Slalom ve Strakonicích

08.07.2017   řeka Otava, Ostrov na Podskalí
ředitel: Vaclav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BOUZEK Filip
WENDL Miloslav
1992
1978
2 Sušice
Horš.Týn
137.38 6 138.52 0 138.52 43
2. NOVOSAD Jonáš
NOVOSAD Lukáš
2006
1976
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
134.93 4 135.21 6 138.930.41/0,339
3. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
141.05 0 142.10 2 141.052.53/1,835
4.1/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
139.83 2 143.84 2 141.833.31/2,431
5. HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
144.81 6 140.19 6 146.197.67/5,527
6.1/DMSTANOVSKÝ Vojtěch
REZEK Tomáš
2002
2001
2 SKVS ČB
SKVS ČB
149.68 8 139.79 8 147.799.27/6,723
7.2/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
146.21 4 149.80 4 150.2111.69/8,419
8.1/ZSMAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
145.62 6 152.97 6 151.6213.10/9,515
9.2/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
153.81 4 157.34 8 157.8119.29/13,911
10.3/ZSKUNEŠ Daniel
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
161.80 4 161.94 0 161.9423.42/16,97
11.1/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
161.30 8 160.42 2 162.4223.90/17,36
12.4/ZSBÍZEK Marek
KUDRNA Josef
2005
2004
3 KK Brand
KK Brand
160.90 14 157.15 6 163.1524.63/17,85
13.1/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
165.73 0 168.05 4 165.7327.21/19,64
14.5/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
165.14 6 163.40 6 169.4030.88/22,33
15.6/ZSKOMÁREK Jakub
PÍPAL Zbyněk
2005
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
170.78 66 165.92 4 169.9231.40/22,72
16.7/ZSGALUŠKA Zdeněk
ŠVEJD Jan
2004
2004
Sušice
Sušice
199.12 22 175.69 10 185.6947.17/34,11
17.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
177.66 12 186.47 0 186.4747.95/34,60
18.1/DSMANOVÁ Štěpánka
BAUEROVÁ Markéta
1999
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
190.29 4 183.67 8 191.6753.15/38,40
Oddíl

Historie procházení