2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

28.05.2017   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha116.65 56 113.64 2 115.64 75
2.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice114.82 2 116.56 2 116.821.18/1,075
3.1/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha120.54 2 122.52 12 122.546.90/6,075
4.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy127.64 8 124.50 0 124.508.86/7,768
5.2/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava123.45 6 120.93 4 124.939.29/8,062
6.3/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno121.29 6 123.96 2 125.9610.32/8,957
7.2/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn125.94 4 124.35 2 126.3510.71/9,353
8.3/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha122.49 4 124.09 6 126.4910.85/9,449
9.4/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec118.70 8 139.48 6 126.7011.06/9,649
10.3/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno121.01 8 128.54 10 129.0113.37/11,646
11.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc140.63 6 125.49 4 129.4913.85/12,046
12.5/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava122.56 56 121.08 14 135.0819.44/16,843
13.6/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha132.57 4 128.91 10 136.5720.93/18,140
14.2/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha141.72 10 134.84 2 136.8421.20/18,337
15.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc138.70 4 143.31 16 142.7027.06/23,435
16.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV3.00 999 139.65 4 143.6528.01/24,233
17. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice150.30 4 140.05 6 146.0530.41/26,331
18.7/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.139.84 12 139.63 8 147.6331.99/27,729
19.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno138.81 12 152.48 10 150.8135.17/30,427
20.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc141.77 56 138.52 16 154.5238.88/33,625
21.8/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor3.00 999 146.03 10 156.0340.39/34,923
22.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha148.07 8 160.86 8 156.0740.43/35,021
23.9/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.147.66 18 153.84 62 165.6650.02/43,319
24.10/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk152.92 14 163.71 14 166.9251.28/44,317
25. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy171.36 16 152.90 16 168.9053.26/46,115
26.4/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava162.82 10 161.84 10 171.8456.20/48,614
27.11/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky174.58 58 160.08 12 172.0856.44/48,813
28.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc3.00 999 160.57 12 172.5756.93/49,212
29.12/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno162.38 12 161.78 12 173.7858.14/50,311
30.5/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3+ Olomouc1.00 999 170.95 10 180.9565.31/56,510
31.4/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand168.78 16 173.45 18 184.7869.14/59,89
32.13/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK188.48 104 174.51 12 186.5170.87/61,38
33.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc177.50 10 248.94 22 187.5071.86/62,17
34.14/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava186.21 10 170.86 18 188.8673.22/63,36
35.15/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami196.34 58 180.01 12 192.0176.37/66,05
36.6/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy145.92 110 187.52 6 193.5277.88/67,34
37.5/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand177.06 18 200.65 14 195.0679.42/68,73
38.7/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha181.80 20 276.34 20 201.8086.16/74,52
39.16/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky191.70 16 205.01 18 207.7092.06/79,61
40.8/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha256.20 66 195.87 12 207.8792.23/79,80
41.9/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy216.86 18 182.49 78 234.86119.22/103,10
42.4/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc296.41 6 240.90 14 254.90139.26/120,40
43.5/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.1.00 999 264.69 206 470.69355.05/307,00
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ROUSKOVÁ Martina 1998 3+ KK Opava3.00 999 1.00 999 999.00 0
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl