3. ČP ve slalomu

02.05.2009   USD Trnávka
ředitel: Marti Kašpar   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha88.77 0 88.54 0 88.54 -
2. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha90.43 4 90.97 0 90.972.43/2,7-
3. Buchtel Michal 1986 1 USK Pha94.68 2 91.66 0 91.663.12/3,5-
4. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.92.91 0 91.78 0 91.783.24/3,7-
5. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha91.30 4 90.73 4 94.736.19/7,0-
6. Maslaňák Tomáš 1990 1 Dukla B.94.96 2 93.34 2 95.346.80/7,7-
7. Raab Ondřej 1973 1 Dukla B.93.09 0 91.44 6 97.448.90/10,1-
8. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus96.92 0 97.48 0 97.488.94/10,1-
9. Bílý Petr 1981 1 USK Pha95.80 0 97.24 2 99.2410.70/12,1-
10. Dupal Jiří 1991 1 Olomouc94.51 2 95.98 100 195.98107.44/121,3-
11. Hilgert Luboš 1986 MT Dukla B.94.50 10 89.14 2 91.142.60/2,9-
12. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.95.17 4 91.90 4 95.907.36/8,3-
13. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha100.08 50 93.02 4 97.028.48/9,6-
14. Tunka Ondřej 1990 1 Jablonec99.28 4 95.36 2 97.368.82/10,0-
15. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava96.34 50 96.96 2 98.9610.42/11,8-
16. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov103.09 0 100.83 0 100.8312.29/13,9-
17. Taišl Filip 1976 2 Sušice95.96 2 99.04 2 101.0412.50/14,1-
18. Cvikl Ondřej 1992 2+ Ostrava105.63 54 99.14 2 101.1412.60/14,2-
19. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy100.06 2 101.26 0 101.2612.72/14,4-
20. Prell Pavel 1976 1 Kralupy99.78 4 99.40 2 101.4012.86/14,5-
21. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.96.21 2 97.43 4 101.4312.89/14,6-
22. Ornst Zdeněk 1990 1 Dukla B.97.37 2 97.53 4 101.5312.99/14,7-
23. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha101.65 2 99.53 2 101.5312.99/14,7-
24. Potužák Jan 1988 2+ Sušice105.37 56 102.48 0 102.4813.94/15,7-
25. Jordán František 1991 2+ SKVeselí105.37 4 100.82 2 102.8214.28/16,1-
26. Prskavec Jiří 1993 2 USK Pha96.54 4 99.50 4 103.5014.96/16,9-
27. Lepík Filip 1976 2+ Hubertus103.65 0 99.81 4 103.8115.27/17,2-
28. Lhota Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod110.19 52 102.22 2 104.2215.68/17,7-
29. Bouzek Ondřej 1991 2+ Sušice97.90 152 96.76 8 104.7616.22/18,3-
30. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice99.96 0 103.45 2 105.4516.91/19,1-
31. Strnad Jaroslav 1993 2+ USK Pha100.89 52 102.06 4 106.0617.52/19,8-
32. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus99.51 2 104.40 6 110.4021.86/24,7-
33. Reichenauer Antonín 1956 2+ Sláv.KV107.14 2 110.67 2 112.6724.13/27,3-
34. Abraham Tomáš 1992 2+ Benátky112.72 50 113.76 4 117.7629.22/33,0-
35. Hájek Michal 1986 2+ Ostrava130.48 110 109.03 10 119.0330.49/34,4-
36. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB99.01 0 95.01 52 147.0158.47/66,0-
37. Řejha Jiří 1981 2+ Dukla B.101.73 52 107.94 54 161.9473.40/82,9-
38. Bouzek Filip 1992 2+ Sušice127.44 152 112.80 50 162.8074.26/83,9-
39. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc95.00 4 96.20 104 200.20111.66/126,1-
40. Macášek Tomáš 1992 2+ Dukla B.101.33 2 107.69 102 209.69121.15/136,8-
41. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice98.36 8 105.74 112 217.74129.20/145,9-
42. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB113.77 52 117.08 202 319.08230.54/260,4-
  Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec0.00 999 0.00 0 DNS -
Oddíl

Historie procházení