8. Český pohár ve sprintu v Roudnici

21.05.2017   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Michal Šrámek   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno00:49,83 00:48,13 00:48,13 75/0/122
2.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel00:49,71 00:48,69 00:48,690.56/1,268/0/110
3.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:51,72 00:48,89 00:48,890.76/1,662/73/0
4.2/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz00:52,17 00:50,05 00:50,051.92/4,057/61/0
5.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:55,82 00:50,09 00:50,091.96/4,153/0/98
6.2/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno00:49,87 00:50,14 00:50,142.01/4,249/0/86
7.3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel00:50,27 00:50,97 00:50,972.84/5,946/0/74
8.3/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:51,72 00:52,95 00:52,954.82/10,043/49/0
9.4/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:52,49 00:51,31 00:51,313.18/6,640/0/62
10.3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:54,20 00:52,25 00:52,254.12/8,637/37/0
11.4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:55,48 00:54,44 00:54,446.31/13,135/25/0
12.5/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.00:56,32 00:54,83 00:54,836.70/13,933/19/0
13.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:54,20 00:55,03 00:55,036.90/14,331/0/50
14.5/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel00:57,64 00:55,12 00:55,126.99/14,529/0/38
15.6/U23COLLIN Georgina 1997 AUS00:59,02 00:55,86 00:55,867.73/16,10/0/0
16.7/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand00:56,06 00:56,24 00:56,248.11/16,927/13/0
17.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:56,90 00:56,34 00:56,348.21/17,125/0/32
18.6/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand00:58,56 00:57,55 00:57,559.42/19,623/7/0
19.4/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno00:58,42 00:57,78 00:57,789.65/20,021/0/26
20. POLÍVKOVÁ Hana 1989 Blovice00:55,72 00:58,52 00:58,5210.39/21,619/1/0
21.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc01:02,17 00:59,44 00:59,4411.31/23,517/0/20
22.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.00:00,00 01:01,40 01:01,4013.27/27,615/0/0
23.5/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:28,20 01:02,06 01:02,0613.93/28,914/0/14
24.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc01:07,80 01:04,64 01:04,6416.51/34,313/0/8
25.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc01:06,32 01:06,53 01:06,5318.40/38,212/0/2
26.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:54,21 01:28,11 01:28,1139.98/83,111/0/1
  VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
Oddíl