XXXII. ročník Křivoklátského slalomu

25.06.2017   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Stonava NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava93.09 0 92.87 0 92.87 85
2.1/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana, 2003, KK Opava KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava99.75 2 96.67 0 96.673.80/4,180
3.2/DMVAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor98.54 2 99.47 2 101.478.60/9,375
4.3/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.101.62 4 101.48 0 101.488.61/9,370
5.4/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.102.02 0 104.34 4 108.3415.47/16,765
6.5/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky105.66 0 101.50 2 103.5010.63/11,460
7.6/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk104.12 0 108.04 56 164.0471.17/76,655
8.1/VMVESELÁ Linda 1980 3+ Tech.Pha102.78 6 102.35 4 106.3513.48/14,550
9. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha103.02 4 111.59 2 113.5920.72/22,345
10.2/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa105.19 56 103.81 4 107.8114.94/16,140
11. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor108.33 54 107.56 2 109.5616.69/18,035
12.3/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha109.74 0 108.51 2 110.5117.64/19,030
13.4/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha107.80 4 108.02 2 110.0217.15/18,525
14.1/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand123.52 54 110.08 2 112.0819.21/20,720
15.5/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy112.94 2 115.34 0 115.3422.47/24,215
16.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.123.29 10 115.07 2 117.0724.20/26,114
17.1/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha128.56 8 118.05 0 118.0525.18/27,113
18.7/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky114.78 10 116.63 4 120.6327.76/29,912
19.2/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.4.00 999 118.51 4 122.5129.64/31,911
20.3/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky122.35 2 128.41 58 186.4193.54/100,710
21.7/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy136.75 54 123.17 2 125.1732.30/34,89
22.8/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa121.60 4 160.14 6 166.1473.27/78,98
23.4/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.132.88 58 128.30 0 128.3035.43/38,27
24.1/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand123.83 8 124.00 6 130.0037.13/40,06
25.9/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 3 VS Tábor176.05 6 131.06 0 131.0638.19/41,15
26.1/VŘÍHOVÁ Magda 1970 USK Pha147.34 4 133.27 2 135.2742.40/45,74
27.2/U23KUHNOVÁ Anežka 1998 3+ Rakovník129.16 8 112.48 50 162.4869.61/75,03
28.2/VMŠEJVLOVÁ Lenka 1973 Rakovník141.49 8 138.35 2 140.3547.48/51,12
29.10/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov145.04 60 137.35 4 141.3548.48/52,21
  KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha131.17 108 1.00 999 999.00 0
31.11/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.167.21 260 135.84 204 339.84246.97/265,90
  KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOTOVSKÁ Karolina 1970 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl