5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu

19.09.2009-20.09.2009   USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
kompletní výsledky závodu

kategorie C2M   sobota, 5.NKZ

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KARLOVSKÝ Ondřej, 1991, Dukla B. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
127.87 0 135.39 6 127.87 -
2.1/DSŠINDLER Marek, 1992, Dukla B. ŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš, 1991, Dukla B. KAŠPAR Jonáš
1992
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
129.74 2 127.96 0 127.960.09/0,1-
3. ŠRÁMEK Michal
CHRISTOV Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
138.62 2 135.89 0 135.898.02/6,3-
4.2/DSŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
137.83 0 140.03 2 137.839.96/7,8-
5. PROKS Jakub
PRAŽAN Milan
1984
1981
1 RK Troja
RK Troja
139.46 2 140.24 0 140.2412.37/9,7-
6. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
2 Horš.Týn
Horš.Týn
141.61 4 138.27 2 140.2712.40/9,7-
7.3/DSHOJDA Jakub
MACÁŠEK Tomáš
1993
1992
2 Horš.Týn
Dukla B.
139.48 4 140.57 2 142.5714.70/11,5-
8. ZDRÁHAL Jan
CHOD David
1985
1982
1 Dukla B.
Blovice
139.78 4 145.68 0 143.7815.91/12,4-
9. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
152.98 2 143.84 0 143.8415.97/12,5-
10. KOPŤÁK Daniel
HERINK Jiří
1989
1990
2 KK Opava
Olomouc
154.43 2 141.41 4 145.4117.54/13,7-
11.4/DSŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
144.33 2 144.45 4 146.3318.46/14,4-
12.5/DSMEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
146.36 2 150.04 0 148.3620.49/16,0-
13.1/DMROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
150.24 0 150.53 6 150.2422.37/17,5-
14.2/DMCEPEK Marek
LISKOVSKÝ Vladimír
1994
1994
2 KVSPísek
SKVS ČB
154.04 2 148.38 2 150.3822.51/17,6-
15. JINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
212.04 8 161.43 4 165.4337.56/29,4-
16. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
166.52 12 158.70 8 166.7038.83/30,4-
17.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
174.53 4 161.57 6 167.5739.70/31,0-
18.1/ZSRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
166.72 6 162.62 110 172.7244.85/35,1-
19.2/ZSMRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
225.89 2 204.34 8 212.3484.47/66,1-
20.3/ZSZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
3 Bechyně
Sušice
174.51 52 209.12 4 213.1285.25/66,7-
21.3/DMMYŠÁK Albert
ŠEDIVÝ Jakub
1994
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 999 168.31 50 218.3190.44/70,7-
22.4/DMPEXA Jakub
KOUŠA Šimon
1994
1994
2 USK Pha
USK Pha
171.73 54 0.00 999 225.7397.86/76,5-
23.4/ZSKRISTEK Václav
FRANEK Jakub
1996
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
172.17 58 0.00 999 230.17102.30/80,0-
Oddíl