6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů

30.04.2017   Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno08:26,33 75/0/126
2. HRIC Filip 1993 MT Olomouc08:27,541.21/0,268/0/114
3. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc08:28,852.52/0,562/0/102
4.2/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha08:32,906.57/1,357/216/0
5.3/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha08:37,3611.03/2,253/204/0
6.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha08:39,8613.53/2,749/192/0
7.4/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha08:41,7715.44/3,046/180/0
8.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz08:42,8516.52/3,343/168/0
9.5/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc08:46,5120.18/4,040/0/90
10.2/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.08:47,0420.71/4,137/156/0
11.2/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.08:53,0726.74/5,335/144/0
12.3/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice08:54,6228.29/5,633/132/0
13.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí08:55,6929.36/5,831/0/78
14.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz08:56,8830.55/6,029/120/0
15.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc08:59,9033.57/6,627/0/66
16.3/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK09:00,4334.10/6,725/108/0
17.4/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov09:04,1437.81/7,523/96/0
18.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno09:05,7639.43/7,821/0/60
19.6/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí09:10,2843.96/8,719/0/54
20.5/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno09:19,0752.74/10,417/0/48
21. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto09:19,7053.37/10,515/84/0
22.4/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov09:20,5154.18/10,714/72/0
23.7/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov09:22,2055.87/11,013/66/0
24.5/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz09:24,6858.35/11,512/60/0
25.6/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště09:24,8058.47/11,511/54/0
26.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha09:25,6759.34/11,710/48/0
27.6/VMBUCHTEL Martin 1982 Hubertus09:26,4660.13/11,99/42/0
28.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž09:31,7965.46/12,98/0/42
29.7/VMCHOD David 1982 3 Blovice09:32,4666.13/13,17/36/0
30.7/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc09:33,5967.26/13,36/0/36
31.4/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz09:34,6368.30/13,55/30/0
32.8/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto09:38,6572.32/14,34/24/0
33.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc09:45,2378.90/15,63/0/30
34.9/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov09:47,2080.87/16,02/18/0
35.5/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc09:51,1184.78/16,71/0/24
36.3/VSMÍTKA Petr 1963 2 Chomutov09:55,4789.14/17,60/12/0
37.6/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc09:59,2892.96/18,40/0/18
38.7/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto10:06,1899.85/19,70/11/0
39.2/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc10:14,08107.75/21,30/0/12
40.8/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.10:19,93113.60/22,40/10/0
41.9/DMWALTER David 2001 2 Šumperk10:32,15125.82/24,80/0/6
42.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc10:33,66127.33/25,10/0/5
43.3/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor10:35,88129.55/25,60/9/0
44.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.10:43,87137.54/27,20/8/0
45.10/DSBLÁHA Petr 2000 3 Loko Plz10:45,33139.00/27,50/7/0
46.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc10:46,83140.50/27,70/0/4
47.4/VSVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec10:49,93143.60/28,40/6/0
48.10/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.10:57,35151.02/29,80/5/0
49.11/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz11:08,69162.36/32,10/4/0
50.5/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa11:09,26162.93/32,20/3/0
51.8/VMKUTÝ Tomáš 1979 Litovel11:42,26195.93/38,70/0/3
52.5/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel11:42,38196.05/38,70/0/2
53.3/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel11:50,86204.53/40,40/0/1
54.6/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice11:56,56210.23/41,50/2/0
55.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov12:01,11214.78/42,40/1/0
56.7/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.12:10,11223.78/44,20/0/0
57.8/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel12:19,17232.84/46,00/0/0
  ZÁSTĚRA Tomáš 1964 2 So PísekDNS 0/0/0
Oddíl