4. Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod - Veltrusy

08.05.2011   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. JEŽEK Stanislav, 1976, USK Pha JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha99.86 4 97.10 0 97.10 75
2. GEBAS Vítězslav, 1984, USK Pha GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha100.93 0 97.69 0 97.690.59/0,668
3. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.101.52 0 96.36 2 98.361.26/1,362
4. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.101.26 2 96.91 2 98.911.81/1,957
5. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha102.10 2 99.26 0 99.262.16/2,253
6. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha105.05 4 102.32 0 102.325.22/5,449
7. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.107.45 0 101.26 2 103.266.16/6,346
8. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.105.23 2 101.77 2 103.776.67/6,943
9. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha109.18 4 104.84 0 104.847.74/8,040
10. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha103.84 2 103.83 4 107.8310.73/11,137
11. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.110.76 4 101.80 2 103.806.70/6,935
12. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.110.06 6 104.71 0 104.717.61/7,833
13. MALÝ Vojtěch 1986 2+ Dukla B.0.00 999 105.56 0 105.568.46/8,731
14. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha119.02 0 109.29 0 109.2912.19/12,629
15. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja0.00 999 108.71 2 110.7113.61/14,027
16. CEPEK Marek 1994 2 SKVS ČB116.41 4 111.48 0 111.4814.38/14,825
17. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn111.31 4 111.10 2 113.1016.00/16,523
18. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.109.66 6 112.23 2 114.2317.13/17,621
19. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava110.90 4 112.31 2 114.3117.21/17,719
20. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB117.71 4 112.41 2 114.4117.31/17,817
21. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja115.60 10 110.88 4 114.8817.78/18,315
22. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV139.84 58 112.07 4 116.0718.97/19,514
23. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn112.93 6 123.02 4 118.9321.83/22,513
24. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov132.57 52 115.38 4 119.3822.28/22,912
25. KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov128.78 52 118.99 2 120.9923.89/24,611
26. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava128.75 108 118.01 4 122.0124.91/25,710
27. ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha120.31 6 116.02 6 122.0224.92/25,79
28. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha118.91 8 118.15 4 122.1525.05/25,88
29. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy123.37 4 126.39 4 127.3730.27/31,27
30. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB121.90 14 131.84 54 135.9038.80/40,06
31. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy130.20 8 136.97 2 138.2041.10/42,35
32. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha130.40 8 127.55 104 138.4041.30/42,54
33. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha131.88 104 137.25 2 139.2542.15/43,43
34. POSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň155.09 8 139.80 6 145.8048.70/50,22
  HERINK Jiří 1990 1 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc0.00 0 0.00 0 DNS 0
  VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  HRADÍLEK Václav 1982 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  JANČAR David 1974 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
Oddíl