Slalom na Paraplíčku

13.05.2017   sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV91.58 2 88.70 0 88.70 70
2.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB95.09 0 96.07 2 95.096.39/7,266
3.2/VMILLER Jan 1968 2 Turnov95.98 0 95.61 0 95.616.91/7,862
4.3/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.95.89 0 95.70 2 95.897.19/8,158
5.4/VHAJSKÝ Stanislav 1969 2 Semily101.32 0 98.92 0 98.9210.22/11,554
6.5/VLACINA Richard 1967 2 Semily101.22 0 100.54 0 100.5411.84/13,350
7.2/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.105.48 0 102.64 2 104.6415.94/18,046
8.3/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK104.36 2 108.32 4 106.3617.66/19,942
9.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov107.29 2 109.98 2 109.2920.59/23,238
10.1/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha108.67 2 114.01 0 110.6721.97/24,834
11.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB114.86 4 111.06 0 111.0622.36/25,230
12.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor111.13 0 115.20 4 111.1322.43/25,326
13.4/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 RK Troja112.95 0 110.95 4 112.9524.25/27,322
14.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor111.01 2 111.20 2 113.0124.31/27,418
15.2/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov112.01 4 111.48 2 113.4824.78/27,917
16.5/VMPOLÍVKA Karel 1978 2 Sláv.HK137.67 54 111.61 2 113.6124.91/28,116
17. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor114.22 0 117.67 4 114.2225.52/28,815
18.3/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB121.45 2 116.70 0 116.7028.00/31,614
19.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník116.83 2 115.58 4 118.8330.13/34,013
20.1/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha123.51 0 121.86 8 123.5134.81/39,212
21.4/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor118.20 6 118.83 8 124.2035.50/40,011
22.6/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.127.39 0 120.32 6 126.3237.62/42,410
23.6/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor148.32 4 126.45 0 126.4537.75/42,69
24.5/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha117.61 52 125.16 2 127.1638.46/43,48
25.2/ZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK125.83 2 128.89 4 127.8339.13/44,17
26.2/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov122.09 6 134.09 10 128.0939.39/44,46
27.7/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov127.09 4 127.63 4 131.0942.39/47,85
28.3/ZMINDRUCH Matěj 2006 KVS HK132.41 2 146.64 6 134.4145.71/51,54
29.4/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK139.41 0 137.54 0 137.5448.84/55,13
30.6/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov125.26 14 126.45 12 138.4549.75/56,12
31.3/DMPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník139.64 0 156.73 8 139.6450.94/57,41
32.7/ZSPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha140.67 4 148.07 8 144.6755.97/63,10
33.5/ZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor143.41 2 153.32 4 145.4156.71/63,90
34.8/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.153.09 56 150.11 0 150.1161.41/69,20
35.6/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.158.39 10 164.15 162 168.3979.69/89,80
36.9/ZSNĚMEC Radek 2004 Pardub.156.51 16 165.45 8 172.5183.81/94,50
37.7/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.172.76 58 188.06 154 230.76142.06/160,20
Oddíl

Historie procházení