Slalom ve Strakonicích

09.07.2017   řeka Otava, Ostrov na Podskalí
ředitel: Vaclav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB89.36 0 91.78 0 89.36 127
2.1/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha92.36 0 91.76 2 92.363.00/3,4119
3.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV98.23 0 95.10 0 95.105.74/6,4111
4.3/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor100.53 4 97.00 0 97.007.64/8,5107
5.4/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.97.45 0 97.01 0 97.017.65/8,6103
6.1/DSHENRIE Alden 2000 USA95.73 2 96.88 2 97.738.37/9,40
7. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB101.85 0 99.04 0 99.049.68/10,899
8. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor100.13 0 101.11 0 100.1310.77/12,195
9.1/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB102.78 2 100.68 0 100.6811.32/12,791
10. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy103.22 0 99.67 2 101.6712.31/13,887
11.5/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn101.79 0 4.00 999 101.7912.43/13,983
12.2/U23HABICH Karel 1994 2 VS Tábor100.70 2 104.57 0 102.7013.34/14,979
13.6/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK103.01 0 103.88 4 103.0113.65/15,375
14.7/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus101.99 2 102.68 2 103.9914.63/16,471
15.8/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek103.43 2 102.48 2 104.4815.12/16,967
16.9/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn107.28 0 105.96 0 105.9616.60/18,663
17.3/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor106.70 0 112.34 0 106.7017.34/19,459
18. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor112.37 0 106.87 0 106.8717.51/19,655
19.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB107.48 0 107.68 0 107.4818.12/20,351
20. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník107.64 0 105.91 2 107.6418.28/20,547
21.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov109.56 0 108.58 0 108.5819.22/21,543
21.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor108.58 0 111.33 0 108.5819.22/21,539
23.2/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak106.59 2 108.47 2 108.5919.23/21,535
24.2/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor110.53 0 111.50 0 110.5321.17/23,731
25.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor111.04 0 110.32 2 111.0421.68/24,327
26.4/VSKUNA Alois 1960 3+ SKVS ČB112.03 0 112.09 0 112.0322.67/25,423
27.3/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov111.19 2 112.06 0 112.0622.70/25,419
28.10/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB123.44 2 112.19 0 112.1922.83/25,515
29.4/ZSMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.112.44 4 113.30 0 113.3023.94/26,814
30.5/VSKUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy114.37 0 113.53 0 113.5324.17/27,013
31. VADLEJCH Jan 1989 3+ SKVS ČB119.00 0 116.64 0 116.6427.28/30,512
32.5/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn117.78 4 117.34 0 117.3427.98/31,311
33.6/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB118.14 10 112.70 6 118.7029.34/32,810
34.7/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn121.78 4 118.97 2 120.9731.61/35,49
35.1/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov121.40 2 121.85 0 121.8532.49/36,48
36.11/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor123.46 0 119.90 2 121.9032.54/36,47
37.8/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha130.56 2 127.97 0 127.9738.61/43,26
38.9/ZSŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB133.90 4 124.72 4 128.7239.36/44,05
39.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy133.68 4 136.34 0 136.3446.98/52,64
40.1/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor136.25 2 141.63 6 138.2548.89/54,73
41.2/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha141.08 10 143.68 2 145.6856.32/63,02
42.10/ZSVRÁNEK Jan 2004 Blovice160.32 2 159.01 0 159.0169.65/77,91
43.1/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice163.59 2 179.21 0 165.5976.23/85,30
44.2/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV193.50 52 225.26 2 227.26137.90/154,30
  PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice2.00 999 4.00 999 999.00 0
  PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD David 1982 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení