2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

28.05.2017   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc104.43 0 104.11 0 104.11 75
2. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha104.44 0 109.55 56 104.440.33/0,375
3.2/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha104.18 2 117.44 56 106.182.07/2,075
4.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.109.10 4 106.48 0 106.482.37/2,375
5.3/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB105.13 4 108.42 2 109.135.02/4,875
6.4/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.110.47 0 110.98 100 110.476.36/6,175
7.2/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha110.99 2 117.08 52 112.998.88/8,575
8.3/DSNOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc113.67 0 110.54 56 113.679.56/9,268
9.5/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.109.70 4 110.06 4 113.709.59/9,262
10. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha113.11 6 112.34 2 114.3410.23/9,862
11.4/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn120.73 2 112.58 2 114.5810.47/10,157
12.6/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc113.05 2 120.85 58 115.0510.94/10,553
13. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja122.72 2 111.71 4 115.7111.60/11,149
14.1/VMBUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus117.85 0 117.09 6 117.8513.74/13,246
15. CVIKL Ondřej 1992 2 USK Pha117.06 2 122.65 0 119.0614.95/14,443
16. PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy120.82 2 120.77 0 120.7716.66/16,040
17.7/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha121.48 2 116.39 6 122.3918.28/17,637
18.1/DMLERCH Eduard 2002 2+ Roudnice118.93 12 118.41 4 122.4118.30/17,635
19.8/U23MRŮZEK Jakub 1995 1 KK Opava122.48 2 133.00 204 124.4820.37/19,633
20.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV120.51 4 122.16 4 124.5120.40/19,633
21.2/DMLHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha125.93 4 121.42 4 125.4221.31/20,531
22.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha137.18 4 122.88 4 126.8822.77/21,929
23.3/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk124.61 8 123.03 4 127.0322.92/22,027
24.4/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc3.00 999 123.49 6 129.4925.38/24,425
25.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc133.98 2 129.85 2 131.8527.74/26,623
26.3/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa141.58 2 122.86 10 132.8628.75/27,621
27.5/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec125.78 106 129.31 6 135.3131.20/30,019
28. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy133.14 4 136.38 6 137.1433.03/31,717
28.3/ZSURBAN Michal 2004 3+ Šumperk164.39 108 135.14 2 137.1433.03/31,715
30.4/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha142.45 2 135.59 2 137.5933.48/32,214
31.5/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB131.10 112 126.35 14 140.3536.24/34,813
32.6/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.140.26 2 129.88 12 141.8837.77/36,312
33.7/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.134.11 8 124.35 204 142.1138.00/36,511
34.8/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava144.29 10 132.69 10 142.6938.58/37,110
35.9/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha131.05 50 139.38 4 143.3839.27/37,79
36.10/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc148.94 54 141.04 4 145.0440.93/39,38
37.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja139.15 6 146.05 156 145.1541.04/39,47
38. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha154.57 14 142.66 8 150.6646.55/44,76
39.5/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc160.38 8 150.51 8 158.5154.40/52,35
40.4/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK162.95 10 163.69 12 172.9568.84/66,14
41.6/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov181.38 10 170.52 4 174.5270.41/67,63
42.11/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha139.98 60 163.54 12 175.5471.43/68,62
43.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa171.43 10 179.72 4 181.4377.32/74,31
44.5/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm182.98 10 4.00 999 192.9888.87/85,40
45. MARTINKA Tomáš 1993 2 KK Brno155.75 62 184.56 58 217.75113.64/109,20
  LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl