULITZKA Oliver C1M finale-B 30.08.2017 11:43:05
LHOTA Kryštof C1M finale-B 30.08.2017 11:43:05
MAŠEK Jan C1M finale-B 30.08.2017 11:43:05
GÜRTLER Adam C1M finale-B 30.08.2017 11:43:05
HROBSKÝ Milan C1M finale-B 30.08.2017 11:43:04
KVAPIL Martin C1M finale-B 30.08.2017 11:43:03
URBAN Daniel C1M finale-B 30.08.2017 11:42:57
FIALA Jakub C1M finale-B 30.08.2017 11:42:57
FOUKAL Pavel C1M finale-B 30.08.2017 11:42:55
RAŠEK Michal C1M finale-B 30.08.2017 11:42:53
WENDL Denis C1M finale-B 30.08.2017 11:42:53
KRÁL Adam C1M finale-B 30.08.2017 11:42:52
BOHATÝ Karel C1M finale-B 30.08.2017 11:42:50
STANOVSKÝ Vojtěch C1M finale-B 30.08.2017 11:42:49
ŘÍHA Matyáš C1M finale-B 30.08.2017 11:42:49
LERCH Eduard C1M finale-B 30.08.2017 11:42:48
PŘÍHODA Lukáš C1M finale-B 30.08.2017 11:42:48
JANU Filip C1M finale-B 30.08.2017 11:42:47
HAUCK Marek C1M finale-B 30.08.2017 11:42:46
LESKOVJAN Martin C1M finale-B 30.08.2017 11:42:46
INDRUCH Tomáš C1M finale-B 30.08.2017 11:42:46
BUCHTEL Martin C1M finale-B 30.08.2017 11:42:45
BEIER Matouš C1M finale-B 30.08.2017 11:42:45
HEGER Tomáš C1M kvalifikace 30.08.2017 07:43:00
NOVOTNÝ Petr C1M kvalifikace 30.08.2017 07:43:00
PEŠEK Michal C1M kvalifikace 30.08.2017 07:43:00
JANU Filip C1M kvalifikace 30.08.2017 07:42:59
WENDL Denis C1M kvalifikace 30.08.2017 07:42:59
PEXA Jakub C1M kvalifikace 30.08.2017 07:42:59
GEBAS Vítězslav C1M kvalifikace 30.08.2017 07:42:58
LESKOVJAN Martin C1M kvalifikace 30.08.2017 07:42:58
BOHATÝ Karel C1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:58
CUC Michal C1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:57
HAVLÍČEK Jan C1M finale-A 30.08.2017 07:39:57
RAK Tomáš C1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:57
CUC Michal C1M finale-B 30.08.2017 07:39:56
INDRUCH Tomáš C1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:56
MALÝ Vojtěch C1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:56
PŘÍHODA Matouš C1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:56
RAŠEK Michal C1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:55
JÁNĚ Michal C1M finale-A 30.08.2017 07:39:55
KRÁL Adam C1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:55
KAMINSKÝ Jan C1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:54
ŘÍHA Martin C1M finale-A 30.08.2017 07:39:53
JÁNĚ Michal C1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:53
LHOTA Matyáš C1M finale-B 30.08.2017 07:39:53
LHOTA Matyáš C1M finale-B 30.08.2017 07:39:52
KOPIČKA Ondřej C1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:51
NOVOTNÝ Jan C1M finale-B 30.08.2017 07:39:51
GÜRTLER Adam C1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:51
KARÁSEK Petr C1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:51
HEGER Tomáš C1M finale-B 30.08.2017 07:39:50
KRATOCHVÍL Martin C1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:48
GEBAS Vítězslav C1M finale-A 30.08.2017 07:36:48
BUSTA Jan C1M finale-B 30.08.2017 07:36:48
VĚTROVSKÝ Jan C1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:47
HAUCK Marek C1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:47
CHALOUPKA Václav C1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:47
KARÁSEK Petr C1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:47
LHOTA Kryštof C1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:47
FOUKAL Pavel C1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:46
KOLÁČEK Petr C1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:46
PŘÍHODA Lukáš C1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:46
RAK Tomáš C1M finale-A 30.08.2017 07:36:46
MRUZEK Jakub C1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:45
HAVLÍČEK Jan C1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:45
JORDÁN František C1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:44
PŘÍHODA Matouš C1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:44
CHALOUPKA Václav C1M finale-A 30.08.2017 07:36:44
SVÍTIL Vladan C1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:44
HEGER Tomáš C1M finale-B 30.08.2017 07:36:43
PEXA Jakub C1M finale-B 30.08.2017 07:36:43
KRATOCHVÍL Lukáš C1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:43
FIALA Jakub C1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:43
JORDÁN František C1M kvalifikace 30.08.2017 07:33:41
ROHAN Lukáš C1M kvalifikace 30.08.2017 07:33:41
HEGER Vojtěch C1M finale-A 30.08.2017 07:33:41
NOVOTNÝ Petr C1M finale-B 30.08.2017 07:33:41

C1W

ŘÍHOVÁ Eva C1W kvalifikace 30.08.2017 11:42:44
KNEBLOVÁ Klára C1W finale-B 30.08.2017 07:42:59
HOŠKOVÁ Kateřina C1W finale-A 30.08.2017 07:42:57
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W finale-B 30.08.2017 07:42:57
SATKOVÁ Martina C1W finale-A 30.08.2017 07:39:58
DZIADKOVÁ Zuzana C1W finale-B 30.08.2017 07:39:58
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W kvalifikace 30.08.2017 07:39:58
NĚMCOVÁ Marie C1W finale-A 30.08.2017 07:39:58
MATULKOVÁ Jana C1W kvalifikace 30.08.2017 07:39:56
FIŠEROVÁ Tereza C1W finale-A 30.08.2017 07:39:56
KRÁLOVÁ Adéla C1W kvalifikace 30.08.2017 07:39:56
SATKOVÁ Martina C1W kvalifikace 30.08.2017 07:39:54
KNEBLOVÁ Tereza C1W kvalifikace 30.08.2017 07:39:51
KRÁLOVÁ Adéla C1W finale-B 30.08.2017 07:39:51
JANČOVÁ Monika C1W finale-A 30.08.2017 07:39:50
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W kvalifikace 30.08.2017 07:39:50
KNEBLOVÁ Tereza C1W finale-A 30.08.2017 07:36:48
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W finale-B 30.08.2017 07:36:47
DZIADKOVÁ Zuzana C1W finale-B 30.08.2017 07:36:47
JANČOVÁ Monika C1W kvalifikace 30.08.2017 07:36:46
KNEBLOVÁ Klára C1W kvalifikace 30.08.2017 07:36:45
VRBOVÁ Alexandra C1W kvalifikace 30.08.2017 07:36:44
HOŠKOVÁ Kateřina C1W kvalifikace 30.08.2017 07:36:44
MATULKOVÁ Jana C1W finale-A 30.08.2017 07:36:43
ŘÍHOVÁ Eva C1W finale-A 30.08.2017 07:36:42
KOŠÁRKOVÁ Barbora C1W finale-B 30.08.2017 07:36:41

C2M

Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M kvalifikace 30.08.2017 07:42:59
Táborský Jan-Wendl Samuel C2M finale-A 30.08.2017 07:42:58
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M finale-A 30.08.2017 07:39:58
Heger Vojtěch-Heger Tomáš C2M finale-A 30.08.2017 07:39:54
Karlovský Ondřej-Jáně Jakub C2M finale-A 30.08.2017 07:39:52
Karlovský Ondřej-Jáně Jakub C2M kvalifikace 30.08.2017 07:36:46
kvalifikace C2M kvalifikace 30.08.2017 07:36:45
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M kvalifikace 30.08.2017 07:36:44
Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M finale-A 30.08.2017 07:36:43
Rohan Lukáš-Svoboda Adam C2M finale-A 30.08.2017 07:36:42

C2X

Vojtová Veronika-Mašek Jan C2X finale-A 30.08.2017 07:42:57
Přikryl Matěj-Přikrylová Ema C2X finale-A 30.08.2017 07:36:47
Přikryl Matěj-Přikrylová ema C2X kvalifikace 30.08.2017 07:36:45

K1M

FRENCL Josef K1M finale-B 30.08.2017 13:58:09
MRÁZEK Jakub K1M finale-B 30.08.2017 13:58:09
HALA Jiří K1M finale-B 30.08.2017 13:58:09
DUŘT Vojtěch K1M finale-B 30.08.2017 13:58:09
PÍPAL Zbyněk K1M finale-B 30.08.2017 13:58:09
URBAN Michal K1M finale-B 30.08.2017 13:58:09
MAJER Kryštof K1M finale-B 30.08.2017 13:58:09
HOŠEK Ondřej K1M finale-B 30.08.2017 13:58:09
PETŘÍČEK Vojtěch K1M finale-B 30.08.2017 13:58:08
VANĚK Matěj K1M finale-B 30.08.2017 13:58:08
VRUBLOVSKÝ Jan K1M finale-B 30.08.2017 13:58:08
TESAŘ Vojtěch K1M finale-B 30.08.2017 13:58:06
KIRCHNER David K1M finale-B 30.08.2017 13:58:06
KRATOCHVÍL Martin K1M finale-B 30.08.2017 13:58:05
BOČEK Zdeněk K1M finale-B 30.08.2017 13:58:05
HOLÍNEK Svatopluk K1M finale-B 30.08.2017 13:58:05
NOVÁK Matyáš K1M finale-B 30.08.2017 13:58:03
HORAL Vojtěch K1M finale-B 30.08.2017 13:58:02
MRÁKA Jan K1M finale-B 30.08.2017 13:58:02
BERGMANN Bořivoj K1M finale-B 30.08.2017 13:58:02
BLAHNÍK Miroslav K1M finale-B 30.08.2017 13:57:58
STANOVSKÝ Jakub K1M finale-B 30.08.2017 13:57:54
KRUŤA Kryštof K1M finale-B 30.08.2017 13:57:54
VÁCHA Ondřej K1M finale-B 30.08.2017 13:57:53
SEMERÁD Adam K1M finale-B 30.08.2017 13:57:52
VEJVODA Vojtěch K1M finale-B 30.08.2017 13:57:51
STRÁNSKÝ Daniel K1M finale-B 30.08.2017 13:57:50
CAPALINI Daniel K1M finale-B 30.08.2017 13:57:49
KULHÁNEK Jan K1M finale-B 30.08.2017 13:57:48
BERGMANN Ondřej K1M finale-B 30.08.2017 13:57:47
BENEŠ Jindřich K1M finale-B 30.08.2017 13:57:46
KUDRNA Josef K1M finale-B 30.08.2017 13:57:45
HOUSKA Jan K1M finale-B 30.08.2017 13:57:45
PROCHÁZKA Josef K1M finale-B 30.08.2017 13:57:44
FILIPI Robert K1M finale-B 30.08.2017 13:55:07
VENC Štěpán K1M finale-B 30.08.2017 13:55:07
SATKE Adam K1M finale-B 30.08.2017 13:55:06
CHMÁTAL Petr K1M finale-B 30.08.2017 11:43:07
CUBR Filip K1M finale-B 30.08.2017 11:43:07
BUCHTEL Michal K1M finale-B 30.08.2017 11:43:07
MRÁZEK Jan K1M finale-B 30.08.2017 11:43:07
ZAPLETAL Vojtěch K1M finale-B 30.08.2017 11:43:07
ROUČA Samuel K1M finale-B 30.08.2017 11:43:07
ŘEJHA Jiří K1M finale-B 30.08.2017 11:43:06
VAŠINA Jiří K1M finale-B 30.08.2017 11:43:06
ŠEDIVÝ Jakub K1M finale-B 30.08.2017 11:43:06
VOVES Ladislav K1M finale-B 30.08.2017 11:43:06
MATĚJKA Michael K1M finale-B 30.08.2017 11:43:05
STRÁNSKÝ Dominik K1M finale-B 30.08.2017 11:43:03
BÍLÝ Petr K1M finale-B 30.08.2017 11:43:02
MACÁŠEK Tomáš K1M finale-B 30.08.2017 11:43:00
REZEK Tomáš K1M finale-B 30.08.2017 11:43:00
ŠPALEK Matěj K1M finale-B 30.08.2017 11:43:00
RAŠKA Tomáš K1M finale-B 30.08.2017 11:43:00
KOŘÍNEK Vilém K1M finale-B 30.08.2017 11:42:58
BOUZEK Filip K1M finale-B 30.08.2017 11:42:58
PECHLÁT Hynek K1M finale-B 30.08.2017 11:42:58
BINČÍK Petr K1M finale-B 30.08.2017 11:42:57
POTUŽÁK Jan K1M finale-B 30.08.2017 11:42:57
KRÁL Adam K1M finale-B 30.08.2017 11:42:56
RAŠKA Jan K1M finale-B 30.08.2017 11:42:54
KOŠÍK Michal K1M finale-B 30.08.2017 11:42:54
BERAN Václav K1M finale-B 30.08.2017 11:42:54
TICHÝ Štěpán K1M finale-B 30.08.2017 11:42:54
KOŘÍNEK Vilém K1M finale-B 30.08.2017 11:42:54
ZEMAN Vojtěch K1M finale-B 30.08.2017 11:42:53
ŽÁK Jiří K1M finale-B 30.08.2017 11:42:53
ABRAHAM Tomáš K1M finale-B 30.08.2017 11:42:51
ZVOLÁNEK Jan K1M finale-B 30.08.2017 11:42:50
DUPAL Jiří K1M finale-B 30.08.2017 11:42:50
POHANKA Vít K1M finale-B 30.08.2017 11:42:49
MULAČ Viktor K1M finale-B 30.08.2017 11:42:49
ŠOREL Martin K1M finale-B 30.08.2017 11:42:49
MRŮZEK David K1M finale-B 30.08.2017 11:42:49
ZAPLETAL Mikuláš K1M finale-B 30.08.2017 11:42:46
ŽÍŽALA Josef K1M finale-B 30.08.2017 11:42:46
IVÁNEK Roman K1M finale-B 30.08.2017 11:42:45
KUBRIČAN Lukáš K1M finale-B 30.08.2017 11:42:44
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M finale-B 30.08.2017 11:42:43
HOLÍNEK Svatopluk K1M kvalifikace 30.08.2017 07:43:00
NOVÁK Matyáš K1M kvalifikace 30.08.2017 07:43:00
PROCHÁZKA Josef K1M kvalifikace 30.08.2017 07:42:59
KREJČÍ Jakub K1M finale-A 30.08.2017 07:42:59
PRELL Pavel K1M kvalifikace 30.08.2017 07:42:59
KABRHEL Václav K1M kvalifikace 30.08.2017 07:42:59
CVIKL Ondřej K1M finale-A 30.08.2017 07:42:59
STRÁNSKÝ Dominik K1M kvalifikace 30.08.2017 07:42:58
NEUGEBAUER Roman K1M kvalifikace 30.08.2017 07:42:58
LÁSKO Jan K1M kvalifikace 30.08.2017 07:42:57
PETŘÍK Matouš K1M finale-A 30.08.2017 07:39:58
TESAŘ Vojtěch K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:58
FRENCL Josef K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:58
ZEMAN Vojtěch K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:58
BOČEK Zdeněk K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:58
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:57
HORAL Vojtěch K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:57
BINČÍK Petr K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:57
PECHLÁT Hynek K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:57
BÁRTA Jan K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:56
KUDRNA Josef K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:56
DUPAL Jiří K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:55
ZIMA Tomáš K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:55
ŘEJHA Jiří K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:55
BERGMANN Ondřej K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:55
DUŘT Vojtěch K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:55
POTUŽÁK Jan K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:55
KUDRNA Josef K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:54
BOUZEK Filip K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:54
PŘINDIŠ Vít K1M finale-A 30.08.2017 07:39:54
MAIKRANZ Alexandr K1M finale-A 30.08.2017 07:39:53
ŠEDIVÝ Jakub K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:53
POHANKA Vít K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:53
PETŘÍK Matouš K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:53
HRADÍLEK Vavřinec K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:53
RAŠKA Jan K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:53
TUNKA Ondřej K1M finale-A 30.08.2017 07:39:52
MAIKRANZ Alexandr K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:52
RAŠKA Tomáš K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:52
VEJVODA Vojtěch K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:52
ŽÁK Jiří K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:52
TICHÝ Štěpán K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:52
SEMERÁD Adam K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:51
KUBRIČAN Lukáš K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:51
KABRHEL Václav K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:50
HILGERT Luboš K1M kvalifikace 30.08.2017 07:39:50
DUŘT Vojtěch K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:47
MRÁZEK Jakub K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:47
ROUČA Samuel K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:47
MAIKRANZ Alexandr K1M finale-A 30.08.2017 07:36:47
BUCHTEL Michal K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:47
KIRCHNER David K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:47
SATKE Adam K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:47
BUCHTEL Martin K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:46
KULHÁNEK Jan K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:46
VAŠINA Jiří K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:46
ZVOLÁNEK Jan K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:45
MAJER Kryštof K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:45
VOVES Ladislav K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:45
MULAČ Viktor K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:45
ZAPLETAL Mikuláš K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:45
KRATOCHVÍL Martin K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:44
KRUŤA Kryštof K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:44
ZAPLETAL Mikuláš K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:44
ABRAHAM Tomáš K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:43
PŘINDIŠ Vít K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:43
KREJČÍ Jakub K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:43
HRADÍLEK Vavřinec K1M finale-A 30.08.2017 07:36:43
BÁRTA Jan K1M finale-A 30.08.2017 07:36:42
IVÁNEK Roman K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:42
TUNKA Ondřej K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:42
TÁBORSKÝ Jan K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:42
ABRAHAM Tomáš K1M kvalifikace 30.08.2017 07:36:42
CHMÁTAL Petr K1M kvalifikace 30.08.2017 07:33:41
ŠUPOLÍK Pavel K1M kvalifikace 30.08.2017 07:33:41
ŘEZNÍK Vít K1M kvalifikace 30.08.2017 07:33:41
KOŘÍNEK Vilém K1M kvalifikace 30.08.2017 07:33:41
VANĚK Matěj K1M kvalifikace 30.08.2017 07:33:41
BENEŠ Jindřich K1M kvalifikace 30.08.2017 07:33:41
PÍPAL Zbyněk K1M kvalifikace 30.08.2017 07:33:41

K1W

BERANOVÁ Hana K1W finale-B 30.08.2017 13:58:09
RŮŽIČKOVÁ Kateřina K1W finale-B 30.08.2017 11:43:07
CAPALINI Nicola K1W finale-B 30.08.2017 11:43:07
KVAPILOVÁ Gabriela K1W finale-B 30.08.2017 11:43:07
VAŇKOVÁ Klára K1W finale-B 30.08.2017 11:43:07
ZÝKOVÁ Barbora K1W finale-B 30.08.2017 11:43:07
BEKOVÁ Kateřina K1W finale-B 30.08.2017 11:43:06
NĚMCOVÁ Marie K1W finale-B 30.08.2017 11:43:06
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W finale-B 30.08.2017 11:43:05
DUŠKOVÁ Michala K1W finale-B 30.08.2017 11:43:04
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra K1W finale-B 30.08.2017 11:43:04
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W finale-B 30.08.2017 11:43:04
ŘÍHOVÁ Eva K1W finale-B 30.08.2017 11:43:01
NĚMCOVÁ Marie K1W finale-B 30.08.2017 11:43:00
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W finale-B 30.08.2017 11:43:00
DVOŘÁKOVÁ Dominika K1W finale-B 30.08.2017 11:42:57
KARLÍKOVÁ Barbora K1W finale-B 30.08.2017 11:42:56
HRICOVÁ Adéla K1W finale-B 30.08.2017 11:42:56
HRUŠKOVÁ Klára K1W finale-B 30.08.2017 11:42:53
KNEBLOVÁ Klára K1W finale-B 30.08.2017 11:42:52
DUŠKOVÁ Kateřina K1W finale-B 30.08.2017 11:42:52
KOŠÍKOVÁ Denisa K1W finale-B 30.08.2017 11:42:51
KRÁLOVÁ Adéla K1W finale-B 30.08.2017 11:42:50
KNEBLOVÁ Tereza K1W finale-B 30.08.2017 11:42:49
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W finale-B 30.08.2017 11:42:47
KEPRTOVÁ Markéta K1W finale-B 30.08.2017 11:42:47
VRBOVÁ Alexandra K1W finale-B 30.08.2017 11:42:47
ORNSTOVÁ Eva K1W finale-B 30.08.2017 11:42:47
ZEMANOVÁ Jana K1W finale-B 30.08.2017 11:42:46
DZIADKOVÁ Zuzana K1W finale-B 30.08.2017 11:42:46
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W finale-B 30.08.2017 11:42:45
ZIMOVÁ Marie K1W finale-B 30.08.2017 11:42:44
HAUCKOVÁ Gabriela K1W finale-B 30.08.2017 11:42:43
VALÍKOVÁ Barbora K1W kvalifikace 30.08.2017 07:43:00
ZIMOVÁ Marie K1W kvalifikace 30.08.2017 07:42:59
KOŠÍKOVÁ Denisa K1W kvalifikace 30.08.2017 07:42:59
ŘÍHOVÁ Eva K1W kvalifikace 30.08.2017 07:42:58
VAŇKOVÁ Klára K1W kvalifikace 30.08.2017 07:42:58
HRUŠKOVÁ Klára K1W kvalifikace 30.08.2017 07:42:57
KVAPILOVÁ Gabriela K1W kvalifikace 30.08.2017 07:39:58
KNEBLOVÁ Klára K1W kvalifikace 30.08.2017 07:39:57
NĚMCOVÁ Marie K1W kvalifikace 30.08.2017 07:39:55
KARLÍKOVÁ Barbora K1W kvalifikace 30.08.2017 07:39:55
DZIADKOVÁ Zuzana K1W kvalifikace 30.08.2017 07:39:55
GALUŠKOVÁ Antonie K1W kvalifikace 30.08.2017 07:39:54
VOJTOVÁ Veronika K1W kvalifikace 30.08.2017 07:39:54
VRBOVÁ Alexandra K1W kvalifikace 30.08.2017 07:39:53
GALUŠKOVÁ Karolína K1W finale-A 30.08.2017 07:39:52
BEKOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 30.08.2017 07:39:52
FIŠEROVÁ Tereza K1W finale-A 30.08.2017 07:39:51
KEPRTOVÁ Markéta K1W kvalifikace 30.08.2017 07:39:50
CAPALINI Nicola K1W kvalifikace 30.08.2017 07:39:50
HAUCKOVÁ Gabriela K1W kvalifikace 30.08.2017 07:36:48
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 30.08.2017 07:36:47
SATKOVÁ Gabriela K1W finale-A 30.08.2017 07:36:47
FOLTYSOVÁ Sabina K1W finale-A 30.08.2017 07:36:47
ORNSTOVÁ Eva K1W kvalifikace 30.08.2017 07:36:47
VOJTOVÁ Veronika K1W finale-A 30.08.2017 07:36:47
KRÁLOVÁ Adéla K1W kvalifikace 30.08.2017 07:36:46
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W kvalifikace 30.08.2017 07:36:45
FIŠEROVÁ Tereza K1W kvalifikace 30.08.2017 07:36:45
HILGERTOVÁ Amálie K1W finale-A 30.08.2017 07:36:43
DVOŘÁKOVÁ Dominika K1W kvalifikace 30.08.2017 07:36:43
SATKOVÁ Gabriela K1W kvalifikace 30.08.2017 07:36:43
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W kvalifikace 30.08.2017 07:36:42
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W finale-A 30.08.2017 07:36:42
MATULKOVÁ Jana K1W kvalifikace 30.08.2017 07:33:41

7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně, 26.08.2017

jménolodní kategoriejízdanahráno

C1M

MRUZEK Jakub C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:54
BUSTA Jan C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:54
FOUKAL Pavel C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:54
WEBER Oldřich C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:54
LHOTA Kryštof C1M finale-A 29.08.2017 18:06:54
VÁCHA Viktor C1M finale-B 29.08.2017 18:06:53
LHOTA Matyáš C1M finale-A 29.08.2017 18:06:53
JORDÁN František C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:53
GEBAS Vítězslav C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:53
URBAN Michal C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:53
KAMINSKÝ Jan C1M finale-B 29.08.2017 18:06:53
RAŠEK Michal C1M finale-A 29.08.2017 18:06:53
HEGER Tomáš C1M finale-B 29.08.2017 18:06:52
KARÁSEK Petr C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:52
HAVLÍČEK Jan C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:52
HEGER Tomáš C1M finale-B 29.08.2017 18:06:52
WEBER Oldřich C1M finale-A 29.08.2017 18:06:52
FIALA Jakub C1M finale-B 29.08.2017 18:06:52
GÜRTLER Adam C1M finale-A 29.08.2017 18:06:52
PEXA Jakub C1M finale-A 29.08.2017 18:06:52
ŘÍHA Martin C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:51
KOLÁČEK Petr C1M finale-B 29.08.2017 18:06:51
KRÁL Adam C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:51
LHOTA Matyáš C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:51
GÜRTLER Adam C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:51
KRÁL Adam C1M finale-A 29.08.2017 18:06:51
BEIER Matouš C1M finale-B 29.08.2017 18:06:51
PEŠEK Michal C1M finale-B 29.08.2017 18:06:51
KRATOCHVÍL Lukáš C1M finale-B 29.08.2017 18:06:51
PEŠEK Michal C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:51
HEGER Vojtěch C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:51
PEXA Jakub C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:51
HAUCK Marek C1M finale-A 29.08.2017 18:06:51
STANOVSKÝ Vojtěch C1M finale-B 29.08.2017 18:06:50
GEBAS Vítězslav C1M finale-A 29.08.2017 18:06:50
PŘÍHODA Matouš C1M finale-A 29.08.2017 18:06:50
SVOBODA Adam C1M finale-A 29.08.2017 18:06:50
PŘIKRYL Matěj C1M finale-A 29.08.2017 18:06:50
NOVOTNÝ Jan C1M finale-A 29.08.2017 18:06:50
MRUZEK Jakub C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:50
MALÝ Vojtěch C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:50
MAŠEK Jan C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:49
KRATOCHVÍL Lukáš C1M finale-B 29.08.2017 18:06:49
VĚTROVSKÝ Jan C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:49
VĚTROVSKÝ Jan C1M finale-B 29.08.2017 18:06:49
ROHAN Lukáš C1M finale-A 29.08.2017 18:06:48
KUNA Václav C1M finale-B 29.08.2017 18:06:48
HEGER Vojtěch C1M finale-A 29.08.2017 18:06:48
MALÝ Vojtěch C1M finale-A 29.08.2017 18:06:48
JORDÁN František C1M finale-A 29.08.2017 18:06:48
CUC Michal C1M finale-A 29.08.2017 18:06:47
LERCH Eduard C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:47
NOVOTNÝ Petr C1M finale-B 29.08.2017 18:06:47
KUČERA Tomáš C1M finale-B 29.08.2017 18:06:47
KRATOCHVÍL Lukáš C1M finale-B 29.08.2017 18:06:47
VĚTROVSKÝ Jan C1M finale-A 29.08.2017 18:06:47
BUSTA Jan C1M finale-A 29.08.2017 18:06:47
PŘÍHODA Matouš C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:47
MRUZEK Jakub C1M finale-B 29.08.2017 18:06:46
ŘÍHA Matyáš C1M finale-A 29.08.2017 18:06:46
NOVOTNÝ Petr C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:46
WENDL Denis C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:46
FOUKAL Pavel C1M finale-A 29.08.2017 18:06:46
INDRUCH Tomáš C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:46
LERCH Eduard C1M finale-B 29.08.2017 18:06:46
KAMINSKÝ Jan C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:46
KVAPIL Martin C1M finale-A 29.08.2017 18:06:46
KRATOCHVÍL Martin C1M finale-B 29.08.2017 18:06:46
KVAPIL Martin C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:46
HROBSKÝ Milan C1M finale-A 29.08.2017 18:06:45
JÁNĚ Michal C1M finale-A 29.08.2017 18:06:45
KUNA Václav C1M finale-A 29.08.2017 18:06:45
URBAN Daniel C1M finale-A 29.08.2017 18:06:45
HEGER Tomáš C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:45
MAŠEK Jan C1M finale-A 29.08.2017 18:06:45
KUNA Václav C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:45
KUNA Václav C1M finale-A 29.08.2017 18:06:44
ULITZKA Oliver C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:44
PŘIKRYL Matěj C1M finale-A 29.08.2017 18:06:44
CUC Michal C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:44
URBAN Daniel C1M finale-A 29.08.2017 18:06:43
PŘÍHODA Matouš C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:43
RAK Tomáš C1M finale-A 29.08.2017 18:06:43
FOUKAL Pavel C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:42
PŘÍHODA Lukáš C1M finale-B 29.08.2017 18:06:42
KOPIČKA Ondřej C1M finale-B 29.08.2017 18:06:42
BUCHTEL Martin C1M finale-A 29.08.2017 18:06:42
PŘÍHODA Lukáš C1M finale-B 29.08.2017 18:06:42
ŘÍHA Martin C1M finale-A 29.08.2017 18:06:42
ULITZKA Oliver C1M finale-B 29.08.2017 18:06:42
KARÁSEK Petr C1M finale-B 29.08.2017 18:06:42
CHALOUPKA Václav C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:42
PŘIKRYL Matěj C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:42
CHALOUPKA Václav C1M finale-A 29.08.2017 18:06:41
BOHATÝ Karel C1M finale-B 29.08.2017 18:06:41
KUNA Václav C1M finale-B 29.08.2017 18:06:41
PŘÍHODA Lukáš C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:41
SVÍTIL Vladan C1M finale-B 29.08.2017 18:06:41
SVOBODA Adam C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:41
JÁNĚ Michal C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:41
GEBAS Vítězslav C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:41
INDRUCH Tomáš C1M finale-B 29.08.2017 18:06:41
SVOBODA Adam C1M finale-B 29.08.2017 18:06:41
ŘÍHA Matyáš C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:41
LHOTA Matyáš C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:40
NOVOTNÝ Jan C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:40
PEŠEK Michal C1M finale-B 29.08.2017 18:06:40
ROHAN Lukáš C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:40
RAK Tomáš C1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:40
JANU Filip C1M finale-A 29.08.2017 18:06:39

C1W

KOŠÁRKOVÁ Barbora C1W finale-B 29.08.2017 18:06:54
DZIADKOVÁ Zuzana C1W finale-A 29.08.2017 18:06:53
MATULKOVÁ Jana C1W finale-A 29.08.2017 18:06:53
VRBOVÁ Alexandra C1W finale-A 29.08.2017 18:06:52
NĚMCOVÁ Marie C1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:51
JANČOVÁ Monika C1W finale-A 29.08.2017 18:06:51
JANČOVÁ Monika C1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:50
HOŠKOVÁ Kateřina C1W finale-A 29.08.2017 18:06:50
DZIADKOVÁ Zuzana C1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:49
HEINZOVÁ Bára C1W finale-A 29.08.2017 18:06:49
SATKOVÁ Gabriela C1W finale-A 29.08.2017 18:06:48
KNEBLOVÁ Tereza C1W finale-A 29.08.2017 18:06:46
KRÁLOVÁ Adéla C1W finale-A 29.08.2017 18:06:46
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:45
PALOUDOVÁ Anežka C1W finale-A 29.08.2017 18:06:45
ŘÍHOVÁ Eva C1W finale-A 29.08.2017 18:06:45
SATKOVÁ Gabriela C1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:45
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W finale-B 29.08.2017 18:06:45
ŘÍHOVÁ Eva C1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:43
DZIADKOVÁ Zuzana C1W finale-B 29.08.2017 18:06:43
HEINZOVÁ Bára C1W finale-B 29.08.2017 18:06:43
FIŠEROVÁ Tereza C1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:43
NĚMCOVÁ Marie C1W finale-A 29.08.2017 18:06:42
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W finale-B 29.08.2017 18:06:42
SATKOVÁ Martina C1W finale-A 29.08.2017 18:06:42
FIŠEROVÁ Tereza C1W finale-A 29.08.2017 18:06:41

C2M

Karlovský Ondřej-Jáně Jakub C2M kvalifikace 29.08.2017 18:06:54
Mrůzek Vojta-Kašpar Albert C2M finale-A 29.08.2017 18:06:53
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M finale-A 29.08.2017 18:06:53
Táborský Jan-Wendl Samuel C2M finale-A 29.08.2017 18:06:53
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M finale-A 29.08.2017 18:06:52
Táborský Jan-Wendl Samuel C2M kvalifikace 29.08.2017 18:06:52
Pohanka Vítek-Wendl Denis C2M finale-A 29.08.2017 18:06:51
Karlovský Ondřej-Jáně Jakub C2M finale-A 29.08.2017 18:06:49
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M kvalifikace 29.08.2017 18:06:49
finale-A C2M finale-A 29.08.2017 18:06:48
Heger Vojtěch-Heger Tomáš C2M finale-A 29.08.2017 18:06:48
kvalifikace C2M kvalifikace 29.08.2017 18:06:46
Mrůzek Vojta-Kašpar Albert C2M kvalifikace 29.08.2017 18:06:45
Pohanka Vítek-Wendl Denis C2M kvalifikace 29.08.2017 18:06:44
Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M kvalifikace 29.08.2017 18:06:44
Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M finale-A 29.08.2017 18:06:44
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M kvalifikace 29.08.2017 18:06:44
Peterka Adam-Pechlát Hynek C2M kvalifikace 29.08.2017 18:06:43
Táborský Jan-Wendl Samuel C2M kvalifikace 29.08.2017 18:06:42
Táborský Jan-Wendl Samuel C2M kvalifikace 29.08.2017 18:06:42
Heger Vojtěch-Heger Tomáš C2M kvalifikace 29.08.2017 18:06:41
finale-A C2M finale-A 29.08.2017 18:06:40
Karlovský Ondřej-Jáně Jakub C2M finale-A 29.08.2017 18:06:40

C2X

Přikryl Matěj Přikrylová Ema C2X finale-A 29.08.2017 18:06:54
Vojtová Veronika-Mašek Jan C2X kvalifikace 29.08.2017 18:06:52
Přikryl Matěj Přikrylová Ema C2X kvalifikace 29.08.2017 18:06:52
Vojtová Veronika-Mašek Jan C2X finale-A 29.08.2017 18:06:49
Jáně Jakub-Fišerová Tereza C2X finale-A 29.08.2017 18:06:44
Jáně Jakub-Fišerová Tereza C2X kvalifikace 29.08.2017 18:06:42
Jáně Jakub-Fišerová Tereza C2X kvalifikace 29.08.2017 18:06:41

K1M

ABRAHAM Tomáš K1M finale-B 29.08.2017 18:06:54
STRÁNSKÝ Dominik K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:54
KOŘÍNEK Vilém K1M finale-B 29.08.2017 18:06:54
DUPAL Jiří K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:54
JANČAR Filip K1M finale-B 29.08.2017 18:06:54
MATĚJKA Michael K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:54
PŘINDIŠ Vít K1M finale-A 29.08.2017 18:06:54
MRÁZEK Jan K1M finale-B 29.08.2017 18:06:54
VEJVODA Vojtěch K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:54
PRELL Pavel K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:54
HOUSKA Jan K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:53
VÁCHA Ondřej K1M finale-B 29.08.2017 18:06:53
ZEMAN Vojtěch K1M finale-B 29.08.2017 18:06:53
ŽÁK Jiří K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:53
BUCHTEL Michal K1M finale-A 29.08.2017 18:06:53
BERGMANN Bořivoj K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:53
BUCHTEL Martin K1M finale-A 29.08.2017 18:06:53
REZEK Tomáš K1M finale-B 29.08.2017 18:06:53
VRUBLOVSKÝ Jan K1M finale-B 29.08.2017 18:06:53
LÁSKO Jan K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:53
ŠEDIVÝ Jakub K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:53
IVÁNEK Roman K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:53
MAIKRANZ Alexandr K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:53
CUBR Filip K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:52
PROCHÁZKA Josef K1M finale-B 29.08.2017 18:06:52
NOVÁK Matyáš K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:52
MRÁKA Jan K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:52
KRATOCHVÍL Martin K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:52
MULAČ Viktor K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:52
VEVERKA Lukáš K1M finale-B 29.08.2017 18:06:52
PROCHÁZKA Josef K1M finale-B 29.08.2017 18:06:52
CUBR Filip K1M finale-B 29.08.2017 18:06:52
ZAPLETAL Vojtěch K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:52
ZEMAN Vojtěch K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:52
VEVERKA Lukáš K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:52
RAŠKA Jan K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:52
BLAHNÍK Miroslav K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:52
KULHÁNEK Jan K1M finale-B 29.08.2017 18:06:52
VRUBLOVSKÝ Jan K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:51
ŠUPOLÍK Luboš K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:51
PETŘÍČEK Vojtěch K1M finale-B 29.08.2017 18:06:51
PECHLÁT Hynek K1M finale-B 29.08.2017 18:06:51
WEISL Martin K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:51
BÁRTA Jan K1M finale-B 29.08.2017 18:06:51
KIRCHNER David K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:51
HOLÍNEK Svatopluk K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:51
BLAHNÍK Miroslav K1M finale-B 29.08.2017 18:06:51
MRŮZEK David K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:51
HORAL Vojtěch K1M finale-B 29.08.2017 18:06:51
MACÁŠEK Tomáš K1M finale-B 29.08.2017 18:06:51
ŘEZNÍK Vít K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:51
KUBRIČAN Lukáš K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:50
FRENCL Josef K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:50
REZEK Tomáš K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:50
MULAČ Viktor K1M finale-B 29.08.2017 18:06:50
HILGERT Luboš K1M finale-A 29.08.2017 18:06:50
ŽÁK Jiří K1M finale-B 29.08.2017 18:06:50
VRUBLOVSKÝ Jan K1M finale-B 29.08.2017 18:06:50
PŘINDIŠ Vít K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:50
HRADÍLEK Vavřinec K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:50
ZIMA Tomáš K1M finale-B 29.08.2017 18:06:50
PETŘÍČEK Vojtěch K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:50
VEJVODA Vojtěch K1M finale-B 29.08.2017 18:06:50
TUNKA Ondřej K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:50
VOVES Ladislav K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:50
CVIKL Ondřej K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:50
KRUŤA Kryštof K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:49
VANĚK Matěj K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:49
STRÁNSKÝ Daniel K1M finale-B 29.08.2017 18:06:49
LÁSKO Jan K1M finale-B 29.08.2017 18:06:49
KRUŤA Kryštof K1M finale-B 29.08.2017 18:06:49
ŽÍŽALA Josef K1M finale-B 29.08.2017 18:06:49
VENC Štěpán K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:49
FRENCL Josef K1M finale-B 29.08.2017 18:06:49
STRÁNSKÝ Daniel K1M finale-B 29.08.2017 18:06:49
BENEŠ Jindřich K1M finale-B 29.08.2017 18:06:49
TESAŘ Vojtěch K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:49
BINČÍK Petr K1M finale-B 29.08.2017 18:06:49
BÁRTA Jan K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:49
VEJVODA Vojtěch K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:49
KULHÁNEK Jan K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:49
BÁRTA Jan K1M finale-B 29.08.2017 18:06:49
HRADÍLEK Vavřinec K1M finale-A 29.08.2017 18:06:49
ŠOREL Martin K1M finale-B 29.08.2017 18:06:48
GABRLÍK Tomáš K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:48
KOŠÍK Michal K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:48
BOČEK Zdeněk K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:48
KRÁL Adam K1M finale-B 29.08.2017 18:06:48
PÍPAL Zbyněk K1M finale-B 29.08.2017 18:06:48
MRŮZEK David K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:48
KRATOCHVÍL Lukáš K1M finale-B 29.08.2017 18:06:48
TUNKA Ondřej K1M finale-A 29.08.2017 18:06:48
POTUŽÁK Jan K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:48
VÁCHA Ondřej K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:48
STANOVSKÝ Jakub K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:48
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M finale-B 29.08.2017 18:06:48
ZAPLETAL Vojtěch K1M finale-B 29.08.2017 18:06:48
VOVES Ladislav K1M finale-B 29.08.2017 18:06:48
ŠPALEK Matěj K1M finale-B 29.08.2017 18:06:48
MATĚJKA Michael K1M finale-B 29.08.2017 18:06:48
ŽÍŽALA Josef K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:48
SATKE Adam K1M finale-B 29.08.2017 18:06:47
TESAŘ Vojtěch K1M finale-B 29.08.2017 18:06:47
ŠUPOLÍK Luboš K1M finale-B 29.08.2017 18:06:47
MAJER Kryštof K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:47
POHANKA Vít K1M finale-B 29.08.2017 18:06:47
CUBR Filip K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:47
PAVLÍK Pavel K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:47
NEUGEBAUER Roman K1M finale-B 29.08.2017 18:06:47
ŠPALEK Matěj K1M finale-B 29.08.2017 18:06:47
MATĚJKA Michael K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:47
TICHÝ Štěpán K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:47
IVÁNEK Roman K1M finale-B 29.08.2017 18:06:46
POHANKA Vít K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:46
HOŠEK Ondřej K1M finale-B 29.08.2017 18:06:46
TICHÝ Štěpán K1M finale-B 29.08.2017 18:06:46
ŠPALEK Matěj K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:46
KREJČÍ Jakub K1M finale-B 29.08.2017 18:06:46
ZIMA Tomáš K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:46
TÁBORSKÝ Jan K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:46
HILGERT Luboš K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:46
DUŘT Vojtěch K1M finale-B 29.08.2017 18:06:46
KOŠÍK Michal K1M finale-B 29.08.2017 18:06:46
VAŠINA Jiří K1M finale-B 29.08.2017 18:06:46
KREJČÍ Jakub K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:46
STRÁNSKÝ Daniel K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:46
BERGMANN Ondřej K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:46
PRSKAVEC Jiří K1M finale-A 29.08.2017 18:06:46
RAŠKA Tomáš K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:45
PRSKAVEC Jiří K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:45
WEISL Martin K1M finale-B 29.08.2017 18:06:45
BOČEK Zdeněk K1M finale-B 29.08.2017 18:06:45
HOŠEK Ondřej K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:45
FRENCL Josef K1M finale-B 29.08.2017 18:06:45
MRÁZEK Jakub K1M finale-B 29.08.2017 18:06:45
HOŠEK Ondřej K1M finale-B 29.08.2017 18:06:45
ORNST Zdeněk K1M finale-A 29.08.2017 18:06:45
ŠUPOLÍK Pavel K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:45
ŠEDIVÝ Jakub K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:44
BÍLÝ Petr K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:44
CHMÁTAL Petr K1M finale-B 29.08.2017 18:06:44
BOUZEK Filip K1M finale-B 29.08.2017 18:06:44
VEJVODA Vojtěch K1M finale-B 29.08.2017 18:06:44
VEJVODA Vojtěch K1M finale-B 29.08.2017 18:06:44
BUCHTEL Martin K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:44
POTUŽÁK Jan K1M finale-B 29.08.2017 18:06:44
BÍLÝ Petr K1M finale-B 29.08.2017 18:06:44
URBAN Michal K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:44
ROUČA Samuel K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:44
RAŠKA Tomáš K1M finale-B 29.08.2017 18:06:43
KABRHEL Václav K1M finale-B 29.08.2017 18:06:43
KRATOCHVÍL Martin K1M finale-B 29.08.2017 18:06:43
NEUGEBAUER Roman K1M finale-B 29.08.2017 18:06:43
BOUZEK Filip K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:43
ABRAHAM Tomáš K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:43
NEUGEBAUER Roman K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:43
MRŮZEK David K1M finale-B 29.08.2017 18:06:43
KRÁL Adam K1M finale-B 29.08.2017 18:06:43
NEUGEBAUER Roman K1M finale-B 29.08.2017 18:06:43
RAŠKA Jan K1M finale-B 29.08.2017 18:06:43
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:43
MRÁZEK Jakub K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:43
TÁBORSKÝ Jan K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:43
HOLÍNEK Svatopluk K1M finale-B 29.08.2017 18:06:43
KUBRIČAN Lukáš K1M finale-A 29.08.2017 18:06:43
CHMÁTAL Petr K1M finale-B 29.08.2017 18:06:43
ZVOLÁNEK Jan K1M finale-B 29.08.2017 18:06:43
CAPALINI Daniel K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:43
ROUČA Samuel K1M finale-B 29.08.2017 18:06:42
WEISL Martin K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:42
ZAPLETAL Mikuláš K1M finale-B 29.08.2017 18:06:42
JANČAR Filip K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:42
KUDRNA Josef K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:42
MACÁŠEK Tomáš K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:42
KOŘÍNEK Vilém K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:42
BINČÍK Petr K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:42
JANČAR Filip K1M finale-B 29.08.2017 18:06:42
BOČEK Zdeněk K1M finale-B 29.08.2017 18:06:42
PRELL Pavel K1M finale-B 29.08.2017 18:06:42
ŠEDIVÝ Jakub K1M finale-B 29.08.2017 18:06:42
IVÁNEK Roman K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:42
CVIKL Ondřej K1M finale-A 29.08.2017 18:06:42
BERAN Václav K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:42
VAŠINA Jiří K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:41
ŠOREL Martin K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:41
KRATOCHVÍL Lukáš K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:41
CHMÁTAL Petr K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:41
BERAN Václav K1M finale-B 29.08.2017 18:06:41
PRELL Pavel K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:41
MRÁKA Jan K1M finale-B 29.08.2017 18:06:41
ZIMA Tomáš K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:41
SATKE Adam K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:41
PETŘÍK Matouš K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:41
BENEŠ Jindřich K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:41
CAPALINI Daniel K1M finale-B 29.08.2017 18:06:41
BLAHNÍK Miroslav K1M finale-B 29.08.2017 18:06:41
BENEŠ Jindřich K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:41
TESAŘ Vojtěch K1M finale-B 29.08.2017 18:06:41
DUŘT Vojtěch K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:40
HORAL Vojtěch K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:40
SEMERÁD Adam K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:40
KRÁL Adam K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:40
VEJVODA Vojtěch K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:40
URBAN Michal K1M finale-B 29.08.2017 18:06:40
PROCHÁZKA Josef K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:40
DUPAL Jiří K1M finale-B 29.08.2017 18:06:40
KUDRNA Josef K1M finale-B 29.08.2017 18:06:40
ŠUPOLÍK Pavel K1M finale-B 29.08.2017 18:06:40
SATKE Adam K1M finale-B 29.08.2017 18:06:40
PETŘÍK Matouš K1M finale-B 29.08.2017 18:06:40
KIRCHNER David K1M finale-B 29.08.2017 18:06:40
HILGERT Luboš K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:40
MAIKRANZ Alexandr K1M finale-B 29.08.2017 18:06:40
HALA Jiří K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:40
PÍPAL Zbyněk K1M kvalifikace 29.08.2017 18:06:39
ŘEJHA Jiří K1M finale-B 29.08.2017 18:06:39
STRÁNSKÝ Dominik K1M finale-B 29.08.2017 18:06:39

K1W

KOBLENCOVÁ Anna K1W finale-B 29.08.2017 18:06:54
SATKOVÁ Gabriela K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:54
ZIMOVÁ Marie K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:53
GALUŠKOVÁ Karolína K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:53
NĚMCOVÁ Marie K1W finale-B 29.08.2017 18:06:53
NĚMCOVÁ Marie K1W finale-B 29.08.2017 18:06:53
VRBOVÁ Alexandra K1W finale-B 29.08.2017 18:06:53
HILGERTOVÁ Amálie K1W finale-A 29.08.2017 18:06:53
KRÁLOVÁ Adéla K1W finale-B 29.08.2017 18:06:53
DZIADKOVÁ Zuzana K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:53
SATKOVÁ Gabriela K1W finale-B 29.08.2017 18:06:52
BERANOVÁ Hana K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:52
DUŠKOVÁ Michala K1W finale-B 29.08.2017 18:06:52
KOBLENCOVÁ Anna K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:52
FOLTYSOVÁ Sabina K1W finale-B 29.08.2017 18:06:52
KNEBLOVÁ Klára K1W finale-B 29.08.2017 18:06:52
MATULKOVÁ Jana K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:52
ŘÍHOVÁ Eva K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:51
RŮŽIČKOVÁ Kateřina K1W finale-B 29.08.2017 18:06:51
KRÁLOVÁ Adéla K1W finale-B 29.08.2017 18:06:51
HEINZOVÁ Bára K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:51
BERANOVÁ Hana K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:50
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W finale-B 29.08.2017 18:06:50
HRUŠKOVÁ Klára K1W finale-B 29.08.2017 18:06:50
KEPRTOVÁ Markéta K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:49
VAŇKOVÁ Klára K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:49
CAPALINI Nicola K1W finale-B 29.08.2017 18:06:49
BERANOVÁ Hana K1W finale-B 29.08.2017 18:06:49
DUŠKOVÁ Kateřina K1W finale-A 29.08.2017 18:06:49
CAPALINI Nicola K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:49
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W finale-B 29.08.2017 18:06:48
DUŠKOVÁ Michala K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:48
HRICOVÁ Adéla K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:48
ZEMANOVÁ Jana K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:48
BEKOVÁ Kateřina K1W finale-B 29.08.2017 18:06:48
VRBOVÁ Alexandra K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:48
VRBOVÁ Alexandra K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:48
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:47
ZIMOVÁ Marie K1W finale-B 29.08.2017 18:06:47
SATKOVÁ Martina K1W finale-B 29.08.2017 18:06:47
SATKOVÁ Martina K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:47
KNEBLOVÁ Klára K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:47
GALUŠKOVÁ Karolína K1W finale-A 29.08.2017 18:06:47
KVAPILOVÁ Gabriela K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:47
VAŇKOVÁ Klára K1W finale-B 29.08.2017 18:06:46
VOJTOVÁ Veronika K1W finale-A 29.08.2017 18:06:46
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W finale-A 29.08.2017 18:06:46
KOBLENCOVÁ Anna K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:46
ZÝKOVÁ Barbora K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:46
KOŠÍKOVÁ Denisa K1W finale-B 29.08.2017 18:06:46
BEKOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:45
GALUŠKOVÁ Karolína K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:45
KEPRTOVÁ Markéta K1W finale-B 29.08.2017 18:06:45
VAŇKOVÁ Klára K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:45
SATKOVÁ Gabriela K1W finale-A 29.08.2017 18:06:45
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W finale-A 29.08.2017 18:06:45
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:45
KRÁLOVÁ Adéla K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:45
ZEMANOVÁ Jana K1W finale-B 29.08.2017 18:06:45
KVAPILOVÁ Gabriela K1W finale-B 29.08.2017 18:06:45
VALÍKOVÁ Barbora K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:44
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:44
MATULKOVÁ Jana K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:44
ZÝKOVÁ Barbora K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:44
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W finale-B 29.08.2017 18:06:44
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:44
ZÝKOVÁ Barbora K1W finale-B 29.08.2017 18:06:44
KNEBLOVÁ Tereza K1W finale-B 29.08.2017 18:06:44
DVOŘÁKOVÁ Dominika K1W finale-B 29.08.2017 18:06:44
NĚMCOVÁ Marie K1W finale-B 29.08.2017 18:06:44
DUŠKOVÁ Michala K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:44
FOLTYSOVÁ Sabina K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:44
RŮŽIČKOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:43
HILGERTOVÁ Amálie K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:43
FIŠEROVÁ Tereza K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:43
VALÍKOVÁ Barbora K1W finale-A 29.08.2017 18:06:43
KNEBLOVÁ Klára K1W finale-B 29.08.2017 18:06:43
HRUŠKOVÁ Klára K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:43
DVOŘÁKOVÁ Dominika K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:43
KRÁLOVÁ Adéla K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:42
GALUŠKOVÁ Antonie K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:42
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W finale-A 29.08.2017 18:06:42
VOJTOVÁ Veronika K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:42
VRBOVÁ Alexandra K1W finale-B 29.08.2017 18:06:41
ORNSTOVÁ Eva K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:41
KARLÍKOVÁ Barbora K1W finale-B 29.08.2017 18:06:41
HAUCKOVÁ Gabriela K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:41
NĚMCOVÁ Marie K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:40
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:40
GALUŠKOVÁ Antonie K1W finale-A 29.08.2017 18:06:40
DZIADKOVÁ Zuzana K1W finale-B 29.08.2017 18:06:40
DUŠKOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:40
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:40
HAUCKOVÁ Gabriela K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:39
ŘÍHOVÁ Eva K1W finale-A 29.08.2017 18:06:39
KEPRTOVÁ Markéta K1W kvalifikace 29.08.2017 18:06:39
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra K1W finale-B 29.08.2017 18:06:39

6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23, 11.06.2017

jménolodní kategoriejízdanahráno

C1M

ŘÍHA Matyáš C1M finale-B 11.06.2017 15:54:19
LHOTA Kryštof C1M finale-B 11.06.2017 15:54:19
JANU Filip C1M finale-B 11.06.2017 15:51:18
RAK Tomáš C1M finale-B 11.06.2017 15:51:18
ULITZKA Oliver C1M finale-B 11.06.2017 15:51:18
FIALA Jakub C1M finale-B 11.06.2017 15:48:23
KRATOCHVÍL Martin C1M finale-B 11.06.2017 15:48:23
URBAN Daniel C1M finale-B 11.06.2017 15:48:23
KRÁL Adam C1M finale-B 11.06.2017 15:48:23
WENDL Denis C1M finale-B 11.06.2017 15:45:19
RAŠEK Michal C1M finale-B 11.06.2017 15:45:19
LERCH Eduard C1M finale-B 11.06.2017 15:45:19
KUČERA Tomáš C1M finale-B 11.06.2017 15:45:19
NOVOTNÝ Petr C1M finale-B 11.06.2017 15:36:18
PEXA Jakub C1M finale-B 11.06.2017 15:36:18
KAMINSKÝ Jan C1M finale-B 11.06.2017 15:36:18
SVOBODA Adam C1M finale-B 11.06.2017 15:36:18
MALÝ Vojtěch C1M finale-B 11.06.2017 15:33:17
KARÁSEK Petr C1M finale-B 11.06.2017 15:33:17
NOVOTNÝ Jan C1M finale-B 11.06.2017 15:33:17
HAVLÍČEK Jan C1M finale-B 11.06.2017 15:30:19
KUNA Václav C1M finale-B 11.06.2017 15:30:19
HEGER Tomáš C1M finale-B 11.06.2017 15:30:19
LERCH Adam C1M finale-B 11.06.2017 15:30:18
JÁNĚ Michal C1M finale-B 11.06.2017 15:27:17
MAŠEK Jan C1M finale-B 11.06.2017 15:27:17
ROHAN Lukáš C1M finale-A 11.06.2017 15:12:17
GEBAS Vítězslav C1M finale-A 11.06.2017 15:12:17
HEGER Vojtěch C1M finale-A 11.06.2017 15:12:17
JEŽEK Stanislav C1M finale-A 11.06.2017 15:06:17
CHALOUPKA Václav C1M finale-A 11.06.2017 15:06:17
PŘÍHODA Matouš C1M finale-A 11.06.2017 15:06:17
JORDÁN František C1M finale-A 11.06.2017 15:06:17
ŘÍHA Martin C1M finale-A 11.06.2017 15:03:18
LHOTA Matyáš C1M finale-A 11.06.2017 15:03:17
VĚTROVSKÝ Jan C1M finale-A 11.06.2017 15:03:17
VĚTROVSKÝ Jan C1M finale-A 11.06.2017 14:51:18
PEXA Jakub C1M kvalifikace 11.06.2017 10:54:10
ROHAN Lukáš C1M kvalifikace 11.06.2017 10:15:10
RAK Tomáš C1M kvalifikace 11.06.2017 10:15:10
GEBAS Vítězslav C1M kvalifikace 11.06.2017 10:15:10
JEŽEK Stanislav C1M kvalifikace 11.06.2017 10:12:10
ŘÍHA Martin C1M kvalifikace 11.06.2017 10:12:10
MAŠEK Jan C1M kvalifikace 11.06.2017 10:12:10
JÁNĚ Michal C1M kvalifikace 11.06.2017 10:12:10
JORDÁN František C1M kvalifikace 11.06.2017 10:09:09
VĚTROVSKÝ Jan C1M kvalifikace 11.06.2017 10:09:09
CHALOUPKA Václav C1M kvalifikace 11.06.2017 10:09:09
LHOTA Matyáš C1M kvalifikace 11.06.2017 10:06:09
PŘÍHODA Matouš C1M kvalifikace 11.06.2017 10:06:09
LERCH Adam C1M kvalifikace 11.06.2017 10:06:09
HEGER Tomáš C1M kvalifikace 11.06.2017 10:06:09
HAVLÍČEK Jan C1M kvalifikace 11.06.2017 10:03:09
KUNA Václav C1M kvalifikace 11.06.2017 10:03:09
HEGER Vojtěch C1M kvalifikace 11.06.2017 10:03:09
HAVLÍČEK Jan C1M kvalifikace 11.06.2017 10:00:09
MALÝ Vojtěch C1M kvalifikace 11.06.2017 10:00:09
KARÁSEK Petr C1M kvalifikace 11.06.2017 10:00:09
SVOBODA Adam C1M kvalifikace 11.06.2017 09:57:09
NOVOTNÝ Petr C1M kvalifikace 11.06.2017 09:57:09
NOVOTNÝ Jan C1M kvalifikace 11.06.2017 09:57:08
FIALA Jakub C1M kvalifikace 11.06.2017 09:54:09
PEXA Jakub C1M kvalifikace 11.06.2017 09:54:08
KAMINSKÝ Jan C1M kvalifikace 11.06.2017 09:54:08
KUČERA Tomáš C1M kvalifikace 11.06.2017 09:51:08
WENDL Denis C1M kvalifikace 11.06.2017 09:51:08
URBAN Daniel C1M kvalifikace 11.06.2017 09:48:08
RAŠEK Michal C1M kvalifikace 11.06.2017 09:48:08
FIALA Jakub C1M kvalifikace 11.06.2017 09:48:08
LERCH Eduard C1M kvalifikace 11.06.2017 09:48:08
KUČERA Tomáš C1M kvalifikace 11.06.2017 09:48:08
JANU Filip C1M kvalifikace 11.06.2017 09:45:08
KRÁL Adam C1M kvalifikace 11.06.2017 09:45:08
KRATOCHVÍL Martin C1M kvalifikace 11.06.2017 09:45:08
ŘÍHA Matyáš C1M kvalifikace 11.06.2017 09:42:08
ULITZKA Oliver C1M kvalifikace 11.06.2017 09:42:08
LHOTA Kryštof C1M kvalifikace 11.06.2017 09:42:08
LHOTA Kryštof C1M kvalifikace 11.06.2017 09:39:08

C1W

DOLEŽALOVÁ Lucie C1W finale-B 11.06.2017 14:48:16
MATULKOVÁ Jana C1W finale-A 11.06.2017 14:48:16
NĚMCOVÁ Marie C1W finale-A 11.06.2017 14:48:16
FIŠEROVÁ Tereza C1W finale-A 11.06.2017 14:48:16
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W finale-A 11.06.2017 14:48:16
SATKOVÁ Gabriela C1W finale-A 11.06.2017 14:48:16
KNEBLOVÁ Tereza C1W finale-A 11.06.2017 14:48:16
SATKOVÁ Gabriela C1W finale-A 11.06.2017 14:48:15
VRBOVÁ Alexandra C1W finale-A 11.06.2017 14:48:15
SATKOVÁ Martina C1W finale-A 11.06.2017 14:48:15
ŘÍHOVÁ Eva C1W finale-A 11.06.2017 14:48:15
JANČOVÁ Monika C1W finale-A 11.06.2017 14:48:15
NĚMCOVÁ Marie C1W finale-B 11.06.2017 14:48:15
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W kvalifikace 11.06.2017 10:12:10
SATKOVÁ Gabriela C1W kvalifikace 11.06.2017 10:12:10
ŘÍHOVÁ Eva C1W kvalifikace 11.06.2017 10:12:10
FIŠEROVÁ Tereza C1W kvalifikace 11.06.2017 10:12:10
NĚMCOVÁ Marie C1W kvalifikace 11.06.2017 10:12:10
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W kvalifikace 11.06.2017 10:12:10
SATKOVÁ Martina C1W kvalifikace 11.06.2017 10:12:09
SATKOVÁ Gabriela C1W kvalifikace 11.06.2017 10:12:09
KNEBLOVÁ Tereza C1W kvalifikace 11.06.2017 10:12:09
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W kvalifikace 11.06.2017 10:12:09
ŘÍHOVÁ Eva C1W kvalifikace 11.06.2017 10:12:09
NĚMCOVÁ Marie C1W kvalifikace 11.06.2017 10:12:09
VRBOVÁ Alexandra C1W kvalifikace 11.06.2017 10:12:09
MATULKOVÁ Jana C1W kvalifikace 11.06.2017 10:12:09
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W kvalifikace 11.06.2017 10:12:09
JANČOVÁ Monika C1W kvalifikace 11.06.2017 10:12:09
ŘÍHOVÁ Eva C1W kvalifikace 11.06.2017 10:12:09

C2M

Peterka Adam-Pechlát Hynek C2M finale-B 11.06.2017 19:09:21
Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M finale-B 11.06.2017 19:09:21
Heger Vojtěch-Heger Tomáš C2M finale-A 11.06.2017 14:48:16
Kašpar Jonáš-Šindler Marek C2M finale-A 11.06.2017 14:48:16
Zapletal Mikuláš-Zapletal Vojtěch C2M finale-A 11.06.2017 14:48:16
Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M finale-A 11.06.2017 14:48:16
Suchý Ondřej-Suchý Matěj C2M finale-A 11.06.2017 14:48:16
Koplík Tomáš-Vrzáň Jakub C2M finale-A 11.06.2017 14:48:15
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M finale-A 11.06.2017 14:48:15
Mrůzek Vojta-Kašpar Albert C2M finale-A 11.06.2017 14:48:15
Karlovský Ondřej-Jáně Jakub C2M finale-A 11.06.2017 14:48:15
Mrůzek Vojta-Kašpar Albert C2M finale-A 11.06.2017 14:48:15
Pohanka Vítek-Wendl Denis C2M finale-A 11.06.2017 14:48:15
Peterka Adam-Pechlát Hynek C2M kvalifikace 11.06.2017 11:00:12
Mrůzek Vojta-Kašpar Albert C2M kvalifikace 11.06.2017 11:00:12
Karlovský Ondřej-Jáně Jakub C2M kvalifikace 11.06.2017 11:00:12
Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M kvalifikace 11.06.2017 11:00:12
Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M kvalifikace 11.06.2017 11:00:12
Pohanka Vítek-Wendl Denis C2M kvalifikace 11.06.2017 11:00:12
Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M kvalifikace 11.06.2017 11:00:12
Zapletal Mikuláš-Zapletal Vojtěch C2M kvalifikace 11.06.2017 11:00:12
Heger Vojtěch-Heger Tomáš C2M kvalifikace 11.06.2017 11:00:12
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M kvalifikace 11.06.2017 11:00:12
Koplík Tomáš-Vrzáň Jakub C2M kvalifikace 11.06.2017 11:00:12
Suchý Ondřej-Suchý Matěj C2M kvalifikace 11.06.2017 11:00:12
Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M kvalifikace 11.06.2017 11:00:12
Kašpar Jonáš-Šindler Marek C2M kvalifikace 11.06.2017 11:00:12

C2X

Lerch Adam-Matulková Jana C2X kvalifikace 11.06.2017 15:51:18
Foltysová Sabina-Vrzáň Jakub C2X finale-A 11.06.2017 15:24:17
Jáně Jakub-Fišerová Tereza C2X finale-A 11.06.2017 15:24:17
Vojtová Veronika-Mašek Jan C2X finale-A 11.06.2017 15:24:17
Lerch Adam-Matulková Jana C2X finale-A 11.06.2017 15:21:17
Jáně Jakub-Fišerová Tereza C2X kvalifikace 11.06.2017 15:03:18
Lerch Adam-Matulková Jana C2X kvalifikace 11.06.2017 15:00:17
Foltysová Sabina-Vrzáň Jakub C2X kvalifikace 11.06.2017 15:00:16
Jáně Jakub-Fišerová Tereza C2X kvalifikace 11.06.2017 15:00:16
Vojtová Veronika-Mašek Jan C2X kvalifikace 11.06.2017 15:00:16

K1M

STRÁNSKÝ Dominik K1M finale-B 11.06.2017 20:39:22
CUBR Filip K1M finale-B 11.06.2017 20:39:21
ZAPLETAL Vojtěch K1M finale-B 11.06.2017 20:39:21
ABRAHAM Tomáš K1M finale-B 11.06.2017 20:39:21
BERAN Václav K1M finale-B 11.06.2017 20:39:21
BINČÍK Petr K1M finale-B 11.06.2017 20:39:21
ZAPLETAL Mikuláš K1M finale-B 11.06.2017 20:39:21
ŠPALEK Matěj K1M finale-B 11.06.2017 20:39:21
ZEMAN Vojtěch K1M finale-B 11.06.2017 20:39:21
KOŠÍK Michal K1M finale-B 11.06.2017 20:39:21
RAŠKA Jan K1M finale-B 11.06.2017 20:39:21
POTUŽÁK Jan K1M finale-B 11.06.2017 20:39:21
POHANKA Vít K1M finale-B 11.06.2017 20:39:21
RAŠKA Tomáš K1M finale-B 11.06.2017 20:39:21
ZVOLÁNEK Jan K1M finale-B 11.06.2017 20:39:21
CHMÁTAL Petr K1M finale-B 11.06.2017 20:39:21
MAIKRANZ Alexandr K1M finale-B 11.06.2017 19:09:21
MATĚJKA Michael K1M finale-B 11.06.2017 19:09:21
PECHLÁT Hynek K1M finale-B 11.06.2017 19:09:21
KUBRIČAN Lukáš K1M finale-B 11.06.2017 19:09:21
MASLAŇÁK Tomáš K1M finale-B 11.06.2017 19:09:21
PETŘÍK Matouš K1M finale-B 11.06.2017 19:09:21
MRÁZEK Jan K1M finale-B 11.06.2017 19:09:21
ŽÍŽALA Josef K1M finale-B 11.06.2017 19:09:20
BÍLÝ Petr K1M finale-B 11.06.2017 19:09:20
BUCHTEL Martin K1M finale-B 11.06.2017 19:09:20
KREJČÍ Jakub K1M finale-B 11.06.2017 19:09:20
PŘINDIŠ Vít K1M finale-A 11.06.2017 14:48:16
CVIKL Ondřej K1M finale-A 11.06.2017 14:48:16
BÁRTA Jan K1M finale-A 11.06.2017 14:48:16
HRADÍLEK Vavřinec K1M finale-A 11.06.2017 14:48:16
PRSKAVEC Jiří K1M finale-A 11.06.2017 14:48:15
VAŠINA Jiří K1M finale-A 11.06.2017 14:48:15
ZIMA Tomáš K1M finale-A 11.06.2017 14:48:15
TUNKA Ondřej K1M finale-A 11.06.2017 14:48:15
HILGERT Luboš K1M finale-A 11.06.2017 14:48:15
KOŘÍNEK Vilém K1M finale-A 11.06.2017 14:48:15
VAŠINA Jiří K1M finale-A 11.06.2017 14:48:15
ZVOLÁNEK Jan K1M kvalifikace 11.06.2017 12:03:13
STRÁNSKÝ Dominik K1M kvalifikace 11.06.2017 12:03:13
VAŠINA Jiří K1M kvalifikace 11.06.2017 12:03:13
POHANKA Vít K1M kvalifikace 11.06.2017 12:03:12
POTUŽÁK Jan K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
PETŘÍK Matouš K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
ZIMA Tomáš K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
PRSKAVEC Jiří K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
ABRAHAM Tomáš K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
CVIKL Ondřej K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
ORNST Zdeněk K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
HRADÍLEK Vavřinec K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
ŽÍŽALA Josef K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
PECHLÁT Hynek K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
KOŠÍK Michal K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
MATĚJKA Michael K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
KREJČÍ Jakub K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
ZAPLETAL Vojtěch K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
POHANKA Vít K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
CHMÁTAL Petr K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
BUCHTEL Martin K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
PRSKAVEC Jiří K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
BINČÍK Petr K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
PŘINDIŠ Vít K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:13
HILGERT Luboš K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:12
MASLAŇÁK Tomáš K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:12
KOŘÍNEK Vilém K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:12
MRÁZEK Jan K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:12
BÁRTA Jan K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:12
KUBRIČAN Lukáš K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:12
BÍLÝ Petr K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:12
TUNKA Ondřej K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:12
RAŠKA Jan K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:12
MAIKRANZ Alexandr K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:12
ŠPALEK Matěj K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:12
BERAN Václav K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:12
POTUŽÁK Jan K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:12
CUBR Filip K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:12
ZEMAN Vojtěch K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:12
ZAPLETAL Mikuláš K1M kvalifikace 11.06.2017 11:57:11
RAŠKA Tomáš K1M kvalifikace 11.06.2017 11:03:11
RAŠKA Tomáš K1M kvalifikace 11.06.2017 11:00:12

K1W

HRICOVÁ Adéla K1W finale-B 11.06.2017 16:09:19
KNEBLOVÁ Tereza K1W finale-B 11.06.2017 16:09:19
DVOŘÁKOVÁ Dominika K1W finale-B 11.06.2017 16:09:19
DUŠKOVÁ Michala K1W finale-B 11.06.2017 16:06:19
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W finale-B 11.06.2017 16:06:19
BEKOVÁ Kateřina K1W finale-B 11.06.2017 16:06:19
KOBLENCOVÁ Anna K1W finale-B 11.06.2017 16:06:19
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W finale-B 11.06.2017 16:03:19
VRBOVÁ Alexandra K1W finale-B 11.06.2017 16:03:19
DUŠKOVÁ Kateřina K1W finale-B 11.06.2017 15:57:19
SATKOVÁ Gabriela K1W finale-B 11.06.2017 15:57:19
ŘÍHOVÁ Eva K1W finale-B 11.06.2017 15:57:19
SATKOVÁ Martina K1W finale-B 11.06.2017 15:54:19
GALUŠKOVÁ Antonie K1W finale-A 11.06.2017 15:51:18
GALUŠKOVÁ Karolína K1W finale-A 11.06.2017 15:21:17
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W finale-A 11.06.2017 15:21:17
VOJTOVÁ Veronika K1W finale-A 11.06.2017 15:21:17
ORNSTOVÁ Eva K1W finale-A 11.06.2017 15:18:17
HILGERTOVÁ Amálie K1W finale-A 11.06.2017 15:18:17
FOLTYSOVÁ Sabina K1W finale-A 11.06.2017 15:18:17
VALÍKOVÁ Barbora K1W finale-A 11.06.2017 15:18:17
FIŠEROVÁ Tereza K1W finale-A 11.06.2017 15:15:17
HILGERTOVÁ Štěpána K1W finale-A 11.06.2017 15:15:17
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 11.06.2017 15:00:17
VOJTOVÁ Veronika K1W kvalifikace 11.06.2017 14:57:17
GALUŠKOVÁ Karolína K1W kvalifikace 11.06.2017 14:57:17
HILGERTOVÁ Štěpána K1W kvalifikace 11.06.2017 14:57:17
HILGERTOVÁ Amálie K1W kvalifikace 11.06.2017 14:54:16
FIŠEROVÁ Tereza K1W kvalifikace 11.06.2017 14:54:16
VALÍKOVÁ Barbora K1W kvalifikace 11.06.2017 14:54:16
SATKOVÁ Martina K1W kvalifikace 11.06.2017 14:51:18
DUŠKOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 11.06.2017 11:12:12
GALUŠKOVÁ Antonie K1W kvalifikace 11.06.2017 11:12:12
VRBOVÁ Alexandra K1W kvalifikace 11.06.2017 11:09:12
SATKOVÁ Gabriela K1W kvalifikace 11.06.2017 11:09:12
FOLTYSOVÁ Sabina K1W kvalifikace 11.06.2017 11:09:12
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W kvalifikace 11.06.2017 11:09:12
KOBLENCOVÁ Anna K1W kvalifikace 11.06.2017 11:03:12
BEKOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 11.06.2017 11:03:12
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W kvalifikace 11.06.2017 11:03:12
DUŠKOVÁ Michala K1W kvalifikace 11.06.2017 11:03:12
NĚMCOVÁ Marie K1W kvalifikace 11.06.2017 11:00:12
KNEBLOVÁ Tereza K1W kvalifikace 11.06.2017 11:00:12
DVOŘÁKOVÁ Dominika K1W kvalifikace 11.06.2017 11:00:12
HRICOVÁ Adéla K1W kvalifikace 11.06.2017 11:00:12
VAŇKOVÁ Klára K1W kvalifikace 11.06.2017 10:51:10
VAŇKOVÁ Klára K1W kvalifikace 11.06.2017 10:51:10
ORNSTOVÁ Eva K1W kvalifikace 11.06.2017 10:51:10
ŘÍHOVÁ Eva K1W kvalifikace 11.06.2017 10:48:10

5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých, 10.06.2017

jménolodní kategoriejízdanahráno

C1M

ULITZKA Oliver C1M finale-B 10.06.2017 16:09:15
KUČERA Tomáš C1M finale-B 10.06.2017 16:09:15
KRATOCHVÍL Martin C1M finale-B 10.06.2017 16:09:15
JANU Filip C1M finale-B 10.06.2017 16:09:15
MAŠEK Jan C1M finale-B 10.06.2017 16:09:15
PEXA Jakub C1M finale-B 10.06.2017 16:09:15
LERCH Eduard C1M finale-B 10.06.2017 16:09:14
URBAN Daniel C1M finale-B 10.06.2017 16:09:14
SVOBODA Adam C1M finale-B 10.06.2017 16:09:14
LHOTA Kryštof C1M finale-B 10.06.2017 16:09:14
WENDL Denis C1M finale-B 10.06.2017 16:09:14
JANU Filip C1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
FIALA Jakub C1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
KAMINSKÝ Jan C1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
HAVLÍČEK Jan C1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
NOVOTNÝ Petr C1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
KARÁSEK Petr C1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
VĚTROVSKÝ Jan C1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
RAŠEK Michal C1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
URBAN Daniel C1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
HEGER Tomáš C1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
HEGER Vojtěch C1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
NOVOTNÝ Jan C1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
ŘÍHA Matyáš C1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
LHOTA Matyáš C1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
INDRUCH Tomáš C1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
PŘÍHODA Matouš C1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
KRÁL Adam C1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
ROHAN Lukáš C1M finale-A 10.06.2017 14:27:10
CHALOUPKA Václav C1M finale-A 10.06.2017 14:27:10
LERCH Adam C1M finale-A 10.06.2017 14:27:10
RAK Tomáš C1M finale-A 10.06.2017 14:27:10
GEBAS Vítězslav C1M finale-A 10.06.2017 14:27:10
JORDÁN František C1M finale-A 10.06.2017 14:27:09
CHALOUPKA Václav C1M finale-A 10.06.2017 14:27:09
ŘÍHA Martin C1M finale-A 10.06.2017 14:27:09
JÁNĚ Michal C1M finale-A 10.06.2017 14:27:09
JORDÁN František C1M finale-A 10.06.2017 14:27:09
JEŽEK Stanislav C1M finale-A 10.06.2017 13:06:09
ŘÍHA Martin C1M kvalifikace 10.06.2017 12:00:05
KAMINSKÝ Jan C1M kvalifikace 10.06.2017 12:00:05
LERCH Adam C1M kvalifikace 10.06.2017 12:00:05
PŘÍHODA Matouš C1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:06
WENDL Denis C1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:06
NOVOTNÝ Jan C1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:06
KUČERA Tomáš C1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:06
MAŠEK Jan C1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:06
KRATOCHVÍL Martin C1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:06
KUNA Václav C1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:06
MALÝ Vojtěch C1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
PEXA Jakub C1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
LHOTA Matyáš C1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
URBAN Daniel C1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
KUČERA Tomáš C1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:02
HEGER Tomáš C1M kvalifikace 10.06.2017 11:54:02
CHALOUPKA Václav C1M kvalifikace 10.06.2017 11:54:02
URBAN Daniel C1M kvalifikace 10.06.2017 11:54:02
KRÁL Adam C1M kvalifikace 10.06.2017 11:54:02
ROHAN Lukáš C1M kvalifikace 10.06.2017 11:54:02
KRÁL Adam C1M kvalifikace 10.06.2017 11:54:02
RAK Tomáš C1M kvalifikace 10.06.2017 11:54:02
HEGER Vojtěch C1M kvalifikace 10.06.2017 11:54:02
JÁNĚ Michal C1M kvalifikace 10.06.2017 11:54:02
FIALA Jakub C1M kvalifikace 10.06.2017 11:54:02
RAŠEK Michal C1M kvalifikace 10.06.2017 11:54:02
INDRUCH Tomáš C1M kvalifikace 10.06.2017 11:54:01
LHOTA Kryštof C1M kvalifikace 10.06.2017 11:54:01
HAVLÍČEK Jan C1M kvalifikace 10.06.2017 11:54:01
LERCH Eduard C1M kvalifikace 10.06.2017 11:54:01
NOVOTNÝ Petr C1M kvalifikace 10.06.2017 11:54:01
ULITZKA Oliver C1M kvalifikace 10.06.2017 11:54:01
LERCH Eduard C1M kvalifikace 10.06.2017 11:51:01
GEBAS Vítězslav C1M kvalifikace 10.06.2017 11:51:01
KARÁSEK Petr C1M kvalifikace 10.06.2017 11:51:01
ŘÍHA Matyáš C1M kvalifikace 10.06.2017 11:51:01
JORDÁN František C1M kvalifikace 10.06.2017 11:51:01
VĚTROVSKÝ Jan C1M kvalifikace 10.06.2017 11:51:01
PEXA Jakub C1M kvalifikace 10.06.2017 11:51:01
SVOBODA Adam C1M kvalifikace 10.06.2017 11:51:01
FIALA Jakub C1M kvalifikace 10.06.2017 11:51:01
JANU Filip C1M kvalifikace 10.06.2017 11:51:01

C1W

DOLEŽALOVÁ Lucie C1W finale-B 10.06.2017 15:03:12
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W finale-B 10.06.2017 15:03:12
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W finale-B 10.06.2017 15:03:12
NĚMCOVÁ Marie C1W finale-B 10.06.2017 15:03:12
FIŠEROVÁ Tereza C1W finale-A 10.06.2017 13:03:07
JANČOVÁ Monika C1W finale-A 10.06.2017 13:03:07
ŘÍHOVÁ Eva C1W finale-A 10.06.2017 13:00:07
SATKOVÁ Martina C1W finale-A 10.06.2017 13:00:07
MATULKOVÁ Jana C1W finale-A 10.06.2017 12:57:06
VRBOVÁ Alexandra C1W finale-A 10.06.2017 12:57:06
MATULKOVÁ Jana C1W finale-A 10.06.2017 12:51:06
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W finale-A 10.06.2017 12:51:06
KNEBLOVÁ Tereza C1W finale-A 10.06.2017 12:51:06
SATKOVÁ Gabriela C1W finale-A 10.06.2017 12:45:06
FIŠEROVÁ Tereza C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
FIŠEROVÁ Tereza C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
ŘÍHOVÁ Eva C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
JANČOVÁ Monika C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
VRBOVÁ Alexandra C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
JANČOVÁ Monika C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
SATKOVÁ Martina C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
KNEBLOVÁ Tereza C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
FIŠEROVÁ Tereza C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
HEINZOVÁ Bára C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
ŘÍHOVÁ Eva C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
MATULKOVÁ Jana C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
NĚMCOVÁ Marie C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
NĚMCOVÁ Marie C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
KNEBLOVÁ Tereza C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
NĚMCOVÁ Marie C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
SATKOVÁ Martina C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
JANČOVÁ Monika C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:02
KNEBLOVÁ Tereza C1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:02

C2M

Peterka Adam-Pechlát Hynek C2M finale-B 10.06.2017 15:39:12
Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M finale-B 10.06.2017 15:39:12
Zapletal Mikuláš-Zapletal Vojtěch C2M finale-B 10.06.2017 15:36:11
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M finale-B 10.06.2017 15:36:11
Koplík Tomáš-Vrzáň Jakub C2M finale-A 10.06.2017 13:42:07
Kašpar Jonáš-Šindler Marek C2M finale-A 10.06.2017 13:36:07
Karlovský Ondřej-Jáně Jakub C2M finale-A 10.06.2017 13:36:07
Heger Vojtěch-Heger Tomáš C2M finale-A 10.06.2017 13:33:10
Mrůzek Vojta-Kašpar Albert C2M finale-A 10.06.2017 13:33:10
Suchý Ondřej-Suchý Matěj C2M finale-A 10.06.2017 13:30:07
Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M finale-A 10.06.2017 13:30:07
Pohanka Vítek-Wendl Denis C2M finale-A 10.06.2017 13:27:07
Pohanka Vítek-Wendl Denis C2M kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
Zapletal Mikuláš-Zapletal Vojtěch C2M kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
Pohanka Vítek-Wendl Denis C2M kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
Koplík Tomáš-Vrzáň Jakub C2M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
Heger Vojtěch-Heger Tomáš C2M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
Peterka Adam-Pechlát Hynek C2M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
Mrůzek Vojta-Kašpar Albert C2M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
Kašpar Jonáš-Šindler Marek C2M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
Zapletal Mikuláš-Zapletal Vojtěch C2M kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
Karlovský Ondřej-Jáně Jakub C2M kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
Suchý Ondřej-Suchý Matěj C2M kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
Volák Jaroslav-Kočí Martin C2M kvalifikace 10.06.2017 11:57:03

C2X

Vojtová Veronika-Mašek Jan C2X finale-A 10.06.2017 14:27:10
Lerch Adam-Matulková Jana C2X finale-A 10.06.2017 14:27:09
Foltysová Sabina-Vrzáň Jakub C2X finale-A 10.06.2017 14:27:09
Jáně Jakub-Fišerová Tereza C2X finale-A 10.06.2017 14:27:09
Vojtová Veronika-Mašek Jan C2X kvalifikace 10.06.2017 12:03:06
Jáně Jakub-Fišerová Tereza C2X kvalifikace 10.06.2017 12:03:02
Lerch Adam-Matulková Jana C2X kvalifikace 10.06.2017 11:51:01

K1M

ZAPLETAL Mikuláš K1M finale-B 10.06.2017 16:27:12
RAŠKA Tomáš K1M finale-B 10.06.2017 16:27:12
ŠPALEK Matěj K1M finale-B 10.06.2017 16:24:13
ZEMAN Vojtěch K1M finale-B 10.06.2017 16:24:13
BERAN Václav K1M finale-B 10.06.2017 16:24:13
CUBR Filip K1M finale-B 10.06.2017 16:24:13
BINČÍK Petr K1M finale-B 10.06.2017 16:21:11
STRÁNSKÝ Dominik K1M finale-B 10.06.2017 16:21:11
POHANKA Vít K1M finale-B 10.06.2017 16:21:11
POTUŽÁK Jan K1M finale-B 10.06.2017 16:21:11
CHMÁTAL Petr K1M finale-B 10.06.2017 16:18:11
RAŠKA Jan K1M finale-B 10.06.2017 16:18:11
ZVOLÁNEK Jan K1M finale-B 10.06.2017 16:18:11
CHMÁTAL Petr K1M finale-B 10.06.2017 16:18:11
ZAPLETAL Vojtěch K1M finale-B 10.06.2017 16:18:11
ABRAHAM Tomáš K1M finale-B 10.06.2017 16:15:13
BÁRTA Jan K1M finale-B 10.06.2017 16:15:13
KOŠÍK Michal K1M finale-B 10.06.2017 16:15:13
BÍLÝ Petr K1M finale-B 10.06.2017 16:09:15
KREJČÍ Jakub K1M finale-B 10.06.2017 16:09:15
VAŠINA Jiří K1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
ŽÍŽALA Josef K1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
PETŘÍK Matouš K1M finale-B 10.06.2017 16:06:11
MRÁZEK Jan K1M finale-B 10.06.2017 16:06:10
KOŘÍNEK Vilém K1M finale-B 10.06.2017 16:03:10
PECHLÁT Hynek K1M finale-B 10.06.2017 16:03:10
BUCHTEL Martin K1M finale-B 10.06.2017 16:03:10
MASLAŇÁK Tomáš K1M finale-B 10.06.2017 16:00:10
MATĚJKA Michael K1M finale-B 10.06.2017 16:00:10
ZAJÍC Ondřej K1M finale-B 10.06.2017 16:00:10
CVIKL Ondřej K1M finale-A 10.06.2017 14:15:09
PŘINDIŠ Vít K1M finale-A 10.06.2017 14:12:08
HRADÍLEK Vavřinec K1M finale-A 10.06.2017 14:12:07
HILGERT Luboš K1M finale-A 10.06.2017 14:09:10
TUNKA Ondřej K1M finale-A 10.06.2017 14:09:10
KUBRIČAN Lukáš K1M finale-A 10.06.2017 14:06:10
ORNST Zdeněk K1M finale-A 10.06.2017 14:06:10
PRSKAVEC Jiří K1M finale-A 10.06.2017 14:03:08
MAIKRANZ Alexandr K1M finale-A 10.06.2017 14:03:08
ZIMA Tomáš K1M finale-A 10.06.2017 14:00:08
ZIMA Tomáš K1M finale-A 10.06.2017 14:00:08
ŠPALEK Matěj K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
VAŠINA Jiří K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
RAŠKA Jan K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
PŘINDIŠ Vít K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
CVIKL Ondřej K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
MATĚJKA Michael K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
CUBR Filip K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
BÍLÝ Petr K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
HRADÍLEK Vavřinec K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
PRSKAVEC Jiří K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
ZAJÍC Ondřej K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
BINČÍK Petr K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
TUNKA Ondřej K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
ZAPLETAL Mikuláš K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
BUCHTEL Martin K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
ZIMA Tomáš K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
BÁRTA Jan K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
MAIKRANZ Alexandr K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
ZVOLÁNEK Jan K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
MASLAŇÁK Tomáš K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
CHMÁTAL Petr K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
MRÁZEK Jan K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
HILGERT Luboš K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
ZEMAN Vojtěch K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
KOŘÍNEK Vilém K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
ŽÍŽALA Josef K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
RAŠKA Tomáš K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
KUBRIČAN Lukáš K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
PECHLÁT Hynek K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
KOŠÍK Michal K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
ZAPLETAL Vojtěch K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
KREJČÍ Jakub K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
STRÁNSKÝ Dominik K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
PETŘÍK Matouš K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
POHANKA Vít K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
ORNST Zdeněk K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
POTUŽÁK Jan K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:02
ABRAHAM Tomáš K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:02
BERAN Václav K1M kvalifikace 10.06.2017 11:57:02

K1W

SATKOVÁ Gabriela K1W finale-B 10.06.2017 16:09:15
VRBOVÁ Alexandra K1W finale-B 10.06.2017 16:09:14
KNEBLOVÁ Tereza K1W finale-B 10.06.2017 16:09:14
DUŠKOVÁ Michala K1W finale-B 10.06.2017 16:09:14
NĚMCOVÁ Marie K1W finale-B 10.06.2017 16:06:11
HRICOVÁ Adéla K1W finale-B 10.06.2017 16:06:11
VAŇKOVÁ Klára K1W finale-B 10.06.2017 16:06:11
BEKOVÁ Kateřina K1W finale-B 10.06.2017 16:06:11
NĚMCOVÁ Marie K1W finale-B 10.06.2017 16:06:11
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W finale-B 10.06.2017 16:06:11
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W finale-B 10.06.2017 16:06:11
SATKOVÁ Martina K1W finale-B 10.06.2017 16:06:11
ŘÍHOVÁ Eva K1W finale-B 10.06.2017 16:06:11
GALUŠKOVÁ Antonie K1W finale-B 10.06.2017 16:06:11
DVOŘÁKOVÁ Dominika K1W finale-B 10.06.2017 16:06:11
KOBLENCOVÁ Anna K1W finale-B 10.06.2017 16:06:11
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W finale-A 10.06.2017 14:27:10
ORNSTOVÁ Eva K1W finale-A 10.06.2017 14:27:10
DUŠKOVÁ Kateřina K1W finale-A 10.06.2017 14:27:10
HILGERTOVÁ Štěpána K1W finale-A 10.06.2017 14:27:10
VALÍKOVÁ Barbora K1W finale-A 10.06.2017 14:27:09
VOJTOVÁ Veronika K1W finale-A 10.06.2017 14:27:09
FOLTYSOVÁ Sabina K1W finale-A 10.06.2017 14:27:09
FIŠEROVÁ Tereza K1W finale-A 10.06.2017 14:27:09
HILGERTOVÁ Amálie K1W finale-A 10.06.2017 14:27:09
ORNSTOVÁ Eva K1W finale-A 10.06.2017 14:27:09
DUŠKOVÁ Michala K1W kvalifikace 10.06.2017 12:00:05
GALUŠKOVÁ Karolína K1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:06
DVOŘÁKOVÁ Dominika K1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:06
HILGERTOVÁ Amálie K1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:06
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:06
HRICOVÁ Adéla K1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:06
SATKOVÁ Martina K1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:06
VAŇKOVÁ Klára K1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:06
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:06
ORNSTOVÁ Eva K1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:06
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:06
FOLTYSOVÁ Sabina K1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
HILGERTOVÁ Štěpána K1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
FIŠEROVÁ Tereza K1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
VALÍKOVÁ Barbora K1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
ŘÍHOVÁ Eva K1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:05
GALUŠKOVÁ Antonie K1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:04
KNEBLOVÁ Tereza K1W kvalifikace 10.06.2017 11:57:03
ŘÍHOVÁ Eva K1W kvalifikace 10.06.2017 11:54:02
BEKOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 10.06.2017 11:54:02
NĚMCOVÁ Marie K1W kvalifikace 10.06.2017 11:54:02
VRBOVÁ Alexandra K1W kvalifikace 10.06.2017 11:54:02
VOJTOVÁ Veronika K1W kvalifikace 10.06.2017 11:54:01
VAŇKOVÁ Klára K1W kvalifikace 10.06.2017 11:51:01
HILGERTOVÁ Amálie K1W kvalifikace 10.06.2017 11:51:01
KOBLENCOVÁ Anna K1W kvalifikace 10.06.2017 11:51:01
SATKOVÁ Gabriela K1W kvalifikace 10.06.2017 11:51:01
DUŠKOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 10.06.2017 11:51:01

4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 14.05.2017

jménolodní kategoriejízdanahráno

C1M

LHOTA Kryštof C1M finale-B 14.05.2017 15:56:56
ŘÍHA Matyáš C1M finale-B 14.05.2017 15:56:56
KRÁL Adam C1M finale-B 14.05.2017 15:53:56
JANU Filip C1M finale-B 14.05.2017 15:53:56
ULITZKA Oliver C1M finale-B 14.05.2017 15:53:56
FIALA Jakub C1M finale-B 14.05.2017 15:53:56
LERCH Eduard C1M finale-B 14.05.2017 15:50:55
KUČERA Tomáš C1M finale-B 14.05.2017 15:50:55
URBAN Daniel C1M finale-B 14.05.2017 15:50:55
RAŠEK Michal C1M finale-B 14.05.2017 15:50:55
WENDL Denis C1M finale-B 14.05.2017 15:50:55
LERCH Eduard C1M finale-B 14.05.2017 15:50:55
BOHATÝ Karel C1M finale-B 14.05.2017 15:44:55
INDRUCH Tomáš C1M finale-B 14.05.2017 15:44:55
SVOBODA Adam C1M finale-B 14.05.2017 15:41:55
KAMINSKÝ Jan C1M finale-B 14.05.2017 15:41:55
NOVOTNÝ Petr C1M finale-B 14.05.2017 15:41:55
PEXA Jakub C1M finale-B 14.05.2017 15:41:55
KARÁSEK Petr C1M finale-B 14.05.2017 15:38:55
MALÝ Vojtěch C1M finale-B 14.05.2017 15:38:55
NOVOTNÝ Jan C1M finale-B 14.05.2017 15:38:55
PŘÍHODA Matouš C1M finale-B 14.05.2017 15:35:54
KUNA Václav C1M finale-B 14.05.2017 15:35:54
HAVLÍČEK Jan C1M finale-B 14.05.2017 15:35:54
VĚTROVSKÝ Jan C1M finale-B 14.05.2017 15:35:54
JEŽEK Stanislav C1M finale-B 14.05.2017 15:29:55
JEŽEK Stanislav C1M finale-B 14.05.2017 15:29:55
ŘÍHA Martin C1M finale-B 14.05.2017 15:29:55
ŘÍHA Martin C1M finale-B 14.05.2017 15:29:55
CHALOUPKA Václav C1M finale-A 14.05.2017 14:14:55
ROHAN Lukáš C1M finale-A 14.05.2017 14:14:55
LHOTA Matyáš C1M finale-A 14.05.2017 14:11:53
RAK Tomáš C1M finale-A 14.05.2017 14:11:53
JÁNĚ Michal C1M finale-A 14.05.2017 14:08:53
HEGER Vojtěch C1M finale-A 14.05.2017 14:08:53
HEGER Vojtěch C1M finale-A 14.05.2017 14:08:53
JORDÁN František C1M finale-A 14.05.2017 14:08:53
LERCH Adam C1M finale-A 14.05.2017 14:02:52
HEGER Tomáš C1M finale-A 14.05.2017 14:02:52
MAŠEK Jan C1M finale-A 14.05.2017 14:02:52
LERCH Adam C1M finale-A 14.05.2017 13:59:52
PEXA Jakub C1M kvalifikace 14.05.2017 11:47:49
BOHATÝ Karel C1M kvalifikace 14.05.2017 11:47:49
LERCH Adam C1M kvalifikace 14.05.2017 11:47:49
INDRUCH Tomáš C1M kvalifikace 14.05.2017 11:47:49
LHOTA Matyáš C1M kvalifikace 14.05.2017 11:47:49
ROHAN Lukáš C1M kvalifikace 14.05.2017 11:47:49
KUNA Václav C1M kvalifikace 14.05.2017 11:47:49
WENDL Denis C1M kvalifikace 14.05.2017 11:47:49
KARÁSEK Petr C1M kvalifikace 14.05.2017 11:47:49
KUČERA Tomáš C1M kvalifikace 14.05.2017 11:47:49
PŘÍHODA Matouš C1M kvalifikace 14.05.2017 11:47:49
NOVOTNÝ Jan C1M kvalifikace 14.05.2017 11:47:49
ŘÍHA Matyáš C1M kvalifikace 14.05.2017 11:47:48
NOVOTNÝ Petr C1M kvalifikace