Benátecký slalom

21.08.2011   Obodřecký jez
ředitel: Tomáš Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. Krejčová Krist 1991 2 Kralupy116.20 0 106.10 0 106.10 79
2.1/ZSČekalová Bára 1998 2 Klášter.114.10 2 106.20 0 106.200.10/0,171
3. Štěpánková V. 1978 1 Dukla B.108.30 0 106.90 0 106.900.80/0,867
4.1/DSSvobodová Jana 1993 2 Č.Lípa121.50 2 108.00 0 108.001.90/1,863
5. Dandová Mich. 1984 2 Benátky124.50 52 107.00 2 109.002.90/2,759
6. Osochovská M. 1986 2 Horš.Týn117.80 2 110.00 0 110.003.90/3,755
7. Kozohorská Alž 1990 2 Roztoky129.40 4 110.10 2 112.106.00/5,751
8.2/ZSPospíchalová S 1997 2 Kadaň119.50 2 112.10 2 114.108.00/7,547
9. Pinkavová Mart 1986 2 RK Troja124.70 2 112.60 2 114.608.50/8,043
10.1/VPlavjaniková P 1975 3 Benátky121.50 0 116.90 0 116.9010.80/10,239
11.2/VGalušková Anna 1970 2 Sušice123.50 6 117.40 0 117.4011.30/10,735
12. Černá Lucie 1977 2 Kadaň120.30 4 115.50 2 117.5011.40/10,731
13.1/ZMŘíhová Eva 2000 3 USK Pha139.30 4 118.00 0 118.0011.90/11,227
14.2/ZMBlažková Tereza 2000 3 USK Pha125.20 6 114.20 4 118.2012.10/11,423
15.3/ZSDaille Viviana 1998 Francie127.00 54 119.60 0 119.6013.50/12,70
16. Pešková Hana 1980 3 Benátky121.90 0 123.20 2 121.9015.80/14,919
17.1/DMMatulková Jana 1996 2 Horš.Týn119.50 6 104.90 52 125.5019.40/18,318
18. Kudějová Krist 1988 3 Kralupy129.00 2 120.30 6 126.3020.20/19,017
19.2/DSBuriánková An. 1994 3 Semily129.80 2 128.80 0 128.8022.70/21,416
20.3/VŘíhová Magda 1970 3 USK Pha142.80 6 123.50 6 129.5023.40/22,115
21.4/VBorská Alena 1976 3 Rakovník156.00 6 128.50 2 130.5024.40/23,014
22.4/ZSBrázdová Joh. 1997 3 Kralupy133.50 4 128.80 2 130.8024.70/23,313
23.2/DMPrüherová Alž. 1996 3 SKVS ČB146.60 56 131.40 0 131.4025.30/23,812
24.3/DSŠebelová Ter. 1994 2 Kadaň148.40 54 128.50 6 134.5028.40/26,811
25.3/ZMDušková Michal 2000 3 USK Pha214.00 6 133.90 2 135.9029.80/28,110
26. Pospíšilová Jitka 1989 3 VS Tábor151.80 4 130.50 6 136.5030.40/28,79
27. Nováčková Kar. 1978 2 Hubertus134.20 4 240.40 4 138.2032.10/30,38
28.3/DMHajduchová Ad. 1996 3 KVSPísek143.90 108 130.70 8 138.7032.60/30,77
29.5/VŘeháková Dana 1970 3 Semily154.10 54 138.90 4 142.9036.80/34,76
30. Semerádová P. 1981 3 Benátky145.20 6 0.00 999 151.2045.10/42,55
31.6/VKubátová Anna 1960 3 Klatovy168.30 6 148.00 4 152.0045.90/43,34
32.4/ZMOkáčová Lucie 2000 0 USK Pha201.50 50 149.40 4 153.4047.30/44,63
33.5/ZSMílová Terezie 1998 0 Trutnov168.70 56 147.20 12 159.2053.10/50,02
34.6/ZSMaňasová Mich. 1997 3 Huberus213.10 8 155.50 6 161.5055.40/52,21
35. Veselá Jitka 1991 3 Klatovy182.50 154 146.90 56 202.9096.80/91,20
Oddíl