3. ČP ve slalomu

02.05.2009   USD Trnávka
ředitel: Marti Kašpar   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha100.56 0 102.59 0 102.59 -
2. Řihošková Marie 1981 MT USK Pha102.70 2 101.03 2 103.030.44/0,4-
3. Hilgertová Štěpána 1968 MT Dukla B.107.08 4 106.20 0 106.203.61/3,5-
4. Sadilová Marcela 1967 1 Dukla B.107.49 0 106.37 0 106.373.78/3,7-
5. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.107.88 2 107.05 0 107.054.46/4,3-
6. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha114.21 4 103.05 4 107.054.46/4,3-
7. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha104.86 2 105.13 2 107.134.54/4,4-
8. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha113.61 4 109.09 4 113.0910.50/10,2-
9. Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha119.07 0 120.34 0 120.3417.75/17,3-
10. Jančová Monika 1992 2+ SK VS ČB114.61 2 134.08 56 190.0887.49/85,3-
11. Vojtová Veronika 1990 1 USK Pha114.44 106 107.34 4 111.348.75/8,5-
12. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy122.87 2 111.84 4 115.8413.25/12,9-
13. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.121.15 4 115.18 2 117.1814.59/14,2-
14. Bustová Anna 1992 1 USK Pha117.76 2 116.08 6 122.0819.49/19,0-
15. Zástěrová Pavlína 1993 1 Dukla B.123.28 2 116.74 6 122.7420.15/19,6-
16. Hamplová Eva 1992 1 Dukla B.112.46 52 111.37 12 123.3720.78/20,3-
17. Valíková Barbora 1994 2+ KK Opava140.53 6 123.03 2 125.0322.44/21,9-
18. Polívková Hana 1989 2+ Blovice122.63 10 121.22 6 127.2224.63/24,0-
19. Bičovská Jana 1987 2+ Olomouc132.88 104 136.52 8 144.5241.93/40,9-
20. Sušánková Markéta 1992 2+ USK Pha143.51 56 143.79 6 149.7947.20/46,0-
21. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice122.13 54 120.38 52 172.3869.79/68,0-
22. Galušková Karolína 1995 1 Sušice113.74 206 120.10 54 174.1071.51/69,7-
23. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.125.67 56 124.23 54 178.2375.64/73,7-
24. Jordánová Pavlína 1992 2+ SKVeselí131.08 54 127.77 60 187.7785.18/83,0-
25. Benešová Martina 1986 2+ Sušice120.42 2 133.19 100 233.19130.60/127,3-
26. Foltysová Denisa 1993 2+ KK Opava137.06 302 130.21 104 234.21131.62/128,3-
27. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice128.54 6 134.66 104 238.66136.07/132,6-
28. Zýková Barbora 1990 2+ Kralupy147.91 56 142.52 106 248.52145.93/142,2-
29. Svobodová Jana 1993 2 Č.Lípa136.52 200 164.66 108 272.66170.07/165,8-
  Lejsalová Blanka 1979 2+ USK Pha0.00 999 0.00 0 DNS -
  Wolffhardt Viktoria 1994 2+ KVSPísek0.00 999 0.00 0 DNS -
  Dandová Anna 1988 2+ Benátky0.00 999 0.00 0 DNS -
Oddíl

Historie procházení