XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů

24.06.2017   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Stonava NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava96.94 4 96.09 0 96.09 107
2.1/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha99.51 0 99.25 2 101.255.16/5,4102
3.2/DMVAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor100.69 2 100.28 0 100.284.19/4,497
4.1/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava103.62 0 102.45 0 102.456.36/6,692
5.3/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha104.75 0 110.46 2 112.4616.37/17,087
6.2/VMVESELÁ Linda 1980 3+ Tech.Pha105.24 2 105.40 0 105.409.31/9,782
7.4/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.103.62 2 105.18 2 107.1811.09/11,577
8.5/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk106.94 0 105.88 0 105.889.79/10,272
9. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha108.13 0 112.05 6 118.0521.96/22,967
10.1/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand113.66 4 106.50 2 108.5012.41/12,962
11.2/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha108.86 0 125.38 4 129.3833.29/34,657
12.6/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.105.95 4 114.36 0 114.3618.27/19,052
13.3/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha108.99 2 111.20 0 111.2015.11/15,747
14. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor109.14 2 108.71 58 166.7170.62/73,542
15.4/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha111.64 0 109.21 2 111.2115.12/15,737
16.7/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky112.54 0 113.20 4 117.2021.11/22,032
17.1/VKOTOVSKÁ Karolina 1970 Boh.Pha113.94 0 115.31 2 117.3121.22/22,127
18.1/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha114.02 0 113.72 6 119.7223.63/24,622
19.5/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa118.38 2 115.98 2 117.9821.89/22,817
20.2/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky121.70 4 117.58 4 121.5825.49/26,516
21.6/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha119.92 2 118.84 8 126.8430.75/32,015
22.7/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy116.70 8 118.15 4 122.1526.06/27,114
23.2/VŘÍHOVÁ Magda 1970 USK Pha125.11 0 125.51 0 125.5129.42/30,613
24.1/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand121.87 6 116.42 54 170.4274.33/77,412
25.3/VMŠEJVLOVÁ Lenka 1973 Rakovník133.70 6 128.65 0 128.6532.56/33,911
26.8/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa136.83 4 120.97 8 128.9732.88/34,210
27.3/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.127.78 4 123.41 6 129.4133.32/34,79
28.8/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.129.13 6 127.15 4 131.1535.06/36,58
29.9/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov151.68 58 127.20 4 131.2035.11/36,57
30.10/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky131.42 6 130.81 4 134.8138.72/40,36
31.2/U23KUHNOVÁ Anežka 1998 3+ Rakovník130.48 6 143.48 10 153.4857.39/59,75
32.4/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.138.99 4 133.56 4 137.5641.47/43,24
33.5/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice139.07 4 134.96 4 138.9642.87/44,63
34.3/VTYKALOVÁ Jana 1968 Klášter.160.37 6 141.44 0 141.4445.35/47,22
35.11/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 3 VS Tábor130.68 66 135.13 8 143.1347.04/49,01
36.9/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy141.23 2 103.43 252 355.43259.34/269,90
  KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha156.42 60 1.00 999 999.00 0
  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.138.85 156 1.00 999 999.00 0
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl