ČP 2018

4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod, 13.05.2018

jménolodní kategoriejízdanahráno

C1M

KUNA Václav C1M FINALE-A 13.05.2018 16:39:13
PŘÍHODA Matouš C1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:20
BOHATÝ Karel C1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:20
HEGER Tomáš C1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:20
GEBAS Vítězslav C1M FINALE-A 13.05.2018 16:36:19
RAŠEK Michal C1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:19
KAŠPAR Jonáš C1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:19
KAMINSKÝ Jan C1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:19
RAK Tomáš C1M FINALE-A 13.05.2018 16:36:19
NOVOTNÝ Petr C1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:19
KRÁL Adam C1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:19
ŘÍHA Matyáš C1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:18
JEŽEK Stanislav C1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:18
LERCH Eduard C1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:18
ŘÍHA Martin C1M FINALE-A 13.05.2018 16:36:17
FIALA Jakub C1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:17
JORDÁN František C1M FINALE-A 13.05.2018 16:36:16
JÁNĚ Michal C1M FINALE-A 13.05.2018 16:36:16
KARLOVSKÝ Ondřej C1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:16
BUCHTEL Martin C1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:16
KRATOCHVÍL Martin C1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:12
VĚTROVSKÝ Jan C1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:15
URBAN Daniel C1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:15
PEXA Jakub C1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:15
NOVOTNÝ Jan C1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:15
PEŠEK Michal C1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:15
MAŠEK Jan C1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:14
KARÁSEK Petr C1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:14
WENDL Denis C1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:14
SVOBODA Adam C1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:14
HEGER Vojtěch C1M FINALE-A 13.05.2018 16:33:14
ROHAN Lukáš C1M FINALE-A 13.05.2018 16:33:13
PŘÍHODA Lukáš C1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:13
ULITZKA Oliver C1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:13
LHOTA Matyáš C1M FINALE-A 13.05.2018 16:33:13
CHALOUPKA Václav C1M FINALE-A 13.05.2018 16:33:13
HROBSKÝ Milan C1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:13
LERCH Adam C1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:13
JANŮ Filip C1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:13
LHOTA Kryštof C1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:13
HROBSKÝ Milan C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
JANŮ Filip C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
RAŠEK Michal C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
URBAN Daniel C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
PEŠEK Michal C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
RAK Tomáš C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
KUNA Václav C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
VĚTROVSKÝ Jan C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
ROHAN Lukáš C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
HAVLÍČEK Jan C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
KAMINSKÝ Jan C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
LHOTA Matyáš C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
KARLOVSKÝ Ondřej C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
ŘÍHA Matyáš C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
BUCHTEL Martin C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
HEGER Tomáš C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
SVOBODA Adam C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
ŘÍHA Martin C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
JEŽEK Stanislav C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
PŘÍHODA Matouš C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
ŠINDLER Marek C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
CHALOUPKA Václav C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
LHOTA Kryštof C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
KRÁL Adam C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
NOVOTNÝ Jan C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
GEBAS Vítězslav C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
LERCH Adam C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
HEGER Vojtěch C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
WENDL Denis C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
ULITZKA Oliver C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
LERCH Eduard C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
BOHATÝ Karel C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
KAŠPAR Jonáš C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
JÁNĚ Jakub C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
PEXA Jakub C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
JÁNĚ Michal C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
KARÁSEK Petr C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
ULITZKA Oliver C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
PŘÍHODA Lukáš C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
KRATOCHVÍL Martin C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:06
MAŠEK Jan C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:06
NOVOTNÝ Petr C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:06
FIALA Jakub C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:06
JORDÁN František C1M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:06

C1W

NĚMCOVÁ Marie C1W FINALE-B 13.05.2018 16:36:20
FREISLEBENOVÁ Patricia C1W FINALE-B 13.05.2018 16:36:19
SATKOVÁ Gabriela C1W FINALE-A 13.05.2018 16:36:19
ŘÍHOVÁ Eva C1W FINALE-A 13.05.2018 16:36:19
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W FINALE-B 13.05.2018 16:36:17
JANČOVÁ Monika C1W FINALE-A 13.05.2018 16:36:13
KOŠÁRKOVÁ Barbora C1W FINALE-B 13.05.2018 16:36:13
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra C1W FINALE-B 13.05.2018 16:36:13
MATULKOVÁ Jana C1W FINALE-A 13.05.2018 16:36:12
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W FINALE-B 13.05.2018 16:33:15
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W FINALE-B 13.05.2018 16:33:15
VRBOVÁ Alexandra C1W FINALE-A 13.05.2018 16:33:14
RŮŽIČKOVÁ Kateřina C1W FINALE-B 13.05.2018 16:33:14
SATKOVÁ Martina C1W FINALE-A 13.05.2018 16:33:14
DZIADKOVÁ Zuzana C1W FINALE-B 13.05.2018 16:33:14
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W FINALE-A 13.05.2018 16:33:13
KNEBLOVÁ Tereza C1W FINALE-A 13.05.2018 16:33:13
KRÁLOVÁ Adéla C1W FINALE-A 13.05.2018 16:33:13
KNEBLOVÁ Klára C1W FINALE-B 13.05.2018 16:33:13
FIŠEROVÁ Tereza C1W FINALE-A 13.05.2018 16:33:13
MATULKOVÁ Jana C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
NĚMCOVÁ Marie C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
DZIADKOVÁ Zuzana C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
KNEBLOVÁ Klára C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
SATKOVÁ Martina C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
KRÁLOVÁ Adéla C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
KNEBLOVÁ Tereza C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
FIŠEROVÁ Tereza C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
ŘÍHOVÁ Eva C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
JANČOVÁ Monika C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
SATKOVÁ Gabriela C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
KOŠÁRKOVÁ Barbora C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
VRBOVÁ Alexandra C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
FREISLEBENOVÁ Patricia C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 10:45:05
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 10:45:05
RŮŽIČKOVÁ Kateřina C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 10:45:05
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W KVALIFIKACE 13.05.2018 10:45:05

C2M

SUCHÝ Ondřej-SUCHÝ Matěj C2M FINALE-B 13.05.2018 16:36:19
FRENCL Josef-HOUSKA Jan C2M FINALE-B 13.05.2018 16:36:19
Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M FINALE-A 13.05.2018 16:36:19
Karlovský Ondřej-Jáně Jakub C2M FINALE-A 13.05.2018 16:36:18
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M FINALE-A 13.05.2018 16:36:18
KUNEŠ Daniel-HARTL Jakub C2M FINALE-B 13.05.2018 16:36:17
VOLÁK Jaroslav-KOČÍ Martin C2M FINALE-B 13.05.2018 16:36:16
TÁBORSKÝ Jan-WENDL Samuel C2M FINALE-B 13.05.2018 16:36:16
POHANKA Vít-WENDL Denis C2M FINALE-A 13.05.2018 16:36:12
Koplík Tomáš-Vrzáň Jakub C2M FINALE-A 13.05.2018 16:33:15
Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M FINALE-A 13.05.2018 16:33:14
Kašpar Jonáš-Šindler Marek C2M FINALE-A 13.05.2018 16:33:14
Mrůzek Vojta-Kašpar Albert C2M FINALE-A 13.05.2018 16:33:14
ŠRÁMEK Michal -GOTVALD Robert C2M FINALE-A 13.05.2018 16:33:14
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M FINALE-A 13.05.2018 16:33:13
TÁBORSKÝ Jan-WENDL Samuel C2M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
ŠRÁMEK Michal -GOTVALD Robert C2M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
KUNEŠ Daniel-HARTL Jakub C2M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
Mrůzek Vojta-Kašpar Albert C2M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
SUCHÝ Ondřej-SUCHÝ Matěj C2M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
Kašpar Jonáš-Šindler Marek C2M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
VOLÁK Jaroslav-KOČÍ Martin C2M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
POHANKA Vít-WENDL Denis C2M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
Koplík Tomáš-Vrzáň Jakub C2M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
Karlovský Ondřej-Jáně Jakub C2M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
FRENCL Josef-HOUSKA Jan C2M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
POSPÍCHAL Radek -WEBER Oldřich C2M KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07

C2X

JÁNĚ Jakub-FIŠEROVÁ Tereza C2X KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:20
MATULKOVÁ Jana -Mrůzek Vojta C2X KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:12
MATULKOVÁ Jana -Mrůzek Vojta C2X FINALE-A 13.05.2018 16:33:14
BERANOVÁ Hana -ŘÍHA Matyáš C2X KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:13
BERANOVÁ Hana -ŘÍHA Matyáš C2X FINALE-A 13.05.2018 16:33:13
JÁNĚ Jakub-FIŠEROVÁ Tereza C2X FINALE-A 13.05.2018 16:33:13

K1M

HOŠEK Ondřej K1M FINALE-B 13.05.2018 16:39:13
ŽÍŽALA Josef K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:39:13
ABRAHAM Tomáš K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:39:13
KOŘÍNEK Vilém K1M FINALE-B 13.05.2018 16:39:13
MRÁZEK Jakub K1M FINALE-B 13.05.2018 16:39:13
MASLAŇÁK Tomáš K1M FINALE-B 13.05.2018 16:39:13
MRÁZEK Jakub K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:20
BÁRTA Jan K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:20
DUPAL Jiří K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:20
TUNKA Ondřej K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:19
ZAPLETAL Mikuláš K1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:19
TUNKA Ondřej K1M FINALE-A 13.05.2018 16:36:19
ŠPALEK Matěj K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:19
CUBR Filip K1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:19
TICHÝ Štěpán K1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:19
TICHÝ Štěpán K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:18
ABRAHAM Tomáš K1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:18
PŘINDIŠ Vít K1M FINALE-A 13.05.2018 16:36:18
BÍLÝ Petr K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:18
CVIKL Ondřej K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:18
BUCHTEL Martin K1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:18
ROUČA Samuel K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:18
VEVERKA Lukáš K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:18
MATĚJKA Michael K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:17
ŠPALEK Matěj K1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:17
KOŠÍK Michal K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:17
PRSKAVEC Jiří K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:17
ŽÁK Jiří K1M FINALE-B 13.05.2018 16:36:17
RUDORFER Martin K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:16
KREJČÍ Jakub K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:16
ZIMA Tomáš K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:13
CUBR Filip K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:13
ZEMAN Vojtěch K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:12
ZAPLETAL Vojtěch K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:12
ZAPLETAL Mikuláš K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:12
MATĚJKA Michael K1M FINALE-A 13.05.2018 16:36:12
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:36:12
MAIKRANZ Alexandr K1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:15
BENEŠ Jindřich K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:15
PRSKAVEC Jiří K1M FINALE-A 13.05.2018 16:33:15
ORNST Zdeněk K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:15
CHMÁTAL Petr K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:15
CVIKL Ondřej K1M FINALE-A 13.05.2018 16:33:15
HRADILEK Vavřinec K1M FINALE-A 13.05.2018 16:33:15
STRÁNSKÝ Dominik K1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:15
ZEMAN Vojtěch K1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:15
VAŠINA Jiří K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:15
MAIKRANZ Alexandr K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:15
HALA Jiří K1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:15
ŽÁK Jiří K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:14
BUCHTEL Michal K1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:14
MRÁZEK Jan K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:14
POHANKA Vít K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:14
ŽÍŽALA Josef K1M FINALE-A 13.05.2018 16:33:14
BINČÍK Petr K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:14
ORNST Zdeněk K1M FINALE-A 13.05.2018 16:33:14
BINČÍK Petr K1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:14
HOŠEK Ondřej K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:14
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:14
HALA Jiří K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:14
MASLAŇÁK Tomáš K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:14
RUDORFER Martin K1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:14
POHANKA Vít K1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:14
CHMÁTAL Petr K1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:14
KOŘÍNEK Vilém K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:14
VAŠINA Jiří K1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:13
STRÁNSKÝ Dominik K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:13
PŘINDIŠ Vít K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:13
KOŠÍK Michal K1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:13
ZAPLETAL Vojtěch K1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:13
HILGERT Luboš K1M FINALE-A 13.05.2018 16:33:13
BÁRTA Jan K1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:13
ZIMA Tomáš K1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:13
VEVERKA Lukáš K1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:13
BUCHTEL Martin K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:13
HILGERT Luboš K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:13
MRÁZEK Jan K1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:13
BUCHTEL Michal K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:13
KREJČÍ Jakub K1M FINALE-A 13.05.2018 16:33:13
HRADILEK Vavřinec K1M KVALIFIKACE 13.05.2018 16:33:13
ROUČA Samuel K1M FINALE-B 13.05.2018 16:33:13

K1W

KOBLENCOVÁ Anna K1W FINALE-B 13.05.2018 16:39:13
KVAPILOVÁ Gabriela K1W FINALE-B 13.05.2018 16:36:19
VRBOVÁ Alexandra K1W FINALE-B 13.05.2018 16:36:19
SATKOVÁ Gabriela K1W FINALE-B 13.05.2018 16:36:19
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W FINALE-B 13.05.2018 16:36:19
CAPALINI Nicola K1W FINALE-B 13.05.2018 16:36:18
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 13.05.2018 16:36:18
HILGERTOVÁ Štěpánka K1W FINALE-B 13.05.2018 16:36:18
BEKOVÁ Kateřina K1W FINALE-A 13.05.2018 16:36:18
NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie K1W FINALE-B 13.05.2018 16:36:18
VAŇKOVÁ Klára K1W FINALE-B 13.05.2018 16:36:18
BERANOVÁ Hana K1W FINALE-B 13.05.2018 16:36:18
DUŠKOVÁ Michala K1W FINALE-B 13.05.2018 16:36:17
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W FINALE-A 13.05.2018 16:36:17
GALUŠKOVÁ Antonie K1W FINALE-B 13.05.2018 16:36:17
VALÍKOVÁ Barbora K1W FINALE-A 13.05.2018 16:36:16
KNEBLOVÁ Tereza K1W FINALE-B 13.05.2018 16:36:13
KARLÍKOVÁ Barbora K1W FINALE-B 13.05.2018 16:36:12
FIŠEROVÁ Tereza K1W FINALE-A 13.05.2018 16:36:12
FOLTYSOVÁ Sabina K1W FINALE-A 13.05.2018 16:36:12
HILGERTOVÁ Amálie K1W FINALE-B 13.05.2018 16:33:15
KNEBLOVÁ Klára K1W FINALE-B 13.05.2018 16:33:15
HAVLÍČKOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 13.05.2018 16:33:15
GALUŠKOVÁ Karolína K1W FINALE-A 13.05.2018 16:33:15
VOJTOVÁ Veronika K1W FINALE-A 13.05.2018 16:33:14
ŘÍHOVÁ Eva K1W FINALE-B 13.05.2018 16:33:14
SATKOVÁ Martina K1W FINALE-A 13.05.2018 16:33:14
DUŠKOVÁ Kateřina K1W FINALE-A 13.05.2018 16:33:13
NĚMCOVÁ Marie K1W FINALE-B 13.05.2018 16:33:13
ORNSTOVÁ Eva K1W FINALE-A 13.05.2018 16:33:13
ZÁSTĚROVÁ Pavlína K1W FINALE-B 13.05.2018 16:33:13
DVOŘÁKOVÁ Dominika K1W FINALE-B 13.05.2018 16:33:13
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W FINALE-B 13.05.2018 16:33:13
GALUŠKOVÁ Karolína K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:10
HAVLÍČKOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:10
FIŠEROVÁ Tereza K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:10
GALUŠKOVÁ Antonie K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
FOLTYSOVÁ Sabina K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
SATKOVÁ Martina K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
BEKOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
ŘÍHOVÁ Eva K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
SATKOVÁ Gabriela K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
ORNSTOVÁ Eva K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
ZÁSTĚROVÁ Pavlína K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
DUŠKOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
VALÍKOVÁ Barbora K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
HILGERTOVÁ Amálie K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
VOJTOVÁ Veronika K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
HILGERTOVÁ Štěpánka K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
KNEBLOVÁ Tereza K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
KARLÍKOVÁ Barbora K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
NĚMCOVÁ Marie K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
KVAPILOVÁ Gabriela K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:09
KOBLENCOVÁ Anna K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
DUŠKOVÁ Michala K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
BERANOVÁ Hana K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:08
CAPALINI Nicola K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
KNEBLOVÁ Klára K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
VAŇKOVÁ Klára K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
VRBOVÁ Alexandra K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
DVOŘÁKOVÁ Dominika K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W KVALIFIKACE 13.05.2018 12:33:07

3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod, 12.05.2018

jménolodní kategoriejízdanahráno

C1M

VĚTROVSKÝ Jan C1M FINALE-A 12.05.2018 18:24:07
JEŽEK Stanislav C1M FINALE-B 12.05.2018 18:21:08
JÁNĚ Michal C1M FINALE-A 12.05.2018 18:18:07
LHOTA Matyáš C1M FINALE-A 12.05.2018 18:18:07
BOHATÝ Karel C1M FINALE-B 12.05.2018 16:48:08
KUNA Václav C1M FINALE-A 12.05.2018 16:18:07
GEBAS Vítězslav C1M FINALE-A 12.05.2018 16:09:07
JÁNĚ Jakub C1M FINALE-A 12.05.2018 16:06:08
ULITZKA Oliver C1M FINALE-B 12.05.2018 15:51:08
FIALA Jakub C1M FINALE-B 12.05.2018 15:51:08
PŘÍHODA Lukáš C1M FINALE-B 12.05.2018 15:51:08
JANŮ Filip C1M FINALE-B 12.05.2018 15:51:08
KRÁL Adam C1M FINALE-B 12.05.2018 15:51:08
KAŠPAR Jonáš C1M FINALE-B 12.05.2018 15:48:07
PEŠEK Michal C1M FINALE-B 12.05.2018 15:48:07
KARLOVSKÝ Ondřej C1M FINALE-B 12.05.2018 15:45:08
LHOTA Kryštof C1M FINALE-B 12.05.2018 15:42:09
SVOBODA Adam C1M FINALE-B 12.05.2018 15:42:09
PEXA Jakub C1M FINALE-B 12.05.2018 15:42:09
URBAN Daniel C1M FINALE-B 12.05.2018 15:42:09
RAŠEK Michal C1M FINALE-B 12.05.2018 15:42:09
HROBSKÝ Milan C1M FINALE-B 12.05.2018 15:36:08
NOVOTNÝ Petr C1M FINALE-B 12.05.2018 15:36:08
KAMINSKÝ Jan C1M FINALE-B 12.05.2018 15:36:08
WENDL Denis C1M FINALE-B 12.05.2018 15:36:08
LERCH Eduard C1M FINALE-B 12.05.2018 15:36:08
KARÁSEK Petr C1M FINALE-B 12.05.2018 15:36:08
PŘÍHODA Matouš C1M FINALE-B 12.05.2018 15:33:09
HAVLÍČEK Jan C1M FINALE-B 12.05.2018 15:33:09
LERCH Adam C1M FINALE-B 12.05.2018 15:30:07
HEGER Tomáš C1M FINALE-B 12.05.2018 15:30:07
MAŠEK Jan C1M FINALE-B 12.05.2018 15:30:07
HEGER Vojtěch C1M FINALE-B 12.05.2018 15:27:07
ŘÍHA Martin C1M FINALE-B 12.05.2018 15:27:07
JORDÁN František C1M FINALE-A 12.05.2018 14:51:06
RAK Tomáš C1M FINALE-A 12.05.2018 14:42:05
CHALOUPKA Václav C1M FINALE-A 12.05.2018 14:36:06
ROHAN Lukáš C1M FINALE-A 12.05.2018 14:27:05
VĚTROVSKÝ Jan C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:02
KUNA Václav C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:02
BOHATÝ Karel C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:02
RAK Tomáš C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:02
ŘÍHA Matyáš C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:02
ŘÍHA Martin C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:02
HEGER Tomáš C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:02
PEŠEK Michal C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:01
GEBAS Vítězslav C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:01
NOVOTNÝ Petr C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:01
JÁNĚ Jakub C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:01
JEŽEK Stanislav C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:01
NOVOTNÝ Jan C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:01
PŘÍHODA Matouš C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:01
ULITZKA Oliver C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:23:59
HROBSKÝ Milan C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
URBAN Daniel C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
SVOBODA Adam C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
PEXA Jakub C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
CHALOUPKA Václav C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
KARÁSEK Petr C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
HAVLÍČEK Jan C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
BUCHTEL Martin C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
HEGER Vojtěch C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
KAŠPAR Jonáš C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
KRÁL Adam C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
PŘÍHODA Lukáš C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
LHOTA Matyáš C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
JÁNĚ Michal C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
LERCH Eduard C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
LHOTA Kryštof C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
JORDÁN František C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
KRATOCHVÍL Martin C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
ŠINDLER Marek C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
KAMINSKÝ Jan C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
MAŠEK Jan C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
LERCH Adam C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
RAŠEK Michal C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
JANŮ Filip C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
ROHAN Lukáš C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
FIALA Jakub C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
KARLOVSKÝ Ondřej C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
WENDL Denis C1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59

C1W

KNEBLOVÁ Klára C1W FINALE-A 12.05.2018 18:24:07
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W FINALE-B 12.05.2018 18:21:08
FIŠEROVÁ Tereza C1W FINALE-A 12.05.2018 18:21:07
JANČOVÁ Monika C1W FINALE-A 12.05.2018 18:21:07
ŘÍHOVÁ Eva C1W FINALE-A 12.05.2018 16:51:07
SATKOVÁ Gabriela C1W FINALE-A 12.05.2018 16:51:07
KNEBLOVÁ Tereza C1W FINALE-A 12.05.2018 16:48:06
FREISLEBENOVÁ Patricia C1W FINALE-B 12.05.2018 16:36:07
MATULKOVÁ Jana C1W FINALE-A 12.05.2018 16:36:06
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra C1W FINALE-B 12.05.2018 15:48:07
KNEBLOVÁ Tereza C1W FINALE-A 12.05.2018 15:48:06
RŮŽIČKOVÁ Kateřina C1W FINALE-B 12.05.2018 15:27:07
KRÁLOVÁ Adéla C1W FINALE-B 12.05.2018 15:21:09
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W FINALE-B 12.05.2018 15:21:09
DZIADKOVÁ Zuzana C1W FINALE-B 12.05.2018 15:21:09
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W FINALE-A 12.05.2018 14:33:05
SATKOVÁ Martina C1W FINALE-A 12.05.2018 14:30:06
VRBOVÁ Alexandra C1W FINALE-A 12.05.2018 14:27:06
ŘÍHOVÁ Eva C1W FINALE-A 12.05.2018 14:27:05
FIŠEROVÁ Tereza C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:01
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:23:59
JANČOVÁ Monika C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:23:59
SATKOVÁ Martina C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:23:59
SATKOVÁ Gabriela C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:23:59
NĚMCOVÁ Marie C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:23:59
ŘÍHOVÁ Eva C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:23:59
KNEBLOVÁ Tereza C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:23:59
MATULKOVÁ Jana C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:23:59
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 10:05:58
VRBOVÁ Alexandra C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 10:05:58
KNEBLOVÁ Klára C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 10:05:58
KOŠÁRKOVÁ Barbora C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 10:05:58
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 10:05:58
KRÁLOVÁ Adéla C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 10:05:58
DZIADKOVÁ Zuzana C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 10:05:58
RŮŽIČKOVÁ Kateřina C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 09:59:58
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 09:59:58
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 09:59:58
FREISLEBENOVÁ Patricia C1W KVALIFIKACE 12.05.2018 09:59:58

C2M

Koplík Tomáš-Vrzáň Jakub C2M FINALE-A 12.05.2018 16:51:07
Karlovský Ondřej-Jáně Jakub C2M FINALE-A 12.05.2018 16:33:07
Kašpar Jonáš-Šindler Marek C2M FINALE-A 12.05.2018 16:12:07
KUNEŠ Daniel-HARTL Jakub C2M FINALE-B 12.05.2018 16:06:09
FRENCL Josef-HOUSKA Jan C2M FINALE-B 12.05.2018 16:03:08
TÁBORSKÝ Jan-WENDL Samuel C2M FINALE-B 12.05.2018 15:57:08
Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M FINALE-B 12.05.2018 15:57:08
Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M FINALE-A 12.05.2018 15:57:06
Mrůzek Vojta-Kašpar Albert C2M FINALE-A 12.05.2018 15:51:07
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M FINALE-A 12.05.2018 15:51:07
SUCHÝ Ondřej-SUCHÝ Matěj C2M FINALE-A 12.05.2018 15:42:08
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M FINALE-A 12.05.2018 15:33:08
POSPÍCHAL Radek -WEBER Oldřich C2M FINALE-A 12.05.2018 15:33:08
POHANKA Vít-WENDL Denis C2M FINALE-A 12.05.2018 14:51:07
ŠRÁMEK Michal -GOTVALD Robert C2M FINALE-A 12.05.2018 14:45:05
Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:02
POHANKA Vít-WENDL Denis C2M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:02
ŠRÁMEK Michal -GOTVALD Robert C2M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:01
Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:01
POSPÍCHAL Radek -WEBER Oldřich C2M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:01
TÁBORSKÝ Jan-WENDL Samuel C2M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:01
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
KUNEŠ Daniel-HARTL Jakub C2M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
Kašpar Jonáš-Šindler Marek C2M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
Koplík Tomáš-Vrzáň Jakub C2M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
Karlovský Ondřej-Jáně Jakub C2M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
VOLÁK Jaroslav-KOČÍ Martin C2M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
FRENCL Josef-HOUSKA Jan C2M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
Mrůzek Vojta-Kašpar Albert C2M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
SUCHÝ Ondřej-SUCHÝ Matěj C2M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59

C2X

MATULKOVÁ Jana -Mrůzek Vojta C2X FINALE-A 12.05.2018 15:27:07
BERANOVÁ Hana -ŘÍHA Matyáš C2X FINALE-A 12.05.2018 15:12:08
BERANOVÁ Hana -ŘÍHA Matyáš C2X KVALIFIKACE 12.05.2018 12:15:08
MATULKOVÁ Jana -Mrůzek Vojta C2X KVALIFIKACE 12.05.2018 12:15:08

K1M

DUPAL Jiří K1M FINALE-B 12.05.2018 18:21:10
ŽÁK Jiří K1M FINALE-B 12.05.2018 18:21:10
RUDORFER Martin K1M FINALE-B 12.05.2018 16:48:09
HALA Jiří K1M FINALE-B 12.05.2018 16:48:09
VEVERKA Lukáš K1M FINALE-B 12.05.2018 16:48:09
ZAPLETAL Vojtěch K1M FINALE-B 12.05.2018 16:48:09
BÁRTA Jan K1M FINALE-A 12.05.2018 16:48:07
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M FINALE-B 12.05.2018 16:45:10
TICHÝ Štěpán K1M FINALE-B 12.05.2018 16:45:09
CUBR Filip K1M FINALE-B 12.05.2018 16:42:10
ROUČA Samuel K1M FINALE-B 12.05.2018 16:42:10
BENEŠ Jindřich K1M FINALE-B 12.05.2018 16:42:10
MATĚJKA Michael K1M FINALE-A 12.05.2018 16:42:07
ABRAHAM Tomáš K1M FINALE-B 12.05.2018 16:36:09
STRÁNSKÝ Dominik K1M FINALE-B 12.05.2018 16:36:09
MASLAŇÁK Tomáš K1M FINALE-B 12.05.2018 16:33:10
KOŠÍK Michal K1M FINALE-B 12.05.2018 16:33:10
ZIMA Tomáš K1M FINALE-A 12.05.2018 16:33:08
ŠPALEK Matěj K1M FINALE-B 12.05.2018 16:30:10
HOŠEK Ondřej K1M FINALE-B 12.05.2018 16:30:10
CHMÁTAL Petr K1M FINALE-B 12.05.2018 16:30:10
BÍLÝ Petr K1M FINALE-B 12.05.2018 16:27:10
BUCHTEL Michal K1M FINALE-B 12.05.2018 16:27:10
POHANKA Vít K1M FINALE-B 12.05.2018 16:27:10
MRÁZEK Jan K1M FINALE-B 12.05.2018 16:27:10
KOŘÍNEK Vilém K1M FINALE-B 12.05.2018 16:27:10
VAŠINA Jiří K1M FINALE-B 12.05.2018 16:27:10
KREJČÍ Jakub K1M FINALE-B 12.05.2018 16:21:10
BUCHTEL Martin K1M FINALE-B 12.05.2018 16:21:10
ORNST Zdeněk K1M FINALE-B 12.05.2018 16:21:10
PŘINDIŠ Vít K1M FINALE-A 12.05.2018 15:36:08
TUNKA Ondřej K1M FINALE-A 12.05.2018 15:27:07
MAIKRANZ Alexandr K1M FINALE-A 12.05.2018 15:21:09
PRSKAVEC Jiří K1M FINALE-A 12.05.2018 15:18:07
HRADÍLEK Vavřinec K1M FINALE-A 12.05.2018 15:12:08
CVIKL Ondřej K1M FINALE-A 12.05.2018 15:06:07
PRSKAVEC Jiří K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:12:08
TUNKA Ondřej K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:12:08
HRADÍLEK Vavřinec K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:06:10
CVIKL Ondřej K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:06:10
HILGERT Luboš K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:06:10
ZIMA Tomáš K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:06:10
MATĚJKA Michael K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:06:10
BUCHTEL Martin K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:05:17
MAIKRANZ Alexandr K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:05:17
MRÁZEK Jan K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:05:17
KOŘÍNEK Vilém K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:05:17
ŽÍŽALA Josef K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:05:16
VAŠINA Jiří K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:02:55
KREJČÍ Jakub K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:02:55
BÍLÝ Petr K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:02:54
BÁRTA Jan K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:02:54
ŽÍŽALA Josef K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:02:54
BUCHTEL Michal K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:02:53
MASLAŇÁK Tomáš K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:02:53
ZAPLETAL Mikuláš K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:02:51
ZEMAN Vojtěch K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:02:51
CUBR Filip K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:02:50
HOŠEK Ondřej K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:02:32
CHMÁTAL Petr K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 12:02:31
ŠPALEK Matěj K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:48:04
ZAPLETAL Vojtěch K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:48:04
ŽÁK Jiří K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:48:04
BENEŠ Jindřich K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:48:03
ABRAHAM Tomáš K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:45:03
STRÁNSKÝ Dominik K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:45:03
DUPAL Jiří K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:45:02
ROUČA Samuel K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:42:02
MRÁZEK Jakub K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:42:02
BINČÍK Petr K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:42:02
VEVERKA Lukáš K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:42:02
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:42:02
TICHÝ Štěpán K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:36:02
RUDORFER Martin K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:36:02
HALA Jiří K1M KVALIFIKACE 12.05.2018 11:36:02

K1W

DUŠKOVÁ Kateřina K1W FINALE-A 12.05.2018 18:27:08
COLLIN Georgina K1W FINALE-B 12.05.2018 18:21:10
ŘÍHOVÁ Eva K1W FINALE-B 12.05.2018 16:36:08
NĚMCOVÁ Marie K1W FINALE-B 12.05.2018 16:33:10
HILGERTOVÁ Amálie K1W FINALE-A 12.05.2018 16:27:08
GALUŠKOVÁ Antonie K1W FINALE-A 12.05.2018 16:27:08
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W FINALE-A 12.05.2018 16:21:08
VAŇKOVÁ Klára K1W FINALE-B 12.05.2018 16:18:09
CAPALINI Nicola K1W FINALE-B 12.05.2018 16:15:08
BERANOVÁ Hana K1W FINALE-B 12.05.2018 16:15:08
KNEBLOVÁ Klára K1W FINALE-B 12.05.2018 16:15:08
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W FINALE-B 12.05.2018 16:12:10
DVOŘÁKOVÁ Dominika K1W FINALE-B 12.05.2018 16:12:10
KVAPILOVÁ Gabriela K1W FINALE-B 12.05.2018 16:12:10
KOBLENCOVÁ Anna K1W FINALE-B 12.05.2018 16:12:09
BEKOVÁ Kateřina K1W FINALE-B 12.05.2018 16:06:09
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W FINALE-B 12.05.2018 16:06:09
ZÁSTĚROVÁ Pavlína K1W FINALE-B 12.05.2018 16:06:09
VRBOVÁ Alexandra K1W FINALE-B 12.05.2018 16:06:09
SATKOVÁ Gabriela K1W FINALE-B 12.05.2018 16:06:09
FOLTYSOVÁ Sabina K1W FINALE-B 12.05.2018 16:03:08
ORNSTOVÁ Eva K1W FINALE-B 12.05.2018 16:00:08
VOJTOVÁ Veronika K1W FINALE-A 12.05.2018 15:27:06
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W FINALE-A 12.05.2018 15:15:08
VALÍKOVÁ Barbora K1W FINALE-A 12.05.2018 15:12:08
DUŠKOVÁ Michala K1W FINALE-A 12.05.2018 15:06:07
FIŠEROVÁ Tereza K1W FINALE-A 12.05.2018 15:03:09
SATKOVÁ Martina K1W FINALE-A 12.05.2018 15:03:08
HILGERTOVÁ Amálie K1W FINALE-A 12.05.2018 15:00:07
KVAPILOVÁ Gabriela K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 12:45:05
HILGERTOVÁ Amálie K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 12:02:48
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:36:02
FIŠEROVÁ Tereza K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:36:02
GALUŠKOVÁ Karolína K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:30:02
VOJTOVÁ Veronika K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:30:02
HILGERTOVÁ Štěpána K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:30:02
VALÍKOVÁ Barbora K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:30:02
DUŠKOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:27:02
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:27:02
FOLTYSOVÁ Sabina K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:27:02
GALUŠKOVÁ Antonie K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:27:02
ŘÍHOVÁ Eva K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:27:02
ORNSTOVÁ Eva K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:27:02
SATKOVÁ Martina K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:27:02
KOBLENCOVÁ Anna K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:02
COLLIN Georgina K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:02
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:01
SATKOVÁ Gabriela K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:01
KVAPILOVÁ Gabriela K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:24:01
BEKOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
KNEBLOVÁ Klára K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
VAŇKOVÁ Klára K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
BERANOVÁ Hana K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
KNEBLOVÁ Tereza K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
NĚMCOVÁ Marie K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
KARLÍKOVÁ Barbora K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
ZÁSTĚROVÁ Pavlína K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:21:00
CAPALINI Nicola K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
HAVLÍČKOVÁ Kateřina K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
DVOŘÁKOVÁ Dominika K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
VRBOVÁ Alexandra K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59
DUŠKOVÁ Michala K1W KVALIFIKACE 12.05.2018 11:20:59

2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 06.05.2018

jménolodní kategoriejízdanahráno

C1M

LHOTA Matyáš C1M finale-B 06.05.2018 20:44:26
KAMINSKÝ Jan C1M finale-A 06.05.2018 20:44:26
NOVOTNÝ Petr C1M finale-A 06.05.2018 20:44:26
JORDÁN František C1M finale-A 06.05.2018 20:44:26
GEBAS Vítězslav C1M finale-A 06.05.2018 20:44:26
ŘÍHA Martin C1M finale-A 06.05.2018 20:44:26
HEGER Vojtěch C1M finale-A 06.05.2018 20:44:26
CHALOUPKA Václav C1M finale-A 06.05.2018 20:44:26
RAK Tomáš C1M finale-A 06.05.2018 20:44:26
ROHAN Lukáš C1M finale-A 06.05.2018 20:44:26
JÁNĚ Michal C1M finale-A 06.05.2018 20:44:26
JÁNĚ Jakub C1M finale-B 06.05.2018 20:44:25
PŘÍHODA Lukáš C1M FINALE-B 06.05.2018 20:44:25
ŘÍHA Matyáš C1M finale-B 06.05.2018 20:44:25
BUCHTEL Martin C1M finale-B 06.05.2018 20:44:25
NOVOTNÝ Jan C1M finale-B 06.05.2018 20:44:25
PŘÍHODA Lukáš C1M finale-B 06.05.2018 20:44:25
LHOTA Matyáš C1M finale-B 06.05.2018 20:44:25
HEGER Tomáš C1M finale-B 06.05.2018 20:44:25
JEŽEK Stanislav C1M finale-B 06.05.2018 20:41:29
FIALA Jakub C1M finale-B 06.05.2018 20:41:29
PŘÍHODA Matouš C1M finale-B 06.05.2018 20:41:29
SVOBODA Adam C1M finale-B 06.05.2018 20:41:29
PŘÍHODA Matouš C1M finale-B 06.05.2018 20:41:29
HAVLÍČEK Jan C1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
MAŠEK Jan C1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
BOHATÝ Karel C1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
ULITZKA Oliver C1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
KRATOCHVÍL Martin C1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
LERCH Adam C1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
LERCH Eduard C1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
KARÁSEK Petr C1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
VĚTROVSKÝ Jan C1M finale-B 06.05.2018 20:41:27
URBAN Daniel C1M finale-B 06.05.2018 20:41:27
PEXA Jakub C1M finale-B 06.05.2018 20:41:27
RAŠEK Michal C1M finale-B 06.05.2018 20:41:27
KUNA Václav C1M finale-B 06.05.2018 20:41:27
WENDL Denis C1M finale-B 06.05.2018 20:41:27
LHOTA Kryštof C1M finale-B 06.05.2018 20:41:27
HROBSKÝ Milan C1M finale-B 06.05.2018 20:41:27
MAŠEK Jan C1M finale-B 06.05.2018 13:17:16
ROHAN Lukáš C1M kvalifikace 06.05.2018 11:20:16
JÁNĚ Michal C1M kvalifikace 06.05.2018 11:20:15
CHALOUPKA Václav C1M finale-B 06.05.2018 11:20:15
GEBAS Vítězslav C1M finale-B 06.05.2018 11:20:15
PŘÍHODA Lukáš C1M finale-B 06.05.2018 11:05:15
KRÁL Adam C1M kvalifikace 06.05.2018 11:05:15
JÁNĚ Jakub C1M finale-B 06.05.2018 11:05:15
KRATOCHVÍL Martin C1M kvalifikace 06.05.2018 11:05:15
BOHATÝ Karel C1M finale-B 06.05.2018 11:05:15
PEŠEK Michal C1M kvalifikace 06.05.2018 11:05:15
URBAN Daniel C1M kvalifikace 06.05.2018 11:02:15
RAŠEK Michal C1M finale-B 06.05.2018 11:02:15
BUCHTEL Martin C1M kvalifikace 06.05.2018 11:02:15
HROBSKÝ Milan C1M finale-B 06.05.2018 11:02:15
WENDL Denis C1M finale-B 06.05.2018 11:02:15
NOVOTNÝ Jan C1M kvalifikace 06.05.2018 11:02:15
KARÁSEK Petr C1M kvalifikace 06.05.2018 11:02:15
NOVOTNÝ Petr C1M kvalifikace 06.05.2018 11:02:15
KARÁSEK Petr C1M finale-B 06.05.2018 11:02:15
HEGER Tomáš C1M kvalifikace 06.05.2018 11:02:15
PŘÍHODA Matouš C1M finale-B 06.05.2018 11:02:15
HAVLÍČEK Jan C1M kvalifikace 06.05.2018 11:02:14
KUNA Václav C1M finale-B 06.05.2018 11:02:14
LERCH Adam C1M kvalifikace 06.05.2018 11:02:14
JEŽEK Stanislav C1M kvalifikace 06.05.2018 11:02:14
VĚTROVSKÝ Jan C1M finale-B 06.05.2018 11:02:14
HEGER Vojtěch C1M kvalifikace 06.05.2018 11:02:14
ŘÍHA Martin C1M finale-B 06.05.2018 11:02:14
JORDÁN František C1M kvalifikace 06.05.2018 11:02:14
RAK Tomáš C1M finale-B 06.05.2018 11:02:14
LHOTA Matyáš C1M kvalifikace 06.05.2018 11:02:14

C1W

KNEBLOVÁ Tereza C1W finale-A 06.05.2018 20:44:27
SATKOVÁ Martina C1W finale-A 06.05.2018 20:44:27
MATULKOVÁ Jana C1W finale-A 06.05.2018 20:44:27
SATKOVÁ Martina C1W finale-A 06.05.2018 20:44:27
ŘÍHOVÁ Eva C1W finale-A 06.05.2018 20:44:27
KNEBLOVÁ Tereza C1W finale-B 06.05.2018 20:44:27
KRÁLOVÁ Adéla C1W finale-B 06.05.2018 20:44:27
DZIADKOVÁ Zuzana C1W finale-B 06.05.2018 20:44:26
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W finale-B 06.05.2018 20:44:26
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W finale-B 06.05.2018 20:44:26
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W finale-B 06.05.2018 20:44:26
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W finale-B 06.05.2018 11:05:15
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W finale-B 06.05.2018 11:05:15
DZIADKOVÁ Zuzana C1W finale-B 06.05.2018 11:05:15
NĚMCOVÁ Marie C1W finale-B 06.05.2018 11:05:15
MATULKOVÁ Jana C1W finale-B 06.05.2018 11:05:15
SATKOVÁ Martina C1W finale-B 06.05.2018 11:05:15
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W finale-B 06.05.2018 11:05:15
JANČOVÁ Monika C1W kvalifikace 06.05.2018 11:05:15
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W kvalifikace 06.05.2018 11:05:15
KRÁLOVÁ Adéla C1W kvalifikace 06.05.2018 11:05:15
VRBOVÁ Alexandra C1W kvalifikace 06.05.2018 11:05:15
KNEBLOVÁ Tereza C1W kvalifikace 06.05.2018 11:05:15
ŘÍHOVÁ Eva C1W kvalifikace 06.05.2018 11:05:15
SATKOVÁ Gabriela C1W kvalifikace 06.05.2018 11:05:15
FIŠEROVÁ Tereza C1W kvalifikace 06.05.2018 11:05:15
JANČOVÁ Monika C1W kvalifikace 06.05.2018 11:05:15
FIŠEROVÁ Tereza C1W finale-B 06.05.2018 11:05:15

C2M

Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M finale-A 06.05.2018 20:44:26
Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M finale-A 06.05.2018 20:44:26
Mrůzek Vojta-Kašpar Albert C2M finale-A 06.05.2018 20:44:26
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M finale-A 06.05.2018 20:44:26
Koplík Tomáš-Vrzáň Jakub C2M finale-A 06.05.2018 20:44:26
Karlovský Ondřej-Jáně Jakub C2M finale-A 06.05.2018 20:44:26
Kašpar Jonáš-Šindler Marek C2M finale-A 06.05.2018 20:44:26
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M kvalifikace 06.05.2018 11:20:15
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M kvalifikace 06.05.2018 11:20:15
Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M kvalifikace 06.05.2018 11:20:15
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M kvalifikace 06.05.2018 11:20:15
Koplík Tomáš-Vrzáň Jakub C2M kvalifikace 06.05.2018 11:20:15
Mrůzek Vojta-Kašpar Albert C2M kvalifikace 06.05.2018 11:20:15
Kašpar Jonáš-Šindler Marek C2M kvalifikace 06.05.2018 11:20:15
Karlovský Ondřej-Jáně Jakub C2M kvalifikace 06.05.2018 11:20:15

C2X

Satková Martina-Mrůzek Vojta C2X kvalifikace 06.05.2018 13:14:17
Satková Martina-Mrůzek Vojta C2X KVALIFIKACE 06.05.2018 13:14:17

K1M

ŽÍŽALA Josef K1M finale-A 06.05.2018 20:44:26
CVIKL Ondřej K1M finale-A 06.05.2018 20:44:26
ŽÍŽALA Josef K1M FINALE-A 06.05.2018 20:44:26
BÁRTA Jan K1M finale-A 06.05.2018 20:44:25
ORNST Zdeněk K1M finale-A 06.05.2018 20:44:25
MAIKRANZ Alexandr K1M finale-A 06.05.2018 20:44:25
TUNKA Ondřej K1M finale-A 06.05.2018 20:44:25
HILGERT Luboš K1M finale-A 06.05.2018 20:44:25
PŘINDIŠ Vít K1M finale-A 06.05.2018 20:44:25
PRSKAVEC Jiří K1M finale-A 06.05.2018 20:44:25
ABRAHAM Tomáš K1M finale-B 06.05.2018 20:44:25
DUPAL Jiří K1M finale-B 06.05.2018 20:44:25
HOŠEK Ondřej K1M finale-B 06.05.2018 20:44:25
KOŘÍNEK Vilém K1M finale-B 06.05.2018 20:44:25
RUDORFER Martin K1M finale-B 06.05.2018 20:44:25
BÍLÝ Petr K1M finale-B 06.05.2018 20:44:25
ŠPALEK Matěj K1M finale-B 06.05.2018 20:44:25
HRADÍLEK Vavřinec K1M finale-A 06.05.2018 20:44:25
STRÁNSKÝ Dominik K1M finale-B 06.05.2018 20:44:25
HALA Jiří K1M finale-B 06.05.2018 20:44:25
ZEMAN Vojtěch K1M finale-B 06.05.2018 20:44:25
ROUČA Samuel K1M finale-B 06.05.2018 20:41:29
CHMÁTAL Petr K1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
BUCHTEL Michal K1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
CUBR Filip K1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
BINČÍK Petr K1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
BUCHTEL Martin K1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
KOŠÍK Michal K1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
ZAPLETAL Mikuláš K1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
TICHÝ Štěpán K1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
MRÁZEK Jan K1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
POHANKA Vít K1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
MATĚJKA Michael K1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
VAŠINA Jiří K1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
VEVERKA Lukáš K1M finale-B 06.05.2018 20:41:28
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M finale-B 06.05.2018 20:41:27
KREJČÍ Jakub K1M finale-B 06.05.2018 20:41:27
ZIMA Tomáš K1M finale-B 06.05.2018 20:41:27
MATĚJKA Michael K1M FINALE-B 06.05.2018 20:41:27
MRÁZEK Jakub K1M finale-B 06.05.2018 20:41:27
ZAPLETAL Vojtěch K1M finale-B 06.05.2018 20:41:27
ZIMA Tomáš K1M FINALE-B 06.05.2018 20:41:27
DUPAL Jiří K1M finale-B 06.05.2018 20:41:27
RUDORFER Martin K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:20
TICHÝ Štěpán K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:20
HALA Jiří K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:20
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:20
VEVERKA Lukáš K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:20
ROUČA Samuel K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:20
MRÁZEK Jakub K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:20
CUBR Filip K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:19
BINČÍK Petr K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:19
DUPAL Jiří K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:19
ZAPLETAL Mikuláš K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:19
ZAPLETAL Mikuláš K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:19
STRÁNSKÝ Dominik K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:19
ZEMAN Vojtěch K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:19
ABRAHAM Tomáš K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:19
ZAPLETAL Vojtěch K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:19
ŠPALEK Matěj K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:19
MASLAŇÁK Tomáš K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:18
CHMÁTAL Petr K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:18
HOŠEK Ondřej K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:18
KOŠÍK Michal K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:18
POHANKA Vít K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:18
KOŘÍNEK Vilém K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:18
BÍLÝ Petr K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:18
BUCHTEL Michal K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:18
MRÁZEK Jan K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:18
VAŠINA Jiří K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:18
ŽÍŽALA Josef K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:18
BÁRTA Jan K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:18
KREJČÍ Jakub K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:18
BUCHTEL Martin K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:18
MAIKRANZ Alexandr K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:18
MATĚJKA Michael K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:17
ZIMA Tomáš K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:17
HILGERT Luboš K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:17
ORNST Zdeněk K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:17
CVIKL Ondřej K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:17
HRADÍLEK Vavřinec K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:17
PŘINDIŠ Vít K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:17
PŘINDIŠ Vít K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:17
TUNKA Ondřej K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:17
PRSKAVEC Jiří K1M kvalifikace 06.05.2018 13:14:17

K1W

ŘÍHOVÁ Eva K1W finale-A 06.05.2018 20:44:26
DUŠKOVÁ Michala K1W finale-A 06.05.2018 20:44:26
DUŠKOVÁ Kateřina K1W finale-A 06.05.2018 20:44:26
VALÍKOVÁ Barbora K1W finale-A 06.05.2018 20:44:26
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W finale-A 06.05.2018 20:44:26
HILGERTOVÁ Amálie K1W finale-A 06.05.2018 20:44:26
GALUŠKOVÁ Antonie K1W finale-A 06.05.2018 20:44:26
FIŠEROVÁ Tereza K1W finale-A 06.05.2018 20:44:26
VOJTOVÁ Veronika K1W finale-A 06.05.2018 20:44:26
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W finale-A 06.05.2018 20:44:26
DVOŘÁKOVÁ Dominika K1W finale-B 06.05.2018 20:44:25
CAPALINI Nicola K1W finale-B 06.05.2018 20:44:25
CAPALINI Nicola K1W finale-B 06.05.2018 20:44:25
KNEBLOVÁ Tereza K1W finale-B 06.05.2018 20:44:25
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W finale-B 06.05.2018 20:44:25
VRBOVÁ Alexandra K1W finale-B 06.05.2018 20:41:29
CAPALINI Nicola K1W finale-B 06.05.2018 20:41:29
BERANOVÁ Hana K1W FINALE-B 06.05.2018 20:41:28
SATKOVÁ Martina K1W finale-B 06.05.2018 20:41:28
VAŇKOVÁ Klára K1W finale-B 06.05.2018 20:41:28
VAŇKOVÁ Klára K1W finale-B 06.05.2018 20:41:28
FOLTYSOVÁ Sabina K1W finale-B 06.05.2018 20:41:28
BEKOVÁ Kateřina K1W finale-B 06.05.2018 20:41:28
HILGERTOVÁ Štěpána K1W finale-B 06.05.2018 20:41:28
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W finale-B 06.05.2018 20:41:28
BERANOVÁ Hana K1W finale-B 06.05.2018 20:41:27
ZIMOVÁ Marie K1W finale-B 06.05.2018 20:41:27
KOBLENCOVÁ Anna K1W finale-B 06.05.2018 20:41:27
SATKOVÁ Gabriela K1W finale-B 06.05.2018 20:41:27
ORNSTOVÁ Eva K1W finale-B 06.05.2018 20:41:27
KARLÍKOVÁ Barbora K1W finale-B 06.05.2018 20:41:27
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W finale-B 06.05.2018 20:41:27
NĚMCOVÁ Marie K1W finale-B 06.05.2018 20:41:27
CAPALINI Nicola K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:20
BERANOVÁ Hana K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:20
KNEBLOVÁ Klára K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:20
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:20
DUŠKOVÁ Michala K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:20
VRBOVÁ Alexandra K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:20
BEKOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:20
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:20
SATKOVÁ Martina K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:20
ORNSTOVÁ Eva K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:20
NĚMCOVÁ Marie K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:18
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:18
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:18
KARLÍKOVÁ Barbora K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:18
DVOŘÁKOVÁ Dominika K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:18
DUŠKOVÁ Michala K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:18
KOBLENCOVÁ Anna K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:18
VRBOVÁ Alexandra K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:18
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:18
BEKOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:18
SATKOVÁ Gabriela K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:18
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:18
ŘÍHOVÁ Eva K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:18
KNEBLOVÁ Klára K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:18
SATKOVÁ Martina K1W kvalifikace 06.05.2018 13:17:17
DUŠKOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 06.05.2018 13:14:21
DUŠKOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 06.05.2018 13:14:21
FOLTYSOVÁ Sabina K1W kvalifikace 06.05.2018 13:14:21
GALUŠKOVÁ Antonie K1W kvalifikace 06.05.2018 13:14:21
GALUŠKOVÁ Antonie K1W kvalifikace 06.05.2018 13:14:21
FIŠEROVÁ Tereza K1W kvalifikace 06.05.2018 13:14:21
VALÍKOVÁ Barbora K1W kvalifikace 06.05.2018 13:14:21
VALÍKOVÁ Barbora K1W kvalifikace 06.05.2018 13:14:21
HILGERTOVÁ Štěpána K1W kvalifikace 06.05.2018 13:14:21
VOJTOVÁ Veronika K1W kvalifikace 06.05.2018 13:14:20
VOJTOVÁ Veronika K1W kvalifikace 06.05.2018 13:14:20
HILGERTOVÁ Amálie K1W kvalifikace 06.05.2018 13:14:20
GALUŠKOVÁ Karolína K1W kvalifikace 06.05.2018 13:14:20
GALUŠKOVÁ Karolína K1W kvalifikace 06.05.2018 13:14:20
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 06.05.2018 13:14:20
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W kvalifikace 06.05.2018 11:20:16
CAPALINI Nicola K1W kvalifikace 06.05.2018 11:20:16
KNEBLOVÁ Tereza K1W kvalifikace 06.05.2018 11:20:16
BERANOVÁ Hana K1W kvalifikace 06.05.2018 11:20:16
VAŇKOVÁ Klára K1W kvalifikace 06.05.2018 11:20:16

1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 05.05.2018

jménolodní kategoriejízdanahráno

C1M

LHOTA Matyáš C1M finale-A 05.05.2018 17:41:17
LHOTA Matyáš C1M kvalifikace 05.05.2018 16:44:17
JORDÁN František C1M finale-B 05.05.2018 16:20:17
VĚTROVSKÝ Jan C1M finale-B 05.05.2018 16:20:17
JEŽEK Stanislav C1M finale-B 05.05.2018 16:20:17
MAŠEK Jan C1M finale-B 05.05.2018 16:20:17
HAVLÍČEK Jan C1M finale-B 05.05.2018 16:20:17
PŘÍHODA Matouš C1M finale-B 05.05.2018 16:20:17
HEGER Tomáš C1M finale-B 05.05.2018 16:20:17
KARÁSEK Petr C1M finale-B 05.05.2018 16:20:17
NOVOTNÝ Petr C1M finale-B 05.05.2018 16:20:17
KAMINSKÝ Jan C1M finale-B 05.05.2018 16:20:17
NOVOTNÝ Jan C1M finale-B 05.05.2018 16:20:17
HROBSKÝ Milan C1M finale-B 05.05.2018 16:20:17
LERCH Eduard C1M finale-B 05.05.2018 16:20:17
BUCHTEL Martin C1M finale-B 05.05.2018 16:20:16
HROBSKÝ Milan C1M finale-B 05.05.2018 16:20:16
LHOTA Kryštof C1M finale-B 05.05.2018 16:20:16
URBAN Daniel C1M finale-B 05.05.2018 16:20:16
SVOBODA Adam C1M finale-B 05.05.2018 16:20:16
BOHATÝ Karel C1M finale-B 05.05.2018 16:20:16
PEŠEK Michal C1M finale-B 05.05.2018 16:20:16
BOHATÝ Karel C1M finale-B 05.05.2018 16:20:16
KRATOCHVÍL Martin C1M finale-B 05.05.2018 16:20:16
JÁNĚ Jakub C1M finale-B 05.05.2018 16:20:16
KRÁL Adam C1M finale-B 05.05.2018 16:20:16
FIALA Jakub C1M finale-B 05.05.2018 16:20:16
ŘÍHA Matyáš C1M finale-B 05.05.2018 16:20:16
FIALA Jakub C1M finale-B 05.05.2018 16:20:16
PŘÍHODA Lukáš C1M finale-B 05.05.2018 16:20:16
ULITZKA Oliver C1M finale-B 05.05.2018 16:20:16
CHALOUPKA Václav C1M finale-A 05.05.2018 14:56:15
LERCH Adam C1M finale-A 05.05.2018 14:56:15
HEGER Vojtěch C1M finale-A 05.05.2018 14:56:15
ŘÍHA Martin C1M finale-A 05.05.2018 14:56:15
KUNA Václav C1M finale-A 05.05.2018 14:56:15
ROHAN Lukáš C1M finale-A 05.05.2018 14:56:14
JÁNĚ Michal C1M finale-A 05.05.2018 14:56:14
ROHAN Lukáš C1M finale-A 05.05.2018 14:56:14
JEŽEK Stanislav C1M kvalifikace 05.05.2018 11:47:10
KUNA Václav C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
JÁNĚ Michal C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
KRÁL Adam C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
JORDÁN František C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
BUCHTEL Martin C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
CHALOUPKA Václav C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
KAMINSKÝ Jan C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
RAŠEK Michal C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
KRATOCHVÍL Martin C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
LERCH Eduard C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
MAŠEK Jan C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
HEGER Vojtěch C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
BOHATÝ Karel C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
HEGER Tomáš C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
HROBSKÝ Milan C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
ULITZKA Oliver C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
KARÁSEK Petr C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
VĚTROVSKÝ Jan C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
SVOBODA Adam C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
PŘÍHODA Lukáš C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
FIALA Jakub C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
LHOTA Matyáš C1M kvalifikace 05.05.2018 11:35:08
HAVLÍČEK Jan C1M kvalifikace 05.05.2018 11:11:08
LHOTA Kryštof C1M kvalifikace 05.05.2018 11:11:08
URBAN Daniel C1M kvalifikace 05.05.2018 11:11:08
PEXA Jakub C1M kvalifikace 05.05.2018 11:11:08
KAMINSKÝ Jan C1M kvalifikace 05.05.2018 11:11:08
GEBAS Vítězslav C1M kvalifikace 05.05.2018 11:11:08
LERCH Adam C1M kvalifikace 05.05.2018 11:11:08
PŘÍHODA Matouš C1M kvalifikace 05.05.2018 11:11:08
ROHAN Lukáš C1M kvalifikace 05.05.2018 11:11:08
KAMINSKÝ Jan C1M kvalifikace 05.05.2018 11:11:07
JÁNĚ Jakub C1M kvalifikace 05.05.2018 11:11:07
NOVOTNÝ Petr C1M kvalifikace 05.05.2018 11:11:07
NOVOTNÝ Jan C1M kvalifikace 05.05.2018 11:11:07
RAK Tomáš C1M kvalifikace 05.05.2018 11:11:07
WENDL Denis C1M kvalifikace 05.05.2018 11:11:07
ŘÍHA Matyáš C1M kvalifikace 05.05.2018 11:11:07
PEŠEK Michal C1M kvalifikace 05.05.2018 11:11:07
JÁNĚ Jakub C1M kvalifikace 05.05.2018 11:11:07
ŘÍHA Martin C1M kvalifikace 05.05.2018 11:11:07

C1W

DZIADKOVÁ Zuzana C1W finale-B 05.05.2018 16:20:17
KRÁLOVÁ Adéla C1W finale-B 05.05.2018 16:20:17
KRÁLOVÁ Adéla C1W finale-B 05.05.2018 16:20:17
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W finale-B 05.05.2018 16:20:17
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W finale-B 05.05.2018 16:20:17
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W finale-B 05.05.2018 16:20:17
MATULKOVÁ Jana C1W finale-A 05.05.2018 14:56:14
FIŠEROVÁ Tereza C1W finale-A 05.05.2018 14:56:14
JANČOVÁ Monika C1W finale-A 05.05.2018 14:56:14
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W finale-A 05.05.2018 14:56:14
NĚMCOVÁ Marie C1W finale-A 05.05.2018 14:56:14
ŘÍHOVÁ Eva C1W finale-A 05.05.2018 14:56:14
SATKOVÁ Martina C1W finale-A 05.05.2018 14:56:14
SATKOVÁ Gabriela C1W finale-A 05.05.2018 14:56:14
KNEBLOVÁ Tereza C1W finale-A 05.05.2018 14:56:14
VRBOVÁ Alexandra C1W finale-A 05.05.2018 14:56:14
MATULKOVÁ Jana C1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
NĚMCOVÁ Marie C1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
JANČOVÁ Monika C1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
VRBOVÁ Alexandra C1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
ŘÍHOVÁ Eva C1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
DZIADKOVÁ Zuzana C1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
FIŠEROVÁ Tereza C1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
KRÁLOVÁ Adéla C1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
SATKOVÁ Gabriela C1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W kvalifikace 05.05.2018 11:11:08
KRÁLOVÁ Adéla C1W kvalifikace 05.05.2018 11:11:08
KNEBLOVÁ Tereza C1W kvalifikace 05.05.2018 11:11:08
VRBOVÁ Alexandra C1W kvalifikace 05.05.2018 11:11:08
KOŠÍKOVÁ Denisa C1W kvalifikace 05.05.2018 11:11:08
KLOBOUČKOVÁ Ivana C1W kvalifikace 05.05.2018 11:11:08
DOLEŽALOVÁ Lucie C1W kvalifikace 05.05.2018 11:11:08
FIŠEROVÁ Tereza C1W kvalifikace 05.05.2018 11:11:07
FIŠEROVÁ Tereza C1W kvalifikace 05.05.2018 11:11:07
HAVLÍČKOVÁ Kateřina C1W kvalifikace 05.05.2018 11:11:07

C2M

Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M finale-A 05.05.2018 17:41:17
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M finale-A 05.05.2018 17:41:17
Koplík Tomáš-Vrzáň Jakub C2M finale-A 05.05.2018 17:41:17
Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M finale-A 05.05.2018 17:41:17
Mrůzek Vojta-Kašpar Albert C2M finale-A 05.05.2018 17:41:17
Koplík Tomáš-Vrzáň Jakub C2M finale-A 05.05.2018 17:41:17
Karlovský Ondřej-Jáně Jakub C2M finale-A 05.05.2018 17:41:17
Kašpar Jonáš-Šindler Marek C2M finale-A 05.05.2018 17:41:17
Kašpar Jonáš-Šindler Marek C2M finale-A 05.05.2018 17:41:17
Mrůzek Vojta-Kašpar Albert C2M kvalifikace 05.05.2018 12:26:08
Koplík Tomáš-Vrzáň Jakub C2M kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
Kašpar Jonáš-Šindler Marek C2M kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
Medřický Ludvík-Macášek Tomáš C2M kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
Mrázek Jan-Rousek Tomáš C2M kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
Hradílek Václav-Vlček Jan C2M kvalifikace 05.05.2018 11:11:08
Klimuškin Pavel-Kašpar Martin C2M kvalifikace 05.05.2018 11:11:07

C2X

Satková Martina-Mrůzek Vojta C2X kvalifikace 05.05.2018 13:23:15

K1M

PŘINDIŠ Vít K1M finale-B 05.05.2018 17:41:18
HRADÍLEK Vavřinec K1M finale-B 05.05.2018 17:41:18
KREJČÍ Jakub K1M finale-B 05.05.2018 17:41:18
ŽÍŽALA Josef K1M finale-B 05.05.2018 17:41:18
VAŠINA Jiří K1M finale-B 05.05.2018 17:41:18
MRÁZEK Jan K1M finale-B 05.05.2018 17:41:18
BUCHTEL Michal K1M finale-B 05.05.2018 17:41:18
BÍLÝ Petr K1M finale-B 05.05.2018 17:41:18
KOŘÍNEK Vilém K1M finale-B 05.05.2018 17:41:18
POHANKA Vít K1M finale-B 05.05.2018 17:41:18
KOŠÍK Michal K1M finale-B 05.05.2018 17:41:18
HOŠEK Ondřej K1M finale-B 05.05.2018 17:41:18
CHMÁTAL Petr K1M finale-B 05.05.2018 17:41:18
ŠPALEK Matěj K1M finale-B 05.05.2018 17:41:18
MASLAŇÁK Tomáš K1M finale-B 05.05.2018 17:41:18
MASLAŇÁK Tomáš K1M finale-B 05.05.2018 17:41:18
ŠPALEK Matěj K1M finale-B 05.05.2018 17:41:17
ZAPLETAL Vojtěch K1M finale-B 05.05.2018 17:41:17
ABRAHAM Tomáš K1M finale-B 05.05.2018 17:41:17
ZEMAN Vojtěch K1M finale-B 05.05.2018 17:41:17
STRÁNSKÝ Dominik K1M finale-B 05.05.2018 17:41:17
ZAPLETAL Mikuláš K1M finale-B 05.05.2018 17:41:17
DUPAL Jiří K1M finale-B 05.05.2018 17:41:17
BINČÍK Petr K1M finale-B 05.05.2018 17:41:17
CUBR Filip K1M finale-B 05.05.2018 17:41:17
VEVERKA Lukáš K1M finale-B 05.05.2018 17:41:17
ROUČA Samuel K1M finale-B 05.05.2018 17:41:17
VEVERKA Lukáš K1M finale-B 05.05.2018 17:41:17
VEVERKA Lukáš K1M finale-B 05.05.2018 17:41:17
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M finale-B 05.05.2018 17:41:17
RUDORFER Martin K1M finale-B 05.05.2018 17:41:17
RUDORFER Martin K1M finale-B 05.05.2018 17:41:17
TICHÝ Štěpán K1M finale-B 05.05.2018 17:41:17
BUCHTEL Martin K1M finale-A 05.05.2018 16:44:17
MATĚJKA Michael K1M finale-A 05.05.2018 16:44:17
ORNST Zdeněk K1M finale-A 05.05.2018 16:44:17
ZIMA Tomáš K1M finale-A 05.05.2018 16:20:17
MAIKRANZ Alexandr K1M finale-A 05.05.2018 16:20:17
CVIKL Ondřej K1M finale-A 05.05.2018 16:20:17
HILGERT Luboš K1M finale-A 05.05.2018 16:20:17
PRSKAVEC Jiří K1M finale-A 05.05.2018 16:20:17
BÁRTA Jan K1M finale-A 05.05.2018 16:20:17
TUNKA Ondřej K1M finale-A 05.05.2018 16:20:17
MAIKRANZ Alexandr K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:15
RUDORFER Martin K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:15
CHMÁTAL Petr K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:15
HILGERT Luboš K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:15
BÍLÝ Petr K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:15
KOŠÍK Michal K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:15
MATĚJKA Michael K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:15
BUCHTEL Martin K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:15
KREJČÍ Jakub K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:15
RUDORFER Martin K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:15
CVIKL Ondřej K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:15
VAŠINA Jiří K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:15
MASLAŇÁK Tomáš K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:15
PŘINDIŠ Vít K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:15
PRSKAVEC Jiří K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:15
ŽÍŽALA Josef K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:15
CVIKL Ondřej K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:15
TUNKA Ondřej K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:14
MASLAŇÁK Tomáš K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:14
BÁRTA Jan K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:14
ŠPALEK Matěj K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:14
TUNKA Ondřej K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:14
ORNST Zdeněk K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:14
BUCHTEL Michal K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:14
KOŘÍNEK Vilém K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:14
HRADÍLEK Vavřinec K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:14
MRÁZEK Jan K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:14
MASLAŇÁK Tomáš K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:14
POHANKA Vít K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:13
CUBR Filip K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:13
ZEMAN Vojtěch K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:13
ABRAHAM Tomáš K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:13
BINČÍK Petr K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:13
ZAPLETAL Mikuláš K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:13
VEVERKA Lukáš K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:13
BINČÍK Petr K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:13
DUPAL Jiří K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:13
ZAPLETAL Vojtěch K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:13
STRÁNSKÝ Dominik K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:13
MATĚJÍČEK Vojtěch K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:13
ROUČA Samuel K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:13
HALA Jiří K1M kvalifikace 05.05.2018 13:23:12

K1W

SATKOVÁ Gabriela K1W finale-A 05.05.2018 17:41:17
FOLTYSOVÁ Sabina K1W finale-A 05.05.2018 17:41:17
GALUŠKOVÁ Antonie K1W finale-A 05.05.2018 17:41:17
GALUŠKOVÁ Karolína K1W finale-A 05.05.2018 17:41:17
VALÍKOVÁ Barbora K1W finale-A 05.05.2018 17:41:17
VOJTOVÁ Veronika K1W finale-A 05.05.2018 16:44:17
FIŠEROVÁ Tereza K1W finale-A 05.05.2018 16:44:17
HILGERTOVÁ Amálie K1W finale-A 05.05.2018 16:44:17
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W finale-A 05.05.2018 16:44:17
DUŠKOVÁ Kateřina K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
ŘÍHOVÁ Eva K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
SATKOVÁ Martina K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
BEKOVÁ Kateřina K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
VRBOVÁ Alexandra K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
KOBLENCOVÁ Anna K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
DUŠKOVÁ Michala K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
DVOŘÁKOVÁ Dominika K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
KARLÍKOVÁ Barbora K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
NĚMCOVÁ Marie K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
KNEBLOVÁ Klára K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
VAŇKOVÁ Klára K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
BERANOVÁ Hana K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
KNEBLOVÁ Tereza K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
CAPALINI Nicola K1W finale-B 05.05.2018 16:20:16
HILGERTOVÁ Štěpána K1W finale-A 05.05.2018 16:20:15
VALÍKOVÁ Barbora K1W kvalifikace 05.05.2018 12:17:10
CAPALINI Nicola K1W kvalifikace 05.05.2018 12:17:10
GALUŠKOVÁ Karolína K1W kvalifikace 05.05.2018 12:17:10
HILGERTOVÁ Štěpána K1W kvalifikace 05.05.2018 12:17:10
ORNSTOVÁ Eva K1W kvalifikace 05.05.2018 12:17:10
GALUŠKOVÁ Karolína K1W kvalifikace 05.05.2018 12:17:10
FOLTYSOVÁ Sabina K1W kvalifikace 05.05.2018 12:17:09
HILGERTOVÁ Amálie K1W kvalifikace 05.05.2018 11:56:09
KUDĚJOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 05.05.2018 11:56:09
HILGERTOVÁ Štěpána K1W kvalifikace 05.05.2018 11:56:09
GALUŠKOVÁ Antonie K1W kvalifikace 05.05.2018 11:56:09
DUŠKOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 05.05.2018 11:56:09
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W kvalifikace 05.05.2018 11:47:10
NEUGEBAUEROVÁ Anna K1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
DVOŘÁKOVÁ Dominika K1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
DUŠKOVÁ Michala K1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
VAŇKOVÁ Klára K1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
KLOBOUČKOVÁ Ivana K1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
ŘÍHOVÁ Eva K1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
NĚMCOVÁ Marie K1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
VRBOVÁ Alexandra K1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:10
BERANOVÁ Hana K1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
DOLEŽALOVÁ Lucie K1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
KARLÍKOVÁ Barbora K1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
SATKOVÁ Martina K1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
VRBOVÁ Alexandra K1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
NESNÍDALOVÁ Lucie K1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
KOBLENCOVÁ Anna K1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
SATKOVÁ Gabriela K1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:09
BEKOVÁ Kateřina K1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:08
VAŇKOVÁ Klára K1W kvalifikace 05.05.2018 11:35:08
KNEBLOVÁ Klára K1W kvalifikace 05.05.2018 11:11:07