Slalom v Sušici , ČP předžáků

20.05.2017   Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSPOHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
86.42 2 84.50 2 86.50 67
2.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
87.64 2 87.59 0 87.591.09/1,363
  GALUŠKOVÁ Antonie
KUNA Václav
2001
1998
2 Sušice
SKVS ČB
89.89 0 4.00 999 999.00 59
4.1/VJINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
90.87 0 89.34 2 90.874.37/5,155
  BOUZEK Filip
WENDL Miloslav
1992
1978
2 Sušice
Horš.Týn
97.22 0 4.00 999 999.00 51
6.2/ KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
103.23 2 99.45 0 99.4512.95/15,047
7.3/ NOVOSAD Lukáš
NOVOSAD Jonáš
1993
2006
Olomouc
Č.Kruml.
101.72 2 98.43 2 100.4313.93/16,143
8.2/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
100.74 2 99.64 2 101.6415.14/17,539
9.1/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
101.26 6 103.25 0 103.2516.75/19,435
10.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
101.29 2 103.66 2 103.2916.79/19,431
11.4/ POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
107.89 2 103.39 0 103.3916.89/19,527
12.5/HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
100.20 4 102.77 4 104.2017.70/20,523
13.3/VMUHLÍK František
PAZOUREK Pavel
1975
1976
2 Bechyně
Bechyně
106.04 0 105.61 0 105.6119.11/22,119
14.6/ŠRÁMEK Jiří
KUBÁT Jiří
1966
1984
2 Klatovy
Kotva B.
105.69 2 100.94 6 106.9420.44/23,615
15.2/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
107.28 8 103.33 4 107.3320.83/24,111
16.4/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
116.27 0 109.69 2 111.6925.19/29,110
  VEJVODA Vojtěch
CUBR Filip
1999
2000
2 Rakovník
ČSAD Plz
101.85 10 4.00 999 999.00 9
18.7/ VOZKA Aleš
POTUŽÁK Jan
1989
1988
3 Sušice
Sušice
4.00 999 110.48 2 112.4825.98/30,08
19.3/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
104.62 10 108.63 8 114.6228.12/32,57
20.4/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
114.66 2 114.17 2 116.1729.67/34,36
21.8/Míková Lucie
MÍKA Viktor
2010
1977
SKŽižkov
SKŽižkov
118.82 8 113.77 4 117.7731.27/36,20
22.1/DMMED Kryštof
ČMEJREK Cyril
2002
2004
USK Pha
USK Pha
127.33 8 122.62 2 124.6238.12/44,15
23.9/ VRZALOVÁ Veronika
KUBÁT Zdeněk
1991
1991
Loko Plz
Klatovy
140.41 8 122.75 4 126.7540.25/46,54
24.5/VMSVOBODOVÁ Jana
GALUŠKA Vladislav
1977
1965
Horš.Týn
Sušice
120.88 6 130.02 8 126.8840.38/46,73
25.5/ZSŠVEJD Jáchym
ŠVEJD Jan
2007
2004
Sušice
Sušice
126.53 12 127.54 4 131.5445.04/52,10
26.2/DMNOVÁKOVÁ Karolína
STRASSEROVÁ Bára
2002
2001
L.Žatec
L.Žatec
148.33 64 135.72 0 135.7249.22/56,92
27.3/DMKolářová Markéta
KOLÁŘ Vojtěch
2005
2002
USK Pha
USK Pha
145.17 12 136.37 6 142.3755.87/64,61
28.1/ZMSAIDL František
JINEK Hugo
2006
2005
USK Pha
USK Pha
137.02 6 156.98 2 143.0256.52/65,30
29.6/ZSSTRASSER Marek
SVOBODA Martin
2004
2005
L.Žatec
L.Žatec
165.76 60 142.64 6 148.6462.14/71,80
30.7/ZSPECHÁČ Jonáš
JAHODA Jakub
2004
2004
USK Pha
USK Pha
147.82 14 141.17 8 149.1762.67/72,50
31.4/DMNOVÁK Filip
MARTIN Václav
2002
2002
3 Boh.Pha
Boh.Pha
145.84 16 151.78 54 161.8475.34/87,10
32.8/ZSBUDÁK David
MANAS Adam
2003
2004
Kadaň
Kadaň
144.63 264 155.42 64 219.42132.92/153,70
33.2/ZMCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
200.82 214 207.11 62 269.11182.61/211,10
Oddíl