5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu

19.09.2009-20.09.2009   USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
kompletní výsledky závodu

kategorie K1W   neděle, 6.NKZ

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha115.44 0 113.33 2 115.33 -
2.1/DSBUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha115.97 0 120.79 2 115.970.64/0,6-
3. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha119.41 4 117.38 0 117.382.05/1,8-
4.1/ZSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice118.12 0 116.91 2 118.122.79/2,4-
5.1/DMZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.121.05 0 121.01 0 121.015.68/4,9-
6.2/DMVALÍKOVÁ Barbora 1994 2+ KK Opava129.24 2 125.83 0 125.8310.50/9,1-
7. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice157.01 104 126.12 2 128.1212.79/11,1-
8. URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B.128.56 0 121.31 58 128.5613.23/11,5-
9. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.137.78 0 127.48 4 131.4816.15/14,0-
10.2/DSZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice126.25 6 133.39 2 132.2516.92/14,7-
11.3/DSJANČOVÁ Monika 1992 2+ SKVS ČB131.15 2 129.18 4 133.1517.82/15,5-
12. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ USK Pha131.38 2 135.45 0 133.3818.05/15,7-
13. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice159.17 56 130.31 4 134.3118.98/16,5-
14. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice133.77 2 132.86 58 135.7720.44/17,7-
15.4/DSSUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2+ USK Pha136.05 2 132.57 4 136.5721.24/18,4-
16. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy133.79 4 140.81 0 137.7922.46/19,5-
17. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.144.00 4 136.04 2 138.0422.71/19,7-
18. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV137.02 2 138.70 0 138.7023.37/20,3-
19.5/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy148.52 4 136.72 4 140.7225.39/22,0-
20. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn134.99 6 136.78 4 140.7825.45/22,1-
21. VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha135.33 6 126.07 52 141.3326.00/22,5-
22. LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha139.94 2 137.57 4 141.5726.24/22,8-
23.3/DMSVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa137.59 4 149.42 2 141.5926.26/22,8-
24.2/ZSMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava133.86 8 142.20 52 141.8626.53/23,0-
25.4/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2 L.Žatec146.77 4 143.59 0 143.5928.26/24,5-
26. DANDOVÁ Michala 1984 2 Benátky146.59 0 138.35 8 146.3531.02/26,9-
27.3/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 3 KK Opava0.00 999 144.14 4 148.1432.81/28,4-
28. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky144.19 4 158.37 108 148.1932.86/28,5-
29.5/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB149.88 54 142.43 6 148.4333.10/28,7-
30.4/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava146.22 50 141.26 8 149.2633.93/29,4-
31.6/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň148.46 4 148.72 54 152.4637.13/32,2-
32.6/DSŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice151.86 2 172.75 58 153.8638.53/33,4-
33. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa150.67 52 149.43 8 157.4342.10/36,5-
34.5/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava158.09 2 158.53 4 160.0944.76/38,8-
35.1/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 3 Sušice157.13 4 162.96 52 161.1345.80/39,7-
36. VEČERKOVÁ Alice 1977 2 KK Opava168.08 52 159.90 2 161.9046.57/40,4-
37.1/ZMHILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha166.85 56 156.85 6 162.8547.52/41,2-
38.6/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn175.07 2 195.91 154 177.0761.74/53,5-
39.7/DMFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava139.36 54 128.44 54 182.4467.11/58,2-
40. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň187.36 2 195.48 4 189.3674.03/64,2-
41.7/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava208.15 8 179.88 212 216.15100.82/87,4-
42.2/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň167.10 58 158.39 108 225.10109.77/95,2-
43.8/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB201.10 54 219.13 6 225.13109.80/95,2-
44.8/DMFRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha173.13 56 159.60 110 229.13113.80/98,7-
45.9/DMKRAUSOVÁ Tereza 1993 3 Olomouc181.44 52 186.21 58 233.44118.11/102,4-
Oddíl