Slalom na Paraplíčku

13.05.2017   sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV96.20 0 97.46 0 96.20 54
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor103.61 0 104.01 4 103.617.41/7,750
3.1/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK106.41 6 104.36 0 104.368.16/8,546
4.2/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky107.92 0 107.45 0 107.4511.25/11,742
5.3/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK104.36 4 105.54 4 108.3612.16/12,638
6.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha107.86 2 106.64 2 108.6412.44/12,934
7.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 KVS HK112.29 2 112.65 0 112.6516.45/17,130
8.2/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3+ Ot.Strak112.73 0 116.73 0 112.7316.53/17,226
9.3/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha111.41 4 112.48 2 114.4818.28/19,022
10.4/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha114.61 2 112.61 2 114.6118.41/19,118
10.4/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa114.13 6 112.61 2 114.6118.41/19,117
12.3/VMLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily117.48 0 117.83 6 117.4821.28/22,116
13.1/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha116.86 2 116.11 6 118.8622.66/23,615
14.5/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky117.07 6 116.86 6 122.8626.66/27,714
15.5/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa136.80 4 119.98 6 125.9829.78/31,013
16.6/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK127.80 2 120.01 6 126.0129.81/31,012
17.7/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa128.58 4 120.45 6 126.4530.25/31,411
18.8/ZSANTONIOVÁ Anežka 2003 L.Žatec128.83 4 126.92 2 128.9232.72/34,010
19.1/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily141.61 0 129.11 0 129.1132.91/34,29
20.6/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov123.26 6 127.18 6 129.2633.06/34,48
21.2/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3 Roudnice135.48 4 126.24 6 132.2436.04/37,57
22.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily128.36 4 142.54 4 132.3636.16/37,66
23.7/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec150.54 52 133.26 2 135.2639.06/40,65
24.8/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor138.07 4 134.36 2 136.3640.16/41,74
25.3/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky135.13 8 132.98 4 136.9840.78/42,43
26.9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor137.39 4 134.29 52 141.3945.19/47,02
27.9/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.149.58 4 167.36 0 153.5857.38/59,61
28.4/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK200.86 60 180.20 18 198.20102.00/106,00
29.5/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK228.70 110 199.20 60 259.20163.00/169,40
30.10/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.123.89 364 4.00 999 487.89391.69/407,20
  KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.1.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÁ Veronika 2002 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení